سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره اول پسرانه غیر دولتی پیشگامان

مدرسه پیشگامان یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره اول است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 5 (محدوده بين ستاري و شاهين شمالی) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی بین اتوبان ستاری و خیابان شهید کبیری طامه (شاهین شمالی)، بلوار امام حسین، کوچه کوهپایه، پلاک 3 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44488185 - 44488197 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه، یکی از مجموعه مدارس پیشگامان است (برای دیدن سایر مدارس این مجموعه، اینجا کلیک کنید).
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم آقای اسماعیل قنبری و موسس آن آقای محمد رضاعلی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://pishgamansch.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 11,564 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 1 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 1 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 3441)

مدرسه پیشگامان، متوسطه دوره اول غیر دولتی پسرانه : بین اتوبان ستاری و خیابان شهید کبیری طامه (شاهین شمالی)، بلوار امام حسین، کوچه کوهپایه، پلاک 3

مجتمع آموزشی پيشگامان اولين مدرسه غيردولتي ايران درسال 1368 فعاليت خود را در منطقه 12 آموزش و پرورش به عنوان قطب آموزشي‌ ايران آغاز كرد و شاگردان بسيار موفقي را به جامعه دانشگاهي كشور معرفي نمود، به عنوان مثال شاگرد اول دوره اول اين مجتمع جناب آقاي اميرعلي كيا پس از شاگرد اولي در دانشگاه شريف در رشته مهندسي برق الكترونيك، اينك در برترين دانشگاه جهان (استنفورد) دانشجوي فوق‌دكترا است و افتخارآفرينان ديگر پيشگامان اين سوال را مطرح كرده‌اند كه چرا فارغ‌التحصيلان پيشگامان موفق‌ترين دانشجويان دانشگاه‌ها هستند؟
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مبینا
» مدرسه اندیشه و قلم
» مدرسه ابوعلی سینا
» مدرسه فرهنگ
» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1
» مدرسه علوم
» مدرسه راه امیرکبیر
» مدرسه نیم‌ رخ
» مدرسه آتیه‌سازان
» مدرسه هاتف

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه هنرستان خواجه نصیرالدین طوسی» مدرسه آتیه سازان

» مدرسه نوآور

» مدرسه ستارگان زمین

» مدرسه کودکان آفتاب

» مدرسه درخشان

» مدرسه پویش تفکر

» مدرسه گلهای یاسین

» مدرسه آفرینش

» مدرسه سفیران پردیس

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه کوشش
» مدرسه حضرت سیدالشهدا(ع)
» مدرسه بین الملل سوده
» مدرسه مشکوه
» مدرسه فرهنگ جوان
» مدرسه صبا
» مدرسه شایستگان نور
» مدرسه فرزانگان پویا
» مدرسه مدرسان شهرک غرب(علامه شعرانی)
» مدرسه فرهنگلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
ابوطالبی
(1401/04/27)
بسیار راضی بودم از مدرسه پیشگامان
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.