سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) پسرانه غیر دولتی نسیم دانش

مدرسه نسیم دانش یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 5 (محدوده شهرزیبا) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی شهرزیبا، بلوار تعاون، خیابان فرساد شرقی، خیابان نوروزی، خیابان سرو یکم، پلاک 12 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44163773 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم حسن حاج حیدری و موسس آن فرهاد شاه پسندزاده است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://nasimdaneshschool.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 881 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 5 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 5 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5497)

مدرسه نسیم دانش، دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) غیر دولتی پسرانه : شهرزیبا، بلوار تعاون، خیابان فرساد شرقی، خیابان نوروزی، خیابان سرو یکم، پلاک 12

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه امام علی علیه السلام
» مدرسه خدیجه کبری
» مدرسه نور علوی
» مدرسه شهاب دانش
» مدرسه طلوع
» مدرسه جاوید
» مدرسه معلم
» مدرسه انرژی اتمی
» مدرسه یادگار امام
» مدرسه سروش

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه میعاد نور
» مدرسه فرید
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه مهر مینوی دانش
» مدرسه امام صادق
» مدرسه امام صادق
» مدرسه محسن
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه عترت
» مدرسه مبینا

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه قلم مهر(شعبه2)» مدرسه مشکوه

» مدرسه مشکوه

» مدرسه مشکوه

» مدرسه روحی شاد

» مدرسه مشکوه

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه مشکوه

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
بازدیدکننده سایت
(1398/05/05)
مدرسه ی نسیم دانش ..معلمان خوبی رو استخدام کرده همچنین کادر دفتری خوب از لحاظ رفتاری و آموزشی و همین طور فوق برنامه های بجا را انتخاب نموده است....برنامه تابستان طوری انتخاب شده که دانش آموز با بازی آموزش های لازم را می بیندحتما به مدرسه سر بزنید........ممنون
علی
(1398/05/03)
مدرسه ی نسیم دانش مدرسه خوبی است بابرنامه های تابستانی که گذاشتند.....بچه ی من خیلی از مدرسه می ترسید اما با وجود خانم سعدالدین معلم پایه اول خیلی بهتر شده...معلم اول خیلی بچه ها رو درک میکنند......وهمچنین کادر مدرسه که پاسخگوی سوالات ما هستند...ممنون
بازدیدکننده سایت
(1398/04/23)
مدرسه ی فوق العاده خوبیه . کادر جدید عالی و بی نظیرن، برخورد صمیمی و گرمی دارن. پسر من که عاشق مدرسه شده. خوشحالم که تو فعالیت های تابستونی مدرسه شرکت کردیم. چون ترس پسرم از مدرسه کاملا ریخته شد.
آرزوی موفقیت می کنم براتون
پرنیا
(1398/03/21)
مدرسه ی عالیییی
زهرا
(1396/11/24)
بسیار مدرسه خوبی است من سه سال در ان تحصیل کردم و از هر نظر خیلی خوب بود مخصوصا از نظر اخلاقی و فرهنگی بهترین مدرسه در یزد است که از نظر فرهنگی در ان کار می شود
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند