سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره اول دخترانه غیر دولتی سوره

مدرسه سوره یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 5 (محدوده آیت الله کاشانی) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی فلکه دوم صادقیه، خیابان آیت اله کاشانی، نرسیده به پمپ بنزین، نبش خیابان نجف زاده فروتن، پلاک ۱۱ ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44079007 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم فاطمه باجلان و موسس آن فاطمه باجلان است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://soorehschool.com
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 9,567 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 20 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 20 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 3548)

مدرسه سوره، متوسطه دوره اول غیر دولتی دخترانه : فلکه دوم صادقیه، خیابان آیت اله کاشانی، نرسیده به پمپ بنزین، نبش خیابان نجف زاده فروتن، پلاک ۱۱

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه وحدت اسلامی 1
» مدرسه فرید
» مدرسه فاطمه الزهرا
» مدرسه نخبگان علامه طباطبائی (نخبگان علامه طباطبایی)
» مدرسه دکتر دانشپور
» مدرسه جوانه های علم و فرهنگ
» مدرسه دکتر محمود افشار
» مدرسه آلا
» مدرسه بهار پروانه ها
» مدرسه شهید احمدی روشن

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه شادآموز
» مدرسه امام خمینی (ره)
» مدرسه شهید دانش
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه دانشجو
» مدرسه پژوهندگان علم ایران
» مدرسه ندا
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه شایستگان رازی

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه گلهای یاسین» مدرسه حضرت رقیه(س)

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه سفیران پردیس

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه سلام رسالت

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه مشکوه

» مدرسه سلام سلیمه

» مدرسه سلام شهید زین الدین

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
دانش اموز
(1398/12/19)
سلام من الان کلاس نهم هستم و سه ساله ک تو این مدرسه درس میخونم.
مدرسه بودجه بندی داره و طبق اون پیش میره. تقریبا هرماه آزمون مبتکران میدیم و برای دبیران درصد آزمون مون خیلی مهمه. قبل از هر آزمون یک کتابی به اسم (درس آزمون) به ما داده میشه ک دبیران درسای خودشون رو از تو این کتاب حل میکنن. کتاب های کار مخصوص ب هردرسی رو اول سال بهمون میدن که زیر نظر انتشارات مبتکران هستش. مدرسه از لحاظ درسی بشدت حساسه و خیلی تو این زمینه بچه ها رو تحت نظر میگیره. هر15 روز کارنامه داده میشه و بصورت اینترنتی روی پنل شخصی هر دانش آموز قرار میگیره.
5 نفر برتر هر 15 روز هم اعلام میشن و تو کانال و بورد مدرسه اسمشون زده میشه.
یکسری از معلما ک از قدیم تو مدرسه بودن عالین. و در کل کادر آموزشی خوبی داره و تاثیر بسزایی روی درس ما میذارن. کلاس های ما تو هر سه سال 20 نفر یا 21 نفره بوده.
در سال بطور میانگین 5 تا اردو داریم ک توی شورای دانش آموزی درباره مکان و زمانش تصمیم گیری میشه و بعد از تصویب نماینده های شورا اون رو امضا میکنن و بقیه کاراش پای مدیرمونه.
از لحاظ آموزشی از 10 به مدرسه 9 میدم.

خب بریم سراغ انضباط. ناظم ما تو سال هفتم و هشتم خانم بهرامی بودن ک خودشون روانشناس بودن. بشدت رو انضباط سختگیر بودن و هر هفته ناخونارو چک میکردن و ب نظافت و تمیزی لباس و موهامون اهمیت میدادن. نمره انضباط کشک نبود ک الکی بدن. اما امسال که ناظم تغییر کرده کمتر سختگیری می کنن.
من از لحاظ انضباطی به مدرسه تو سال هفتم و هشتم از 10 نمره 8.5 و امسال نمره 6 رو میدم.
ما در سال یک اردوی مشهد داریم ک 5 روزه هستش و حسابی هم خوش میگذره و پارک آبی میریم. هتلی ک میریم تعریفی نداره ولی خب حداقل تمیزه و فقط ی جای خواب داریم و چیزی نیس ک مایه ی اذیت باشه. تو اردو میتونیم موبایل ببریم ولی در حالت عادی و تو مدرسه ممنوعه همراه داشتن موبایل. از لحاظ اردو نمره 9.5 از 10 میدم...

خب دوسال اول ک اینجا بودم با شرایط اوکی بودم. اما امسال وضعیت به معنای واقعی اذیت شدم. همه چیز واقعا درس نیس. اگ آدم از لحاظ روحی خوب نباشه هیچ وقت نمیتونه ب موفقیت برسه و این حقیقت محضه ما تو مدرسه نسبت ب این قضیه خیلی اعتراض کردیم ولی دریغ از اهمیتی. من ک دارم اینو میگم دانش آموز درس نخون و تنبلی نیستم. من دوسال پیش هم ترم اول و هم ترم دوم معدلم 20 شد. امسال هم ترم اول معدلم 20 شد و هنوز تا ترم دوم مونده. درسم خوبه و همیشه رتبه داشتم تو 15 روزه ها و مبتکران ها... اینارو گفتم ک حرفای منو اینطور برداشت نکنین ک ی دانش آموز درس نخون و بی خاصیت الکی داره حرف میزنه هرروز حداقل 4 تا 5 امتحان داریم چون باید نمره های 15 روزه داده بشن. از لحاظ شرایط روحی به مدرسه نمره 3 از 10 رو میدم

بهرحال من در کل نمره 7 از 10 رو ب مدرسه میدم. مدرسه بدی نیس ولی اگ امسال رو در نظر بگیریم باید بگم ک اصلا سفارش نمیکنم. امیدوارم شرایط بهبود پیدا کنه.
ولی با در نظر گرفتن تمام شرایط و سنوات باید بگم ک گزینه خوبی واسه تحصیله. باید دانش آموز سخت کوش و مقاومی باشی ک بتونی بدون آسیب روحی از مدرسه در بیای. من ک فعلا اوکیم ولی خب امسال فشار رو حس کردم.
موفق باشین دوستان. سعی کردم تمام جوانب رو براتون شرح بدم ک با دید باز انتخاب کنین. باز هم اگ قصد ثبت نام داشتین حتما با دانش آموزانی مدرسه صحبت کنین مخصوصا نهمی هایی ک هر سه سال اینجا تحصیل کردن.
:)
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
زهرا
(1398/08/25)
من دانش آموز این مدرسه هستم به شما هم پیشنهاد میکنم که اگر به دنبال مدرسه ای هستید که به درس خواندن اهمیت دهد همین مدرسه را انتخاب کنید
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
شهرزاد
(1398/07/06)
سلام من هفتم تا نهم این مدرسه بودم و واقعا دوران خوبی بود، این نکته رو باید در نظر داشت که هیچ مدرسه‌ای بی‌نقص نیست و سوره هم مثل همه‌ی مدرسه‌ها مشکلاتی داره .... ولی جو مناسبی برای راهنمایی داره
پاسخ : تیزلندی های عزیز، از توجه شما سپاسگذاریم.
ممنون میشویم اگر از اطلاعات جدید و صحیح مدرسه مطلع هستید، ما را در جریان بگذارید تا اطلاعات مدارس اصلاح شود..
با تشکر
الف. ر
(1398/07/05)
واقعا جایگاه موفقی برای بروز استعداد بچه هاست دختر من 8سال در اونجا مشغول به تحصیل بود، خانم باجلان خانمی به تمام معنا مفید و کارآمد. با نیروهای مجرب و موفق.
دخترم دکترای روانشناسی بالینی دارد و خاطرات بسیار خوبی از این مدرسه دارم خانم ها مژگان و مهدخت حامدی،خانم فرزدی،خانم اردوبادی،خانم سندسی و دیگرمعلمان محترم که یادم رفته نه خاطرات خوبشون رو، بلکه اسم عزیز و شریفشون رو. امیدوارم سلامت و شاد باشند.
😎
(1398/06/24)
ببینید واقعا مدرسه‌ی خوبیه یعنی خانم گودرزی رو ببینید عاشقش میشید مهربون ولی در مواقع درسی بسیار جدی خیلی به موسیقی و هنر و تئاتر اهمیت میدن ولی روی درس هم خیلی جدی هستن کلاسها خوبن من هفتم و هشتم بودم و الانم برای نهم ثبت نام کردم مدیر مدرسه هم خانم باجلان هستن خیلی خانم خوبی‌ هستن و خانم مطلب دوست‌داشتنی، معلم دینی و قرآن و آمادگی دفاعی و همچنین پرورشی مدرسه هستن که واقعاااا بهتر از این نمیشه بهترین معلم‌های جهان هستن
من این مدرسه رو 99.99 پیشنهاد میکنم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدید کننده سایت
(1398/06/21)
سلام خسته نباشید می‌خواستم بدونم به اردو‌ها اهمیت میدید و حواستون به تفریح بچه‌ها هست؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
موفق باشید.
سارینا
(1398/04/04)
مدرسه برای چه رشته هایی هست؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1397/07/19)
سلام
می خواستم بدونم ساعت کاری مدرسه چند تا چند هستش ؟
دانش اموزان ساعت چند باید اونجا باشند و ساعت چند تعطیل می شوند؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
شاگرد قدیمی
(1397/07/02)
من الان ٢٤ سالمه، دبستان و راهنمایی در این مدرسه بودم و خاطرات خوبی ندارم، البته خوشحالم که الان اکثرا نظرات مثبت بود، پس حتما تغییر کردن. معلم های از کادر آموزشی راضی نبودم و البته تنها معلم دلسوز و مهربان خانم رادمند. امروز اول مهر یاد خاطرات اون دوران افتادم، اسم مدرسه رو سرچ کردم که این صفحه رو پیدا کردم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1397/04/14)
دختر اول من ابتدایی و راهنماییش رو سوره گزرونده و آنقدر راضی بودم دختر دومم امسال سال سومی که برای پایه نهم قراره توی این مدرسه تحصیل کنه و از نظر سطح آموزشی و پرورشی و همینطور نظارت انضباطی یک مدرسه فوق العاده است و به همه کسایی که توی منطقه 5 دنبال مدرسه میگردن سوره را پیشنهاد میکنم
بازدیدکننده سایت
(1397/03/29)
به نظر من یک مدرسه فوق العاده ای هست و توصیه می کنم کسی که می خواد 3 سال دوره متوسطه اش رو به راحتی بگذرونه به این مدرسه بره در ضمن معلمای فوق العاده ای هم داره به خصوص معلم ریاضی ادبیات عربی و علوم پس توصیه می کنم با خیال راحت به این مدرسه برید
(1397/03/14)
من سوالی داشتم : من دنبال مدرسه ای هستم که در کنار درس، روی فعالیت های هنری (نقاشی و مو سیقی و تئاتر) تاکید بیشتری داشته باشن. آیا مدرسه سوره این شرایط رو داره ؟ ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1397/03/09)
من دبستان و راهنمایی و اینجا بودم البته الان دانشجو هستم سوره مدرسه فوق العاده ای هست هم از نظر امورشی هم پرورشی اگر بیشتر از مدرسه تیزهوشان و معدل بیست در مقطع متوسطه و ابتدایی دنبال محیط سالم و کادر انسان میگردین بدون شک بهترین انتخاب این مدرسه هست بعدها بچه ها تست زدن و کلاس خصوصی و استرس های قلمچی و تجربه میکنند مطمئنا ..بهترین سال های زندگیم اینجا گذاشت و خاطرات خوبی که هیچ وقت فراموش نمیشه.
بازدیدکننده سایت
(1397/03/06)
با سلام
پیش ثبت نام از چه تاریخی آغاز می شود؟
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/03/06)
با سلام
مدرسه بسیار خوبی است از لحاظ کنترل و مواظبت از بچه ها، کنترل درسی، اینکه هر ماه دو بار کارنامه می دهند و ما از تحصیل فرزندمان آگاه می شویم. فقط یک انتقاد دارم و آن این که هر کلاس یک مدرسه غیر انتفاعی باید نهایتا بین 20 تا 22 دانش آموز داشته باشد که معلمین گرامی بهتر بتوانند این دانش آموزان شیطون را کنترل کنند. مخصوصا کلاس ریاضی.
بازدیدکننده سایت
(1397/02/25)
شهریه مدرسه در حدود 8 میلیون تومان هست و ارزشش رو داره
بازدید کننده سایت
(1397/02/23)
من الان 3 ساله در این مدرسه درس می خونم و راضیم...
بله در برخی موارد سخت گیری میشه اما از لحاظ درسی واقعا در سطح بالایی قرار داره....کادر آموزشی فوق العاده ای داره و از لحاظ اخلاقی هم مواظب بچه ها هستن .... کلاس ها تمیزه و گنجایش حداکثر 20 نفر رو داره بعلاوه کارنامه 15 روزه و آزمون های مبتکران... اما خب دربعضی دروس ضعیف عمل میکنند
در کل قابل قبوله .... و راضی ام
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1397/02/02)
میشه بیشتر توضیح بدید راجبش؟
مثلا شهریه مدرسه چقدر هست و کلاس ها بزرگ هستند یا کوچیک ؟
و معلم چه درس هایی بهتر از بقیه هستن؟
خواهشش میکنم جواب بدیدد
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
الف ح
(1396/08/09)
من سال هفتم و الان هم سال هشتم رو دارم توی این مدرسه میخونم واقعاً مدرسه ی خوبیه
هر پانزده روز به ما کارنامه میدن این هم خوبه و هم بد ولی بیشتر باعث میشه بفهمیم توی چه درسی ضعیف هستیم
از ما ازمون های مبتکران میگیرن و درس ازمون و کتاب های کار هم حل میشن و هم ازشون امتحان گرفته میشه
خوبی مدرسه ی سوره اینه که روی افرادی که درسشون ضعیف نظارت میشه و به اونا دفترچه میدن تا وقتی که پیشرفت کنن
در کل اگر دنبال مدرسه ای هستید که به درس بچه ها توجه کنن و نظارت داشته باشن مدرسه ی مناسبی هستش
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
(1394/06/27)
با سلام واحترام وتشکراز مدیریت خوب آن مدرسه بهتر است جلسات سخنرانی برای بچه ها درارتباط با کاهش استرس وبرنامه ریزی درسی گذاشته شود تا هرچند مدت روحیه آنها تازه تر شود.
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!