سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه هنوز درباره برنامه‌های ویژه برای وضعیت کرونا اطلاعاتی را به سرزمین تیزهوش‌ها ارسال نکرده است.


مسئولین محترم مدارس می‌توانند با تیزلند تماس بگیرند (کلیک کنید) و نسبت به اعلام برنامه‌های ویژۀ خود (به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه) اقدام فرمایند. سرزمین تیزهوش‌ها در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود، تمام اطلاعات مدارس و برنامه‌های ویژه آنها را به صورت رایگان در سایت و صفحه شخصی مدرسه اطلاع رسانی می‌کند.
لیست مدارس دبستان (ابتدایی) که برنامه‌های ویژه‌ای برای کرونا در سال تحصیلی آینده تدارک دیده‌اند را اینجا ببینید: مدارس آماده برای کرونا

درباره دبستان (ابتدایی) دخترانه غیر دولتی فردوس 1

مدرسه فردوس 1 یک مدرسه دخترانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 5 (محدوده فلکه دوم صادقیه (آریاشهر) منطقه 5) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس، نبش خیابان ولیعصر، پلاک 40 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44082711 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه، پیش دبستانی هم دارد
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم نادیا قاسم پور و موسس آن سکینه غفاری است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 44082711 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 44082711 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://ferdossch.ir/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 6,157 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 6 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 6 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 3706)

مدرسه فردوس 1، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی دخترانه : فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس، نبش خیابان ولیعصر، پلاک 40

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه گلستان آل طه
» مدرسه هستی
» مدرسه سیمای فرهنگ
» مدرسه تربیت
» مدرسه فرزندان ایران زمین
» مدرسه عدالت 1
» مدرسه روشنگر
» مدرسه شایستگان نور
» مدرسه توسعه
» مدرسه مروا

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سلام پیروز
» مدرسه خیام
» مدرسه فرازدانش
» مدرسه راه امیرکبیر
» مدرسه هاتف
» مدرسه امام خمینی
» مدرسه سیمای فرشتگان
» مدرسه مشکوه
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه موعود

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مشکوه» مدرسه علم و تکنیک

» مدرسه مهر هشتم

» مدرسه آل طه

» مدرسه سرو اندیشان آفتاب

» مدرسه فرهنگ جوان

» مدرسه آتیه سازان

» مدرسه گلستان آل طه

» مدرسه روشنگران

» مدرسه سلام اسلام

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه فرهنگ آل یاسین
» مدرسه نواندیشان هیوا
» مدرسه آل طه
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه مشکوه
» مدرسه گلستان دانش
» مدرسه مشکوه
» مدرسه نيايش
» مدرسه سرای زندگیلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
مهسا
(1400/09/01)
من دخترم رو برای کلاس ششم این مدرسه نوشتم عملکردشون چه از نظر تدریس چه از نظر سطح بچه ها به خصوص رفتار بچه ها از نظر من خوب نبود و من این مدرسه رو پیشنهاد نمی کنم.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/03/06)
دختر من از اول دبستان همین مدرسه درس میخونه و امسال چهارم بود. معلم امسالش جوان و در عین حال باتجربه بود که باعث شد دختر من در درسهاش پیشرفت زیادی داشته باشه و علاقمند بشه در حالی که قبلا استرس داشت، امسال آرامش داشت و همه ی درسها رو سرکلاس یاد می گرفت. در کل خیلی راضی هستم
بازدید کننده سایت
(1396/01/21)
ازکادر این مدرسه بسیارتشکرمیکنم خصوصاازخانم محرابی عزیز که بسیار آگاهانه وباتدبیرمدرسه رااداره میکنند
بازدید کننده سایت
(1396/01/19)
برعکس نظرات قبلی باتوجه به این که فرزنداول من تمام دوره ابتدایی رادراین مدرسه تحصیل کردند وفرزند دومم کلاس چهارم همین مدرسه هستند من ازنظرعلمی وانضباطی بسیارراضی هستم وکمال تشکررادام
بازدید کننده سایت
(1395/11/09)
با سلام . دختر من از کلاس اول در این مدرسه بوده . از کلاس سوم به بعد معلمان بسیار جوان و کم سابقه هستن از وضعیت اداره کلاس راضی نیستم و از نظر تدریس متوسط هستن . مدرسه بیشتر به فکر ایجاد نظم بین بچه هاست تا وضعیت علمی انها.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1395/02/18)
به نطر من این مدرسه به دلایل مختلف ضعیف اداره میشود
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، آماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.