سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه اعلام کرده است علاوه بر اینکه با توجه به شرایط کرونا، تعداد دانش‌آموزان در کلاس را کاهش داده است، بخشی از کلاس‌ها را هم به صورت آنلاین برگزار می‌کند.


دبستان دخترانه علوی شعبه آریاشهر، آمادگی خود را برای آموزش حضوری و مجازی اعلام کرده است. در شروع سال تحصیلی دانش‌آموزان گروه‌بندی شدند و در روزهای مختلف، آموزش حضوری در کلاس‌ها با تعداد محدودی از دانش‌آموزان برگزار شد؛ همچنین مدرسه به دستگاه‌های تب‌سنج و ضدعفونی کننده تجهیز شده است. مؤسسه‌ی علوی در شروع سال تحصیلی از سامانه‌ی آموزش مجازی انحصاری، برای مدارس خود در سراسر کشور رونمایی کرد. این سامانه امکان پخش صدا و تصویر هم‌زمان دانش‌آموزان و معلمان را دارد و دبیران می‌توانند از تخته‌ی مجازی، اشتراک‌گذاری تصویر و بارگذاری ارائه‌ی خود برای آموزش استفاده کنند.
امکان ضبط جلسه‌ی برگزار شده، پخش ویدیوهای آموزشی، گروه‌بندی کردن دانش‌آموزان و انجام فعالیت‌های مجازی گروهی تحت نظارت دبیران در این سامانه فراهم شده است. در حال حاضر تمامی کلاس‌های درسی، فوق برنامه و مشاوره‌ی فردی و گروهی مدرسه‌های مؤسسه‌ی علوی در این سامانه برگزار می‌شوند. علاوه بر آموزش مجازی، امکان آزمون برخط چهارگزینه‌ای و تشریحی، سنجش برخط دانش‌آموزان و مشاهده‌ی ویدیوهای آموزشی در این سامانه فراهم شده است.
هیئت مدیریه‌ی مؤسسه و مدیران مدرسه در تلاشند تا دانش‌‌آموزان و دبیران با بهترین کیفیت آموزش، سال تحصیلی را به اتمام برسانند و دغدغه‌های والدین را در شرایط کنونی کاهش دهند؛ به همین موجب تمام مدارس مؤسسه‌ی علوی با نصب دکل‌های مخابراتی یا اتصال فیبر نوری به اینترنت پرسرعت تجهیز شده‌اند. نصب سرورهای اختصاصی در بزرگترین مرکز داده‌ای کشور واقع در برج میلاد، اینترنت اختصاصی پرسرعت سمت سرور و تجهیز دبیران به لپ‌تاپ شخصی و قلم‌نوری، آموزش مجازی باکیفیتی را برای دانش‌آموزان این مدارس محیا کرده است.

درباره دبستان (ابتدایی) دخترانه غیر دولتی علوی شعبه آریاشهر

مدرسه علوی شعبه آریاشهر یک مدرسه دخترانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 5 (محدوده فلکه دوم صادقیه) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی فلکه دوم صادقیه، ابتدای بلوار فردوس، خیابان ولیعصر، کوچه تقدیری، پلاک 25 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44083953 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه، یکی از مجموعه مدارس علوی است (برای دیدن سایر مدارس این مجموعه، اینجا کلیک کنید).
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم لیلا علیزاده و موسس آن امیر عرب پور است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : https://alavi.ir/دبستان-دخترانه-آریاشهر

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 4,072 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 28 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 28 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5894)

مدرسه علوی شعبه آریاشهر، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی دخترانه : فلکه دوم صادقیه، ابتدای بلوار فردوس، خیابان ولیعصر، کوچه تقدیری، پلاک 25

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روشنگران
» مدرسه مشکوه
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه ابوعلی سینا
» مدرسه رشد
» مدرسه انفورماتیک
» مدرسه هاتف
» مدرسه درخشان
» مدرسه شهید دانش
» مدرسه هاتف

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مهر هشتم» مدرسه قلم مهر

» مدرسه روشنگران

» مدرسه حضرت رقیه(س)

» مدرسه سما 4

» مدرسه کودکان آفتاب

» مدرسه سلام شهید زین الدین

» مدرسه سوده

» مدرسه آیندگان دانش

» مدرسه شکوه شفق

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه حضرت رقیه(س)
» مدرسه مشکوه
» مدرسه مهر
» مدرسه کلاسیکو(مجازی)
» مدرسه شهدا
» مدرسه ندا
» مدرسه آینده سازان برتر 1
» مدرسه انفورماتیک
» مدرسه موعود
» مدرسه شایستگان رازیلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
ولی دانش اموز
(1401/03/25)
من دخترم از پیش دبستانی در علوی مشغول به تحصیل هست و اصلا سطح تدریس و زبان علوی با هیچ مدرسه ایی در منطقه برابری نمیکنه برخورد پرسنل همیشه محترمانه بوده و در جواب دوستانی که گفتند معلمین خوب مدرسه به واله رفتن اصلا اینجور نیست یکی از معلمین باردار شدن و یکی از عزیزان قصد مهاجرت داشتند
پاسخ : سپاس از همراهی و دقت نظر شما
ولی دانش آموز
(1401/03/11)
به نظر من سطح آموزشی مدرسه مناسب نیست . تعدادی از دبیران به واله رفت . امکانات با توجه به شهریه دریافتی مناسب نیست.
پاسخ : دبستان علوی از بهترین کادر آموزشی و سیستم های آنلاین و حضوری تمام وقت در دو سال گذشته استفاده کرده و به صورت روزانه تکالیف و فعالیت ها چک و بررسی شدند و بازخوردها ثبت و به اولیا ارائه گردیده و از بهترین و درخشان ترین نتایج در آموزش زبان بین المللی، طرح های پژوهشی، فرهنگی و آموزشی برخوردار بوده و البته این فعالیت ها برای دانش آموزان کوشا و خانواده های ایشان بسی باعث افتخار بوده است که البته تلاش ما برای نمایان کردن همین استعدادهاست.
جابه جایی همکاران به سایر مدارس امری بسیار طبیعی است. عزیزان همکار پس از قطع همکاری از طرف موسسه میتوانند جذب مدارس اطراف شوند
بازدیدکننده سایت
(1401/03/10)
با توجه به اینکه آموزش در کنار پرورش مهم هست و پیدا کردن مدرسه که در سطح عالی باشه در منطقه بسیار سخت است قبل از هر چیز از سایت تیزلند. سپاسگزارم که این راه هموارتر کرده .
همه جا هم نکات مثبت داره هم منفی در مورد مدرسه علوی من دخترم از پیش نوشتم چون نزدیک خونه بود تا کلاس سوم همه چیز خوب بود با تغییر مدیریت و مسولین مدرسه خانواده ها شاکی شدن ولی خوب تغییری نداشت .سال گذشته که سالی پر از چالش رو سپری کردیم علاوه بر کرونا و البته اینکه کلاس ها مجازی بود و نت مدرسه بسیار ضعیف بود معلم پایه پنجم بشدت برخورد تند و خشن با بچه ها داشتن که همین امر باعث ناراحتی اولیا شد و بچه ها ضربه روحی سختی خوردند تا حدی که امسال کلاس چهارمی ها که برای پنجم میخواستن ثبت نام کنند تعداد خیلی کم و به شرط تعویض معلم بود.کللس دوم و سوم هم متاسفانه همین مشکل رو دارند.معلم زبان پایه چهارم و ششم هم بسیار بی تجربه و بچه گانه بود رفتارش که این هم چالش بزرگی رو برای خانواده ها ایجاد کرد.متاسفانه معلم های خوب مثل خانم فراهانی خانم کهنسال خانم ایرجی خانم آسترکی حتی روابط عمومی و مالی که بسیار خوش برخورد بودند از مدرسه برن به مدرسه واله .
من به شخصه توصیه میکنم که ستاد نظارت بیشتری داشته باشه.
شهریه بسیار بسیار بسیار بالاست و واقعا نمی لرزد.
پاسخ : مدیریت این شعبه از سال ۹۸ تغییری نداشته و معلمین مدارس غیردولتی قرارداد رسمی همچون مدارس دولتی ندارند و به همین دلیل مدرسه مجاز به تغییر مدرسین نامناسب خود خواهد بود.
بازدیدکننده سایت
(1401/02/28)
لطفا با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه که تمام اقشار با آن دست و پنجه نرم می کنند لطفا رعایت حال خانواده ها هم بشه ممنون میشم .درسته که اگر شرایط پرداخت نداریم ببریم مدرسه دیگه اما در پایه های میان پایه واقعا سخته و بچه آسیب می بیند ولی هزینه بسیار هنگفت واقعا جایز نیست واقعا آموزش پرورش نظارت بر این مدرسه ندارد.شرایط و امکانات در حد شهریه اعلام شده نیست .
پاسخ : با سلام، بدیهی است مدارس هم بخشی از پیکره جامعه هستند و با روال ابلاغ شده انجام وظیفه خواهند کرد و از طرفی والدین همیشه حق انتخاب دارند که توصیه ما انتخاب مدرسه متناسب با شرایط خودشان است.
ولی دانش آموز
(1401/02/24)
من از کادر آموزشی مدرسه راضی نیستم . به نظر من با توجه به شهریه امکانات مدرسه مناسب نیست. این مدرسه رو پیشنهاد نمی کنم.
پاسخ : دبستان علوی از بهترین کادر آموزشی و سیستم های آنلاین و حضوری تمام وقت در دو سال گذشته استفاده کرده و به صورت روزانه تکالیف و فعالیت ها چک و بررسی شدند و بازخوردها ثبت و به اولیا ارائه گردیده و از بهترین و درخشان ترین نتایج در آموزش زبان بین المللی، طرح های پژوهشی، فرهنگی و آموزشی برخوردار بوده و البته این فعالیت ها برای دانش آموزان کوشا و خانواده های ایشان بسی باعث افتخار بوده است که البته تلاش ما برای نمایان کردن همین استعدادهاست.
ولی دانش آموز
(1401/02/19)
از نظر من شهریه که میگیرن متناسب با امکانات و سرویس دهی نیست .برای بچه های باهوش و سطح علمی خوبی دارند پیشنهاد نمیکنم .بیشتر برنامه ها شون جنبه شو داره از نظر آموزش .پیگیری نمی کنند .پیشنهاد نمی کنم.
پاسخ : شهریه مدارس با توجه به رتبه بندی آموزش و پرورش و بر اساس معیارهای بسیار دقیق پرورشی و آموزشی مشخص می شود، بدیهی است مدارس با عملکرد بالا و خروجی درخشان شهریه متناسب با عملکرد و حضور افراد متخصص در تمامی زیر مجموعه های خود خواهند داشت.
سارا
(1401/02/18)
تعداد زیاد دانش آموزان در کلاس های پیش و اول باعث شد که برای سال جاری خیلی ها دچار چالش بشن و جابجا شدند .مرتب پرسنل عوض می کنند که این نشانه ضعف مسئولین هستش.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فاطمه
(1401/02/09)
با توجه به حضوری شدن مدارس بعد از عید و اینکه هنوز هم در شرایط کرونایی قرار دادیم ، ناهار آوردن هر دانش آموز برای خودش اتفاقاً خیلی خوب است زیرا بهداشتی تر است. از طرفی با جدید شدن کادر آموزش برای سال آینده نوید بخش یه تغییر بزرگ و مثبت است که انشالله در سال آینده نتیجه آن را خواهیم داد و نمیشود از الان قضاوت کرد. من بسیار راضی هستم از این مدرسه و برای سال تحصیلی پیش رو دخترم را ثبت نام کردم.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1401/02/07)
به نظر من مسئولین خوب و تجربه از این مدرسه رفتن . به نظر من در دوره اول و دوم سطح آموزشی مناسب نیست. .امسال کل مسولیت آموزش با خودمون بود کلی هزینه معلم خصوصی و کتاب کمک درسی دادیم. به نظر من برخود مسئولین با اولیا مناسب نیست . با توجه به شهریه امکانات مدرسه مناسب نیست. کادر مدرسه هر سال عوض میشن. از نظر بهداشتی سرویس بهداشتی تمیز نیست بچه من از تایمی که می ره میگه هر بار رفتم کثیف بوده. ظرف غذا خود بچه ها باید از فر در بیارن و ببرن طبقات بالا با پله .این مدت که کرونا بود کل شهریه که هزینه زیادی هم بود دریافت می کردند حتی بابت باشگاه ورزشی که اصلا این دو سال استفاده نکردند هیچ امکاناتی ندادند با اینکه جشن تکلیف نگرفتند اجبار کردند که چادر تهیه کنید با جنس بسیار ضعیف قیمت بالا که من شستم کلا رنگ های حاشیه با خود چادر که سفید بود رنگ پس داد.برای بچه هابی که مقام میارن بین مدارس برای تشویق و دادن انگیزه جایزه ای داده نمیشه . من این مدرسه رو پیشنهاد نمی کنم .
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1401/02/07)
من از این مدرسه راضی نیستم . به نظر من برخورد مسئولین با اولیا مناسب نیست. سطح متوسط شهریه اعلام شده برای این مدرسه بالاست . به نظرم این مدسه برای بچه های که سطح علمی بالا دارند مناسب نیست.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1401/02/04)
من از مسئولین مدرسه راضی نیستم برخورد مناسبی با دانش آموزان و اولیا ندارن. به نظر من سطح آموزش با توجه به شهریه نمی صرفه . با توجه به امکانات و سطح معمولی آموزش شهریه بالا بابت کلاس های فوق برنامه آموزشی شهریه جدا .شهریه سرویس حالا اگر بخواهید از غذای مدرسه استفاده بشه شهریه جدا بابت فرم هزینه خیلی بالایی گرفتن که جنس پارچه بسیار ضخیم.و ضعیف بود مدل سارافون چون جلو بسته بود خیلی بچه ها اذیت شدن هزینه کتاب های علوی جداگانه .
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1401/02/03)
با عرض سلام // با توجه به توضیحاتی که در سایت گذاشتید اطلاعات کامل نیست برخی موارد وجود ندارد. غذا بچه ها خودشون باید بیاورند بوفه ندارد .اتاق بازی ندارد.کفپوش ندارد حیاط چمن مصنوعی فضا کوچک از پشت بام برای بچه های دوره دوم استفاده میشود نمازخانه ندارد. کلاس فوق برنامه ریاضی و .. ندارد .اگر هم به درخواست اولیا باشد هزینه جداگانه دارد .مثلا برای زبان درخواست دادیم بیشتر کار شود و هزینه جدا می خواستند.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
Sami
(1401/02/02)
من برای پیدا کردن یک مدرسه خوب مشکلات زیادی داشتم علوی پیشنهاد کردن. من از برخورد مسئولین مدرسه راضی نیستم. به نظر من سطح آموزشی مدرسه مناسب نیست. اینترنت مدرسه ضعیف. شهریه ای که گرفته میشه بابت کلاس ورزش گفتن. باشگاه که دوسال بخاطر کرونا باشگاهی در کار نیست اردو اصلا نبوده بچه ها مدرسه نرفتن که میان وعده بخوان هزینه کنند . الان که کلاس ها حضوری شده ماژیک وایت برد نیست توی مدرسه کتاب زبان الان که سال تمام شده به بچه ها دادن . فضای حیاط بسیار کوچک دوره دومی ها از پشت بام استفاده میکنند. شهریه نسبت به عملکرد بسیار بالا. من این مدرسه رو پیشنهاد نمی کنم.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1401/01/31)
سلام من دخترم کلاس دوم نوشتم بخاطر معلم خوب که همه ازش راضی بودن سرکار خانم فراهانی ترم تابستان هم ایشون بودن سرکلاس . اول سال معلم عوض شد راضی نبودم . پیشنهاد نمی کنم .
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1401/01/30)
به نظر من از پارسال که معلم ها و کادر مدرسه عوض شدن عملکرد مسئولین خوب نیست . مسولین حاضر به صحبت با اولیا نیستن . سطح آموزشی مدرسه مناسب نیست. به جز برنامه های فوق برنامه رایانه بقیه کلاس خوب نیست. از نظر امکانات مدرسه اتاق بازی مطالعه کتابخانه نماز خانه آمفی تاتر یا سالن اجتماعات ندارد. بوفه ندارد غذا هم خود بچه ها باید ببرند که در گزینه ها زده شده مدرسه میده خیر . کفپوش نیست مدرسه چمن مصنوعی حیاط مدرسه بزرگ نیست . بچه های دوره دوم از پشت بام استفاده می کنند. با توجه به افزایش شهریه این مدرسه رو توصیه نمیکنم .
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1401/01/29)
توصیه نمیکنم .
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1401/01/29)
سلام امسال راضی نبودیم معلم های خوب و پرسنل خوب مدرسه رفتن به مدارس دیگه ارتباط بین معلم و دانش آموز برای رفع اشکال خوب نبود. . تکالیف بعد از چند روز چک میشد رفع اشکال نمیشد . برخورد کادر جدید خوب نبود. با توجه به افزایش بیش از حد شهریه توصیه نمی کنم .
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مژگان
(1401/01/29)
مدرسه در حد متوسط شهریه امسال افزایش داشته. سرویس دهی خوب نیست توصیه نمی کنم .
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1401/01/28)
به نظر من با توجه به شهریه امکانات مدرسه خوب نیست. از مسئولین مدرسه راضی نیستم . من این مدرسه رو پیشنهاد نمی کنم .
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1401/01/24)
سلام دخترم از پیش دبستانی تا چهارم در این مدرسه درس خوند به نظر من از زمانی که مدیریت خانم شیخ قرایی بودن عالی بود همه چیز با عوض شدن مسئولین مدرسه نارضایتی اولیا بسیار زیاد شد که من خودم و بقیه به اجبار که نزدیک محل زندگیمون ثبت نام کردیم . سطح آموزش در این مدرسه مناسب نیست . بهترین معلم های این مدرسه خانم فراهانی خانم ایرجی خانم منادی خانم آسترکی خانم کهنسال خانم عبدالله پور بودند. کلاس زبان براساس تعیین سطح برگزار نمیشه. با جرات میگم بچه های کلاس همگی دچار افت شدید شدن در صورتیکه بسیار بچه های باهوشی هستند با توجه به افزایش بسیار زیاد شهریه در قبال امکانات دریافتی اصلا ارزش ثبت نام ندارد.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
کیمیا
(1401/01/23)
سلام با توجه به اینکه دغدغه خانواده ها انتخاب مدرسه خوب از نظر آموزش و پرورش هست بهتر که با هم رو راست باشیم من سه سال دخترم در این مدرسه بود امسال میشه گفت حدود 90درصذ معلمین و کادر مدرسه عوض شدن. به ظنر من برخورد مسئولین مدرسه خوب نیست. الان که بعد از عید هست و مدارس حضوری شد درخواست سرویس دادیم که بعد از دوهفته مسئول سرویس گفتن که سرویس نداریم تعداد راننده ها خیلی کمه و برای مسیر من نزدیکه دو برابر قیمت برای یک مسیر گفتن. آیا انصاف بچه ها طرف غذا خودشون باید برن از فر بردارن .به نظر من سطح آموزش در این مدرسه مناسب نیست . در نهایت با توجه به افزایش قیمت شهریه و عملکرد ضعیف مدرسه در دروس پایه و فوق برنامه که فوق برنامه خوب نبود .امسال و هیچ کاری نکردن کتاب سواد مالی پر از غلط هست کتاب زبان امروز که دقیقا یک ماه مونده به آخر. سال تحویل دادن گفتن با چاپخانه مشکل داشتیم اصلا این مدرسه پیشنهاد نمیکنم چون با توجه به شهریه گزافی که میگیره فقط تبلیغ کارایی بسیار ضعیفه
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1400/12/16)
دخترم برای دومین سال متوالی در این مدرسه درس میخونه میشه گفت از تمام مدارس منطقه سطح بالاتری داره و کیفیت فعالیت های فوق برنامه بالاست. کادر آموزشی زبان حرفه ای و مسلط هستن و آموزش مطالب درسی هم مطلوب هست و در کل مدرسه امتیاز بالایی میگیره و راضی هستیم.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
رکسانا
(1400/12/09)
فقط دوره اول خوب بود امسال اکثر کادر و معلم ها تغییر کردن و رفتن دبستان واله مدرسه خیلی افت داشت بسیار بی نظم و مدیریت خیلی ضعیف بود دانش آموزی که سال گذشته آزمون نداده و معلم هم بارها تاکید کرده سال بعد کلاس بالاتر ثبت نام شده در مورد زبان هم همین شکل بچه های که سال قبل خیلی ضعیف بودن به کلاس بالاتر اومدن یا دانش آموزی داشتیم که از مدرسه دولتی اومده زبان افتضاح جوری که تکلیف حل نمیکنه و حتی خود خانواده اون دانش آموز شاکی که این بچه زبان نخونده و هیچ آشنایی نداره ولی با همکلاسی ها به سطح نشسته هزینه که گرفته شد خیلی بیشتر از اون چیزی بود که باید می گرفتن سطح آموزش دوره دوم بسیار پایین و پر از چالش بود امسال مدرسه معلم از وسایل آزمایشگاه سر کلاس برای بچه ها استفاده نکرد درصورتیکه درس علوم همش آزمایش بود در کل راضی بودم اما از دوره دوم خیر.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مریم
(1400/11/04)
کیفیت کلاس های زبان بسیار خوب هستش و ما بسیار راضی هستیم. بویژه اینکه درس های ریاضی و علوم به زبان انگلیسی برگزار می شود. کادر مدرسه نیز همیشه پاسخگو و در دسترس هستند.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سارا موسوی
(1400/10/14)
فرزند ما 4 سال در مدرسه علوی تحصیل کرده، کیفیت آموزش بسیار بالاست و پیگیری کادر مدرسه از نظر فعالیت های آموزشی ، فوق برنامه ، بهداشت و برگزاری جشن ها هم بسیار عالی می باشد. به اولیایی که دنبال مدرسه مناسب هستند پیشنهاد می کنم مدرسه علوی را در الویت های خود قرار دهند.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سمیرا
(1400/09/21)
دانش آموز من سه ساله که در این دبستان تحصیل می کنه. از همه ی برنامه ها راضی هستم، کادر با تجربه و خوش برخوردی دارند. برنامه آموزشی مطابق با آموزش روز دنیا هست و به کسایی که دنبال مدرسه خوب می گردند علوی را پیشنهاد می کنم.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
صادقی
(1400/09/20)
دختر من هم در این مدرسه تحصیل میکنه، ما واقعا تفاوت کیفیت از هر لحاظ رو بین این مدرسه و مدرسه قبلی دخترم حس کردیم.آموزش زبان و فوق برنامه از کیفیت بالایی برخوردار هست و بسیار عالی هست. از انتخاب خودم راضی هستم و به بقیه اولیا هم پیشنهاد میکنم.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محمدیان
(1400/09/06)
سلام
دختر من از کلاس اول در مدرسه دوزبانه علوی تحصیل می کنه و ما واقعا از فعالیت های آموزشی و فرا آموزشی مدرسه راضی هستیم . بر خلاف خیلی از دوستانم که نگران وضعیت تحصیلی بچه های خودشون در دوران کرونا بودن، هیچ نگرانی و کمبودی از نظر آموزشی حس نکردیم. از کادر زحمت کش و دلسوز مدرسه سپاسگزام
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.