سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی دوره اول) دخترانه غیر دولتی پرسش

مدرسه پرسش یک مدرسه دخترانه در مقطع دبستان (ابتدایی دوره اول) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 5 در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی صادقیه، آیت الله کاشانی، بلوار اباذر، خیابان علی رضا شریفی، پلاک11 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44952500 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه، پیش دبستانی هم دارد
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم زهره خانجانی و موسس آن زهرا نوروزی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.sarayedanesh.sch.ir
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 682 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 2 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 2 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5779)

مدرسه پرسش، دبستان (ابتدایی دوره اول) غیر دولتی دخترانه : صادقیه، آیت الله کاشانی، بلوار اباذر، خیابان علی رضا شریفی، پلاک11

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه هما
» مدرسه علامه طباطبائی (علامه طباطبایی واحد آبشناسان)
» مدرسه روشنگران
» مدرسه نبی اکرم
» مدرسه شایستگان
» مدرسه میثاق
» مدرسه رضوان تهران
» مدرسه مطهری
» مدرسه موحد
» مدرسه ستاره نو

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه شهید دانش
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه سیمای فرشتگان
» مدرسه میعاد نور
» مدرسه پژوهندگان علم ایران
» مدرسه امام صادق

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روحی شاد

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
محمدی
(1398/06/24)
این مدرسه به دلیل سیستم با نظم و نظارت آقای قلمچی در سال های آینده یکی از بهترین مدارس منطقه 5 خواهد شد. خانم عمویی یکی از دلسوزترین معاونان آموزشی هستن که برای بچه من واقعا زحمت کشیدند
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1398/04/29)
با سلام خدمت همشهریان عزیزم
به نظر من دبستان پرسش یکی از برترین مدارس این منطقه ست
آقای قلم چی موسس مدرسه ست، که با سرکشی های دلسوزانه به مدرسه و دانش آموزان ، بچه ها رو آدمهای با مسئولیت و درسخوان بار میاره، که با همین برنامه ریزی بچه هامون در آینده از موفق ترینها خواهند بود
من از اولیای مدرسه هستم و دخترم سال قبل کلاس اول بود
و با تدریس فوق العاده معلم و یاری پشتیبان و هدفمندسازی جناب آقای قلم چی، دخترم در سطح بالایی از علم وارد کلاس دوم در همین مدرسه خواهد شد
خیلی خوشحالم که این مدرسه رو برای دخترم انتخاب کردم
از مدیر دلسوز خانم خانجانی و معلم و پشتیبان دلسوز دخترم نهایت تشکر رو دارم
ممنونم ممنونم ممنونم
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند