سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره اول پسرانه غیر دولتی آفرینش نو

مدرسه آفرینش نو یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 5 (محدوده شهرک گلستان) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی دهکده‌ی المپیک، شهرک راه آهن، بلوار گل‌ها، بالاتر از میدان اتریش، نبش بنفشه‌ی 14، پلاک 156 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44764479 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه، یکی از مجموعه مدارس آفرینش نو است (برای دیدن سایر مدارس این مجموعه، اینجا کلیک کنید).
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم آقای جعفر خداقلی زاده و موسس آن آقای سید فواد میرباقری است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 44764479 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 44764459 - 44749602 - 44749606 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://foadedu.ir/afarinesh-boys/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 8,279 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 4 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 4 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 3328)

مدرسه آفرینش نو، متوسطه دوره اول غیر دولتی پسرانه : دهکده‌ی المپیک، شهرک راه آهن، بلوار گل‌ها، بالاتر از میدان اتریش، نبش بنفشه‌ی 14، پلاک 156

گروه آموزشی فواد میرباقری با حضور و سرمایه گذاری در دبیرستان آفرینش نو و با استفاده از متد آموزشی جدید و قویترین سیستم آنلاین و با استفاده از اساتید حرفه ای در خدمت دانش‌آموزان پسر منطقه میباشد دبیرستان پسرانه آفرینش دارای دو مقطع متوسطه اول و دوم و کادر کنکور میباشد آموزش در دوران کرونا به صورت تلفیقی برگزار شد .هرمقطع د ارای پشتیبان جهت نظارت بر عملکرد دانش آموزان در شرایط آنلاین میباشد فرایند مشاوره و برنامه ریزی شخصی سازی شده به طور مرتب در طول سال تحصیلی توسط مشاورین و مسئولین پایه پیگیری میشود
این دبیرستان مدرسه ای سیستم محورمیباشد و یک سیستم آموزشی قوی رو هم بر اساس تغییرات برنامه ریزی و اجرا خواهد کرد.
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه دانش
» مدرسه سلام سلیمه
» مدرسه عبدصالح
» مدرسه پژوهندگان علم ایران
» مدرسه امام خمینی
» مدرسه مبینا
» مدرسه سیمای فرشتگان
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه راه امیرکبیر
» مدرسه علم و تکنیک

آشنایی با مجتمع پسرانه آفرینش نو (متوسطه اول و دوم)

آشنایی با مجتمع پسرانه آفرینش نو (متوسطه اول و دوم)

برای آشنایی با مجتمع پسرانه آفرینش نو (متوسطه اول و دوم) کلیک کنید.
این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سینا
» مدرسه خجستگان زهرا
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه موعود
» مدرسه آفرینش
» مدرسه مهر
» مدرسه سوده
» مدرسه درخشان
» مدرسه درخشان
» مدرسه فرهنگلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
Roham
(1399/04/20)
من از شاگردا نزدیک آقای میرباقری هستم.شنیدم ایشون به تازگی وارد مدرسه آفرینش شده و تفکر آموزشی و طرح و برنامه های درسی هم زیر نظر ایشون هست.
از اونجاییکه من از کار این گروه و طرح و برنامه هاشون راضی هستم و تیم دقیق و حرفه ای دارن قطعا در مدرسشون هم حرفه ای کار خواهند کرد.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
علی حاجیان
(1399/04/17)
با سلام ممنون از سایت مفید تیزلند
پسر من پایه هشتم هستش برای سال نهم این مدرسه رو به بنده معرفی کردند؛ شنبه وقت مصاحبه داریم باهاشون میخواستم بدونم باتوجه و به تغییر کادر فضا و محیط و دانش آموزان مدرسه چطور هستند.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نگار
(1399/04/16)
من راجع به گروه آموزشی جدیدی که وارد شدن میخواستم بگم که واقعا عالی هستن از لحاظ آموزشی و تعهد به دانش آموز واقعا کار حرفه ای انجام میدن چون من دانش آموز اون گروه آموزشی آقای میرباقری بودم.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نگار
(1399/04/16)
من از شاگردای آقای میرباقری هستم .ایشون گروه آموزشی خیلی خوبی دارن و از لحاظ مشاوره هم عالی هستن و هر جا باشن موفق هستن چون فوق العاده متعهد هستند.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مبینا
(1399/04/16)
سلام من سال کنکورم رو تو آموزشگاه سروش علم با گروه آقای میرباقری گذروندم بدون شک میتونم بگم یکی از دقیق ترین و دلسوزترین سیستم های آموزشی ای بودن که تو این 12 سال تحصیلم دیدم.میدونم که حضورشون تو این دبیرستان پسرونه موثر خواهد بود.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
Parsa
(1399/02/01)
با سلام این مدرسه علیرغم مشکلات کوچکی که دارد دارای کادری مجرب و صاحب نام است و پکیج آموزشی و پرورشی خوبی را با شهریه ی مناسبی ارائه می کند
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/04/08)
به نظر مدرسه خوبی نیست
پاسخ : نظر بازدیدکننده محترم با پاره ای اصلاحات در سایت درج شد.
چقدر خوب می شود اگر بتوانید مشکلات را با ذکر مصداق ها و موارد مطرح کنید تا امکان بررسی مشکلات از دید ناظر بیرونی برای مسئولین مدرسه فراهم باشد. به این ترتیب هم به سایرین در انتخابی بهتر، بیشتر کمک می کنید و هم مسئولین مدرسه فرصت بررسی اشکالات احتمالی را خواهند داشت.
جملات کلی، هرچند در برخی موارد اجتناب ناپذیر هستند ولی معرفی موارد با صراحت بهتر می تواند به رفع مشکلات کمک کند.

به هر حال، آماده درج نظرات مسئولین مدرسه درباره این پیام هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/12/24)
پسر بنده سال هفتم و دو ماه از سال هشتم را در این مدرسه بود
هیچی به دلیل صرفه جویی در کادر مدرسه کمترین نظارت بر روی بچه ها اعمال می شود به طوریکه در ماه آذر مجبور به تغییر مدرسه شدیم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/03/30)
میخواستم بپرسم ایا مدرسه آفرینش مدرسه ی خوبی هست ؟