سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) دخترانه غیر دولتی شمیم یاس

مدرسه شمیم یاس یک مدرسه دخترانه در مقطع دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 5 (محدوده ساير محدوده ها) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم الهام امیری و موسس آن صدیقه عرب است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 44875069 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه وب سایت ندارد یا نشانی وب سایت این مدرسه هنوز در بانک اطلاعات تیزلند ثبت نشده است.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 5,230 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 19 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 19 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 3564)

مدرسه شمیم یاس، دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) غیر دولتی دخترانه :

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه جنت
» مدرسه احسان
» مدرسه هدی
» مدرسه معلم شماره 2
» مدرسه روشنگر
» مدرسه طلوع
» مدرسه سبحان 2
» مدرسه ممتاز حنان
» مدرسه مجتمع تطبیقی دختران
» مدرسه صدر

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه آفرینش
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1
» مدرسه عترت
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه موعود
» مدرسه امام صادق
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه پژوهندگان علم ایران
» مدرسه مبینا

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مشکوه» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه قلم مهر(شعبه2)

» مدرسه روحی شاد

» مدرسه ندا

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه مشکوه

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه مشکوه

» مدرسه مشکوه

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
بازدیدکننده سایت
(1398/09/20)
من پدر یکی از دانش آموزان این مدرسه هستم که خود سالهای سال در خدمت بچه ها در مدرسه غیرانتفاعی مناطق 13 و 14 بودم می توانم به جرات بگویم واقعاً چنین مدرسه ای ندیده بودم تمام استاندارد های یک موسسه آموزشی را داراست تست های وکسلر کلاس های کلاسهای زبان شاد که در جایی من ندیدم نوع ورزشی که در این مدرسه انجام می گیرد بر خلاف مدارس دیگر بازی های دبستانی شاد و متنوع می باشد
مادر دانش آموز
(1398/06/07)
با سلام
دختر من کلاس اول رو در این مدرسه گذروند. یک ماه اول رو در مدرسه دیگه ای میرفت که مجبور به جابه جایی شدم و زمانی که دخترم به این مدرسه وارد شد از بقیه بچه ها عقب تر بود چون اونها حروف الف و ب رو شروع کرده بودن و همینجا از معلمشون سپاسگذارم که این عقب بودن رو خیلی سریع جبران کردن و دخترم به کلاس رسید
نکات مثبت مدرسه:
1- مدرسه واقعا شاد هست. اولین دچیزی که میشه درباره مدرسه گفت همینه. در کنار جدیت در امر آموزش محیط خیلی مادرانه و دوستانه اس هم برای بچه ها هم برای اولیا
2- معلم کلاس اول بسیار مجرب و دلسوزند. جوری که من که شاغل بودم و یک تا یک و نیم ساعت بعد از تعطیلی کلاس به مدرسه میرسیدم ایشون رو مشغول تولید وسایل کمک آموزشی میدیدم.
من همیشه از کلاس اول میترسیدم با توجه به شنیده هام از اطرافیان ولی اصلا نفهمیدم چطور دخترم کلاس اول رو گذروند چون معلمشون به هر دانش آموزی توجه خاص داشتن و مراقب بودن.
3- امکان ارتباط گیری اولیا و کادر مدرسه و معلم فراهم هست. ما هر چند وقت یکبار با معلم و مشاور مدرسه جلسه داشتیم. از طرفی با معلم به طور مستقیم با تلگرام و پیامک و ... در ارتباط بودیم.
4-من از امنیت فیزیکی و روانی دخترم مطمئن بودم. چون دختر من یک ساعت در مدرسه میموند تا دنبالش برم و من از ناظمشون خواسته بودم که دخترم رو حتما در کنار خودشون نگه دارن و هیچ وقت نشد که دخترم تنها مونده باشه.
5- تعداد بچه های مدرسه کم هست و همین باعث میشه که نظارت بیشتر باشه.
6-نیمکت بچه ها جوری بود که با ماژیک روی نیمکتشون مینوشتن. این خیلی دختر من رو جذب کرده بود.
7- برنامه های کمک آموزشی جالبی دارن . مثلا یک بار بچه ها با همدیگه آش و سالاد درست کرده بودن و خیلی بهشون خوش گذشته بود.
8-معلم خط دارن از همون اول که خط تحریری یاد میگیرن و عاشق معلمشون هستن.
9- برنامه یادگیری زبان دارن که روزهایی از هفته رو باهاشون در کلاس زبان کارمیکنن.
10.دو روز در هفته با لباس ورزشی میرن مدرسه به جای روپوش و حسابی تفریح میکنن.
تنها نکته منفی به نظرم که میتونم بگم اینه که چون مدرسه پله میخوره و پایین میره نور بعضی از کلاسها کمه. و الا فضای کلاسی برای جمعیت بچه ها تقریبا مناسبه. نه خیلی بزرگ نه خیلی کوچیک معمولیه
شهریه شامل سرویس و نهار هم بود، مدرسه کلاس خاصی برای افتر اسکول نداره منتها همیشه ناظم تا ساعت 4 هستن و بچه ها رو نگه میدارن...
پدر دانش آموز
(1398/03/29)
دختر من امسال کلاس اول بود آموزش فوق العاده قوی ای داشتند . ضمن اینکه بازی های آموزشی و Flip Class شان در هیچ مدرسه دیگه ای اجرا نمیشه (حداقل تو ایران ) من که به شدددددددت راضی بودم .خیلی هم خوش اخلاق هستند
یک ولی راضی
(1398/03/23)
مدرسه فوق العاده به روز و با محیط شادی هست . به شدت تعجب میکنم از افرادی که در مورد این مدرسه بد میگن . خانم امیری. یکی از با وجدان ترین افراد ایران هست . درباره مدرسه : به کامنت ها اعتماد نکنید برید و خودتون ببینید که چه مدرسه عالی ای هست
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/01/31)
مدرسه خیلی خوبیه ولی از نظر امکانات به نظرم ضعیفه
آموزش مدرسه خوبه خانم امیری کلاس دوم خیلی عالیه
استاد خوشنویسیشون هم خیلی خوبه الان دختر من خیلی خط خوبی داره
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
پدر دانش اموز
(1397/04/15)
به نظرم به وعده ها عمل نمیشه و نسبت به هزینه ای که میگیرن امکانات نداره
از نظر آموزشی راضی نیستم و برخی از بچه ها در کانکس درس می خونن..
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/03/22)
با سلام خدمت خانواده های محترم دخترم در مدرسه شمیم یاس دوسال درس می خواند سال او لی که دخترم را ثبت نام کردم اما به وعده ها عمل نکردن.
از اینکه به اعتراض ها توجه نمیکردن راضی نبودم.
معلم کلاس دخترم عالی بود و در پایان سال که می خواستم پرونده دخترم را بگیرم مسئولین و کادر مدرسه تازه تمام این موارد را قبول کردن و قول مساعدت دادند و نهایت تلاششون را کردند تا مارا راضی به ثبت نام کردند ولی ای کاش باور نمی کردم...
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/03/21)
دختر من کلاس اول رو در این مدرسه خوند، مثل بقیه که از کلاسهای فوق برنامه گفتن من هم راضی نبودم.
به نظرم مدرسه خیلی ضعیف عمل می کنه ...
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
بازدید کننده سایت
(1397/03/16)
با سلام .دخترم در این مدرسه درس خواند..با توجه به تبلیغاتی از قبیل کلاس رباتیک..کامپیوتر..زبان..که موقع ثبت نام گفتن...هیچ کدوم مورد تایید اموزش پرورش نبود..و متاسفانه این مدرسه قادر نبود سطح علمی بچه ها راافزایش بده..و اصلا نتیجه مطلوبی نداشت...گذاشتن کانکس جای کلاس های بچه ها بزرگترین معظل این مدرسه بود...بی نظمی در ساعات تفریح بچه ها منجر به اسیب دیدن بچه ها میشد..و اصلا مسئولین جوابگو این مشکلات نبود...من و همسرم شفاها و کتبا به مدیر مدرسه اعلام کردیم مشکلات و نارضایتی مان را از مدرسه..ولی هیچگونه جواب دریافت نکردیم ..در واقع اصلا نظر اولیا برای مدرسه شمیم یاس اصلا مهم نبود و نیست...به هیچ کس من این مدرسه توصیه نمیکنم
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/03/15)
با سلام من مادر دانش اموز مدرسه شمیم یاس هستم.
برخلاف وعده های که برای کلاس رباتیک و زبان و کامپیوتر دادن اما به نظرم آموزش خوبی ندادن وهرگز جواب درستی به اولیا داده نشد، به نظرم نهار هم کیفیت نداشت ...
پیشنهاد نمیکنم
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/03/13)
سلام خانواده دانش آموز هستیم
در سایت در مورد ناهار مدرسه سوال کردند . ناهار در مینی ظرفها ی یکبار مصرف می باشد، به نظرم کیفیت غذا خوب نبود و خیلی از بچه ها نمی خوردند از منزل ناهار می آوردند، ناهار را از بیرون تهیه می کردند . به کیفیت وقیمت معترض بودند.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/03/13)
سلام مادر دانش آموز
آیا کلاس های درس در کانکس صحیح می باشد. آیا شان ما و بچه هامون کانکس می باشد.
چرا مدرسه روز اول نگفت که می خواهد از کانکس برای درس خواندن استفاده کنند....
من این مدرسه را به کسی پیشنهاد نمی کنم، ولی بعضی از معلمین بسیار خوب بودند..
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
پدر دانش آموز
(1397/03/12)
سلام پدر دانش آموز هستم دخترم متاسفانه در این مدرسه درس می خواند.
در روز ثبت نام تعریف ها و حرف های زیادی در مورد امکآنات مدرسه زدند و قول و وعده های زیادی داند و عنوان کردن مدرسه در دوطبقه پایین و بالا تشکیل شده و شاپمل کلاس آزمایشگاه و کلاس کامپیوتر و رباتیک زبان و قرآن و کلاس های مهارتی وجود دارد ولی بعداً عملا چیز خاص و با کیفیتی که در حد توقع ما باشد ندیدیم.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
پدر دانش اموز
(1397/03/10)
با سلام.دخترم در این مدرسه بود...متاسفانه برخلاف تعریف هایی که من شنیده بودم از مدرسه و مدیریتش راضی نبودم...معلمین خوب و دلسوزی داره ولی نظم واطلاع رسانی ضعیفی داره...ضعف مدیریت مدرسه را قبول نمی کنند...در مواردی که مشکلاتی پیش می آید مدرسه و معاون و مدیر به شکل مناسب مسئولیت قبول نمیکنن ..خیلی راحت از کنار اتفاقات میگذرن. کلاس کامپیوتر و رباتیک که بچه من راضی نبود و استفاده مفید از وقت نمی شد.ولی موقع ثبت نام قول اموزش و پیشرفت میدادن.. من که راضی نبودم. البته زمانی که مستقیم با مدیر مدرسه صحبت میکنیم شنونده هستن و لبخند میزنن اما عکس العمل مناسب و عملی نمی بینیم. من اصلا راضی نیستم و به سهم خودم به کسی پیشنهاد نمیکنم.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/10/10)
میشه لطفا در مورد سطح زبان مدرسه بفرمایید
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
Mary
(1396/05/08)
سلام دوستان لطفا در رابط با ناهار اگه کسی چیزی میدونه ممنون مشم ک نظرتونو بگید
بازدید کننده سایت
(1395/11/16)
مدرسه ی بی نظیر و فوق العاده ای است ، من که خیلی راضی هستم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدید کننده سایت
(1395/06/14)
دختر من از پیش دبستانی تا الان که کلاس سوم میرود در این مدرسه درس می خواند اینقدر معلم ها و کادر مدرسه با او مهربان هستند که موقع تعطیلی مدرسه ناراحت است که نمی تواند مدرسه برود . آموزش بسیار قوی دارند. به مسائل اخلاقی و پرورشی بچه ها هم خیلی اهمیت می دهندکلا خیلی خوشحالم از اینکه دخترم را در این مدرسه ثبت نام کردم براشون آرزوی موفقیت می کنم که اینقدر به اینده بچه ها اهمیت می دهند.
بازدید کننده سایت
(1395/06/01)
دختر من در این مدرسه درس می خواند بسیار بسیار راضی هستم از برخورد بسیار خوب مسئولین مدرسه و سطح آموزش بسیار عالی و خوبی که دارند. بسیار با بچه ها مهربان هستند و معلم های بسیار ورزیده و ماهری دارند. من خیلی رضایت دارم
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند