سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره اول دخترانه غیر دولتی هوردخت

مدرسه هوردخت یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 5 (محدوده شهران ) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی شهران، میدان دوم شهران، خیابان یکم غربی، روبروی بانک ملت - پلاک 35 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44301014 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم فریبا صادقی‌پور و موسس آن فریبا صادقی‌پور است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.hoordokht-sch.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 1,185 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 4 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 4 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5733)

مدرسه هوردخت، متوسطه دوره اول غیر دولتی دخترانه : شهران، میدان دوم شهران، خیابان یکم غربی، روبروی بانک ملت - پلاک 35

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه خرد
» مدرسه صبا
» مدرسه فجردانش
» مدرسه باقرالعلوم
» مدرسه همت
» مدرسه تلاش
» مدرسه شهیدان سخنور
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه نور
» مدرسه حضرت زینب

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1
» مدرسه میعاد نور
» مدرسه محسن
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه مهر مینوی دانش
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه عترت
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه دانشجو

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه نیکا» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه بهار پروانه ها

» مدرسه اتحاد نوین

» مدرسه روشنگران

» مدرسه حضرت رقیه(س)

» مدرسه گلهای یاسین

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه سلام سلیمه

» مدرسه شایستگان رازی

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
پرندیس
(1399/02/31)
بنظرم هوردخت برای ما و مقطع ما عالی هستش چون این مدرسه ما خیییلی منظم هستن و همه‌ی کاراشون براساس نظم و ترتیب انجام میشه،از نظر معلم که باید بگم بهترین معلمارو داشتیم و از برترین معلما برای آموزش ما استفاده کردن و مدیرمون سرکار خانم صادقی همه‌ی تلاششون رو میکنن که ما امکانات کافی و خوبی رو داشته باشیم،منکه شدیدا از عملکرد مدرسم راضی بودم و خیلی خوشحالم که بین تمام مدارس مورد نظرم بالاخره هوردختو انتخاب کردم و انتخابم درست بود واقعا
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
آوا
(1399/02/23)
مدرسه دارای کادر اجرایی بسیار مجرب و توانمند است. دبیرانی با سابقه و قوی دارد که غالبا از مدرسین تیزهوشان هستند.
یک نکته دیگر اینکه در این ایام کرونا بسیار خوب عمل کردند. تمامی کلاس ها به صورت آنلاین برگزار شد و دبیران حتی تا پاسی از شب جوابگوی دانش آموز بودند.
اینجانب به سهم خودم از عملکرد خوب دبیرستان هوردخت تشکر و قدردانی می کنم.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
پرستو
(1399/01/31)
من دخترم سال هفتم و هشتم رو تو این مدرسه بوده و امسال هم هست. محیط مدرسه خیلی شاده و ارتباط معاونین و دبیران مدرسه با دانش آموزان و اولیا بسیار محترمانه است و دخترم از نظر آموزشی خیلی پیشرفت کرده.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مریم
(1398/12/15)
به نظرم مدرسه قوی نیست
و از نحوه اداره کادر راضی نیستم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!