سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره اول دخترانه غیر دولتی گام آفتاب

مدرسه گام آفتاب یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 5 (محدوده سردار جنگل) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی سردار جنگل، خیابان شاهد، میدان استاندارد، خیابان بهار غربی، کوی لاله، پلاک6 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44400553 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم فاطمه سخنور و موسس آن سهیلا زالی کلهری است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://gameaftab.ir
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 3,155 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 7 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 7 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5516)

مدرسه گام آفتاب، متوسطه دوره اول غیر دولتی دخترانه : سردار جنگل، خیابان شاهد، میدان استاندارد، خیابان بهار غربی، کوی لاله، پلاک6

محيط سالم و پرنشاط در پرتو آموزش هاي اسلامي
بهره گيري از كادر آموزشي مجرب
واحد مشاوره وبرنامه ريزي تحصيلي
مجهز به سايت كامپيوتر و اينترنت
داراي كتابخانه مجازي و حقيقي جهت مطالعه و تحقيق علمي
مجهز به كارگاه و آزمايشگاه مخصوص دوره متوسطه
داراي سالن ورزشي
مجهز به سالن غذاخوري
برگزاري اردوهاي علمي -تفريحي -زيارتي و مراسم هاي مختلف مذهبي -سنتي -ملي
برگزاري آزمون هاي ماهانه داخلي و جامع
برگزاري آزمون هاي آنلاين
برگزاري برنامه هاي تربيتي و مذهبي در جهت ارتقاء سطح معنويت دانش آموزان
برگزاري جلسات مستمر آموزش خانواده
برگزاري كلاسهاي تابستانه
برگزاري 100 دانش آموزان در امتحانات خرداد ماه
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه فرزانگان 7
» مدرسه سما
» مدرسه دانش
» مدرسه بنت الهدی صدر
» مدرسه بنت الهدی
» مدرسه اردیبهشت
» مدرسه سروش
» مدرسه فضیلت
» مدرسه سرمد
» مدرسه میزان 2

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه روحی شاد
» مدرسه سیمای فرشتگان
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه پلی تکنیک هنر
» مدرسه ندا
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه شادآموز
» مدرسه عبدصالح

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روشنگران» مدرسه نیکا

» مدرسه قلم مهر(شعبه2)

» مدرسه سلام سلیمه

» مدرسه سفیران پردیس

» مدرسه ندا

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه سلام نیک فرجام (زین الدین)

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه فرزانگان پویا

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
شریعت رضوی
(1398/08/23)
من دخترم از سال هفتم در این مدرسه درس می خواند.
امسال با حضور خانم زالی مدیر و موسس در مدرسه خیلی فضای خوبی ایجاد شده و اکثر ما خانواده ها احساس امنیت می کنیم. معلم ها به خصوص خانم سیدصادق دبیر ریاضی ، خیلی خوب دارن کار میکنن با بچه ها .
مریم
(1398/08/13)
لطفا در مورد کادر آموزشی و رضاییتون بیشتر نظر بدید چون این مدرسه تقریبا سابقه چندانی نداره و تجربیات اونهایی که رفتن مهمه
ممنون
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
سلطانی
(1398/06/03)
سلام مجدد
من بازدید کننده 8/3/98 هستم
متاسفانه نظر بنده را کاملا و در جهت حفظ منافع مدرسه تعدیل کردید علی رغم اینکه در چارچوب قوانین و مقررات مربوطه، نظر خودم را ارئه کردم و قصدم آگاهی رسانی بود . برای همین مقداری هم که از صحبت هایم منعکس شد کسی از مسئولان مدرسه نیامد نظری بدهد.
بنده خودم مطبوعاتی هستم و با فضای کار رسانه آشنا . خواستم به عرض برسانم فرزندم را در مدرسه دیگری در شهران ثبت نام کردم اما برای پایمال نشدن حقوق دیگران، مشکلات را به عنوان یک شهروند پیگیری می کنم . با سپاس از شما
پاسخ :
با سلام
دوست عزیز، همانطور که می دانید، سرزمین تیزهوش ها رسانه دیجیتال ثبت شده و رسمی است. ما مجبوریم قوانین و مقررات جاری و ساری را رعایت کنیم حتی اگر در مواردی نسبت به آنها نظراتی هم داشته باشیم.

طبیعی است انتشار بعضی از نظرات بار حقوقی دارد (مثلاً درج اسم فرد یا اطاعاتی که هویت افراد را مشخص کند) و در صورت انتشار، ما مجبور هستیم که در دادگاه به قاضی مستندات ارائه کنیم. بعضی از دوستان نظراتی می گذارند که منفی هم هستند و منتشر هم می شوند البته، این دوستان مدارک مستدل قابل ارائه در دادگاه را به صورت ایمیل ارسال می کنند اما همانطور که می دانید در رسانه های رسمی کشور، انتشار نام افراد و اتهامات تنها پس از نهایی شدن رای قاضی پرونده امکان پذیر است.

اگر در سایت دیده باشید، هم نظرات منفی هست و هم نظرات مثبت. اتفاقا تعداد زیادی از نظرات مثبت که توسط سامانه تشخیص ما به عنوان Spam تشخیص داده می شود و پس از بررسی مسئول بخش مدارس، حذف می شود. زیرا مشخص می شود که مثلاً به صورت جهت دار در دفاع از مدارس نوشته می شوند (مثلا یک کاربر به انواع و اقسام روش ها یادداشت مثبت برای مدارس می گذارد). اتفاقا تعداد نظرات مثبتی که تایید نمی شوند بسیار زیاد هستند. در واقع ما سر و سری با هیچ مدرسه ای نداریم و از هیچ شخصی پورسانت نمی گیریم. بسته های تبلیغاتی ما هم در سایت مشخص است و می توانید در صفحه مربوطه ببینید. تبلیغات هم در کادرهای مشخص نمایش داده می شوند که قابل شناسایی برای همراهان عزیزمان، باشد.

تاکید می کنیم درباره نظرات منفی، ما تلاش می کنیم اگر کلمه ای نامناسب باشد یا بار حقوقی داشته باشد، در حد امکان تعدیل کنیم اما مواردی هست که مدارک مستندی درباره موضوعی برای ما ارسال شده و ما آنها را به صورت کامل درج کرده ایم.

به عنوان یک نمونه عرض می کنیم، مثلاً خود شما، حتی ایمیل خود را هم درج نکرده اید که ما بتوانیم مستندات قابل ارائه در دادگاه از شما بخواهیم و به اعتبار اسناد و مدارک بتوانیم فرمایشات شما را در سایت درج کنیم.

در خاتمه، یادآوری می کنیم، در شرایط فعلی و با توجه به اینکه کسی که در برابر قاضی باید پاسخگو باشد، ما هستیم، رعایت برخی مصلحت اندیشی ها (که ممکن است حتی ترجیح خود ما نباشد اما الزامات قانونی ما را ملزم به آن کرده) برای ادامه فعالیت این رسانه الزامی است و مطمئن هستیم شما و دیگر عزیزان این موضوع را درک می کنید.

با سپاس از انتقادات به جا و درست شما. امیدواریم همراهی و همدلی شما همواره در مسیری که در پیش گرفته ایم، همرراه خود داشته باشیم.
م.طاهرزاده
(1398/04/23)
من این مدرسه رو کاملا بررسی کردم بنظرم عملکردشون خیلی خوب نبود
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/03/09)
بنده برای ثبت نام دختر خودم به این مدرسه مراجعه کردم بیشتر به این دلیل که نزدیک منزل بنده است و چون فرزند نوزاد دیگری داریم ترجیح دادیم نزدیک منزلمان باشد ؛ علی رغم اینکه از مدرسه قبلی راضی نبودم،
این مدرسه هم از نحوه برخوردشان راضی نبودم ..
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/11/17)
میشه بیشتر این مدرسه معرفی کنید برای پایه هشتم
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ابوعلی سید کمال
(1396/10/15)
سلام
فرزند خواهر بنده دانش اموز این مدرسه هست
نکته جالب در این مدرسه تاکید مدرسه بر مهارت های زندگی ، تربیت دانش اموز خلاق و پرسشگر هست
شعار مدرسه برای من جالب و تازه بود
یکسال عقب افتادگی تربیتی ممکنه انسان رو یک عمر عقب بندازه و مانع موفقیتش بشه
ولی عقب افتادگی تحصیلی همیشه قابل جبرانه
کاش مدارس تربیت محور مثل این مدرسه بیشتر بشه
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!