سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه آفاق بدیع


مدرسه آفاق بدیع


درباره متوسطه دوره اول دخترانه غیر دولتی آفاق بدیع

مدرسه آفاق بدیع یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 5 (محدوده دهکده المپیک) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی شهرک گلستان، غرب میدان اتریش، خیابان بنفشه نهم شمالی، پلاک۵ ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44745571 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه، یکی از مجموعه مدارس آفاق بدیع است (برای دیدن سایر مدارس این مجموعه، اینجا کلیک کنید).
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم پری جلیلی و موسس آن پری جلیلی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.afagh5.ir
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، واتس‌اپ، شاد، ایتا، بله، اینستاگرام، آپارات و غیره هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 14,268 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 7 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 7 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5961)

مدرسه آفاق بدیع، متوسطه دوره اول غیر دولتی دخترانه : شهرک گلستان، غرب میدان اتریش، خیابان بنفشه نهم شمالی، پلاک۵

محیطی با حفظ امنیت روانی
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سلام پیروز
» مدرسه دارالفنون
» مدرسه حضرت رقیه(س)
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه سلام یاسین
» مدرسه درخشان
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه نردبان زندگی
» مدرسه امام خمینی
» مدرسه نوید صالحین

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه کوشش» مدرسه مهر هشتم

» مدرسه مبینا

» مدرسه سوره

» مدرسه البرز پایدار

» مدرسه آفرینش نو

» مدرسه سلام سایه سرو

» مدرسه ساعی (اندیشه فردا)

» مدرسه آیندگان دانش

» مدرسه شایستگان نور

ویدیو مدرسه آفاق بدیع 1
لیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
Aiko
(1402/04/08)
من یک سال دانش‌آموز این مدرسه بودم و راضی نبودم بخاطر اینکه رفتار کادر مدرسه اصلا با بچه‌ها خوب نیست حتی این اتفاق افتاده که کیف بچه‌ها رو گشتن و این مدرسه هوشمند نیست و این مدرسه هیچ‌کدوم از کلاس‌هایی که گفته بودن و نداشتن و حتی کلاس‌های فوق برنامه هم ندارن و اینکه یکسری از معلم‌های این مدرسه علاوه بر اینکه تدریسشون خوب نیست رفتار خوبی هم ندارند و اینکه من خودم چند باری به مسئولین مدرسه پیام دادم و سوال پرسیدم اما هیچ پاسخی نگرفتم در هر صورت این مدرسه رو پیشنهاد نمی‌کنم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نیکنام
(1402/03/16)
به نظرم مدرسه خوبی هست البته دختر من قراره ساله تحصیلی جدید تو این مدرسه ثبت نام کنه اما دوستاش ساله گذشته هم تو این مدرسه بودن و معلم های خیلی خوبی داشتن ،مدرسه قانونمندی هست که این برای من خیلی مهم هست. به نظر من اکثر مدارس غیر انتفاعی اصلا نظارتی روی مسائل اخلاقی و رفتاری دانش اموزا ندارن
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
Sahar
(1402/03/11)
من از کادر مدرسه و پاسخگویی اونها راضی هستم مخصوصا اینکه از نظر انضباطی به بچه ها سخت می گیرند ولی از نظر آموزشی متوسط هست . من از این مدرسه خیلی راضی هستم // خیلی با بچه ها رابطه خوبی دارند

پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
زیبا
(1402/03/01)
ثبت نام در این مدرسه را پیشنهاد میکنم // این مجموعه مدیر جوان و پرانرژی ( خانم قنبرپور) دارد که رابطه خوب و دوستانه ای با بچه ها برقرار کرده است // از نظر آموزشی خیلی پیگیر درس بچه ها هستند // از نظر انضباطی مدرسه ی پیگیر است و معاون انضباطی مهربان و درعین حال قانونمند است. // من از این مدرسه راضی هستم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فاطمه
(1401/09/29)
به نظر من سطح علمی مدرسه معمولی هستش، به نظر من برخورد مسئولین مدرسه با دانش آموزان مناسب نیست . من این مدرسه رو پیشنهاد نمی کنم .
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محمد
(1400/05/15)
از این مدرسه راضی هستید؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فاطمه
(1399/10/14)
من 3سال دراین مدرسه درس خوندم واقعا راضیم از مدیر مدرسه خانم جلیلی مهربون و بقیه کادر که هروقت سوالی داشته باشی میتونی از معاونین سوال کنی همیشه آنلاین هستند و معلمها که همشون عالی هستند و خواهش می کنم دوره دوم را سریعتر راه اندازی کنید که سه سال دوره دوم هم تو همین مدرسه بمونیم این نظر همه بچه هاست.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.