سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه اعلام کرده است کلاس‌های خود را با توجه به شرایط کرونا، به صورت تمام آنلاین برگزار می‌کند.


دبیرستان از امکانات فضای مجازی و پلتفرم‌های موجود جهت برگزاری کلاس‌های آنلاین بهره گرفته و تمام کلاس‌ها بصورت تعاملی برگزار می‌گردند. برنامه آموزشی دبیرستان نگاه نو شامل ۳۶ ساعت درسی در طول هفته، از ساعت ۷:۳۰ صبح الی ۱۵:۳۰ دقیقه و احتساب روزهای پنجشنبه است.

درباره متوسطه دوره اول پسرانه غیر دولتی نگاه نو

مدرسه نگاه نو یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 5 (محدوده آیت اله کاشانی) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی بلوار آیت اله کاشانی، خیابان نجف‌زاده فروتن، خیابان گلستان یکم، نبش خیابان شهید تراکمه، پلاک ۸ ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44020395 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم امین سبحانی و موسس آن امین سبحانی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://negaaheno.ir/GSchool/#/Frontpage

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 222 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 1 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 1 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5947)

مدرسه نگاه نو، متوسطه دوره اول غیر دولتی پسرانه : بلوار آیت اله کاشانی، خیابان نجف‌زاده فروتن، خیابان گلستان یکم، نبش خیابان شهید تراکمه، پلاک ۸

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه ضحی
» مدرسه روشنگران
» مدرسه آیت اله سعیدی
» مدرسه تقواپیشگان
» مدرسه علامه طباطبایی واحد یوسف آباد
» مدرسه تقوا
» مدرسه محراب شعبه 2
» مدرسه مهرورز
» مدرسه علامه جعفری
» مدرسه آفرینش

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مشکوه
» مدرسه سیمای فرشتگان
» مدرسه فرازدانش
» مدرسه موعود
» مدرسه درخشان
» مدرسه پلی تکنیک هنر
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1
» مدرسه سما 4
» مدرسه درخشان

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روشنگران» مدرسه شکوه شفق

» مدرسه آفرینش

» مدرسه علامه طباطبائی (علامه طباطبایی واحد آبشناسان)

» مدرسه آیندگان دانش

» مدرسه سلام پیروز

» مدرسه علامه طباطبایی واحد فاطمی

» مدرسه سلام پیروز

» مدرسه روشنگران

» مدرسه سرای دانش واحد پرسشلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
اطیابی
(1399/06/04)
این مدرسه با وجود سابقه کم، با برنامه منسجم و پیگیر برای دوران کرونا عمل کرد و مشکل عدم حضور بچه ها در مدرسه را با ارائه دروس به صورت آنلاین و آفلاین و ارتباط بسیار خوب با دبیران و نیز برگزاری آزمونهای دوره ای در این مدت به شکل قابل توجهی رفع کرد و امیدوارم باز هم موفق به بهبود باشند.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!