سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه فرزانگان پویا


مدرسه فرزانگان پویا


درباره متوسطه دوره اول پسرانه غیر دولتی فرزانگان پویا

مدرسه فرزانگان پویا یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 5 (محدوده خیابان آیت اله کاشانی) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی فلكه دوم صادقيه، خیابان آيت ا...كاشاني، خیابان شهيد محرابی، خیابان شهید براتلو، خیابان منوچهری، کوی گلشن، پلاک 3 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44129695 - 44114555 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم آقای عباس صادقی فر و موسس آن آقای عباس صادقی فر است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 44129695 - 44114555 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 44139600 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://farzaneganepoya.ir
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، واتس‌اپ، شاد، ایتا، بله، اینستاگرام، آپارات و غیره هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 30,807 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 18 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 18 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 3710)

مدرسه فرزانگان پویا، متوسطه دوره اول غیر دولتی پسرانه : فلكه دوم صادقيه، خیابان آيت ا...كاشاني، خیابان شهيد محرابی، خیابان شهید براتلو، خیابان منوچهری، کوی گلشن، پلاک 3

دبيرستان هوشمند پسرانه غيردولتی فرزانگان پويا (دوره اول متوسطه) در سال 1378 در زمينی به مساحت 1000 مترمربع و زيربنای 1400 مترمربع در چهار طبقه بانظارت اداره كل نوسازی مدارس شهر تهران و براساس استانداردهای مصوب و با استقرار سيستم كاملاً هوشمند، اتوماسيون اداری و امكانات آزمايشگاه، سايت رايانه،كارگاه، كتابخانه، سالن اجتماعات، نمازخانه و فضای ورزشی در جهت تحقق اهداف آموزش و پرورش احداث وامروز پس از چندين سال تلاش و فعاليت مستمر، براساس شيوه‌نامه درجه‌بندی مدارس غيردولتی كشور به عنوان مدرسه درجه‌يک شهر تهران معرفی گرديده است.
اميد است با ياري خداوند متعال و همت بلند كاركنان و پشتيباني و همراهي اولياء محترم و تلاش و جديت دانش‌آموزان اين مجموعه در سال‌های آتی سهم كوچكی در شكوفايی استعدادها و رشد معنوی و آموزشی فرزندان ايران اسلامی داشته باشد.
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه پیوند
» مدرسه محراب شعبه 3
» مدرسه بنت الهدی صدر
» مدرسه شهید مهدوی
» مدرسه صالحین
» مدرسه راهیان کوثر
» مدرسه شکوفا
» مدرسه نوین
» مدرسه شهید صدوقی
» مدرسه صبا

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه ابوعلی سینا
» مدرسه فرهنگ
» مدرسه مهر هشتم
» مدرسه عبدصالح
» مدرسه مشکوه
» مدرسه امام خمینی
» مدرسه سلام سلیمه
» مدرسه سلام شهید زین الدین
» مدرسه بشرا
» مدرسه شکوه شفق

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه دکتر حسابی» مدرسه فجر خاتم

» مدرسه نوآور

» مدرسه قلم مهر

» مدرسه سفیران پردیس

» مدرسه موفق

» مدرسه مهر هشتم

» مدرسه گلهای یاسین

» مدرسه روشنگر

» مدرسه کلاسیکو(مجازی)

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه درخشان
» مدرسه فرهنگ
» مدرسه فرهنگ
» مدرسه مدرسان شهرک غرب(علامه شعرانی)
» مدرسه حضرت رقیه(س)
» مدرسه امید ایران
» مدرسه آفرینش
» مدرسه درخشان
» مدرسه آفرینش
» مدرسه امید ایرانلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
ریحانه اعظمی
(1403/02/24)
با توجه به تعریف های زیادی که از این مدرسه شنیده بودیم، برای ثبت نام پسرم در پایه هفتم به این مدرسه رفتیم ، اما گفتن ظرفیتشون تکمیل شده
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
Sr
(1403/02/08)
سلام ممنون میشم درباره ی مدرسه نظراتتون رو بفرمایید
دنبال مدرسه ی خوب برا پسرم هستن
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
تاج
(1403/02/03)
سلام
چرا نظرات فقط تا سال 1400 دیده میشه؟ امسال اگر کسی نظری داره بگه ما هم استفاده کنیم، میخوام پسرمو هفتم ثبت نام کنم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
پارسا تبریزیان
(1400/04/16)
سلام و عرض ارادت خدمت تمای اعضای سایت تیزلند
من پارسا تبرزیان در حال حاضر دانشجوی دکترای مکانک در دانشگاه برکلی در کشور آمریکا شهر نیویورک هستم و من تمام زندگی راهنمایی خودم رو مدیون کارد این این مدرسه اللخصوص جناب استاد گرمابدری عزیز که تازه پیداشون کردم و استاد عزیز جناب صادقی فرهستم و یکی از بهترین دوران تحصیل من و تاثیر گذاری در زندگی من در این مدرسه اتفاق اقتاد. ممنون از شما کادری که من رو بهترین درجات رسوندین شما واقعا در قلب من جای دارید
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مادر دانش آموز
(1400/04/13)
پسر من سه سال دانش آموز مدرسه شما بود و واقعا ازوضعیت آموزشی مدرسه رضایت داشتم.نقطه قوت مدرسه این بود که علاوه بر آموزش،بعد اخلاقی و تربیتی بچه ها بسیار مورد اهمیت مدرسه بود و همیشه از مشاوره خوب مدیر مدرسه خانواده ها استفاده می کردند.
انصافا خداقوت
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
خانم حسنی
(1400/02/21)
فرزند من هر 3 سال دوره متوسطه اول را در این مدرسه گذراند. مدیریت توانمند این مجموعه حاج آقای صادقی فر در کنار توجه به آموزش، بسیار به پرورش پسران در این سنین توجه دارند و مانند یک پدر دلسوز به همه دانش آموزان توجه می کنند. معاونین ایشان هم همین روش را در برخورد با دانش آموزان دارند. ایشان با انتخاب دبیران توانمند چه 2 سال که کلاسها حضوری بود و چه سال آخر که کلاس ها آنلاین برگزار میشد بهترین کیفیت آموزشی را در اختیار دانش آموزان گذاشتند. در ضمن فضای آموزشی استاندارد ، سایت کامپیوتر، کارگاه و آزمایشگاههای مجهز و به روز این مجموعه از نقاط قوت مدرسه محسوب میشوند. .
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
اسلامی
(1400/01/25)
سلام و عرض ادب
من می خواستم در مورد نحوه ی ثبت نام در این مدرسه بپرسم ..برای پایه ی هفتم آزمون برگزار میشه
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
عباسی
(1399/12/11)
فرزند من کلاس 8 و 9 ام در این مدرسه بوده قبل از حضور در این مدرسه دانش اموز خیلی متوسطی بود و من واقعا انتظار چندانی ازش نداشتم و همین که درسش رو بخونه و تموم کنه و وارد یه رشته معمولی در دانشگاه ازاد بشه برام کافی بود ولی به لطف خدا و تلاش شبانه روزی مدیریت کارکنان و معلمان بی نهایت دلسوز و شریف این مدرسه فرزند من پیشرفت بسیار بالایی داشتن معدلشون بالای 19/80 هست اینده ای خوبی رو برای خودش متصور شده امیدواریم که بتونه در ازمون ورودی مدارس تیزهوشان و مدارس خاص نمره بیاره . بی نهایت انگیزه و علاقه در ایشون ایجاد شده ...
من معجزه مدرسه خوب و معلم های خوب و کارامد رو در یک دانش اموز متوسط الحال دیدم .. شبانه روز برای جناب صادقی فر فرزندان محترمشون کل معلمین مدرسه جناب اقای گرماب دری و باقر زاده و .... دعای خیر می کنم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
حسینی
(1398/06/01)
سلام
من نزدیک 15 سال پیش توو این مدرسه درس خوندم و هنوز هم میرم و سر می زنم . نسبت به اون موقع که خیلی فضا و امکانات مدرسه سال به سال پیشرفت کرده . بهترین دوران تحصیلم این بود و واقعا همه جوره نظارت و پیگیری هستش .
محمد کوشایی
(1398/03/01)
دبیرستان فرزانگان پویا دوره اول از نظر مدیریت جناب آقای صادقی فر هم کادر آموزشی و تربیتی هم برنامه ها از بهترین مدارس منطقه 5 میباشد .فرزند من 3سال در این دبیرستان درس خواند و این 3 سال را از بهترین ایام زندگی خود می داند.
رضائی
(1398/02/08)
با سلام . فرزند قبلی من در این مدرسه درس خونده و الان هم فرزند دیگرم مشغول به تحصیل هست و واقعاً راضی هستیم از مدرسه .داشتن مدیریت خوب مدرسه ، آقای صادقی فر و محیط آرام و امکانات کامل این مدرسه
بازدیدکننده سایت
(1398/01/30)
سلام پسرم امسال میره کلاس هشتم میخواستم توی این مدرسه ثبت نامش کنم تعداد دانش آموزان هر کلاس چند نفرند و از لحاظ علمی درچه سطحی میباشد ممنون اگر پاسخ دهید
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
موفق باشید.
بازدید کننده سایت
(1397/11/30)
عالی ما که راضی بودیم کاملا محیط سالم و فعالی داره
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1397/11/30)
من دانش آموز سال نهم این مدرسه هستم.تو این سه سال روند رو به رشدی داشته و هرسال بهتر میشه.برنامه ریزی ها و اجرای کارها با نظم هست.کادر آموزشی و محیط خوبی هم داره.
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
لادن جوانی
(1397/11/30)
با عرض سلام، باید خدمت همه عزیزان عرض کنم که دبیرستان فرزانگان پویا دوره اول، مدرسه بسیار خوبی است. مدیر مدرسه جناب آقای صادقی فر یک انسان خوب به معنای واقعی هستند و بسیار به اخلاق و درس دانش آموزان توجه دارند و همچنین به نظر اولیا دانش آموزان بسیار توجه میکنند و کادر مدرسه هم خیلی خوب با بچه ها برخورد میکنند. پسر من سه سال است که در این مدرسه درس می خواند و خیلی ناراحتم که امسال باید از این مدرسه برود، چون در این سه سال خیالم خیلی راحت بود. از نظر آموزشی هم طوری با بچه ها کار می کنند که واقعا نیازی نیست زیاد در منزل درس بخوانند در ضمن معلم ها هم بسیار خوب و با تجربه هستند و با دانش آموزان خیلی خوب برخورد میکنند و در کل محیط آموزشی بسیار خوبی است.
حسینی
(1397/01/01)
با سلام . من خیلی از این مدرسه و برنامه ریزی هاشون راضی هستم . به چیزی که اول سال میگن عمل می کنن و حواسشون از همه جهت به بچه ها هستش .
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1396/04/20)
پسر من جزو شاگردای ممتاز پایه هفتم این مدرسه هست. با تلاشی که پایان سال تحصیلی داشت انتظار معدل بالای 19 رو براش داشتیم ولی با کمال تعجب از 60 نفر دانش آموز 35 نفر معدلشون بیست شد. از نظامت راضی نیستم. حتی یکی از شاگردای پایه نهم رو تنبیه فیزیکی کردن.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سجاد قاسمعلی
(1395/12/05)
با سلام میخواستم بپرسم کسانی که با این مدرسه اشنایی دارند از نحوه تدریس دبیران و رفتار معاونین راضی هستند ؟ چون این مدرسه به من معرفی شده . اگه اطلاع دارید لطفا من رو راهنمایی کنید .
باتشکر