سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره اول پسرانه غیر دولتی علوی متوسطه اول پسرانه آریاشهر

مدرسه علوی متوسطه اول پسرانه آریاشهر یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 5 (محدوده آریاشهر) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی بلوار فردوس شرق، خیابان رامین جنوبی، کوچه‌ی آلاله، پلاک 2 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44090774 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه، یکی از مجموعه مدارس علوی است (برای دیدن سایر مدارس این مجموعه، اینجا کلیک کنید).
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم آقای کورش آریانژادی و موسس آن آقای امیر عرب پور است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : https://alavi.ir/متوسطه-اول-پسرانه-آریاشهر
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 814 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 2 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 2 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 7078)

مدرسه علوی متوسطه اول پسرانه آریاشهر، متوسطه دوره اول غیر دولتی پسرانه : بلوار فردوس شرق، خیابان رامین جنوبی، کوچه‌ی آلاله، پلاک 2

متوسطه اول پسرانه آریاشهر در سال 1399 با هدف مجتمع‌سازی مدارس پسرانه در غرب تهران راه اندازی شد. این متوسطه در بلوار فردوس شرق در خیایان رامین جنوبی قرار دارد و هر ساله میزبان دانش‌آموزان ممتاز و شایسته در پایه‌های هفتم، هشتم و نهم است. دسترسی راحت و سریع متوسطه اول پسرانه آریاشهر از اتوبان‌ستاری، میدان‌صادقیه، خیابان آیت‌الله کاشانی و بلوار فردوس غرب همراه با فضای پارکینگ مناسب و برخورداری از ضریب بالای امنیت اجتماعی باعث رفع این بخش از دغدغه‌های والدین برای انتخاب مدرسه مناسب در محدوده منازل خود گردیده است.

آموزش در متوسطه اول پسرانه آریاشهر
اگرچه متوسطه اول پسرانه آریاشهر تازه تأسیس محسوب می‌شود ولی تحت نظر دپارتمان مدارس متوسطه اول علوی فعالیت می‌کند. این مدرسه با بهره‌گیری از کادراجرایی و دبیران با سابقه و حرفه‌ای، دلسوز، صبور و در فضایی سرشار از نشاط احترام و معنویت، محیط گرم و صمیمی را به دور از استرس و اضطراب برای تحصیل دانش‌آموزان فراهم آورده است. متوسطه اول پسرانه منطقه 5 علوی با شعار مدارس هزاره‌ی سوم و الگوبرداری ایرانی اسلامی از مدارس پیشرفته دنیا نظیر فنلاند، نروژ و مالزی هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی جهت دست‌یابی دانش‌پژوهان خود به 5 سواد روز دنیا (سواد دیجیتال، سواد ریاضیات، سواد زبان انگلیسی، سواد کسب و کار و سواد مهارت های اجتماعی) را در دستور کار آموزش قرار داده است. از این رو دو زبانه بودن متوسطه اول پسرانه آریاشهر و ارائه آموزش زبان انگلیسی و حتی زبان فرانسه (اختیاری) بر اساس آخرین متد آموزشگاه‌های زبان شهر تهران با استفاده از مربیان زبان حرفه‌ای از امتیازات منحصر به فرد متوسطه اول پسرانه غرب تهران محسوب می‌گردد.

مشاوره در متوسطه اول غیر انتفاعی منطقه 5 تهران
در گام نخست تاکید بر حفظ سلامت جسم و روان دانش‌آموزان با رعایت دقیق دستورالعمل‌ها و استفاده از امکانات و تجهیزات بهداشتی، همواره اولویت نخست مؤسسان و مدیریت مدرسه بوده است. همچنین ارائه‌ی خدمات مشاوره‌ی تحصیلی و روانشناسی نوجوان، ارتباط دانش‌آموزان با محیط مدرسه و اولیا را تقویت کرده و موجب بالا رفتن سطح کیفی آموزش و یادگیری شده است. با توجه به دوره‌ی بلوغ در متوسطه‌ی اول، دانش‌آموزان باید تحت نظارت مشاوران فعالیت کنند.
سنجش در متوسطه اول پسرانه غرب تهران
سنجش و ارزیابی (آزمون‌های هفتگی تشریحی و دوره‌ای تستی به صورت حضوری و برخط) و ارسال گزارش (کارنما) به صورت روزانه و لحظه‌ای به اولیای محترم با استفاده از امکانات و بسترهای متنوع اطلاع رسانی، فاصله ارتباط اولیا و مدرسه را به حداقل رسانده است. همچنین با کمک سنجش منظم در متوسطه اول پسرنه غرب تهران، ارزیابی کیفیت آموزش به سهولت قابل انجام شده است.

فوق برنامه در متوسطه اول پسرانه منطقه 5
توجه و تمرکز بر آموزش‌های مهارت‌محور به دانش‌آموزان با ارائه‌ی کلاس‌های کارگاهی هنر، خلاقیت و پژوهش، رباتیک، برنامه‌نویسی، سواد مالی، سواد رسانه، مهارت‌های زندگی و ... باعث استعدادیابی و هدایت تحصیلی دانش‌آموزان متوسطه اول پسرانه منطقه 5 شده و نگرانی و تردید شاگرد و والدین از این مهم را برای ورود به سال دهم به راحتی مرتفع کرده است. برگزاری المپیادهای ورزشی و اجرای مناسبت‌های ملی‌مذهبی در قالب برگزاری جشن‌ها و اعیاد و نیز باعث تقویت و رشد فرهنگی شخصیتی دانش‌آموزان عزیز این مدرسه شده است. با آرزوی سلامتی و موفقیت در عرصه های گوناگون اجتماعی و فردی برای یکایک فرزندان ایران
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه دارالفنون
» مدرسه فرهنگ
» مدرسه شهدای هفتم تیر
» مدرسه دکتر معین
» مدرسه علامه طباطبایی واحد یوسف آباد
» مدرسه نورا
» مدرسه هنرستان خواجه نصیرالدین طوسی
» مدرسه ایمان
» مدرسه نبوت
» مدرسه شهید مطهری 1

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سوده
» مدرسه سلام شهید زین الدین
» مدرسه سهام خیام
» مدرسه آذین علم
» مدرسه جامی نوین
» مدرسه شادآموز
» مدرسه سوده
» مدرسه سلام شهدای خلیج فارس
» مدرسه مشکوه
» مدرسه هاتف

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روحی شاد» مدرسه روشنگران

» مدرسه آتیه‌سازان

» مدرسه صدرا نوین

» مدرسه سوده

» مدرسه آل طه

» مدرسه نوآور

» مدرسه نقش نو

» مدرسه گلستان آل طه

» مدرسه اتحاد نوین

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه آینده سازان برتر 1
» مدرسه موعود
» مدرسه فرهنگ ایران
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه سوده
» مدرسه کلاسیکو(مجازی)
» مدرسه خاتم
» مدرسه موعود
» مدرسه ندالیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
ولی دانش آموز
(1401/06/28)
اگر دنبال مدرسه هوشمند با کیفیت آموزشی بالا در صادقیه می گردید دبیرستان غیردولتی علوی شعبه آریاشهر رو بهتون پیشنهاد میدم بی شک جزء بهترین مدارس تهران هست
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مهدی
(1400/09/23)
خیلی خوشحالم که دبیرستان متوسطه اول علوی درمنطقه 5 افتتاح شده و من فرزندم را توانستم در این مدرسه ثبت نام کنم،از معلم ها و مدیریت مدرسه راضی هستم و بسیار دلسوز و پیگیر هستند
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.