سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی) پسرانه غیر دولتی امام علی (ع)

مدرسه امام علی (ع) یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 5 (محدوده بلوار فردوس) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی بلوار فردوس شرق، خیابان ابراهیمی شمالی، کوچه سوم پلاک 10 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44050122 - 44082814 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم آقای ابوطالب کریم پور و موسس آن آقای دادگستر است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 44050122 - 44082814 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 44050122 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://imamali.sch.ir
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 23,444 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 12 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 12 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 3368)

مدرسه امام علی (ع)، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی پسرانه : بلوار فردوس شرق، خیابان ابراهیمی شمالی، کوچه سوم پلاک 10

دبستان پسرانه امام علی (ع) در سال 1370 به همت هیأت امنای مسجد الزهرا در زمینی به مساحت 3000 متر و 800 متر بنا شروع بکار نمود. بعد از 12سال فعالیت و جذب 470 دانش آموز با پیدا شدن معارض و شکایت و حکم دادگاه مبنی بر خلع ید و قلع وقمع 200 متر مدرسه تخریب و در سال 82 با 180 دانش آموز در فضای محدود ادامه یافت . در سال 73 مدرسه با پیشنهاد آقای کریم پور مدیر مدرسه به جامعه تعلیمات اسلامی واگذار گردید. در سال 82 با خرید زمینی به مساحت 1000متر و پرداخت هزینه ساخت آن توسط آقای رمضان زاده در ساختمان فعلی تأسیس و از سال 84 شروع به فعالیت نمود. در حال حاضر ساختمان با 3000 متر بنا در 5 طبقه با امکانات کامل اعم از کلاسهای استاندارد و هوشمند ، آسانسور، سالن اجتماعات 250 نفری ، آزمایشگاه ، کارگاه اطاق جغرافیا، کتابخانه ، نمازخانه ، پارکینگ و مجهز به تمام امکانات در اختیار دانش آموزان می باشد.
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه اندیشه و قلم
» مدرسه محسن
» مدرسه سلام پیروز
» مدرسه موعود
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه درخشان
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه خیام
» مدرسه فرزانگان پویا
» مدرسه بحرالعلوم

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه آفرینش» مدرسه سلام فرمانیه

» مدرسه هنرستان خواجه نصیرالدین طوسی

» مدرسه نیکا

» مدرسه روحی شاد

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه سلام گلبانگ

» مدرسه ستارگان زمین

» مدرسه شکوه شفق

» مدرسه چشمه اندیشه

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه درخشان
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه انفورماتیک
» مدرسه درخشان
» مدرسه فرزانگان پویا
» مدرسه هما
» مدرسه مشکوه
» مدرسه فرهنگ آل یاسین
» مدرسه شایستگان رازیلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
ز.م
(1400/11/09)
علیرغم نام اسلامی که دارند،از نظر رفتاری فرسنگ ها با اسلام فاصله دارند.از اسلامی بودن حفظ قرآن رو دارند.از نظر آموزشی سطح مدرسه بسیار پایین هست .استفاده از معلمهای مسن و بی اعصاب مانند خانم مالکی در کلاس دوم از موارد منفی است.علاوه بر اینکه مدیریت مدرسه آقای کریم پور قائل هستند که بچه ها کلا خوب تربیت نشده اند و مدرسه باید بچه ها رو تربیت کند.البته با سبک قرون وسطایی.
خلاصه فقط فکر پر کردن جیبشون هستند .کلا بچه رو از اسلام و درس زده میکنن.
پاسخ : تایید نشده است.
مانی
(1399/06/09)
من از پیش دبستان تا کلاس ششم در این مدرسه تحصیل کردم و از همه ی معلم ها راضی بودم به جز کلاس دوم که خانم حسینی بود که خدارو شکر همون سال از مدرسه رفت . هر سال تعداد زیادی دانش آموزان این مدرسه در آزمون تیزهوشان قبول می شوند.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مریم خیابانی
(1398/11/23)
سلام
پسر من، از پیش دبستان تا الان (کلاس چهارم) در این مدرسه بوده و هست .بنده از مدیریت مدرسه و معاونین راضی هستم، معلمین پسرم از پیش دبستانی تاکنون به ترتیب، خانم مومن، آقای کلامی، خانم مالکی، آقای فرشاد، آقای حسین نژاد و آقای خدابخش است که انصافا سنگ تمام گذاشته و عالی هستن
در مدرسه تعادل مناسبی بین بحث آموزش و امور دینی و مذهبی بر قراره که لازمه تربیت دینی بچه هاست
از نظر اردو، نظافت و بهداشت کاملا بر طبق برنامه و مناسب هست
شهریه هم به نسبت مدارس دیگر مناسب تره
کلاس رباتیک در کلاس اول و دوم خوب بود
ممنون
عزیزی
(1398/11/19)
کادر مجرب دبستان امام علی در کنار فضای آموزشی مجهز این مدرسه در کمتر جایی دیده می شود، بنده از اولیای سال ششم مدرسه هستم و در این چند سال زحمات فراوان مدرسه برای تربیت صحیح پسرم باعث رضایت کامل بنده و نگرانی برای پیدا کردن مدرسه ای در این سطح برای دوره دبیرستانش می باشم
علی نادری
(1398/11/16)
با سلام
بنده به عنوان یکی از اولیایی که هفت سال تربیت و آموزش فرزندم را به این مدرسه سپرده ام کاملا از نتیجه کار هم از لحاظ آموزشی و خصوصا از جهت تربیتی از عملکرد مدرسه بسیار رضایت دارم
برخلاف نظر بعضی از اولیای محترم در خصوص سن معلمان به نظر من تجربه بالا و تسلط به مسائل آموزشی و تربیتی از برترین ویژگی های کادر آموزشی این مدرسه می باشد.
سید سبحان ایزدی
(1398/09/24)
بنده 7 سال در این مدرسه بودم و به نظرم شما می توانید به این مدرسه اعتماد کنید. مدرسه و معلمان بسیار عالی هستند.
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
ر _ م
(1398/07/26)
سلام به نظرم این مدرسه از نظر آموزشی سطح بالایی نداره، فضای مدرسه بزرگه اما از نحوه آموزش معلم ها راضی نیستم.
سال پیش پسرم رو ثبت نام کردم و راضی نیستم ..
پاسخ : پاسخ مسئول مدرسه در تاریخ 98/11/19:

واقعیت این است که بخشی از موضوع تربیت و رشد فرزندان عزیزمان، در مدرسه اتفاق می‌افتد. البته بخش‌های مهم‌تری هم وجود دارد که مربوط به خانواده، جامعه، محیط فرهنگی و مانند آن است. هر مدرسه‌ای تمام تلاش خود را می‌کند که بتواند فرزندان عزیزمان، را آمادۀ ورود به جامعه کند اما ممکن است مدرسه متناسب با شرایط خاص فرهنگی و اجتماعی یک دانش‌آموز نباشد. در چنین شرایطی، قطعاً تغییر مدرسه یکی از گزینه‌های اولیای محترم است. درباره این مورد خاص هم، خانواده محترم 5 بار اقدام به تغییر مدرسه کرده‌اند. احتمالا باید در گزینش مدرسه‌ای متناسب با شرایط خاص خود و متناسب با نقطه‌نظرات مورد توجه، دقت بیشتری داشته باشند.
احمدی
(1398/03/12)
سلام، به نظرم کادر آموزشی جوان نیستن و کم حوصله ..
انتظار داری برخورد مناسبی با دانش آموزان داشته باشن..
پاسخ : پاسخ مسئول مدرسه در تاریخ 98/11/19:
همکاری با عزیزانی مثل شما، جناب آقا احمدی، باعث افتخار ما است. افتخار این را داشته‌ایم که فرزندان همکاران عزیزمان دانش آموز این مدرسه باشند اما متاسفانه فرزند شما در این مدرسه تحصیل نکرده‌اند. درباره سن و سال معلمین، ما به سن و سال توجه نمی‌کنیم. برای ما، مهمترین موضوع، تجربه و توان تدریس است. از آنجا که عامل اصلی انتخاب برای ما توان و تجربۀ تدریس است، ترجیح می‌دهیم به جای توجه به فاکتورهای فرعی مانند سن، تمرکز خود را روی کیفیت آموزشِ معلمین گرامی بگذاریم.
امیرعباس رضا
(1397/08/05)
واقعا توقع نداشتم با اینکه پسرم چند ساله در این مدرسه است اما سطح آموزشی خوبی نداره و مدرسه دولتی بهتر از اینه
پاسخ : پاسخ مسئول مدرسه در تاریخ 98/11/19:

این مدرسه در طی چهارده سال گذشته، میزبان چهار دانش آموز عزیز از خانواده محترم شما بوده‌است. قطعاً کیفیت آموزشی و تربیتی مدرسه در سطح مطلوب بوده است که ارتباط آموزشی مدرسه و خانوادۀ محترم در طول این دوران طولانی ادامه داشته. هر مدرسه‌ای تمام تلاش خود را می‌کند که بتواند فرزندان عزیزمان، این نوگلان آینده ساز را آمادۀ ورود به جامعه کند اما ممکن است مدرسه متناسب با شرایط خاص فرهنگی و اجتماعی یک دانش‌آموز در یک زمان خاص نباشد.
مریم فروزنده
(1397/05/10)
با سلام
به نظرم از لحاظ آموزشی در سطح پایینی قرار داره و از مسئولین انتظار داریم کارهای مثبتی در جهت افزایش سطح آموزش انجام دهند و به نظرم بیشتر به مسائل نالی می پردازند.فقط قران اموزش میدن و از لحاظ درسی به نظرم سطح خبی ندارد...
پاسخ : پاسخ مسئول مدرسه در تاریخ 98/11/19:

فاکتورهای مختلفی را می‌توان برای ارزیابی هر مدرسه‌ای در نظر گرفت. اولیای مختلف هم توقعات مختلفی از مدرسه دارند و مدرسه باید بتواند تا حد امکان، به این توقعات پاسخ مناسب بدهد. برخی اولیا دوست دارند مدرسه دارای محیطی شاداب باشد و در امور درسی سهل‌گیر باشد. برخی دیگر سخت‌گیرانه داشته باشد.ما در این مدرسه تلاش می‌کنیم با لحاظ کردن اولویت مسایل تربیتی و اخلاقی و دینی، رویکرد شاداب در محیط همراه با آماده سازی عزیزان برای موفقیت را در پیش بگیریم. تعداد زیاد دانش آموزان پذیرفته شده در مدارس استعدادهای درخشان و مدارس برتر، گواه موفقیت مدرسه در این رویکرد است.
بازدید کننده سایت
(1396/01/25)
سلام اگر کسی در مورد فضای آموزشی و معلمین این مدرسه اطلاعی داره به اشتراک بزاره
بازدید کننده سایت
(1395/11/29)
دوستان عزیز اگر لطف کنید ودر مورد این مدرسه من رو راهنمایی کنید کمال تشکر را ازتون دارم برای پایه ی دوم دبستان می خوام ثبت نام کنم ...چجور مدرسه ایه؟؟؟؟؟