سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی) پسرانه غیر دولتی نسیم بهار

مدرسه نسیم بهار یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 5 (محدوده خیابان آیت الله کاشانی) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان کاشانی، بعد از مسجد نظام مافی، خیابان والفجر، کوچه سازمان آب، پلاک 32، کوچه دوم غربی، پلاک 17 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44054460 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این دبستان پیش دبستان هم دارد.
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم آقای مهدی کشاورز معتمدی و موسس آن آقای محمدنبی پیرحیاتی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : https://www.nasimebahar.com/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، واتس‌اپ، شاد، ایتا، بله، اینستاگرام، آپارات و غیره هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 2,403 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 4 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 4 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 7323)

مدرسه نسیم بهار، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی پسرانه : خیابان کاشانی، بعد از مسجد نظام مافی، خیابان والفجر، کوچه سازمان آب، پلاک 32، کوچه دوم غربی، پلاک 17

ما در دبستان نسیم بهار برآنیم تا دانش‌آموزان با توجه به استعدادها و اهداف تحصیلی‌شان به فعالیت‌های مختلف پرداخته و همچنین علاوه‌بر یادگیری دروس اصلی به فراگیری مهارت‌های مختلف نیز بپردازند و بدین منظور کلاس‌های آزمایشگاه علوم، زبان انگلیسی، هنر، ورزش، رباتیک، کامپیوتر، پژوهش، مهارت‌های زندگی و ادبیات نمایشی را به صورت تخصصی و پویا در مدرسه برگزار می‌نماییم.
این فعالیت‌ها در محیط مدرسه علاوه‌بر امکان ارزشیابی دقیق‌تر، فرصتی را برای دانش‌آموزان فراهم می‌آورد تا به مهارت‌هایشان افزوده و با علایق و استعدادهای خود در زمینه‌های مختلف آشنا شوند، همچنین با یکدیگر به تعامل بپردازند قواعد کار گروهی را آموخته، اعتمادبه‌‍نفس لازم را کسب نموده و نقاط ضعف یکدیگر را برطرف نمایند.
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مفید (واحد نیایش، تخصصی علوم انسانی)
» مدرسه مشکوه
» مدرسه نواندیشان هیوا
» مدرسه سلام پیروز
» مدرسه شکوفا(نگرش آرمانی)
» مدرسه موعود
» مدرسه شهید دانش
» مدرسه علوم
» مدرسه سفیران پردیس
» مدرسه مهر

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه آتیه سازان» مدرسه سوده

» مدرسه آفرینش

» مدرسه سلام گلبانگ

» مدرسه شایستگان نور

» مدرسه آتیه‌سازان

» مدرسه مشکوه

» مدرسه کلاسیکو(مجازی)

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه درخشان

ویدیو مدرسه نسیم بهار


ویدیو مدرسه نسیم بهار


ویدیو مدرسه نسیم بهار


ویدیو مدرسه نسیم بهار


ویدیو مدرسه نسیم بهار


ویدیو مدرسه نسیم بهار


ویدیو مدرسه نسیم بهار 7
لیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
ولی دانش آموز
(1402/05/11)
سلام.ببخشید من میخوام ثبت نام پایه ششم انجام بدم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
علیزاده
(1402/01/27)
سلام بنده معاون آموزشی دبستان نسیم بهار هستم
می خواستم به سئوال خانم منصوریان پاسخ بدم
ما در دبستان نسیم بهار سعی کردیم از فعالیتهامون اطلاعات شفاف و کاملی رو در سایت مدرسه به صورت فیلم و عکس به مخاطبین ارائه بدیم
ما در مدرسه یک اصل اساسی داریم به نام نفع دانش آموزی ، یعنی هر فعالیتی که در مدرسه صورت میگیره می بایست دانش آموز از اون منتفع بشه به همین دلیل ، هر برنامه ای که عکس ها و فیلم های اون در سایت یا فضای مجازی موجوده بلا استثناء در مدرسه به صورت کیفی اجراء شده و به صورت حضوری هم میتونیم توضیحات کامل اون رو خدمت شما عرض کنیم.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
پریا منصوریان
(1402/01/23)
سلام، من دنبال یه مدرسه خوب میگردم برای پسرم تومنطقه 5 فیلما و عکسای این مدرسه رو دیدم ظاهرا خیلی خوب به نظر میاد کسی اطلاعات بیشتری در مورد این مدرسه داره بهم راهنمایی کنه .
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فردوسی
(1402/01/21)
من پسرم رو از مدرسه مفتح در این مدرسه ثبت نام کردم و از آموزش و فوق برنامه های متنوع و کیفی اونا هم خیلی راضی هستم.برای پسرم که امسال جدید بودبرنامه تابستون پارسالشونم هم خیلی خوب بود که با مدرسه قبل از مهر آشنا شد
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.