سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره اول پسرانه غیر دولتی سما 3

مدرسه سما 3 یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 5 (محدوده میدان المپیک) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی تهران، میدان المپیک، کوچه 27 (کوچه اداره برق)، پلاک 10 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44144243 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم عباسعلی منتظریون و موسس آن دانشگاه آزاد اسلامی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : https://sama3.org/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 7,504 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 1 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 1 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 3540)

مدرسه سما 3، متوسطه دوره اول غیر دولتی پسرانه : تهران، میدان المپیک، کوچه 27 (کوچه اداره برق)، پلاک 10

دبیرستان پسرانه سما 3 دوره اول یکی از شعبه های مدارس دانشگاه آزاد اسلامی تهران می باشد.
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه درخشان
» مدرسه خدیجه کبری(س)
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه حورا
» مدرسه توحید 1
» مدرسه سلام مهتاب
» مدرسه جاوید
» مدرسه تربیت
» مدرسه نوآور
» مدرسه مهاجر ایروانی

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه اندیشه و قلم
» مدرسه درخشان
» مدرسه علم و تکنیک
» مدرسه مشکوه
» مدرسه فروغ بهمن
» مدرسه سیمای فرشتگان
» مدرسه سروش
» مدرسه هاتف
» مدرسه مهر مینوی دانش

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سلام یاسین» مدرسه اتحاد نوین

» مدرسه سلام سبز

» مدرسه علامه طباطبائی (علامه طباطبایی واحد آبشناسان)

» مدرسه آیندگان دانش

» مدرسه علامه امینی

» مدرسه سلام اسلام

» مدرسه سرو اندیشان آفتاب

» مدرسه آوای تبسم تابان

» مدرسه روشنگران

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه ندا
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه انفورماتیک
» مدرسه دکتر حسابی
» مدرسه درخشان
» مدرسه نيايش
» مدرسه فرهنگ آل یاسین
» مدرسه مهر
» مدرسه مهر
» مدرسه فرهنگلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
شهرام احمدی
(1398/06/09)
با سلام و عرض خسته نباشید، این سایت مدرسه ، درخور فعالیت ها و زحمت هایی که دبیران و دانش آموزان میکشند نیست و هم از لحاظ کمی و هم از نظر کیفی باید مورد بازنگری قرارگیرد . مطالب سایت باید بروز شده و محیط اطلاع رسانی مفرح و شاد و ایجاکننده ی انگیزه و انرژی هم در دانش آموزان و هم در والدین شود. جهت دسترسی سریع به اطلاعات و مشاهده ی مطالب در هرپایه (هفتم ،هشتم ،....) باید کادرها و آدرس ها و لینک هایی مشخص و واضح در سایت طراحی شود و این موارد باید با مدیریت فردی خلاق و باحوصله و سلیقه و ترجیحا در قالب یک تیم انجام شود. مطمئنا تمام والدین از اینکه عکسی یا مطلبی هرچند کوچک از کسب موفقیت ها و مدارج فرزندخود در سایت رویت کنند با انگیزه و شوری مضاعف مطالب سایت را دنبال خواهند کرد و حتی ممکن است در بهینه کردن و زیبا سازی و پرمحتوا کردن سایت کمک ها و مساعدت هایی انجام دهند .
باتشکر
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
موفق باشید.