سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی دوره دوم) پسرانه غیر دولتی نبض رویش

مدرسه نبض رویش یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی دوره دوم) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 5 (محدوده غرب تهران) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی تهران، منطقه 22، شهرک گلستان، بلوار گلها، خیابان یاس سوم، پلاک 56 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44728506 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم امین رفیع و موسس آن امین رفیع است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://nabzerouyesh.ir
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، واتس‌اپ، شاد، ایتا، بله، اینستاگرام، آپارات و غیره هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 5,259 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 12 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 12 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

تنها مدرسه شناختی در منطقه 22 مبتنی بر تئوری انتخاب، بهره وری از ابزار مونته سوری، تمرکز بر سواد مالی و ...
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه 13 آبان 2
» مدرسه سرو اندیشان آفتاب
» مدرسه جمشیدجم
» مدرسه خرد
» مدرسه مهران دخت
» مدرسه شمیم فاطمه
» مدرسه شهید بی طرف
» مدرسه آینده برتر
» مدرسه مهر هشتم
» مدرسه دکتر چوبینه

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه نردبان زندگی
» مدرسه فرهنگ ایران
» مدرسه علم و تکنیک
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه امام خمینی (ره)
» مدرسه سوده
» مدرسه سیمای فرشتگان
» مدرسه پژوهندگان علم ایران
» مدرسه موعود
» مدرسه سما 4

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه آفرینش» مدرسه سوده

» مدرسه اتحاد نوین

» مدرسه سلام سایه سرو

» مدرسه نوآور

» مدرسه ندا

» مدرسه موعود

» مدرسه بهار پروانه‌ها

» مدرسه سفیران پردیس

» مدرسه هورمند

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه نگرش آرمانی
» مدرسه سرای دانش واحد سعادت آباد
» مدرسه نیکا
» مدرسه امید ایران
» مدرسه سوده
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه خاتم
» مدرسه هما
» مدرسه علوم
» مدرسه آینده برترلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
زهرا
(1402/08/07)
بعد از یک ماه متوجه شدم بدترین انتخاب و برای پسرم انجام دادم فقط خواهش میکنم قبل انتخاب از مامان هایی که اولیای مدرسه ان سوال کنید تا رفتار نامناسب پرسنل با دانش آموزان و معلم اول کار نابلد رو متوجه بشین آخر هم مجبور به جابجایی پسرم شدم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
زهرا ح
(1402/05/05)
درود به همه // پسر من پایه چهارم بود که به دبستان نبض رویش رفتیم و الان که این پیام رو می نویسم سال تحصیلی تمام شده // زمان ثبت نام مثل همه مدارس غیر انتفاعی توضیحات شیک و ایده آلی داده شد و ثبت نام کردیم // تدریس که عالی بود البته از نظر من باید هم عالی می بود چون مدرسه غیر انتفاعی هست و باید متفاوت باشند البته به نظر من دلیل این موضوع تعداد کم دانش آموزان در کلاس و پیگیری مستمر مدیر و معاونین مدرسه هستش // و نکته دیکه هم که تقریبا درست انجام می شد انجام امور توسط متخصص همون رشته بود، // پسر من با ساعت تربیت بدنی که هفتگی در سالن ورزشی توسط مربی شون که گفته شد مربی رسمی فدراسیون و عضو تیم ملی امید هستند خیلی ارتباط گرفته بود و روز شماری می کرد برای سه شنبه ها که تربیت بدنی داشتند، // فوق برنامه ها هم به جز زبان که فوق العاده بودند باقی به نظرم غیر کاربردی و غیرمفید می اومد تا اواخر سال تحصیلی که جشنواره کشوری فرهیختگان جوان توی دانشگاه علوم و تحقیقات برگزار شد که از مدرسه پسرم تیم ها زیادی در رشته های مختلف شرکت داشتند، پسر من با سه نفر از هم کلاسی هاش هم تیم بودند و در رشته ماشین شیمیایی شرکت کردند از پایه های دیگه مدرسه پسرم هم تو این رشته بودند تیم پسرم سوم شدند و اون تیم دیگه چهارم شدند، لوح تقدیر و جایزه و تشویق روی سن سالن اجتماعات و ... اینجا بود که متوجه شدم فوق برنامه هاشون هم هدفمند بوده و اهداف مختلقی داشته برای من اعتماد به نفس پسرم و حس ارزشمندی، آشنایی با اینچنین محیط ها علمی خیلی ارزشمند و مهم بود، تغییرات رو توی رفتار و طرز فکر پسرم حس می کنم، // البته نواقص کمی هم وجود داشت که با مراجعه و پیگیری معمولا رفع می شد که به نظرم طبیعی هستش. در کل من و همسرم مخصوصا پسرم از انتخاب این مدرسه رازی هستیم و امیدواریم کیفیتشون رو حفظ کنند. // امیدوارم اشتراک تجربیاتم مفید باشه. // زهرا ح //

پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سهیلا
(1401/12/07)
من قبل از ثبت نام سال اول ابتدایی به مدرسه مراجعه کردم ،رفتار پرسنل خیلی محترمانه بود ،برنامه هوایی که برای بچه ها داشتند وسوسه کننده، اعلام کردند کلاس ژیمناستیک دارند، کیف در مدرسه هستند و تکلیفی برای منزل ندارند و .... بعد از ثبت نام مشخص شد که نه تنها کلاس ژیمناستیک نداشتن ،و حتی زنگ ورزش هم ندارند به طوری که بچه های زنگ تفریح توی کلاس با دمپایی یا رول نوار چسب فوتبال بازی میکنند، حتی به خاطر اینکه صدای بچه ها مزاحم خانه های اطراف نشود خیلی کم توی حیاط میبرندشون. به نظر من برخورد مسئولین مدرسه با دانش آموران مناسب نیست . به نظر من سطح آموزشی مدرسه مناسب نیست . به نظر من امکانات مدرسه مناسب نیست . من این مدرسه رو پیشنهاد نمی کنم .
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ستایش راد
(1401/05/10)
سلام تجربه من یکم عجیب هستش زمانی که برای ثبت نام به یک مدرسه توی منطقه مراجعه کرده بودم در ارتباط دبستان نبض رویش از بعضی از اولیا که برای دیدن اون مدرسه اومده بودند مطالب متفاوتی شنیدم، مطالب خیلی در تضاد بود، کامنت های چندتا پیج رو هم چک کردم کامنت های خیلی خوب و خیلی بد نوشته شده بود، مشتاق و مردد شدم و در آخر دل به دریا زدم و خودم مراجعه کردم، جو بسیار محترمانه برقرار بود و برام برنامه ها رو توضیح دادند، اما نتونستم کامل اعتماد کنم و گفتم بعدا مراجعه میکنم، بعد چند روز مجدد مراجعه کردم که به صورت اتفاقی چند نفر از اولیا سال قبل در حال ثبت نام سال جدید بودند، با چندتا از اولیا صحبت کردم و نکته جالب میزان رضایت بالای اونها بود حتی یک خانمی اگر اشتباه نکنم به اسم خانم هادی میگفت صد در صد رضایت دارم، در آخر وقت تست گرفتم و برای تست رفتم باز هم جو محترمانه و منظم بود بسیار برای پسرم شخصیت قائل بودند در جلسه، باز هم مردد بودم، تا اینکه کلاس های تابستانی شروع شد و دیدم همه چی همون طور که می گفتند پیش میره هر روز پسرم علاقه مند تر شد، هر روز چندتا فعالیت انجام داده بود و من و پدرش با دیدن فعالیت هاش کلی ذوق میکنیم، الان از انتخابم خیلی راضی هستم. امیدوارم تا پایه ششم به همین صورت پیش برند
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش اموز
(1401/02/16)
ممنون میشم از اولیای محترم که نظرشون رو در باره ی این مدرسه بنویسن
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مینا میرحسینی
(1401/02/06)
سلام
پسر من دومین سال هستش در این مدرسه هستش
بعد تحقیق و بررسی این مدرسه رو انتخاب کردم
اگر منصف باشم حدود نود درصد از مطالبی رو که زمان ثبت نام گفتند رو بهش عمل کردند
طبق گفته اولیا قدیمی تر از همون سال های اول راه اندازی پیگیر و متعهد به حرف هاشون بودند
در ارتباط با کیف در مدرسه هم پسرم اکثر تکالیفش رو در مدرسه انجام میده و معمولا آخر هفته کاربرگ داره که به نظرم کار خوبیه که در منزل انجام میدن
نکته جالب اینکه بعضی از اولیا هستند که از مدرسه درخواست تکالیف زیادتر دارند و به کیف در مدرسه انتقاد دارند
از نظر من یکی دیگه از نقاط قوت مدرسه این هستش که اگر فوق برنامه ای انجام نشه مبلغ اون رو مرجوع میکنند که فکر کنم نقطه تمایز این مجموعه هستش چون تجربه فرزند بزرگترم بر خلاف این بود و مدرسه به عناوین مختلف پول دریافت میکرد و اجرا هم که نگم براتون
امیدوارم اشتراک تجربه ام براتون مفید باشه
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش اموز
(1401/01/27)
سلام
پسر من امسال کلاس اول هست و تو این مدرسه تحصیل میکنه
به نظر من یک مدرسه همه چیز تمام هست که با مدیریت خوب اقای رفیعی خیلی خوب پیش میره
من از معلم کلاس اول پسرم خانم صارمی خیلی راضی ام
اگه دوست دارید به پسرتون خوش بگذره و برای رفتن به مدرسه لحظه شماری کنه و خیالتون بابت تدریس و مدیریت راحت باشه من این مدرسه رو پیشنهاد میکنم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فاطمه محمدی
(1400/12/08)
این مدرسه فقط بلده تبلیغ کنه ..از نظر من رویکرد شناختی نداره و مدرسه ای به اسم کیفی نیست .. بچه ها روزی 10 صفحه مشق میاوردند خونه ..
خواهش میکنم برای مدرسه ی بچه هاتون خیلی تحقیق کنید هرجایی ننویسید مخصوصا وقتی دارید هزینه میکنید..
من این مدرسه رو پیشنهاد نمی کنم.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
احمدی
(1400/08/14)
لطفا کسانی که در سال 1400 فرزندشون در این مدرسه بودن و یا هستن. نظرشون رو بذارن ممنونم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1400/04/30)
پسر من در این مدرسه سه ساله درس می خونه واقعا راضی هستم،چون دقیقا با رویکرد مدرسه شناختی و مدرسه کیفی کار می کنند.بچه من وخودم اونجا احساس ارامش داریم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1400/04/16)
نظرى ندارم دوست دارم نظر دیگران را بدونم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ماهور
(1400/03/03)
نظری در مورد مدرسه ندارم،خیلی لطف میکنند اگر کسی شناختی راجب به این مدرسه داشته باشه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.