سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه سیمای فرهنگ


مدرسه سیمای فرهنگ


این مدرسه اعلام کرده است کلاس‌های خود را با توجه به شرایط کرونا، به صورت تمام آنلاین برگزار می‌کند.


با توجه به شرايط كرونا ، تعداد دانش آموزان در كلاس كاهش پيدا كرده است و بخشي از كلاس ها بصورت انلاين برگزار مي شود
آموزش مجازي مجتمع سيماي فرهنگ بصورت offline و online در دو بستر adobe connect و lms اختصاصي انجام ميگيرد.
در حال حاضر تمامي كلاس هاي درسي،فوق برنامه و مشاوره (فردي و گروهي) در اين سامانه برگزار مي شود كه علاوه بر آموزش مجازي ، مشاهده ضبط كلاس هاي انلاين در هر زمان در دسترس دانش آموزان عزیز مي باشد .
همچنين امكان برگزاري آزمون هاي بر خط چهار گزينه اي و تشريحي همراه با ارائه كارنامه همچنین پيگيري هاي مستمر مشاورين براي دانش آموزان فراهم شده است .
بخوبي ميدانيم كه والدين در زمان آموزش مجازي و حضور دانش آموزان در منزل به كمك و ياري مشاورين مدرسه نيازمندند ، به همين جهت دانش آموزان و اولياي محترم به راحتي ميتوانند جهت برطرف نمودن مشكلات احتمالي و ارائه راهكار لازم توسط دبيران از طريق سامانه lms با يكديگر ارتباط مستقيم داشته باشند .
در صورت نياز دانش آموزان جهت رفع اشكال و ملاقات با دبيران به صورت فردي و یا گروه هاي كوچك ( كاملاً اختياري ) به مدرسه دعوت و مورد حمايت قرار ميگيرند .
هيئت مديره و مديران مدرسه در تلاش هستند تا دانش آموزان و دبيران با بهترين كيفيت آموزشي سال تحصيلي را شروع و دغدغه هاي والدين را در شرايط كنوني كاهش دهند تا در كنار یکدیگر با آرامش سالي پر بار و مفيد را سپري كنيم به همين سبب با تهيه تجهيزات لازم ( نصب دكل هاي مخابراتي ، اينترنت اختصاصي پر سرعت ، نصب سرور اختصاصي و همچنين تهيه به روز ترين تجهيزات ديجيتالي اعم از سخت افزاري و نرم افزاري ) در آموزش مجازي اين امكان فراهم شده كه بهترين سرويس ها را در اختيار دانش آموزان عزيز قرار دهيم .

درباره دبستان (ابتدایی) پسرانه غیر دولتی سیمای فرهنگ

مدرسه سیمای فرهنگ یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 5 (محدوده شهران) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی انتهای بزرگراه آبشناسان، نرسیده به میدان شهران، خیابان شهید آقا خیابانی، کوچه خداداد نژاد، پلاک۶ ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44311482 - 44311483 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این دبستان پیش دبستان هم دارد.

این مدرسه، یکی از مجموعه مدارس سیمای فرهنگ است (برای دیدن سایر مدارس این مجموعه، اینجا کلیک کنید).
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم فرید شاه حسینی و موسس آن صادق مکملی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 44311482 - 44311483 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 44311483 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.simayefarhang.ir/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 13,823 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 14 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 14 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 3558)

مدرسه سیمای فرهنگ، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی پسرانه : انتهای بزرگراه آبشناسان، نرسیده به میدان شهران، خیابان شهید آقا خیابانی، کوچه خداداد نژاد، پلاک۶

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه عبدصالح
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه درخشان
» مدرسه سوده
» مدرسه سلام اسلام
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه دکتر حسابی
» مدرسه سرای علم
» مدرسه سما 4
» مدرسه عترت

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه علوم» مدرسه اتحاد نوین

» مدرسه علامه طباطبایی واحد یوسف آباد

» مدرسه علوم نو

» مدرسه سلام رسالت

» مدرسه پویش

» مدرسه نقش نو

» مدرسه درخشان

» مدرسه روحی شاد

» مدرسه نیکا

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه موعود
» مدرسه نوید صالحین
» مدرسه موعود
» مدرسه مشکوه
» مدرسه درخشان
» مدرسه کلاسیکو(مجازی)
» مدرسه سوده
» مدرسه نيايش
» مدرسه فرهنگ ایران
» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1لیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
صبا رادمهر
(1400/11/05)
پسر من چهار سال در این مدرسه است،کادر بسیار مجربی دارد و من بسیار از آموزش و عملکرد مدرسه راضی هستم
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1400/08/17)
دیروز جشن آب بچه های کلاس اول بود و خاطره ی بسیار قشنگی برای پسرم ثبت کردند خیلی ممنون واقعا از انتخابم راضی هستم و به همه پیشنهاد می کنم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
علی امامی
(1400/08/17)
مدرسه بسیار خوبی است من پسرم دو ساله که در این مدرسه تحصیل میکند و واقعا از کادر آموزشی خصوصا معلم پایه دوم خیلی راضی هستم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مرجان محمدی
(1400/07/28)
با توجه به آنلاین بودن کلاس ها با وجود نبودن زیر ساخت مناسب برای کل کشور این مدرسه آموزش مناسبی داشت و از انتخاب این مدرسه بسیار خرسند هستیم از کادر مسئول و متعهد این مجموعه کمال تشکر را داریم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
رایان محمودی
(1400/07/28)
من پسرم از اول دبستان در این مدرسه درس میخواند و من واقعا از کادر و آموزش خیلی راضی هستم و به نظرم نسبت به سایر مدارس هم تراز اطراف شهریه معقولی دارد
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مریم رحیمی
(1400/06/04)
به دلیل وجود کرونا و غیرحضوری بودن کلاس ها من خیلی نگران آموزش پسرم در پایه اول بودم و به سفارش دوستانم که در پایه بالاتر این مدرسه بودن ثبت نام کردم. واقعا من از سطح آموزش راضی بودم و پسرم علاوه بر آموزش عالی توانست با معلمش به صورت مجازی ارتباط بگیرد. من از کادر آموزش خصوصا خانم عسگری نازنین ممنونم و جا داره از مدیریت محترم مجموعه جناب آقای شاه حسینی بابت همراهی عالی با اولیا و ایجاد کادر آموزشی عالی قدردانی کنم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/10/28)
سلام، برخلاف نظرات بقیه عزیزان ، مدرسه بسیار کنترل شده عمل میکنه و از لحاظ امنیت و مراقبت در سطح بسیار بالایی هستن . حیاط ها از هم جدا هستند. معاونین مدرسه فوق العاده دلسوز و مهربان و خوش بر خورد هستند. دبیران واقعا عالی دارن ، مخصوصا از پایه چهارم به بعد که سیستم شناور میشه، یعنی هر درس یک معلم، بسیار معلم های قوی ای دارن
و اگر کسی کم و کاستی احساس میکنه به نظرم باید ایراد رو تو فرزند خودش جستجو کنه. من چهار ساله پسرم تو این مدرسه تحصیل کنه و راضی هستم .
مریم زواره
(1398/01/21)
پسرم از کلاس اول تا پایه هفتم در این مجتمع تحصیل کرده و در کل سطوح رضایتمندی رو تجربه کردیم مخصوصا در سطح متوسطه دوره اول تحولات شگرفی صورت گرفته و برنامه های آموزشی روشهای تدریس بنظرم عالی بودن پرسنل مدرسه تماما محترم، پویا و پر انرژی هستن و صد در صد انتقاد پذیر از بذل توجه و فعالیتهای مثمرثمر سرکار خانم روستای جناب آقای عربشاهی جناب آقای روستایی و تمام معلمهای پرتلاش آن مجموعه قدردانی میکنم ....
مونا حقیقت دوست
(1397/12/14)
من هر دو پسرم رو توی مدرسه سیمای فرهنگ ثبت نام کردم. یکی پیش دبستانی و دیگری کلاس چهارم هست. چندین سال هست کادر آموزشی، معلمان و معاونین مدرسه رو میشناسم و خیلی بهشون اطمینان دارم. میدونم که هیچ چیز برای بچه ها کم نمی ذارن و خیلی از هر لحاظ مراقب بچه ها هستن. براشون سلامتی آرزو میکنم. واقعا خیال من رو از بابت مدرسه راحت کردن.
شیدا خسروی
(1397/12/08)
با راهنمایی یکی از دوستام پسرم رو توی مدرسه سیمای فرهنگ ثبت نام کردم. پسر من خیلی گوشه گیر و خجالتی بود و با دوستاش اصلا بازی نمیکرد ولی از وقتی این مدرسه میره خیلی روحیه بهتری پیدا کرده. خیلی کلاس های فوق برنامه و برنامه های گروهی که برای بچه ها ترتیب میدن کمک کننده هست. پسرم برای رفتن به مدرسه اشتیاق داره ، در صورتی که قبل از این اصلا به این شکل نبود
مامان کسری
(1397/12/07)
من پارسال موقع ثبت نام تمام در مورد تمام مدرسه های پسرانه این منطقه تحقیق کردم اما با راهنمایی یکی از والدین که پسرشون ٤ سال بود که توی مدرسه سیمای فرهنگ درس میخوند، پسرم رو این مدرسه ثبت نام کردم و واقعا الان از انتخابم راضی هستم.
سارا پورمند
(1397/12/07)
به نظر من خیلی مدرسه منظم و خوبی هست. پسر من از پیش دبستانی توی این مدرسه بوده و الان کلاس سوم هست. خیلی محیط شادی داره و در عین حال بسیار منظم هستن. علاوه بر اموزش موارد درسی کلاسهای شاد و متنوعی دارن که برای پرورش خلاقیت بچه ها عالیه.
سمیرا زرگر
(1397/12/01)
پسر من سه سال است که در این مدرسه درس می خواند. کادر آموزشی قوی دارد. پسر من علاقه ای به درس و مدرسه نداشت ولی با همکاری معلمان و مسئولین مدرسه نه تنها علاقه مند شد بلکه جزء دانش آموزان خوب مدرسه است. من خیلی راضی ام. خدا بهشون سلامتی بده
بازدید کننده سایت
(1396/02/10)
مدرسه بسیار خوبی است.پسر من در این مدرسه درس می خواند و من بسیار از این مدرسه راضی هستم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.