سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی) دخترانه غیر دولتی فردوس

مدرسه فردوس یک مدرسه دخترانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 5 (محدوده صادقیه، فلکه دوم) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی فلکه دوم صادقیه، ابتدای فردوس شرق، نبش خیابان ولیعصر، پلاک 40 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44082711 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این دبستان پیش دبستان هم دارد.
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم خانم نادیا قاسم پور و موسس آن خانم سکینه غفاری اولقی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 44082711 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 44082711 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : https://ferdossch.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 10,575 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 4 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 4 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 3706)

مدرسه فردوس ، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی دخترانه : فلکه دوم صادقیه، ابتدای فردوس شرق، نبش خیابان ولیعصر، پلاک 40

پیش‌دبستان و دبستان فردوس دختران
هوشمند و برتر استان تهران در منطقه 5 می‌باشد، کلیه دروس در حال حاضر با توجه به شرایط کرونا در کشور بصورت آنلاین برگزار می‌گردد.
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه پیشگامان
» مدرسه نور
» مدرسه صالحین
» مدرسه مهر هشتم
» مدرسه اندیشه 2
» مدرسه پژوهشگران
» مدرسه بشارت
» مدرسه مهر ورزان
» مدرسه امام خمینی
» مدرسه فروتن 2

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه دانش وحید
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه حضرت سیدالشهدا(ع)
» مدرسه علوم نو
» مدرسه سرای علم
» مدرسه محسن
» مدرسه سروش
» مدرسه حضرت رقیه(س)
» مدرسه سینا
» مدرسه خیام

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه خاتم» مدرسه علوم(بزرگسالان)

» مدرسه هنرستان خواجه نصیرالدین طوسی

» مدرسه سلام پیروز

» مدرسه علوم نو

» مدرسه درخشان

» مدرسه علامه امینی

» مدرسه درخشان

» مدرسه مهر هشتم

» مدرسه سوده

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه امید ایران
» مدرسه صبا
» مدرسه مبینا
» مدرسه آل طه
» مدرسه عطارد علم
» مدرسه فرهنگ
» مدرسه فرهنگ ایران
» مدرسه آفرینش
» مدرسه فرهنگ جوان
» مدرسه شکوفه‌های عفافلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
مادر یکی از دانش آموزان
(1401/10/19)
سلام // دختر من چند سالی هست که در این مدرسه درس میخواند. به نظر من کیفیت کاری این مدرسه به مراتب کمتر از مدارس هم سطح است. امسال تغییر کلی در معلم ها داده شد..یک درس جدید فوق برنامه با یک کتاب جدید امسال اوردند که بنظرم این درس خیلی تاثیر مثبت روی رفتار و اخلاق بچه ها گذاشت. بچه ها از نظر رفتار عالی شدن. معلم هم بر روی بچه ها تاثیر مثبت میذاره. ایکاش تمام معلمها انقدر با حوصله باشن و کلاس شاد باشه. ساختمان مدرسه باید تعمیر شود. امسال برخی از دروس به شیوه ی جدید تدریس میشه که این برام جالب بود. چون تا حالا این اتفاق در این مدرسه نیافتاده بود. من تا حالا ندیده بودم درسی مثل قران انقدر زیبا و شاد تدریس بشه که بچه ها علاقمند بشن. دختر من که لحظه شماری میکنه برای زنگ قران. چون هم شاد میشه و هم خوب یاد میگیره. به نظر من بخش زبان عملکرد خوب نیست. از بابت دروس فوق برنامه ، کامپیوتر تعداد محدود دارن و این خیلی بده. از بابت پژوهش و تحقیق که امسال جدید امده باید بیشتر نظارت کنن. // اگرتغییرات خوبی داده بشه عالیه
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/03/06)
دختر من از اول دبستان همین مدرسه درس میخونه و امسال چهارم بود. معلم امسالش جوان و در عین حال باتجربه بود که باعث شد دختر من در درسهاش پیشرفت زیادی داشته باشه و علاقمند بشه در حالی که قبلا استرس داشت، امسال آرامش داشت و همه ی درسها رو سرکلاس یاد می گرفت. در کل خیلی راضی هستم
بازدید کننده سایت
(1396/01/21)
ازکادر این مدرسه بسیارتشکرمیکنم خصوصاازخانم محرابی عزیز که بسیار آگاهانه وباتدبیرمدرسه رااداره میکنند
بازدید کننده سایت
(1396/01/19)
برعکس نظرات قبلی باتوجه به این که فرزنداول من تمام دوره ابتدایی رادراین مدرسه تحصیل کردند وفرزند دومم کلاس چهارم همین مدرسه هستند من ازنظرعلمی وانضباطی بسیارراضی هستم وکمال تشکررادام