سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه سیمای فرهنگ


مدرسه سیمای فرهنگ


این مدرسه اعلام کرده است کلاس‌های خود را با توجه به شرایط کرونا، به صورت تمام آنلاین برگزار می‌کند.


با توجه به شرايط كرونا ، تعداد دانش آموزان در كلاس كاهش پيدا كرده است و بخشي از كلاس ها بصورت انلاين برگزار مي شود .
آموزش مجازي مجتمع سيماي فرهنگ بصورت offline و online در دو بستر adobe connect و lms اختصاصي انجام ميگيرد.
در حال حاضر تمامي كلاس هاي درسي،فوق برنامه و مشاوره (فردي و گروهي) در اين سامانه برگزار مي شود كه علاوه بر آموزش مجازي ، مشاهده ضبط كلاس هاي انلاين در هر زمان در دسترس دانش آموزان عزیز مي باشد .
همچنين امكان برگزاري آزمون هاي بر خط چهار گزينه اي و تشريحي همراه با ارائه كارنامه همچنین پيگيري هاي مستمر مشاورين براي دانش آموزان فراهم شده است .
بخوبي ميدانيم كه والدين در زمان آموزش مجازي و حضور دانش آموزان در منزل به كمك و ياري مشاورين مدرسه نيازمندند ، به همين جهت دانش آموزان و اولياي محترم به راحتي ميتوانند جهت برطرف نمودن مشكلات احتمالي و ارائه راهكار لازم توسط دبيران از طريق سامانه lms با يكديگر ارتباط مستقيم داشته باشند .
در صورت نياز دانش آموزان جهت رفع اشكال و ملاقات با دبيران به صورت فردي و یا گروه هاي كوچك ( كاملاً اختياري ) به مدرسه دعوت و مورد حمايت قرار ميگيرند .
هيئت مديره و مديران مدرسه در تلاش هستند تا دانش آموزان و دبيران با بهترين كيفيت آموزشي سال تحصيلي را شروع و دغدغه هاي والدين را در شرايط كنوني كاهش دهند تا در كنار یکدیگر با آرامش سالي پر بار و مفيد را سپري كنيم به همين سبب با تهيه تجهيزات لازم ( نصب دكل هاي مخابراتي ، اينترنت اختصاصي پر سرعت ، نصب سرور اختصاصي و همچنين تهيه به روز ترين تجهيزات ديجيتالي اعم از سخت افزاري و نرم افزاري ) در آموزش مجازي اين امكان فراهم شده كه بهترين سرويس ها را در اختيار دانش آموزان عزيز قرار دهيم .

درباره متوسطه دوره اول پسرانه غیر دولتی سیمای فرهنگ

مدرسه سیمای فرهنگ یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 5 (محدوده شهران - کن) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی انتهای بزرگراه آبشناسان، نرسیده به میدان شهران، خیابان شهید آقا خیابانی، کوچه خداداد نژاد، پلاک۶ ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44311483 - 44311482 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم حسن روستايي و موسس آن صادق مكملي است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://Www.simayefarhang.ir

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 4,560 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 29 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 29 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 3557)

مدرسه سیمای فرهنگ، متوسطه دوره اول غیر دولتی پسرانه : انتهای بزرگراه آبشناسان، نرسیده به میدان شهران، خیابان شهید آقا خیابانی، کوچه خداداد نژاد، پلاک۶

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه آتیه سازان
» مدرسه روشنگران
» مدرسه ندا
» مدرسه سلام شهدای خلیج فارس
» مدرسه هورمند
» مدرسه سلام سلیمه
» مدرسه مهر هشتم
» مدرسه علوم نو
» مدرسه محسن
» مدرسه صدرا نوین

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه البرز پایدار» مدرسه فجر خاتم

» مدرسه سلام پیروز

» مدرسه سلام گلبانگ

» مدرسه آفرینش

» مدرسه مشکوه

» مدرسه روشنگران

» مدرسه سلام سبز

» مدرسه علامه طباطبایی واحد ونک

» مدرسه آفرینش

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه آل طه
» مدرسه سرای زندگی
» مدرسه مدرسان شهرک غرب(علامه شعرانی)
» مدرسه گلستان دانش
» مدرسه فرهنگ آل یاسین
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه فرهنگ ایران
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه گلستان آل طه
» مدرسه نيايشلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
نجفی
(1400/04/21)
امیدوارم که معلمان مدرسه این پیام را ببینند
چون به این صورت می خواهم از زحمات تک تک آنها تشکر کنم
بخصوص آقای حیدری دبیر ریاضی که بسیار خوش اخلاق است و به شکل مفهومی به ما ریاضی را یاد داد و ترس ما از ریاضی از بین رفت و به این درس علاقمند شدیم.
سایر دبیران و معاون و مدیر هم بسیار عالی هستند و از آنها ممنونم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نامدار
(1400/04/16)
تشکر از کادر دلسوز و زحمتکش دبیرستان سیمای فرهنگ .سال تحصیلی را با شرایط سخت مجازی و نگرانی بابتش شروع کردیم ولی انقدر دبیران عالی کار کردن پسرم خیلی خوب پیشرفت کرد بخصوص ریاضی. پیگیری ها و ازمون ها عالی بود و جو صمیمی مدرسه و ارتباط خوب با دانش اموزان رو خیلی پسندیدم.خیلی تشکر میکنم از زحمات پرسنل محترم مدرسه
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
احمدی
(1400/04/16)
فرزند من 3 سال در این مدرسه تحصیل کرده و مدیریت خوب وعالی این مجموعه آقای روستایی علاوه بر توجه در انتخاب دبیران و محیط امن آموزشی، به پرورش دانش آموزان بسیارتوجه دارند .در سال گذشته با توجه به کرونا و وضعیت غیر حضوری بودن دانش آموزان این مدرسه عملکرد بسیار عالی داشته است هم از نظر تدریس دروس و هم ازنظر برگزاری امتحانات و راهنمایی بچه ها در انتخاب رشته جا داره از آقای حبیبی معاون این مجموعه تشکر ویزه داشته باشم و کلیه پرسنل که باعث شدن ما سال های بسیار خوب و پر باری رو داشته باشیم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دلگشا
(1398/11/10)
من از این مدرسه بسیار رضایت دارم فرزندم از پایه ٥ داخل این مدرسه هست و در حال حاضر پایه ٩ می باشد .
دبیران ، نوع تدریس ،امتحانات ، برخورد پرسنل رسیدگی فرهنگی و اموزشی بسیار عالیه از تک تک پرسنل بالاخص از مدیریت اقای روستایی به علت بوجود اوردن این جوی اموزشی و فرهنگی کمال تشکر رو دارم .
پیران
(1398/08/13)
با سلام خدمت تمامی پرسنل زحمت کش مدرسه سیمای فرهنگ پسر من 3سال دوره اول متوسطه را دراین مدرسه تحصیل کرد تقریبا سال 92 در این مدرسه ثبت نامش کردم
مدیر مدرسه آقای روستایی ، معاون آموزشی آقای ادیبی فوق العاده عالی هستند، دبیران بسیار عالی و دلسوز دبیر ریاضی آقای آقایی، دبیر علوم آقای خشنود و دبیر عربی آقای دکتر پاک سرشت، و دبیر ادبیات استاد دیناروندی که واقعا از بهترین ها بودند برای تک تک این عزیزان آرزوی سلامتی و عاقبت بخیری دارم و همواره دعای خیر ما پشت سر این عزیزان هست
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
صداقت پناه
(1398/04/09)
با سلام من از کادر اجرایی و مدیریت دبیرستان بسیار رضایت دارم و در درس ریاضی و علوم عملکرد خوبی دارن در ضمن امتحانات ماهانه هم بسیار هم به اولیا و هم به دانش آموز کمک خوبی می کند من در جمع رضایت دارم
اربابی
(1398/02/29)
با سلام خدمت اولیای گرامی من پسرم رو می خوام در این مدرسه ثبت نام کنم اگر ممکنه خدمات و فوق برنامه های مدرسه رو توضیح بدین و اینکه از این مدرسه از نظر آموزشی راضی بودین یا نه
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
فرد مجید
(1398/02/26)
با سلام
من در سال جدید فرزندم رو هنوز ثبت نام نکردم ولی سال گذشته که هفتم بود شهریه این مدرسه با خدماتش و امکانات آموزشی که داره بسیار مناسب بود و من و بسیار راضی هستم از مدیریت و کادر اجرائی تشکر دارم
یک نکته مثبت اینه که امتحان ورودیشون رو فردی برگزار میکنن نه مثل خیلی از مدارس بصورت عمومی که بچه دچار استرس بشه و برخوردشون بسیار مناسبه
شمسا
(1398/02/24)
منم تعریف این مدرسه رو در شهران خیلی شنیدم . شهریه مدرسه چقدر هست و آزمون ورودی چه زمانی برگزار می شود ؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
موفق باشید.
پور مجد
(1398/02/22)
از تک تک دبیران مخصوصا آقای آقایی دبیر علوم و عربی آقای پاک سرشت و ادبیات آقای سیدین کمال تشکر را دارم من پسرم رو سال 8 دبیرستان به این مدرسه آوردم و اشتیاق بیشتری به درس پیدا کرده و پیگیری مستمر این عزیزان باعث شده من از روند آموزش نوجوانم آگاه باشم و با داشتن فضاهایی مثل کارگاه و آزمایشگاه و زمین چمن و میزهای پینگ پنگ و فوتبال دستی داخل مدرسه باعث میشه بچه ها زنگ ها تفریح واقع رو تجربه کنن شهریش نسبت به خدماتش مناسبه
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
حسینی راد
(1398/02/22)
با سلام بزرگترین نکته مثبت این مدرسه پی گیری دانش آموزان هست و هرگونه تغییر رو سریع به اولیا اطلاع میدن از تک تک این مجموعه قدردانی میکنم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بابایی
(1398/02/15)
پسر من کلاس 9 هست امسال ،من همین جا از تک تک معلمین بزرگوار و کادر مدرسه بخاطر خدمات خوب تشکر میکنم و بابت جشن فارغ التحصیلی هم که خاطره پایانی خوبی برای بچه ها گذاشتن سپاس گزارم امیدوارم همیشه در پناه حق سلامت باشید .
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
مریم زواره
(1398/01/25)
پسرم از کلاس اول تا پایه هفتم در این مجتمع تحصیل کرده و در کل سطوح رضایتمندی رو تجربه کردیم مخصوصا در سطح دبیرستان دوره اول تحولت شگرفی صورت گرفت و برنامه های آموزشی روش های تدریس بنطرم عالی بودن، پرسنل مدرسه تماما محترم ، پویا و پرانرژی هستن و صد در صد انتقاد پذیر از بذل توجه و فعالیت های مثمر ثمر سر کار خانم روستایی جناب آقای عربشاهی جناب آقای روستایی و تمام معلمین پر تلاش آن مجموعه قدردانی می کنیم .
صادقی
(1398/01/24)
من به نمایندگی از چند نفر از اولیا محترم کلاس هشت 2 ضمن تشکر ، اعلام رضایت کامل دارم و به تلاش مدرسه آفرین می گم و از تخفیف برای دو برادر ها کمال تشکر می کنم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
سرلک
(1398/01/24)
با سلام من می خوام بچم رو این مدرسه ثبت نام کنم میشه در مورد دبیر ریاضی و علوم و نحوه کار برام توضیح بدید
بازدیدکننده سایت
(1398/01/21)
با سلام من از بازدید از مدرسه یک چیزی برام خیلی جالب بود که دبیران داخل حیاط با بچه ها بازی میکردن و به نظر من از نقطات مثبت مدرسه میشه نام برد
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
دماوندی
(1398/01/20)
من امروز داخل این مدرسه رفتم برای ثبت نام پسر هفتم و اول ابتدایی بسیار خوب و راضی بودم و پرسنل مثبت و دانش آموزان خوبی داشت و مهمتر از همه محیط آموزشی بر عکس خیلی از مدارس غیر دولتی برای مدرسه ساخته شده بود کلاس های استاندارد با گردش هوا و نور خوب بود پرسنل کاملاً موجه و مدیر خوبی داشت
سرمد
(1398/01/03)
من می خوام پسرم رو این مدرسه ثبت نام کنم کسی از شهریه و نوع پرداخت اطلاع داره؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
موفق باشید.
شه مهر
(1397/12/21)
با سلام
من بخاطر این که درس مهارت های زندگی بهش توجه میشد و تخصصی کار میکرد پسرم رو ثبت نام کردم و الان رضایت دارم و خوشحالم از اینکه واقعا اصولی تو سن بلوغ با بچه ها رفتار میشه و بهشون بصورت فردی توجه میشه
سادات
(1397/12/21)
با سلام من خودم دبیر ریاضی هستم و پسرم کلاس 8 هست و واقعا دو سال هست که با درسش کاری ندارم دبیر ریاضی و علوم ادبیات خوبی داره و من از پیگیری مدرسه راضی هستم به نسبت شهریه خوب کار میکنه
فربد
(1397/12/18)
من دانش آموز سال 9 این مدرسه هستم از آقای رضاییان و آقایی و سیدین بسیار راضی هستم و کلاس های تست آقای پولادی هم محشره از آقای روستایی بسیار ممنونم که جو خوبی رو برای ما ایجاد کردن
بازدیدکننده سایت
(1397/12/14)
من زمانی که برای دخترم دنبال مدرسه می گشتم با این سایت آشنا شدم من پسرم سال گذشته مدرسه سیمای فرهنگ می رفت و در سال 10 مدرسه تیزهوشان قبول شد این جا جا داره از تک تک مسیولین و دبیران این مدرسه تشکر کنم
پرتو
(1397/12/12)
به نظر من یکی از نقاط قوت این مدرسه در کنار جو آرام و برنامه های درسی مدون برگزاری اردوهای ماهانه پدر و پسر هست که باعث می شود بچه ها در سن بلوغ بیشتر کنار خانواده همراه با دوستانشان قرار بگیرند و با ایجاد محیطی شاد لحظات خوبی رو برای بچه های ما ایجاد کنن من از کلیه پرسنل و مسئولین مدرسه کمال تشکر را دارم
دادگر
(1397/12/12)
با سلام من وسط سال به علت انتقالی همسرم پسرم را در مدرسه سیمای فرهنگ اسم نویسی کردم و علت این انتخاب فقط نزدیکی این مدرسه به منزل ما بود و شناختی از کادر اجرایی و آموزشی نداشتم چون در اصفهان پسرم در مدرسه نمونه دولتی تحصیل می کرد از نظر آموزشی و تربیتی بسیار نگران بودیم ولی خدا رو شکر بسیار راضی هستم از کادر اجرایی بخاطر نظم و رسیدگی سریع و به موقع سپاسگزارم و از دبیران مانند آقای آقایی و سیدین و عربشاهی کمال تشکر را دارم
سارا
(1397/12/11)
هر دو پسر من در این مدرسه درس می خونن من از این مدرسه بسیار راضی هستم هر سال با تغییر فوق برنامه ها توانمندی بچه ها را افزایش می دهند و تاکید بسیاری روی دروس ریاضی و علوم و عربی دارند در این مدرسه استاندارد های آموزشی بسیار رعایت می شود هر ماه امتحانات ماهانه گرفته میشود که به نظر من بسیار در این سن نیاز هست با کادر نسبتا جوان محیط شاد و صمیمی ایجاد کردن تنها انتقاد به این مدرسه نداشتن سالن ورزشی چند منظوره هست
سارا رضایی
(1397/11/29)
مدرسه بسیار خوبی است.واقعا دلسوزانه به مراقبت از بچه ها می پردازند. از لحاظ درسی هم معلمان با تجربه و دلسوزی دارند. من واقعا راضی هستم.
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1397/03/29)
مدرسه بسیار خوبی است و امتحانات ماهانه منظم همراه با کارنامه دارد کادر آموزشی بسیار خوب و جوانی دارد و بهترین دبیرها آقای داوودی و آقایی و پاک سرشت هستن
بازدیدکننده سایت
(1396/06/06)
سلام. من دانش آموز این مدرسه بودم (3 سال) میخواستم بگم معلم ریاضی اش آقای علی آقائی و معلم عربی اش آقای پاک سرشت واقعن برای این مدرسه خیلی زحمت میکشن و سیمای فرهنگ روی این دو بزرگوار میچرخه و آقای علی آقائی بهترین معلم زندگی ام است.
(1395/01/18)
سلام شهریه ی برای کلاس هفتم چقدر است