سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه خواجه نصیرالدین طوسی


مدرسه خواجه نصیرالدین طوسی


این مدرسه اعلام کرده است کلاس‌های خود را با توجه به شرایط کرونا، به صورت تمام آنلاین برگزار می‌کند.


آموزش مجازی از طریق مودل LMS و به صورت آنلاین از طریق اسکای روم و بیگ بلو باتن انجام می شود. همچنین از سایت منتا برای برگزاری آزمون های آنلاین بهره گیری می شود.

درباره متوسطه دوره اول پسرانه غیر دولتی خواجه نصیرالدین طوسی

مدرسه خواجه نصیرالدین طوسی یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 5 (محدوده غرب تهران) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی بلوار فردوس شرق، خیابان ابراهیمی جنوبی، کوچه 12، پلاک 8 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44077266 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم عباس محمودیان و موسس آن مرحوم حسین خوشنویسان است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://nasirschools.com/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 11,788 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 1 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 1 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 3484)

مدرسه خواجه نصیرالدین طوسی، متوسطه دوره اول غیر دولتی پسرانه : بلوار فردوس شرق، خیابان ابراهیمی جنوبی، کوچه 12، پلاک 8

مجتمع خواجه نصیرالدین طوسی در شهریور ماه 1370 توسط 7 تن از افراد فرهنگی و علاقه مند به حوزه تعلیم و تربیت ، با رویکرد مبتنی بر آموزش هدف دار و تربیت دانش آموزانی دین مدار ، به مدیریت حاج آقای خوشنویسان تاسیس شد.اغلب کادر و دبیران این مجموعه از میان افرادی انتخاب شده بودند که پیش از آن در دبیرستان البرز مشغول به کار بوده اند.در سال اول تاسیس ، این مجموعه کار خود را با راه اندازی یک دبیرستان در منطقه 2 تهران با 69 دانش آموز پایه اول آغاز کرد.برای سال تحصیلی 72 – 71 باتوجه به استقبال گسترده مردم و با جابجایی مکان دبیرستان به منطقه 5 تهران ( فلکه دوم صادقیه ) ، این مجموعه اقدام به برگزاری آزمون ورودی و مصاحبه نمود و درنهایت 120 دانش آموز برای پایه اول و 30 دانش آموز پایه دوم ، موفق به کسب امتیازهای لازم برای ورود به دبیرستان خواجه نصیرالدین طوسی شدند.در سال 1374 ، با خرید 2 ساختمان دیگر در منطقه 5 تهران ( بلوار فردوس ) واحد شماره 2 دبیرستان فعالیت خود را آغاز نمود.
در سال 1375 ، باتوجه به درخواست های اولیا و احساس نیاز در مجموعه ، هنرستان خواجه نصیرالدین طوسی تاسیس شد..
در سال 1377 مدرسه راهنمایی خواجه نصیرالدین طوسی واقع در فلکه دوم صادقیه ( محل سابق دبیرستان شماره 1 ) با جذب دانش آموز در پایه اول راهنمایی شروع به کار کرد و باتوجه به استقبال مردمی، از سال تحصیلی 89 – 88 ، واحد شماره 2 مدرسه راهنمایی نیز، راه اندازی شد.درنهایت ، این مجموعه ، شامل 2 مدرسه راهنمایی ، 1 دبیرستان و 1 هنرستان فعالیت خود را ارائه می دهد.در این مجموعه ، محیطی فراهم شده است که دانش آموزان بتوانند در حوزه های علمی ، فرهنگی و حتی هنری فعالیت مستمر داشته باشند و نتایج خوبی که در محافل و مسابقات مختلف کسب شده است ، گواه بر این موضوع می باشد.
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روحی شاد
» مدرسه حضرت موسی بن عمران
» مدرسه کریمه اهل بیت
» مدرسه سارا
» مدرسه تدبیر
» مدرسه نقش نو
» مدرسه صالحین
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه دکتر غلامحسین مصاحب
» مدرسه خرد

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شادآموز
» مدرسه شهید دانش
» مدرسه آتیه سازان
» مدرسه عترت
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه مشکوه
» مدرسه نواندیشان هیوا
» مدرسه راه امیرکبیر
» مدرسه دانش
» مدرسه دانشجو

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه علم و تکنیک» مدرسه آتیه سازان

» مدرسه سوره

» مدرسه سرو اندیشان آفتاب

» مدرسه مهر هشتم

» مدرسه علامه طباطبائی (علامه طباطبایی واحد آبشناسان)

» مدرسه سفیران پردیس

» مدرسه سهراب سپهری

» مدرسه سرای دانش واحد پرسش

» مدرسه سلام سایه سرو

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه گلستان آل طه
» مدرسه گلستان دانش
» مدرسه هما
» مدرسه مشکوه
» مدرسه مدرسان شهرک غرب(علامه شعرانی)
» مدرسه سرای زندگی
» مدرسه کلاسیکو(مجازی)
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه نواندیشان هیوا
» مدرسه مشکوهلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
ولی دانش آموز
(1399/02/28)
کسی از سبک این مدرسه اطلاعی دارد ایا
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.