سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه سوره


مدرسه سوره


درباره متوسطه دوره اول دخترانه غیر دولتی سوره

مدرسه سوره یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 5 (محدوده خیابان اشرفی اصفهانی) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان اشرفی اصفهانی، نرسیده به فلکه دوم صادقیه، خیابان سازمان آب، کوچه گلستان دوم، پلاک ۱۰ ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44085226 - 44065152 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم خانم فاطمه باجلان و موسس آن خانم فاطمه باجلان است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://soorehschool.com
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، واتس‌اپ، شاد، ایتا، بله، اینستاگرام، آپارات و غیره هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 40,220 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 31 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 31 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 3548)

مدرسه سوره، متوسطه دوره اول غیر دولتی دخترانه : خیابان اشرفی اصفهانی، نرسیده به فلکه دوم صادقیه، خیابان سازمان آب، کوچه گلستان دوم، پلاک ۱۰

دبیرستان سوره اولین مدرسه غیردولتی دخترانه درجه یک و هوشمند منطقه 5 تهران است، مدرسه‌ای که با 28 سال سابقه بی‌نظیر آموزشی نقش بسیار مهمی در موفقیت دانش‌آموزان در تقویت مفاهیم پایه‌ای درسی و همچنین انتقال تجربه اولیه زندگی اجتماعی داشته است، باشد که به لطف پروردگار متعال این راه مثل همیشه با قدرت و در جهت خدمت به فرزندان ایران زمین هموار باشد.
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سرای دانش
» مدرسه علوم تهران
» مدرسه 13 آبان 2
» مدرسه شیخ محمدخیابانی
» مدرسه هاجر
» مدرسه عمار یاسر
» مدرسه حدیث
» مدرسه سروش
» مدرسه حضرت رقیه(س)
» مدرسه ملت

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سفیران پردیس
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه عترت
» مدرسه مشکوه
» مدرسه شادآموز
» مدرسه درخشان
» مدرسه سروش
» مدرسه فرید
» مدرسه سلام اسلام
» مدرسه موعود

آشنایی با دبیرستان متوسطه دوره اول سوره

آشنایی با دبیرستان متوسطه دوره اول سوره

برای آشنایی با دبیرستان دخترانه متوسطه دوره اول سوره منطقه 5 تهران از شما دعوت می کنیم که این متن را تا پایان مطالعه کنید.

 آموزش کارآفرینی در مدرسه دخترانه غیردولتی سوره متوسطه اول

آموزش کارآفرینی در مدرسه دخترانه غیردولتی سوره متوسطه اول

برای آشنایی با فعالیت های صورت گرفته در مدرسه سوره منطقه 5 کلیک کنید.
این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سرای دانش واحد ملک
» مدرسه سید الشهداء(ع)
» مدرسه جابر بن حیان
» مدرسه فجر صادق
» مدرسه شهید مقدادیان
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه سهراب سپهری
» مدرسه نوید صالحین
» مدرسه شکوفه‌های عفاف
» مدرسه شایستگان نورلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
حسینی
(1403/02/12)
با سلام خدمت شما عزیزان دخترم را امسال پایه هفتم در این مدرسه ثبت نام کردم برای من اولویت نظم و بعد یادگیری درس می باشد که واقعا از مدیریت خوب خانم باجلان عزیز کمال تشکر دارم خدا حفظشون کنه
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
حسینی
(1403/01/29)
دخترم را امسال پایه هفتم ثبت نام کردم در این مدرسه و از تمامی کادر مدرسه ،مدیریت ،خانم باجلان عزیز بسیار سپاسگزارم .از نظر اخلاقی از نظر درسی رضایت کامل و دارم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
Marelin
(1400/04/24)
با سلام. شهریه این مدرسه چقدر می باشد ؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش اموز
(1400/04/23)
سلام شهریه این مدرسه در پایه هشتم چقدر است؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1400/03/09)
سلام . لطفا ممکنه شهریه مدریه سوره در سال 1400 را اعلام کنید . ممنونم .
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
صفرنژاد
(1399/12/20)
سلام
من مادر یکی از بچه های پایه هشتم مدرسه سوره هستم.
دختر من سال هفتم توی مدرسه دیگری در همین منطقه بود و به دلیل نارضایتی جابه جاش کردم و امسال برای سال هشتم به مدرسه سوره اومدم میخوام واقعا از مدیریت دلسوز و زحمتکش مدرسه و همینطور کادر باخلاق و با انرژی مدرسه و معلم های بینظیرش تشکر کنم.
من به عنوان یک مادر اصلا امسال احساس نکردم مدرسه مجازی، چون دخترم هم از نظر آموزش و هم از نظر نظم و قوانین کاملا شرایط مدرسه حضوری رو تجربه میکنه.
خدارو شکر میکنم که انتخابم درست بوده و به همه حرف ها و وعده هاشون صفر تا صد عمل کردن.
من توی این منطقه خیلی دنبال مدرسه گشتم به جرات بهتون میکم بهترین مدرسه از نظر آموزشی و تربیتی بدون شک مدرسه سوره است و من هرکسی دنبال مدرسه خوب برای دوره اول باشه حتما سوره رو بهش توصیه میکنم.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1399/12/13)
سلام و تشکر از همه عزیزان که با نظرات خود ، راهنمای نسبتا مناسبی برای انتخاب مدرسه خوب برای فرزندانمان باشیم فقط میخواستم ببینم هزینه یک سال تحصیلی در این مدرسه چقدر است
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
صبا
(1399/04/10)
اگه مدرسه ای میخواید که هم حال دلتون خوب باشه و هم به استعداد شما اهمیت بدن و دوستای خوبی پیدا کنید، واقعا معلمای مهربون و عالی داشته باشه حتما سوره رو انتخاب کنید.
خواهر بزرگتر من هم اینجا درس خونده و الان دانشجو هست خودش میگه هرچی داره از مدرسه سوره است امیدوارم من هم بتونم مثل خواهرم موفق باشم.
مامان من میگه اگه ده تا دختر دیگه داشته باشه برای دوره راهنمایی حتما سوره ثبت نام میکنه چون از نظر اخلاقی و تربیتی بهترین مدرسه منطقه است البته خواهرم میگه از نظر علمی بهترین مدرسه است.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نسیم
(1399/04/07)
من دخترم رو امسال برای پایه هشتم به مدرسه سوره آوردم و خوشحالم که این مدرسه رو پیدا کردم و برای پایه نهم هم قطعا همینجا ثبت نام میکنم به دلیل اینکه همون قدر که از نظر آموزشی قوی هستن به همون اندازه هم از نظر اخلاقی محیط سالم و بچه های خوبی داره . دخترم برای پایه هفتم جای دیگری بود که اتفاقا جزو مدارس برند محسوب میشه اما به قدری از نظر اخلاقی محیط ناسالمی داشت که مجبور به جا به جایی برای سال هشتم شدم و خدا روشکر با ورودش به مدرسه سوره واقعا متوجه تفاوت سطح درسی و پرورشی و اخلاقی این مدرسه با سایر مدارس شدم و فهمیدم که واقعا به همه خدمات و قول هایی که زمان ثبت نام دادن به حق عمل میکنن
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1399/04/05)
سلام و عرض ادب من کلاس هفتمم رو اینجا بودم مدرسه فوق العاده ای هست به نظر بچه ها اهمیت میدن معلم هایه بسیار دلسوزی دارن و همچنین آزمون هایه مبتکرانه هم وجود داره رتبه بندی میکنن و همچنین معلم هایه بسیار خوبی داره و و معلم ها و کارکنانه مدرسه برخورد هایه بسیار مناسبی با بچه ها دارن و در این مدرسه هر روز آزمون گرفته میشه و حدود 8 کتاب کار مبتکران داده میشه و بهمون کتاب هایه درس آزمون هم میدن نسبتا سخت گیر هستن ولی بخاطره خودمونه معلم ریاضیمون که معلم فیزیکمون هم بود فوق العاده بود البته همه معلم ها خوب بودن و برایه علوم 3 تا معلم داریم یکی معلم شیمی و دیگری معلم فیزیک و دیگری معلم زیست و زمین که من زیاد از معلم زیست و زمین راضی نبودم و معلم انگلیسی هم کلا بیخیال ولی معلم زبان امسال از مدرسه میره و معلم بهتری جایگزین میشه معلم فارسی خیلی خوب بود در کل به بچه ها خیلی اهمیت میدن و هر 14 روز 1 بار کارنامه میدن و اگر چندین بار نمره هایه کم بگیرن بچه ها بهشون دفتر چه میدن و باید کار هایه روزانشون رو در اون بنویسن و تحویل ناظم بدن کلا خیلی مهربون هستن من عاشق این مدرسم عاشق معلم ها و همکلاسی هامو خیلی دوست دارم تمام همکلاسی هام با ادب هستن و تمام بچه ها درس خون هستن بجز 1 نفر و در مدرسه آزمایش ها کاملا انجام میشه و یک صندوق وجود داره که بچه ها نظرات د خواسته هاشونو توش میندازن و آخر هفته مدیر اون هارو میخونه در کل عالیهههه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محمد
(1399/04/04)
با سلام
میخوام بهتون بگم اگر واقعا دنبال مدرسه ای هستید که هم از نظر اخلاقی و هم آموزشی در منطقه پنج فوق العاده باشه حتما سوره رو انتخاب کنید..... من دو تا دختر دارم که دختر اولم امسال کنکور داره و دوره متوسطه یک رو در سوره گذروند انقدر این مدرسه عالی و پایه ای کار کرد که دخترم موفق به قبولی در آزمون تیزهوشان شد روی همین حساب من دختر دومم رو هم برای پایه هفتم امسال به مدرسه سوره بردم و باید اعتراف کنم که کیفیت مدرسه حتی از سالهایی که دختر اولم درس میخوند هم به مراتب بالاتر رفته با کلاس های فوق برنامه ای که اضافه شده و این هم مسلما به خاطر مدیریت و درایت شخص خانم باجلان مدیر مدرسه است که ریز به ریز امور آموزشی و اخلاقی بچه ها را شخصا پیگیری می کنند. ضمنا معلم های مدرسه در همه دروس عالی و جزو بهترین ها هستن و زمانی که بچه ها وارد دبیرستان و پایه دهم میشوند شما متوجه سطح علمی و پایه آموزشی قوی آن ها خواهید شد. از همه مهمتر کار خاص و ویژه مدرسه در ایام کرونا بود که انصافا خسته نباشید داره و به جرات میتونم بگم شاید هیچ مدرسه ای با این کیفیت و برنامه ریزی نتونسته کار کنه و حق مطلب رو ادا کنه من وقتی کلاس های مجازی دخترم در پایه هفتم مدرسه سوره رو با کلاس های دخترم در پایه دوازدهم مدرسه تیزهوشان مقایسه میکنم کاملا تفاوت سطح و کیفیت رو متوجه میشم......
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش اموز
(1398/12/19)
سلام من الان کلاس نهم هستم و سه ساله ک تو این مدرسه درس میخونم.
مدرسه بودجه بندی داره و طبق اون پیش میره. تقریبا هرماه آزمون مبتکران میدیم و برای دبیران درصد آزمون مون خیلی مهمه. قبل از هر آزمون یک کتابی به اسم (درس آزمون) به ما داده میشه ک دبیران درسای خودشون رو از تو این کتاب حل میکنن. کتاب های کار مخصوص ب هردرسی رو اول سال بهمون میدن که زیر نظر انتشارات مبتکران هستش. مدرسه از لحاظ درسی بشدت حساسه و خیلی تو این زمینه بچه ها رو تحت نظر میگیره. هر15 روز کارنامه داده میشه و بصورت اینترنتی روی پنل شخصی هر دانش آموز قرار میگیره.
5 نفر برتر هر 15 روز هم اعلام میشن و تو کانال و بورد مدرسه اسمشون زده میشه.
یکسری از معلما ک از قدیم تو مدرسه بودن عالین. و در کل کادر آموزشی خوبی داره و تاثیر بسزایی روی درس ما میذارن. کلاس های ما تو هر سه سال 20 نفر یا 21 نفره بوده.
در سال بطور میانگین 5 تا اردو داریم ک توی شورای دانش آموزی درباره مکان و زمانش تصمیم گیری میشه و بعد از تصویب نماینده های شورا اون رو امضا میکنن و بقیه کاراش پای مدیرمونه.
از لحاظ آموزشی از 10 به مدرسه 9 میدم.

خب بریم سراغ انضباط. ناظم ما تو سال هفتم و هشتم خانم بهرامی بودن ک خودشون روانشناس بودن. بشدت رو انضباط سختگیر بودن و هر هفته ناخونارو چک میکردن و ب نظافت و تمیزی لباس و موهامون اهمیت میدادن. نمره انضباط کشک نبود ک الکی بدن. اما امسال که ناظم تغییر کرده کمتر سختگیری می کنن.
من از لحاظ انضباطی به مدرسه تو سال هفتم و هشتم از 10 نمره 8.5 و امسال نمره 6 رو میدم.
ما در سال یک اردوی مشهد داریم ک 5 روزه هستش و حسابی هم خوش میگذره و پارک آبی میریم. هتلی ک میریم تعریفی نداره ولی خب حداقل تمیزه و فقط ی جای خواب داریم و چیزی نیس ک مایه ی اذیت باشه. تو اردو میتونیم موبایل ببریم ولی در حالت عادی و تو مدرسه ممنوعه همراه داشتن موبایل. از لحاظ اردو نمره 9.5 از 10 میدم...

خب دوسال اول ک اینجا بودم با شرایط اوکی بودم. اما امسال وضعیت به معنای واقعی اذیت شدم. همه چیز واقعا درس نیس. اگ آدم از لحاظ روحی خوب نباشه هیچ وقت نمیتونه ب موفقیت برسه و این حقیقت محضه ما تو مدرسه نسبت ب این قضیه خیلی اعتراض کردیم ولی دریغ از اهمیتی. من ک دارم اینو میگم دانش آموز درس نخون و تنبلی نیستم. من دوسال پیش هم ترم اول و هم ترم دوم معدلم 20 شد. امسال هم ترم اول معدلم 20 شد و هنوز تا ترم دوم مونده. درسم خوبه و همیشه رتبه داشتم تو 15 روزه ها و مبتکران ها... اینارو گفتم ک حرفای منو اینطور برداشت نکنین ک ی دانش آموز درس نخون و بی خاصیت الکی داره حرف میزنه هرروز حداقل 4 تا 5 امتحان داریم چون باید نمره های 15 روزه داده بشن. از لحاظ شرایط روحی به مدرسه نمره 3 از 10 رو میدم

بهرحال من در کل نمره 7 از 10 رو ب مدرسه میدم. مدرسه بدی نیس ولی اگ امسال رو در نظر بگیریم باید بگم ک اصلا سفارش نمیکنم. امیدوارم شرایط بهبود پیدا کنه.
ولی با در نظر گرفتن تمام شرایط و سنوات باید بگم ک گزینه خوبی واسه تحصیله. باید دانش آموز سخت کوش و مقاومی باشی ک بتونی بدون آسیب روحی از مدرسه در بیای. من ک فعلا اوکیم ولی خب امسال فشار رو حس کردم.
موفق باشین دوستان. سعی کردم تمام جوانب رو براتون شرح بدم ک با دید باز انتخاب کنین. باز هم اگ قصد ثبت نام داشتین حتما با دانش آموزانی مدرسه صحبت کنین مخصوصا نهمی هایی ک هر سه سال اینجا تحصیل کردن.
:)
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
زهرا
(1398/08/25)
من دانش آموز این مدرسه هستم به شما هم پیشنهاد میکنم که اگر به دنبال مدرسه ای هستید که به درس خواندن اهمیت دهد همین مدرسه را انتخاب کنید
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
شهرزاد
(1398/07/06)
سلام من هفتم تا نهم این مدرسه بودم و واقعا دوران خوبی بود، این نکته رو باید در نظر داشت که هیچ مدرسه‌ای بی‌نقص نیست و سوره هم مثل همه‌ی مدرسه‌ها مشکلاتی داره .... ولی جو مناسبی برای راهنمایی داره
پاسخ : تیزلندی های عزیز، از توجه شما سپاسگذاریم.
ممنون میشویم اگر از اطلاعات جدید و صحیح مدرسه مطلع هستید، ما را در جریان بگذارید تا اطلاعات مدارس اصلاح شود..
با تشکر
الف. ر
(1398/07/05)
واقعا جایگاه موفقی برای بروز استعداد بچه هاست دختر من 8سال در اونجا مشغول به تحصیل بود، خانم باجلان خانمی به تمام معنا مفید و کارآمد. با نیروهای مجرب و موفق.
دخترم دکترای روانشناسی بالینی دارد و خاطرات بسیار خوبی از این مدرسه دارم خانم ها مژگان و مهدخت حامدی،خانم فرزدی،خانم اردوبادی،خانم سندسی و دیگرمعلمان محترم که یادم رفته نه خاطرات خوبشون رو، بلکه اسم عزیز و شریفشون رو. امیدوارم سلامت و شاد باشند.
😎
(1398/06/24)
ببینید واقعا مدرسه‌ی خوبیه یعنی خانم گودرزی رو ببینید عاشقش میشید مهربون ولی در مواقع درسی بسیار جدی خیلی به موسیقی و هنر و تئاتر اهمیت میدن ولی روی درس هم خیلی جدی هستن کلاسها خوبن من هفتم و هشتم بودم و الانم برای نهم ثبت نام کردم مدیر مدرسه هم خانم باجلان هستن خیلی خانم خوبی‌ هستن و خانم مطلب دوست‌داشتنی، معلم دینی و قرآن و آمادگی دفاعی و همچنین پرورشی مدرسه هستن که واقعاااا بهتر از این نمیشه بهترین معلم‌های جهان هستن
من این مدرسه رو 99.99 پیشنهاد میکنم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدید کننده سایت
(1398/06/21)
سلام خسته نباشید می‌خواستم بدونم به اردو‌ها اهمیت میدید و حواستون به تفریح بچه‌ها هست؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
موفق باشید.
سارینا
(1398/04/04)
مدرسه برای چه رشته هایی هست؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1397/07/19)
سلام
می خواستم بدونم ساعت کاری مدرسه چند تا چند هستش ؟
دانش اموزان ساعت چند باید اونجا باشند و ساعت چند تعطیل می شوند؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
شاگرد قدیمی
(1397/07/02)
من الان ٢٤ سالمه، دبستان و راهنمایی در این مدرسه بودم و خاطرات خوبی ندارم، البته خوشحالم که الان اکثرا نظرات مثبت بود، پس حتما تغییر کردن. معلم های از کادر آموزشی راضی نبودم و البته تنها معلم دلسوز و مهربان خانم رادمند. امروز اول مهر یاد خاطرات اون دوران افتادم، اسم مدرسه رو سرچ کردم که این صفحه رو پیدا کردم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1397/04/14)
دختر اول من ابتدایی و راهنماییش رو سوره گزرونده و آنقدر راضی بودم دختر دومم امسال سال سومی که برای پایه نهم قراره توی این مدرسه تحصیل کنه و از نظر سطح آموزشی و پرورشی و همینطور نظارت انضباطی یک مدرسه فوق العاده است و به همه کسایی که توی منطقه 5 دنبال مدرسه میگردن سوره را پیشنهاد میکنم
بازدیدکننده سایت
(1397/03/29)
به نظر من یک مدرسه فوق العاده ای هست و توصیه می کنم کسی که می خواد 3 سال دوره متوسطه اش رو به راحتی بگذرونه به این مدرسه بره در ضمن معلمای فوق العاده ای هم داره به خصوص معلم ریاضی ادبیات عربی و علوم پس توصیه می کنم با خیال راحت به این مدرسه برید
(1397/03/14)
من سوالی داشتم : من دنبال مدرسه ای هستم که در کنار درس، روی فعالیت های هنری (نقاشی و مو سیقی و تئاتر) تاکید بیشتری داشته باشن. آیا مدرسه سوره این شرایط رو داره ؟ ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1397/03/09)
من دبستان و راهنمایی و اینجا بودم البته الان دانشجو هستم سوره مدرسه فوق العاده ای هست هم از نظر امورشی هم پرورشی اگر بیشتر از مدرسه تیزهوشان و معدل بیست در مقطع متوسطه و ابتدایی دنبال محیط سالم و کادر انسان میگردین بدون شک بهترین انتخاب این مدرسه هست بعدها بچه ها تست زدن و کلاس خصوصی و استرس های قلمچی و تجربه میکنند مطمئنا ..بهترین سال های زندگیم اینجا گذاشت و خاطرات خوبی که هیچ وقت فراموش نمیشه.
بازدیدکننده سایت
(1397/03/06)
با سلام
پیش ثبت نام از چه تاریخی آغاز می شود؟
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/03/06)
با سلام
مدرسه بسیار خوبی است از لحاظ کنترل و مواظبت از بچه ها، کنترل درسی، اینکه هر ماه دو بار کارنامه می دهند و ما از تحصیل فرزندمان آگاه می شویم. فقط یک انتقاد دارم و آن این که هر کلاس یک مدرسه غیر انتفاعی باید نهایتا بین 20 تا 22 دانش آموز داشته باشد که معلمین گرامی بهتر بتوانند این دانش آموزان شیطون را کنترل کنند. مخصوصا کلاس ریاضی.
بازدیدکننده سایت
(1397/02/25)
شهریه مدرسه در حدود 8 میلیون تومان هست و ارزشش رو داره
بازدید کننده سایت
(1397/02/23)
من الان 3 ساله در این مدرسه درس می خونم و راضیم...
بله در برخی موارد سخت گیری میشه اما از لحاظ درسی واقعا در سطح بالایی قرار داره....کادر آموزشی فوق العاده ای داره و از لحاظ اخلاقی هم مواظب بچه ها هستن .... کلاس ها تمیزه و گنجایش حداکثر 20 نفر رو داره بعلاوه کارنامه 15 روزه و آزمون های مبتکران... اما خب دربعضی دروس ضعیف عمل میکنند
در کل قابل قبوله .... و راضی ام
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1397/02/02)
میشه بیشتر توضیح بدید راجبش؟
مثلا شهریه مدرسه چقدر هست و کلاس ها بزرگ هستند یا کوچیک ؟
و معلم چه درس هایی بهتر از بقیه هستن؟
خواهشش میکنم جواب بدیدد
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
الف ح
(1396/08/09)
من سال هفتم و الان هم سال هشتم رو دارم توی این مدرسه میخونم واقعاً مدرسه ی خوبیه
هر پانزده روز به ما کارنامه میدن این هم خوبه و هم بد ولی بیشتر باعث میشه بفهمیم توی چه درسی ضعیف هستیم
از ما ازمون های مبتکران میگیرن و درس ازمون و کتاب های کار هم حل میشن و هم ازشون امتحان گرفته میشه
خوبی مدرسه ی سوره اینه که روی افرادی که درسشون ضعیف نظارت میشه و به اونا دفترچه میدن تا وقتی که پیشرفت کنن
در کل اگر دنبال مدرسه ای هستید که به درس بچه ها توجه کنن و نظارت داشته باشن مدرسه ی مناسبی هستش
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
(1394/06/27)
با سلام واحترام وتشکراز مدیریت خوب آن مدرسه بهتر است جلسات سخنرانی برای بچه ها درارتباط با کاهش استرس وبرنامه ریزی درسی گذاشته شود تا هرچند مدت روحیه آنها تازه تر شود.