سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) دخترانه غیر دولتی مبتکر نوین

مدرسه مبتکر نوین یک مدرسه دخترانه در مقطع دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 5 (محدوده شهران) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی انتهاي اتوبان آبشناسان، خيابان حاج آقا خياباني، كوچه بنفشه ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44359198 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
مقطع پیش دبستان دارد
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم زهره كرمی و موسس آن زهرا شهرياري است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : https://mobtakerschools.com/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 7,425 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 11 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 11 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 3747)

مدرسه مبتکر نوین، دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) غیر دولتی دخترانه : انتهاي اتوبان آبشناسان، خيابان حاج آقا خياباني، كوچه بنفشه

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سهام خیام
» مدرسه شهید مهدوی
» مدرسه ممتازحنان
» مدرسه امامت
» مدرسه نادره حق شناس
» مدرسه پروفسور حسابی
» مدرسه هما
» مدرسه مبتکر اندیشمند
» مدرسه بشری
» مدرسه ماریامیان

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه دانش
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه مشکوه
» مدرسه سیمای فرشتگان
» مدرسه ندا
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه هورمند
» مدرسه مبینا
» مدرسه روحی شاد

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مشکوه» مدرسه فرهنگ جوان

» مدرسه سرو اندیشان آفتاب

» مدرسه سلام رسالت

» مدرسه علامه طباطبایی واحد یوسف آباد

» مدرسه بهار پروانه ها

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه گلهای یاسین

» مدرسه روحی شاد

» مدرسه سلام سلیمهلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
یه دختر
(1398/07/22)
من 6 ساله به این مدرسه میرم و خیلی هم راضی‌ام. به نظرم هر کسی که رضایت نداره ممکنه خودش عملکرد خوبی نداشنه باشه....
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
رونیا کرمی
(1398/07/17)
سلام معلم‌های خوب کلاس اول چه کسانی هستند؟ آیا راضی هستید... شهریه امسال چقدره؟
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
محمدی
(1398/03/28)
سلام، دخترم حدود سه ساله که در مدرسه مبتکرنوین درس می خونه، علاوه بر وضعیت درسی دخترم که خیلی راضی هستم به نظرم مدرسه در زمینه آموزش مهارتهای اجتماعی هم خیلی خوب عمل می کنه و امکانات مدرسه جدید هم که عالیه
مامان
(1397/03/07)
فضای مدرسه عالیه و معلمای بسیار دلسوز و خوش برخوردی داره،معلم زبان مدرسه محشره و بچه ی من و دوستاش عاشقشن،به نظرم اینکه دخترم بدون استرس تحصیل کنه مهمترین قضیه اس
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1396/11/12)
از معلم دخترم راضی نیستیم
و پیگیری میکنم و اعتراض خواهیم کرد
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
اولیا مدرسه
(1396/04/01)
دختر من از پیش دبستانی این مدرسه می ره الان چهارم هست
من از معلمینی که تا حالا دخترم داشته راضی هستم
برنامه های فوق برنامه ای خوبی داره
از نظر فضا باغ بسیار زیبا و خوبی داره
دختر من حاضر نیست مدرسشو عوض کنه
کلاس های فوق برنامه معرق و سفال و ... در خارج از محیط کلاسی و در محوطه ساختمان از پیش ساخته برگزار میشه
در کل راضیم مشکلی هم با مدرسه ندارم
ولی دانش آموز
(1396/03/12)
دختر من در این مدرسه درس می خواند از لحاظ معلمین راضی نیستم. ساختمانش خیلی قدیمی هس بطوریکه در مقابل این همه هزینه ای ک از خانواده ها دریافت میکنن ب هیچ عنوان صرف باز سازی مدرسه نمیکنن وفقط مد نظرشون باغ این مدرسه است. به نظرم معلمین این مدرسه کم تجربه هستن
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/02/05)
امسال برای ثبت نام دخترم در پایه اول به این مدرسه رفتم. مبلغ 85 میلیون ریال و اگه بخوای بچه تا ساعت چهار و نیم بمونه یک میلیون تومن هم اضافه. نظافت اصلا خوب نبود. کلاسها بعضا کانکسی. از این مبالغی که گرفته میشه خرج محیط مدرسه نمیشه.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
درباره تعداد ساعاتی که دانش آموز در مدرسه می ماند و شهریه بابت آن اخذ می شود، تا آنجا که اطلاع داریم، برای مدارس غیر دولتی سقف 40 یا 48 ساعت موظفی تعیین شده که می توانید از اداره آموزش و پرورش منطقه دقیق آن را سوال کنید. اگر ساعات بیشتر شوند، مدرسه با هماهنگی انجمن اولیا و مربیان و شورای مدرسه می تواند مبالغ دیگری نیز برای ساعات غیر موظف دریافت کند که میزان آن توسط مدرسه تعیین می شود و از مواردی است که اولیای محترم قبل از ثبت نام دانش آموز باید از مسئولین مدرسه سوال کنند و از حدود آن آگاه باشند.
نکته مهم درباره شهریه این است که شهریه را همان موقع ثبت نام اعلام می کنند و شما می توانید قبل از ثبت نام از شهریه کاملی که با عنوان شهریه مصوب و شهریه مشارکت (که توسط انجمن اولیا و مربیان در طول سال تصویب می شود) مطلع شوید.
بازدیدکننده سایت
(1395/10/08)
دخترمن توى این مدرسه درس میخونه درمقایسه باخیلى ازمدارس برخوردپرسنل وکادرآموزشى بهتره وواقعاًدبیران دلسوزى داره فضاى مدرسه هم براى تفریح بچه هاعالیه درکل من خیلى راضى هستم
یه مامان
(1395/07/15)
از نظر شهریه یه چیزی تو مایه های مدارسی مثل خرد و سوده میشه البته یکم کمتر . اما از نظر امکانات ضعیف هست اتاقهای کوچک و تاریک و بدون امکانات بعضی از کلاسها هم کانکس هست . پولی که از اولیا گرفته میشود بیشتر بخاطر فضای سبز و باغ این ویلای قدیمی و مدرسه فعلی هست
پاسخ : نظر این ولی عزیز در سایت درج شد. آماده ثبت پاسخ مسئولین محترم مدرسه هستیم.
فاطیما
(1395/01/29)
در مورد فضای مدرسه به نظرم برای بچه های ابتدایی خیلی جذابه بچه ها باید بچگی کنند ولی ما ادم بزرگا نمی ذاریم در مورد اموزش مدرسه سوال داشتم ایا برنامه های متفرقه کیفیت اموزش رو کمتر کرده یا نه ممنون میشم اگه جواب بدید
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!