سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه صدرا نوین


مدرسه صدرا نوین


این مدرسه اعلام کرده است علاوه بر اینکه با توجه به شرایط کرونا، تعداد دانش‌آموزان در کلاس را کاهش داده است، بخشی از کلاس‌ها را هم به صورت آنلاین برگزار می‌کند.


مجموعه مدارس دخترانه صدرا کلیه فعالیت‌های خود را در ایام کرونا به صورت مجازی برگزار نمود (به جز موارد خاص و با رعایت پروتکل های بهداشتی). در این راستا سامانه اختصاصی برای خود طراحی نمود تا نیازهای آموزشی دانش‌آموز و دبیران عزیز را مرتفع نماید. دانش‌آموزان می‌توانند کلیه کلاس‌های خود به صورت درس به درس و طبقه‌بندی شده از آغاز مجددا مشاهده و مرور نمایند. همچنین می‌توانند پاسخ آزمون‌های تستی و تشریحی و تکالیف خود را بعد از آزمون مجددا مرور نمایند.

ویژگی‌های سامانه اختصاصی مدرسه مجازی صدرا
+مشاهده و مرور مجدد کلاس‌های مجازی برگزارشده
+ارسال تکالیف توسط دانش‌آموز و تصحیح توسط دبیر
+برگزاری آزمون‌های تستی و تشریحی
+مشاهده کلیه ویدئوهای آموزشی از ابتدا سال
+مشاهده کارنامه‌ها و عملکرد دانش‌آموز
+ورود به کلاس مجازی و شرکت در کلاس

درباره دبستان (ابتدایی) دخترانه غیر دولتی صدرا نوین

مدرسه صدرا نوین یک مدرسه دخترانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 5 (محدوده بلوار فردوس) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی فردوس غرب، بهار شمالی، منوچهری غربی، روبروی مجتمع فردوس، دبستان صدرا ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44154070 -44160318 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
مقطع پیش دبستان هم دارد
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم نسرین قدیمی و موسس آن نسرین قدیمی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 44154070 -44160318 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 214415407 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://gd.sadra-school.com/users/home/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 25,831 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 19 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 19 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 3674)

مدرسه صدرا نوین، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی دخترانه : فردوس غرب، بهار شمالی، منوچهری غربی، روبروی مجتمع فردوس، دبستان صدرا

دبیرستان و مرکز پیش دانشگاهی صدرا به همت سرکار خانم قدیمی در سال 1383 در شهر تهران در منطقه 2 آموزش و پرورش واقع در بزرگراه اشرفی اصفهانی، گلستان شرقی، پلاک 20، راه اندازی و با توجه به الطاف حضرت حق و استقبال عزیزان در سال 1391 مجموعه پیش دبستان و دبستان دخترانه صدرا واقع در فردوس غرب، بهار شمالی، منوچهری غربی افتتاح و در سال 1393 مقطع متوسطه اول در محل دبیرستان این مجموعه اضافه گردید. در سال 1398 متوسطه اول و دوم صدرا به مکان جدید به آدرس "شهرک غرب، انتهای خیابان درختی، کوچه آزاده، پلاک 17" انتقال یافته است.


در بحث آموزشی، مجتمع با گماردن مشاورین مجرب جهت حفظ روحیه و ایجاد فضای رقابت سالم در میان دانش آموزان و با به کارگیری معلمین دلسوز و کاربلد، موفق به ایجاد فضای آموزشی بی نظیری شده است.

فرای بحث آموزشی مهمترین دغدغه، آماده نمودن دانش آموزان برای ورود به جامعه با درگیر نمودن دانش آموزان در فعالیت های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و ... و ایجاد فضای با نشاط و پرتحرک با روحیه اعتماد به نفس در دانش آموزان عزیز می باشد.
تربیت دانش آموزان در یک محیط با نشاط و پر تحرک که با ایجاد تعامل منطقی با یکدیگر به ظرفیت های رشدی خود دست یابند. در این راستا در دو زمینه فرهنگی و آموزشی با هدف تحقق سلامت روحی روانی دانش آموزان با استفاده از جذابیت ها، حفظ اعتدال و معنویت و ارائه یک سیستم آموزشی روزآمد برای تبدیل شدن به مجموعه ای برتر با گزینش دانش آموزان مستعد و با اخلاق در کنار به کارگیری کادر مجرب آموزشی اقدام می نماییم.
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه زینبیه
» مدرسه بحرالعلوم
» مدرسه تقوا
» مدرسه گل یاس
» مدرسه فرهنگ
» مدرسه رشد
» مدرسه هاجر
» مدرسه یاسین
» مدرسه میلاد
» مدرسه امام هادی

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه علامه طباطبائی (علامه طباطبایی واحد آبشناسان)» مدرسه بین الملل سوده

» مدرسه درخشان

» مدرسه شکوه شفق

» مدرسه مشکوه

» مدرسه سرای دانش واحد پرسش

» مدرسه فرهنگ جوان

» مدرسه سلام گلبانگ

» مدرسه سوده

» مدرسه شکوه شفق

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه آل طه
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه گلستان آل طه
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه سرای زندگی
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه مدرسان شهرک غرب(علامه شعرانی)
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه شایستگان رازیلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
مهنیا شاطری
(1398/09/29)
مدرسه ای بسیار عالی من خودم در مقطع 6 درس می خوانم . تمام معلم هایشان در کارشون تخصص خاصی دارند ناظم های بسیار مهربان معاون خوش اخلاق و همینطور مدیریت با تجربه سرکار خانم قدیمی . سرکار خانم میرزایی گل خانم جمالی و خانم احدی عزیز فقط در خواستی که دارم اینه که یکمی اردوی ما ششمی ها رو زیادتر کنن . به هر حال مدرسه ای عالی و خوب با حیاطی و ناهر خوری خوب و بانشاط .
شیرین
(1398/04/18)
من دخترم رو بعد از چند ماه پرس و جو و تحقیق و بازدید از مدارس مختلف اینجا ثبت نام کردم ، در مقطع پیش دبستان ، مدرسه خوب بانشاط و در مجموع رضایت بخش هست ، معلمان دلسوز و جو مهربان ، آموزش و اردو ها در حد رضایت بخش من خوشحالم که دخترم خوشحالم در این مدرسه
ه.ط
(1398/02/22)
به نظرم قانون مند نیست و از آموزش راضی نیستم ...
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/02/02)
عالی ، عالی ، خیلی خیلی خوبه ، من که خیلی راضی ام
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
محمدی نسرین
(1396/11/12)
مدرسه عالیه عالی
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
عسل امامی
(1396/05/19)
مدرسه بسیار خوب ومعلم های خوبی دارن تغذیه هاشون هم مناسب و مقویه دختر من اونجا درس میخونه میگه خیلی راضیم چون معلماشونم خیلی سخت نمیگیرن و نه خیلی راحت تلکلیف ها رو موقعی میده که اگه امتحان نداشته باشن اگه داشته باشن تکلیف کم میدن اگه هم مامان بابا نرفته باشن دنبالشون بچرو به کسی جز مامان باباش نمیدن فقط به نظرم شهریش خیلی زیاده
دیبا
(1396/01/24)
مدرسه صدرا مدرسه خیلی خوبیه ... از لحاظ رسیدگی به بچه ها حرف ندارن
با تشکر از مسئولین صدرا
یاسمین
(1395/12/01)
مدرسه صدرا هم از نظر امکانات و هم از نظر آموزشی و هم از نظر توجه به مسائل تربیتی دانش آموزان مدرسه خوبیه ... زمان مدیریت قبلی مشکلات زیادی وجود داشت ولی امسال اکثر اولیا از مدرسه راضی هستند
با تشکر از مسئولین عزیز صدرا
نگار خرسند
(1395/11/21)
با سلام،
من هر دو دخترم در مدرسه صدرا هستند که یکیشون پنجم دبستان و یکیشون کلاس هشتم هستند و من از هر دو مقطع واقعا راضی هستم. مدرسه صدرا واقعا جو شاد و مثبتی داره و برعکس صحبت دوستان مدرسه صدرا از لحاظ آموزشی بسیار قوی کار میکنه که به لطف تغییراتی است که در مدرسه ایجاد شده به خصوص تغییر مدیر دبستان که الان خانم درگاهی هستند.
مریم . ب
(1395/03/31)
با سلام. همانطور که خانم حسینی هم اشاره کردند شاید نوساز بودن ساختمان و آوردن مربیان جوان کمی جذابیت در نگاه اول ایجاد کنه ولی بعد مدتی محیط برای دانش آموز من کسل کننده شد.
تو صحبت های خودشون متوجه شدم که یک دبیرستانی با همین اسم تو خیابان اشرفی اصفهانی دارند که با مراجعه به محل دبیرستان و پرس و جو از بچه ها و اولیای یچه ها دیدم اونها هم راضی نیستن
حالا با این اوضاع من از مسئولین منطقه تعجیب میکنم که چرا موقع مراجعه ما اولیا و درخواست کمک و راهنمایی برای ثبت نام فرزندانمون این مدرسه را معرفی میکنند.

پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، آماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.
(1394/06/23)
در مورد دبستان صدرا خواستم بهتون بگم بیشتر فکر کنید.من دو تا دخترام اونجا بودن ولی دارم میبرمشون مبینا.من دخترهام یک سال مبینا بودند و اشتباه کردم آوردم صدرا.مدیریت خیلی دغل کار و حیله گری داره. هر دروغی رو میگه.کلا توی مدرسه همه دروغ می گن و در تمام موارد.ولی ظاهرشون خیلی خوبه.حیاط بزرگ.ناهار خوری بزرگ.البته زبانشون خوبه ولی بقیه موارد صفر.آموزش صفر.ولی اون خانمی که گفتن محیط شاده درست گفتن.چون هیچ اجباری برای یادگیری وجود نداره.و همه دانش آموزان در آخر سال کارنامه های مساوی تحویل میگیرند.علیرغم اینکه هر پدر و مادری نقاط ضعف فرزدندش را می دانند.
(منبع: مدرسه کلوب )
پاسخ : نظر این کاربر درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه هستیم.
(1394/06/23)
مدرسه صدرا اصلا خوب نیست .الانم که قبولی واس تیزهوشان نداده، از نظر اموزشی ضعیف هست.فقط زبانش خوبه که اونم معلم هاش دارن عوض میشن. به همه هم الکی نمره میدن.مدیریت به شدت ضعیف و بی تجربه هستش.ازمون ورودی اش هم دروغ.شما چک بکشی ثبت نام شدید . بچه های پیش فعال و عادی وضعیف و عالی کنار هم توی یه کلاس می نشینند.فقط بلدن پول بگیرن.واس امکاناتی که اصلا وجود نداره.
(منبع: مدرسه کلوب )
پاسخ : نظر این کاربر درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه هستیم.
(1394/06/23)
به تابلوی مدرسه که نوشته هوشمند دقت کنین. و بعد برید بگید میشه کلاسهاتون رو ببینم.ببینید کدوم یک از کلاسها هوشمنده؟؟؟در طول دوسال که من فرزندم اونجا بود هر دفعه پرسیدم گفته شد تا آخر این هفته سیستم هوشمند نصب میشه.
(منبع: مدرسه کلوب )
پاسخ : نظر این کاربر درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه هستیم.
(1394/06/23)
اینم توصیف من:
ساختمون مدرسه نوساز و تمیز بود
حیاط بزرگ ، آلاچیق ، حوض (یه معلم کلاس پنجمشون برای ثبت نام دخترش تو پیش دبستان اومده بود که گفت من خیلی از کلاسامو اینجا تو آلاچیق برگزار میکنم که به نظرم خیلی جالب بود)
کلاسای پیش دبستان تو زیرزمین برگزار میشد 2 تا کلاس بودن ، ظرفیت هر کلاس 25 نفر ناهار خوری . آشپزخونه هم زیر زمین بود
مربی های پیش دبستان لیسانس زبان داشتن با آموزش های خاص دوره پیش دبستان البته چون تعطیل بودن هیچکدومو ندیدم
مدیر دبستان یه خانم جوان و خوش برخورد بود که توضیحات رو دادن
آموزش هاشونم لوحه نویسی ، زبان ، جانور شناسی ، ریاضی ، چرتکه ، خلاقیت ، مهارتهای زندگی و .... بود
(منبع: مدرسه کلوب )
(1394/06/23)
من دخترم پیش دبستان و اولش رو توی دبستان صدرا بود، به امید خدا هم سال دوم رو توی همین صدرا ثبت نام کردم به خاطر چند تا دلیل :
1- دخترم عاشق محیط شاد مدرسه است
2- توی مدرسه علاوه بر بحث آموزشی به بخش تربیتی خیلی توجه میشه
3- به بچه ها خیلی رسیدگی می کنند
4- نوساز بودن مدرسه و اینکه تمیزه
5- غذا ها توی خود مدرسه پخت میشه و تازه و خوشمزه هست ؛ توی غذاخوری هم توجه میشه که بچه ها حتما غذاشون رو بخورن...
(منبع: مدرسه کلوب )
(1394/06/23)
تو منطقه 5 همه جوره دبستان صدرا رو بهتون پیشنهاد می کنم ... از نظر محیط که فوق العادس، از نظر مدیریت و آموزش هم کادر بسیار قویی دارند به خصوص زبان انگلیسی ... ولی همه اینها به کنار من عاشق موسس مجتمع خانوم قدیمی شده ام، واقعا دوسشون دارم
(منبع: مدرسه کلوب )
(1394/06/23)
تمامی کادرشون خیلی خوش برخورد بودن و زبان داشتن و کامپیوتر و دومینو و مهارتهای زندگی و .. اینها فوق برنامه درسی بود من زیاد دوست ندارم به دخترم فشار بیاد همین که اون چیزی که یاد میگیره با آرامش یاد بگیره کافیه و من هم آرامش داشته باشم از این جنگولک بازی های بعضی مدرسه ها خوشم نمیاد
(منبع: مدرسه کلوب )
(1394/06/23)
دبستان صدرا خیلی خوبه و خیلی محیطشو و مخصوصا برخورد پرسنل و موسسشون رو دوست داشتم . وقتی که من به صدرا سر زدم اواسط سال تحصیلی گذشته بود . وارد مدرسه که شدم با ناظم صحبت کردم و خواستم که اگه بشه محیط مدرسه رو هم ببینم که بعد از اینکه صحبتاشون تموم شد و از برنامه ها و فوق برنامه ها و... گفتن رفتیم که کلاسهاو غذاخوری و بقیه جاهارو ببینیم. وقتی که از پله های سالن همکف رفتیم پایین که سالن غذاخوری بچه هارو هم ببینم که البته اون موقع ساعت نهار بچه ها هم بود و معمولشون این بود که موقع غذا کسی رو واسه بازدید نمی بردن اما من خیلی اصرار کردم و بالاخره رفتیم که پایینم ببینم. با این حال که طبقه پایین بود اما نور خیلی خوبی داشت و کلی مهتابی اینا هم روشن بود (من خودم به نور و فضا خیلی حساسم که دلگیر نباشه) 3تا از مربی ها ایستاده بودن کنار بچه ها و تشویقشون میکردن که غذاشونو تموم کنن. اون روز ماکارونی با سالاد الویه داشتن. بعد از اینکه بچه ها کمکم غذاشون تموم شد اونجا یه خانمی بود که اول داشت کتاب می خوند بعدم انقدر گرم و صمیمی و دوستانه با بچه ها مشغول حرف شد و کلی بچه ها از سر و کولش بالا می رفتن که بعد فهمیدم اون خانم موسس مدرسه و مدیر دبیرستان مجتمعه خانم قدیمی
حیاط و کلاسها خیلی خوب بودن، کلا مدرسه نوسازه
سرویسها خیلی تمیز بودن
اونجا هم با دوتا از مادرا که اومده بودن دنبال دختراشون سوال پرسیدم و اونها هم ابراز رصایت کردن.
اما من در نهایت مبینا صبت نام کردم چون ما خونمونو عوض کدیم و دیگه مدرسه صدرا به ما خیلی دور میشد..
مبینا هم خیلی خوبه
واقعا پرسنل خوبی داره و الان که 2ماهی از سال میگذره همه چیز عالی پیش رفته و امیدوارم ازین به بعدشم خوب باشه.
روز اول که رفتم مبینا اونجا یه خانمی پای کامپیوتر نشسته بودن که اطلاعاتمونو گرفتن و بعد راهنماییمون کردن به داخل و معرفی و ..
فضای مدرسه هم خوبه معلم های خیلی خوبیم داره . هم آموزششون خوبه و هم با بچه ها رفتار خوب و معقولی دارن.
دختر منم مدرسه شو دوست داره .
(منبع: مدرسه کلوب )
(1394/06/23)
دبستان صدرا عاااااااالیه .. دبیرستانش رو نمی دونم.
جدا کاش اینا که دارن انقدر خوووب کار میکنن راهنمایی هم بزنن.