سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره اول پسرانه غیر دولتی آفرینش نو

مدرسه آفرینش نو یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 5 (محدوده شهرک گلستان) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی دهکده المپیک، شهرک راه آهن، بلوار گلها، بالاتر از میدان اتریش، نبش بنفشه ۱۴ ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44749606 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم جعفر خداقلی زاده و موسس آن سید فواد میرباقری است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://foadedu.ir/afarinesh-boys/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 789 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 4 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 4 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

گروه آموزشی فواد میرباقری با حضور و سرمایه گذاری در دبیرستان آفرینش نو و با استفاده از متد آموزشی جدید و قویترین سیستم آنلاین و با استفاده از اساتید حرفه ای در خدمت دانش‌آموزان پسر منطقه میباشد دبیرستان پسرانه آفرینش دارای دو مقطع متوسطه اول و دوم و کادر کنکور میباشد آموزش در دوران کرونا به صورت تلفیقی برگزار شد .هرمقطع د ارای پشتیبان جهت نظارت بر عملکرد دانش آموزان در شرایط آنلاین میباشد فرایند مشاوره و برنامه ریزی شخصی سازی شده به طور مرتب در طول سال تحصیلی توسط مشاورین و مسئولین پایه پیگیری میشود
این دبیرستان مدرسه ای سیستم محورمیباشد و یک سیستم آموزشی قوی رو هم بر اساس تغییرات برنامه ریزی و اجرا خواهد کرد.
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه سرو اندیشان آفتاب
» مدرسه فارابی
» مدرسه اتحادنو
» مدرسه هوردخت
» مدرسه گویا
» مدرسه شهید مطهری
» مدرسه راه رشد
» مدرسه فرهنگ
» مدرسه حضرت موسی بن عمران

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مشکوه
» مدرسه سوده
» مدرسه امام صادق
» مدرسه مشکوه
» مدرسه سیمای فرشتگان
» مدرسه درخشان
» مدرسه دکتر حسابی
» مدرسه سلام شهدای خلیج فارس
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه شایستگان نور

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سرو اندیشان آفتاب» مدرسه درخشان

» مدرسه علامه طباطبایی واحد دکتر فاطمی

» مدرسه علم و تکنیک

» مدرسه ندا

» مدرسه صدرا نوین

» مدرسه فجر خاتم

» مدرسه درخشان

» مدرسه فرهنگ

» مدرسه خاتم

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مهر
» مدرسه موعود
» مدرسه مهر
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه نیک باوران
» مدرسه نگرش آرمانی
» مدرسه نيايش
» مدرسه خاتم
» مدرسه آینده سازان برتر 1
» مدرسه انفورماتیکلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
فرهادی اصل
(1400/04/09)
با سلام ضمن تشکر از زحمات کادر مدرسه و دبیران بسیار پرتوان که در این فضای رخوت زای شرایط آنلاین ؛با تلاش مستمر تکاپو و فعالیت را در فرزندانمان زنده کردند
در ابتدا به دلیل نزدیکی به محل زندگی و تحقیق های انجام شده این دبیرستان را انتخاب کردیم و پسرم در پایه هفتم ثبت نام شد اما در حال حاضر به دلیل رضایت کامل از تدریس و مشاوره خواستار ماندگار شدن فرزندم در این دبیرستان هستم .
موفق و پیروز باشید
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ضیائی
(1400/02/27)
با سلام من خیلی از این مدرسه راضی بودم در امسال واقعا در شرایط آنلاین قوی عمل کردن و مهم تر از همه به صحبت هایی در ابتدای سال در جلسه مصاحبه انجام شد عمل کردن و از همه جهات حواسشون به بچه ها بود
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فامیل اسدی
(1400/02/25)
سلام ، با توجه به آنلاین بودن مدارس ، پیگیری بسیار قوی در مورد کاستی های دانش آموز انجام میدادند، که من به عنوان ولی دانش آموز ، همیشه گروه مدرسه آفرینش نو را کنار فرزندم در تمامی ساعتها میدیدم و احساس میکردم ، از دبیرهای بسیار بسیار عالی و مودب و فرهیخته استفاده میشد که ممنونم، یک بار من شاهد صحبت دبیری با بچه ها بودم ، که از فن بیان قوی ، و مسلط بودن به حیطه کاری و اینقدر با محبت صحبت میکرد خیلی لذت بردم ، گروه مدرسه همیشه در تمامی شرایط کنارتون هستند ، که کمال تشکر را از همینجا دارم، جناب آقای میرباقری با وسواس و درایت قوی و دلسوزی این با کمک دیگر همکاران محترمشون ، بسیار وزین و عالی این مجموعه را پیش میبرند، من شخصا بسیار راضی هستم ، ممنونم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
فاطمه دارابی
(1400/02/25)
سلام
من از طریق معرفی همکارم؛ پسرم رو در این مدرسه ثبت نام کردم و خداروشکر واقعا از برخورد پیگیری و آموزش و پرورش بچه ام راضی بودم در شرایط آنلاین خودشون پیگیر حضور غیاب بودن به موقع کلاس ها شروع میشد و به اتمام میرسید برخورد و نحوه آموزش واقعا خوب بود کلاس های تقویتی و فوق برنامه مهارت های زندگی و کامپیوتر و تئوری بازیهایی که برگزار کردند واقعا مفید بود. امتحانات در شرایط کاملا سالم برگزار میشد .ما از انتخابمون راضی بودیم
ممنون از زحمات شما عزیزان 🌷
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.