سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) پسرانه غیر دولتی سینا

مدرسه سینا یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 5 (محدوده جنت آباد) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی جنت آبادشمالی، بالاتر از آبشناسان، بلوارانصارالمهدی، خیابان ایرانشهر شمالی، خیابان استاد شهریار شمالی، نبش گلبرگ شرقی ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44828711 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
مقطع پیش دبستان دارد
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم بهمن صادقی کبودیان و موسس آن علیرضا ساده است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 44828711 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 44828711 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.sinasch.ir/SSchool/#/Frontpage

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 6,722 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 8 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 8 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 3559)

مدرسه سینا، دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) غیر دولتی پسرانه : جنت آبادشمالی، بالاتر از آبشناسان، بلوارانصارالمهدی، خیابان ایرانشهر شمالی، خیابان استاد شهریار شمالی، نبش گلبرگ شرقی

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه عبدصالح
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه امام صادق
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه فروغ بهمن
» مدرسه دانشجو
» مدرسه عترت
» مدرسه آفرینش
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه صدرا نوین

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سلام نیک فرجام (زین الدین)



» مدرسه سلام شهید زین الدین

» مدرسه سرو اندیشان آفتاب

» مدرسه علامه امینی

» مدرسه فرزانگان پویا

» مدرسه سفیران پردیس

» مدرسه روشنگران

» مدرسه قلم مهر(شعبه2)

» مدرسه مشکوه

» مدرسه اتحاد نوین

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
مامان ماهان
(1398/07/21)
به نظرم تکالیف زیاد است و از نحوه برخورد کادر راضی نیستم ..
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ز.چ
(1398/04/13)
پسر من دو سال در این مدرسه تحصیل کردن، ظاهر تمیز و بزرگ مدرسه که دقیقا مانند دانشگاه است، اما از لحاظ آموزش و انظباط راضی نیستم ..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مامان فرداد
(1398/04/06)
با سلام ، مدرسه ی خوبیه هم کادر آموزشی خوبی داره هم کادر اجرایی، فضای مدرسه بزرگه و ساختمانش برای اینکار ساخته شده مانند مدارس غیرانتفاعی دیگر نیست که یک منزل را اجاره کرده باشند و با شهریه هنگفت بچه ها را در یک فضای کوچک جا بدهند. ضمن اینکه دو حیاط بزرگ داره تا مقطع سوم در حیاطی که چمن مصنوعی داره هستند و بچه های چهارم و بالاتر در حیاط دیگر هستند و این مزیت برای بچه های کوچکتره ضمن اینکه بچه ها برای زنگ ورزش نیاز ندارند از مدرسه خارج شوند و نگرانی از بابت خروج ایشان در زمان ورزش وجود ندارد. ضمنا در محل ورود به مدرسه یک خانم تحت عنوان روابط عمومی در تمام ساعات حضور دارند که رفت و آمد بچه ها و افرادی که وارد یا خارج از مدرسه می شوند کنترل می شود و این امنیت خاطر برای والدین ایجاد می کند. در مورد زمان پرداخت شهریه هم خیلی با اولیا راه میان . من حیث المجموع من و همسرم از ثبت نام پسرمان در این مدرسه راضی بودیم و از کادر مدرسه سپاسگزاریم .
حیدر
(1397/09/26)
از روش تربیتی مدرسه راضی نیستم و به نظرم کادر آموزشی خوب عمل نمیکنه..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محمدی
(1397/08/21)
با سلام اموزش خوبی داره ولی به نظرم مسئولین خوبی نداره..
لطفا رسیدگی شود...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
امیر حسین امیری
(1397/02/30)
با سلام از کادر آموزشی و مسئولین راضی نیستم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مامان پارسا
(1397/02/11)
باسلام از والدین عزیزی که فرزندانشون در این مدرسه در حال تحصیل هستند تقاضا دارم نظراتشون رو درمورد نقاط قوت ونقاط ضعف این مدرسه ، کادر آموزشی ، مدیریت مدرسه ، فضای آموزشی ، فضای ورزشی ، تغذیه و.... بیان کنند .
پسر من امسال میره کلاس اول وبرای انتخاب مدرسه خوب ، ممنون میشم اگر نظرات شما رو هم بدونم
بازدیدکننده سایت
(1396/05/08)
با سلام از معلمین و مدیریت مدرسه راضی نبودم.
پاسخ : نظر بازدیدکننده محترم با پاره ای اصلاحات در سایت درج شد.
چقدر خوب می شود اگر بتوانید مشکلات را با ذکر مصداق ها و موارد مطرح کنید تا امکان بررسی مشکلات از دید ناظر بیرونی برای مسئولین مدرسه فراهم باشد. به این ترتیب هم به سایرین در انتخابی بهتر، بیشتر کمک می کنید و هم مسئولین مدرسه فرصت بررسی اشکالات احتمالی را خواهند داشت.
جملات کلی، هرچند در برخی موارد اجتناب ناپذیر هستند ولی معرفی موارد با صراحت بهتر می تواند به رفع مشکلات کمک کند.

به هر حال، آماده درج نظرات مسئولین مدرسه درباره این پیام هستیم.
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!