سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه گلستان همت ( سلام همت )


مدرسه گلستان همت ( سلام همت )


درباره دبستان (ابتدایی) پسرانه غیر دولتی گلستان همت ( سلام همت )

مدرسه گلستان همت ( سلام همت ) یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 5 (محدوده پونک) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی تهران، اشرفی اصفهانی، خیابان مخبری، پلاک ۳۶ ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه، پیش دبستانی هم دارد

این مدرسه، یکی از مجموعه مدارس سلام است (برای دیدن سایر مدارس این مجموعه، اینجا کلیک کنید).
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم علی اشرف و موسس آن محمدعلی عباس‌زاده است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 44431375 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://hemmat.salamsch.com/pschool/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 5,363 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 11 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 11 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 3738)

مدرسه گلستان همت ( سلام همت )، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی پسرانه : تهران، اشرفی اصفهانی، خیابان مخبری، پلاک ۳۶

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه حافظ
» مدرسه روشنگر
» مدرسه ایران
» مدرسه شهید احمدی روشن
» مدرسه شهید مهدوی
» مدرسه عترت
» مدرسه پیشاهنگ
» مدرسه محراب شعبه 3
» مدرسه شهید عموئیان 1
» مدرسه انصار القائم

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه فرشتگان برتر
» مدرسه درخشان
» مدرسه میعاد نور
» مدرسه بحرالعلوم
» مدرسه درخشان
» مدرسه امام صادق
» مدرسه فروغ بهمن
» مدرسه عبدصالح
» مدرسه فرید
» مدرسه عترت

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سلام سایه سرو» مدرسه درخشان

» مدرسه علامه طباطبایی واحد ونک

» مدرسه سلام شهید زین الدین

» مدرسه مشکوه

» مدرسه آفرینش

» مدرسه مشکوه

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه نیکا

» مدرسه درخشانلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
ولی دانش اموز
(1399/05/21)
کلاس زبان و کامپیوتر داشتن که به نظر من مفید نبود.در ایام کرونا هم فیلم های در حد 5 دقیقه ای در تلگرام ارسال میکردند .به نظر من آموزگارها هم عمل کرد خوبی نداشتن.از 18 نفر دانش آموز کلاس اول که همکلاس پسرم هستند فقط 5 نفر ثبت نام کردند.من این مدرسه رو پیشنهاد نمی کنم.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1399/05/02)
اگر بخواهم منصفانه نظر دهم در کل از مدرسه راضیم. برخورد پرسنل بسیار خوب و حرفه ای است و همه در کار خود متخصص اند. به بچه ها خیلی توجه می شود همواره پاسخگوی اولیا هستند. آموزش مدرسه و معلمان آن به جرات می گویم عالی هستند اما در فوق برنامه ها جای کار بیشتر هست. در آموزش مجازی زمان کرونا پیشرفت مدرسه خیلی خوب بود و در کل راضی بودم خصوصا الان در آموزشهای تابستانی آنلاین تقریبا تمام نقصهای قبلی از بین رفته. فرزندم عاشق مدرسه است و این از هرچیزی برایم مهمتر بود. مدرسه کوچک هست اما من و همسرم این کوچکی را خیلی هم بد نمی دانیم چون نظارت مدرسه روی بچه ها بسیار زیاد است. در کل هیچ تصمیمی برای تغییر مدرسه ندارم.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1399/02/13)
نظرات ارسالی کاملا گزینشی است و نظرات مثبت هم صحیح نیست چون از نزدیک آشنایی داشتم.
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است. مثلا همین مورد که نام فرد مورد اشاره شما یا برخی موارد مطرح شده توسط شما را با سه نقطه جایگزین کرده ایم.

متاسفانه مجبور شدیم بخش مهم و طولانی پیام فوق را حذف کنیم.

همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1399/01/16)
از این مدرسه به شدت راضی هستم. احترام به دانش آموز حرف اول را در این مدرسه میزنه و آموزششون عالیه. همیشه از مامانای دیگه شنیده بودم کلاس اول خیلی سخته اما من اصلا نفهمیدم چطور کلاس اول پسرم گذشت انقدر خوب بود. اینکه گفتن امسال اردو هم نداشتن تقریبا درسته و علتش تعطیلات فراوان امسال بود و تلاش مدرسه برای جبران عقب موندگیا. بچه ها عاشق مدرسن و مربیاشون و مدیریت خوبی داره مدرسه که ارتباط بسیار خوبی هم با اولیا داره. من واقعا راضی ام
بازدیدکننده سایت
(1398/10/29)
سلام، از نکات مثبت مدرسه این هست که کیفیت غذاشون خوب هست، ساعت شروع مدرسه حدود 8 هست، صبحگاه ندارن
در مورد کلاس های فوق برنامه که زبان و کامپیوتر، خلاقیت و مهارت های زندگی و رباتیک هست من چیز جالبی ندیدم
از برنامه ریزی شون راضی نیستم و به نظرم سطح آموزش خوبی نداره .
امسال تا حالا نه اردویی برده شده اند نه اینکه جنشی براشون برگزار شده، اما گفته می شود که شهریه تمام هزینه ها را پوشش می دهد اینطور نیست و هزینه جعبه های رباتیک را اخذ شده..
در کل به نظرم نسبت به شهریه ای زیادی که دریافت میشه امکانات خوبی نداره و از ثبت نام پسرم پشیمان هستم
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
(1397/11/02)
کیفیت آموزش در این مدرسه چطوره؟ تجهیزات آموزشگاهی ، کلاسهای رباتیک و خلاقیت و فوق برنامه؟
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1397/10/03)
مدرسه بسیار خوبیه. 5 سالی هست که فرزندم در این مدرسه است و از هر نظر راضیم. مدیر مدرسه آقای دکتر علی اشرف هست که دکترای روانشناسی داره و بسیار خوب هم مدرسه تحت مدیریتش داره فعالیت میکنه. پرسنل اکثرا جوان اما غالبا متخصصن تو زمینه کاریشون. مدرسه کوچیکه اما برنامه ها و نظارتشون خیلی عالیه. از ساعت 8 صبح تا 3 ظهر برنامه دارن و صبحانه و ناهار هم دارن. ما که در کل راضی ایم.
فرزند من هم به لحاظ آموزشی هم پرورشی پیشرفتهای خیلی خوبی داشته و مهمتر از همه اینکه مدرسه رو دوست داره و یه روز که مریضه و مجبوره خونه بمونه ناراحته. به نظرم نظرات برخی دوستان چندان همسو با واقعیت نیست
بازدیدکننده سایت
(1397/04/25)
پسر من چهار ساله که تو این مدرسه درس میخونه .من از کادر آموزشی مدرسه راضیم.کادر اجرایی هم خیلی خوش برخورد هستند. ولی به نظرم فضای مدرسه برای این تعداد دانش آموز کوچیکه. هر سال هم این مورد گفته میشه ولی تا امروز تغییری صورت نگرفته و مورد دیگه شهریه اس که به نظرم با توجه به امکانات مدرسه بالاست
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/03/12)
به نظرم کیفیت غذای مدرسه خوب نیست
از وضعیت سرویس مدرسه راضی نیستم
از نظافت دستشویی راضی نیستم...
به مسئولین هم انتقاد شده و امیدواریم که انجام شود.
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.

همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/03/08)
از نظر اموزشی بسیار عالی ولی از نظر پرورشی راضی نیستم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/01/29)
سلام خواهشا اگر کسی فرزندش در این مدرسه تحصیل میکنه و یا میکرده از محسنات و معایبش بگید.
ممنون
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!