سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه خواجه نصیرالدین طوسی


مدرسه خواجه نصیرالدین طوسی


درباره متوسطه دوره اول پسرانه غیر دولتی خواجه نصیرالدین طوسی

مدرسه خواجه نصیرالدین طوسی یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 5 (محدوده غرب تهران) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی بلوار فردوس شرق، خیابان ابراهیمی جنوبی، کوچه 12، پلاک 8 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44074321 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه، یکی از مجموعه مدارس خواجه نصیرالدین طوسی است (برای دیدن سایر مدارس این مجموعه، اینجا کلیک کنید).
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم آقای عباس محمودیان و موسس آن مرحوم آقای حسین خوشنویسان است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 44074321 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 44077266 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : https://nasirschools.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، واتس‌اپ، شاد، ایتا، بله، اینستاگرام، آپارات و غیره هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 21,134 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 10 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 10 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 3484)

مدرسه خواجه نصیرالدین طوسی، متوسطه دوره اول غیر دولتی پسرانه : بلوار فردوس شرق، خیابان ابراهیمی جنوبی، کوچه 12، پلاک 8

مجتمع خواجه نصیرالدین طوسی در شهریور ماه 1370 توسط 7 تن از افراد فرهنگی و علاقه‌مند به حوزه تعلیم و تربیت، با رویکرد مبتنی بر آموزش هدف دار و تربیت دانش‌آموزانی دین مدار، به مدیریت حاج آقای خوشنویسان تاسیس شد. اغلب کادر و دبیران این مجموعه از میان افرادی انتخاب شده بودند که پیش از آن در دبیرستان البرز مشغول به کار بوده اند. در سال اول تاسیس، این مجموعه کار خود را با راه‌اندازی یک دبیرستان در منطقه 2 تهران با 69 دانش‌آموز پایه اول آغاز کرد. برای سال تحصیلی 72- 71 باتوجه به استقبال گسترده مردم و با جابجایی مکان دبیرستان به منطقه 5 تهران (فلکه دوم صادقیه)، این مجموعه اقدام به برگزاری آزمون ورودی و مصاحبه نمود و درنهایت 120 دانش‌آموز برای پایه اول و 30 دانش‌آموز پایه دوم، موفق به کسب امتیازهای لازم برای ورود به دبیرستان خواجه نصیرالدین طوسی شدند.در سال 1374، با خرید 2 ساختمان دیگر در منطقه 5 تهران (بلوار فردوس) واحد شماره 2 دبیرستان فعالیت خود را آغاز نمود.
در سال 1375، باتوجه به درخواست‌های اولیا و احساس نیاز در مجموعه، هنرستان خواجه نصیرالدین طوسی تاسیس شد.
در سال 1377 مدرسه راهنمایی خواجه نصیرالدین طوسی واقع در فلکه دوم صادقیه (محل سابق دبیرستان شماره 1) با جذب دانش آموز در پایه اول راهنمایی شروع به کار کرد و باتوجه به استقبال مردمی، از سال تحصیلی 89 - 88، واحد شماره 2 مدرسه راهنمایی نیز، راه‌اندازی شد. درنهایت، این مجموعه، شامل 2 مدرسه راهنمایی، 1 دبیرستان و 1 هنرستان فعالیت خود را ارائه می‌دهد.در این مجموعه، محیطی فراهم شده است که دانش‌آموزان بتوانند در حوزه‌های علمی، فرهنگی و حتی هنری فعالیت مستمر داشته باشند و نتایج خوبی که در محافل و مسابقات مختلف کسب شده است، گواه بر این موضوع می‌باشد.
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه عبدصالح
» مدرسه نردبان زندگی
» مدرسه شایستگان نور
» مدرسه مشکوه
» مدرسه مهر هشتم
» مدرسه بحرالعلوم
» مدرسه علوم
» مدرسه نردبان زندگی
» مدرسه سوده
» مدرسه فرشتگان برتر

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه علامه امینی» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه بوستان‌ امید

» مدرسه سلام گلبانگ

» مدرسه خاتم

» مدرسه آیندگان دانش

» مدرسه نوآور

» مدرسه صدرا نوین

» مدرسه پویش

» مدرسه سلام شهید زین الدین

ویدیو مدرسه خواجه نصیرالدین طوسی 1
لیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
دانش آموز
(1402/11/02)
مدرسه جالبی نیست.یک معلم تدریس چندتا درس رو عهده دار میشه .دبیرای خوبی نداره پایه مون ضعیف شد.فقط برندش و اینکه اسلامیه یدک میکشه اسلامی نیست و همه مدل ثبت نام میکنن قبلا که خوشنویسان خدا بیامرز بودن خوب بود .من امسال رفتم دهم ولی دیگه این مدرسه رو انتخاب نکردم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
حسینی
(1402/10/15)
کادر و دبیران ضعیف .مدرسه هم دیگه اسلامی نیست .همه جوره ثبت نام میکنن
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محمد
(1402/10/15)
زمان حاج آقا خوشنویسان مدرسه خوبی بود الان فقط برندش رو یدک میکشه . ده تا درس رو میدن به یک معلم .دوره دوم رفتم جای دیگه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
پرهام
(1402/07/10)
خواجه نصیر قبلا برند بود الان یک مدرسه متوسط رو به پایین با کادر و دبیران ضعیف و فضای محدود پسرم با شرایطی وارد کلاس دهم شد که مجبور شدم معلم خصوصی بگیرم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محمد
(1402/05/09)
با سلام در پاسخ به ولی دانش آموز که گفته بودن برگه ثبت نام ندادن عرض کنم ملاک فقط نمرات بالا نیست .این مدرسه اسلامی هست اگر دانش آموزی مورد اخلاقی چشمگیری داشته باشه اجازه ادامه تحصیل نداره
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1402/03/12)
سلام، این مدرسه با روح و روان ما بازی کرد، پسر من تمام نمراتش خیلی خوب بود اما موقع کارنامه به ما برگه ثبت‌نام ندادند. من که نمی‌بخشمشون،
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مهسا
(1401/10/05)
دو پسر من در این مدرسه تحصیل میکنند. پسر بزرگم از کلاس،هفتم تا الان که دوازدهم هنرستان هست و پسر دومم از کلاس اول تا الان که هفتمه در این مدرسه تحصیل میکنند. بنده بسیار بسیار راضی هستم. همه چیز عالی هست. نحوه ی برخورد کادر مدرسه، فعالیتهای مذهبی، علمی ،پژوهشی و ... ،روش تدریس، نوع برخورد معلمها و... نحوهدی برخورد مدیر و معاونها با اولیا. سیاستهای کاری و رفتاری مدرسه ،امکانات و ..... همه چیزعالی عالی هست. اگر پسر سوم هم داشتم قطعا و حتما همین مجتمع ثبت نام میکردم. خدا رحمت کند اقای خوشنویسان رو که باعث و بانی این مدرسه بودند. اگر کسی میخواد ثبت نام کنه شک نداشته باشه. ما که خیلی راضی هستیم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سپیده
(1401/06/15)
سلام ممنون میشم اگر کسی شناختی از این مدرسه داره بگه تا ما بهتر بتونیم تصمیم بگیریم .
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
شیما
(1401/01/20)
سلام اگر از اولیا دانش اموزی در کلاس هفتم دارد اطلاعاتی را برای این مدرسه من بدهد با تشکر
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1399/02/29)
کسی از سبک این مدرسه اطلاعی دارد ایا
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.