سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره اول دخترانه غیر دولتی گام آفتاب

مدرسه گام آفتاب یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 5 (محدوده میدان پونک) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی میدان پونک، خیابان عدل جنوبی نرسیده به میدان عدل، کوچه شهید مرادی، پ 29 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44416900 - 44416901 - 44406492 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم خانم سهیلا زالی کلهری و موسس آن خانم سهیلا زالی کلهری است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://gameaftab.ir
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 9,858 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 5 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 5 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5516)

مدرسه گام آفتاب، متوسطه دوره اول غیر دولتی دخترانه : میدان پونک، خیابان عدل جنوبی نرسیده به میدان عدل، کوچه شهید مرادی، پ 29

محيط سالم و پرنشاط در پرتو آموزش‌های اسلامی
بهره‌گيری از كادر آموزشی مجرب
واحد مشاوره و برنامه‌ريزی تحصيلی
مجهز به سايت كامپيوتر و اينترنت
داراي كتابخانه مجازي و حقيقي جهت مطالعه و تحقيق علمي
مجهز به كارگاه و آزمايشگاه مخصوص دوره متوسطه
دارای سالن ورزشی
مجهز به سالن غذاخوری
برگزاری اردوهای علمی، تفريحی، زيارتی و مراسم‌های مختلف مذهبی، سنت، ملی
برگزاری آزمون‌های ماهانه داخلی و جامع
برگزاری آزمون‌های آنلاين
برگزاری برنامه‌های تربيتی و مذهبی در جهت ارتقاء سطح معنويت دانش‌آموزان
برگزاری جلسات مستمر آموزش خانواده
برگزاری كلاس‌های تابستانه
برگزاری 100 دانش‌آموزان در امتحانات خردادماه
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه نور علوی
» مدرسه روزبه
» مدرسه گویا
» مدرسه فرزانگان 6
» مدرسه شمیم فاطمه
» مدرسه سما 1
» مدرسه میلاد
» مدرسه مهرگان
» مدرسه دنیای حنانه
» مدرسه گویا

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سرای علم
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه علم و تکنیک
» مدرسه نردبان زندگی
» مدرسه سلام شهدای خلیج فارس
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه بحرالعلوم
» مدرسه نگرش آرمانی
» مدرسه درخشان
» مدرسه علوم نو

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سلام سایه سرو» مدرسه موعود

» مدرسه سفیران پردیس

» مدرسه سلام پیروز

» مدرسه فرهنگ جوان

» مدرسه گلهای یاسین

» مدرسه موعود

» مدرسه سوده

» مدرسه سما 4

» مدرسه شکوه شفق

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه ایراندخت
» مدرسه کوشش
» مدرسه موعود
» مدرسه نیک باوران
» مدرسه امید ایران
» مدرسه موعود
» مدرسه صبا
» مدرسه سهراب سپهری
» مدرسه سینالیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
ناشناس
(1400/03/18)
سلام و درود
دختر من در دبستان مجتمع آموزشی گام آفتاب تحصیل میکنه. امسال با توجه به شرایط کرونا و مجازی شدن کلاسها از گام آفتاب رضایت صد در صدی داشتم و حتی لحظه ای احساس نکردم تغییری در وضعیت سیستم آموزشی به وجو آمده. از کادر زحمتکش گام آفتاب و معلمان دلسوز کمال تشکر را دارم.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
کاربر سایت
(1400/02/21)
سلام وقت به خیر از کادر آموزشی مجتمع آموزشی گام آفتاب واقعا متشکر هستم اولین مدرسه ای هست که می بینم در کنار درس به مسائل تربیتی هم پرداخته میشه از وقتی دخترانم توی این مجتمع ثبت نام کردن خانواده ما آرامش بیشتری حس می کنه چون دقیقا هم بچه ها در دروس بسیار موفق هستند هم مهارت های زندگی خوبی کسب کردن (دخترام نهم و پنجم هستند)
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ناشناس
(1400/02/20)
با سلام و درود خدمت تمامی عزیزان گام آفتاب دختر من از کلاس هفتم در مدرسه گام آفتاب بوده و امسال هم که میخواهد به کلاس یازدهم برود هم در گام آفتاب هست مدرسه گام آفتاب با این شرایط کرونا خیلی خوب توانست بدون هیچ نقصی آموزش خود را به دانش آموزان بدهد و من از تمامی کادر گام آفتاب تشکر میکنم و ما با وجود خانم زالی عزیز و تمامی کادر در این مدرسه احساس آرامش و امنیت میکنیم
با سپاس فراوان از مجموعه گام آفتاب🙏🙏🙏
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ت،
(1400/02/06)
دختر من از کلاس هفتم در مدرسه گام آفتاب درس خوانده و الان هم که در کلاس دهم هست با اینکه نزدیک به یک سال و نیم هست که کرونا آمده و شرایط و برای همه سخت کرده مدرسه گام آفتاب خیلی خوب تونستند هماهنگی های لازم رو برای کلاس های دانش آموزان انجام بدهند تا دانش آموزان بتوانند سال تحصیلی خوبی رو پشت سر بگذارند و اینجا جا داره که از کادر گام آفتاب تشکر ویژه کنم به خاطر این همه زحماتی که برای دانش آموزان ما میکشند و باید قدر دان تمامی معلمان زحمت کش گام آفتاب گردید
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
عزیزیان
(1400/02/06)
با سلام و درود من دخترم در مدرسه گام افتاب درس خونده هم از کادر مدرسه و هم از معلمان خوب مدرسه بسیار بسیار راضی هستم و خواهم بود و به همه عزیزان توصیه میکنم که حتما مدرسه گام آفتاب و جز اولویت ها قرار بدهند
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.