سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی دوره دوم) دخترانه غیر دولتی سمر زندگی

مدرسه سمر زندگی یک مدرسه دخترانه در مقطع دبستان (ابتدایی دوره دوم) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 5 (محدوده شهرک راه آهن) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی شهرک راه آهن، بلوار گلها، خیابان یاس چهارم، خیابان 18 متری یاس، خیابان طوبی، پلاک 40 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44725549 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
مقطع پیش دبستان دارد
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم مریم محمودی و موسس آن مریم محمودی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://samarosaam.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 288 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 4 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 4 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5794)

مدرسه سمر زندگی، دبستان (ابتدایی دوره دوم) غیر دولتی دخترانه : شهرک راه آهن، بلوار گلها، خیابان یاس چهارم، خیابان 18 متری یاس، خیابان طوبی، پلاک 40

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه پیام غدیر
» مدرسه یحیی زاده 1
» مدرسه نخبگان پور سینا
» مدرسه پیام امام
» مدرسه شهید بهروز پندی
» مدرسه گویا
» مدرسه عباس وزان 1
» مدرسه مهدی پور
» مدرسه آل طه
» مدرسه حقیقت 1

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه موعود
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه امام صادق
» مدرسه امام صادق
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه حضرت رقیه(س)
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه دانشجو
» مدرسه شهید دانش
» مدرسه شایستگان رازی

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شایستگان رازی» مدرسه سرو اندیشان آفتاب

» مدرسه گلهای یاسین

» مدرسه مشکوه

» مدرسه مشکوه

» مدرسه نیکا

» مدرسه حضرت رقیه(س)

» مدرسه بهار پروانه ها

» مدرسه روحی شاد

» مدرسه سفیران پردیس

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
وندا
(1398/11/02)
این مدرسه تازه تاسیس شده و من هم از اولین سالی که تاسیس شد توی این مدرسه درس خوندم. الان کلاس پنجم هستم و بیشتر فامیل هامون توی این مدرسه اند مثلا خواهرم در پیش این مدرسه و دختر خاله‌ام در کلاس دوم این مدرسه درس می خواند. ما همه از این مدرسه راضی هستیم. عالی است.
هم فوق برنامه های خوبی داره و هم خیلی خوب درس ها را یاد می دن، مدیر مدرسه و معلم هاش زیاد سخت گیر نیستن و ما توی مدرسه محیط شادی داریم. موقعه ای که مدرسه هستیم فکر نمی کنیم اینجا مدرسه است♥
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/09/18)
به نظرم کادر آموزشی خوب نیست و بچم هیچ پیشرفتی نکرد...
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
زیبا
(1398/06/04)
مدرسه خوبی بود، دخترم به نقادی علاقه داره که اتفاقی متوجه شدم که این مدرسه امسال کلاس شاهنامه خوانی هم داره. با توجه به شرایط مالی که برام پیش اومده بهم تخفیف دادن.
آتنا
(1398/05/03)
سلام، من دیروز وقت مصاحبه برای دخترم داشتم. محیط قشنگ و تمیزی داره. برخورد کادرشون خوب بود. دخترم هم اصرار داشت که اینجا ثبت نامش کنم. توضیحاتی که برای من دادند به نظر میرسه که در سطح بالایی با بچه ها کار می کنند. امیدوارم تو طول سال هم همینطور باشه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!