سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه اعلام کرده است کلاس‌های خود را با توجه به شرایط کرونا، به صورت تمام آنلاین برگزار می‌کند.


مدرسه مجهز به تجهیزات مناسب برای سیستم آنلاین، تهیه فایل های آفلاین درسی، مشاوره ای و هنری و بارگزاری در آپارات و گروه های درسی، کلاس ها ی تعاملی و گفتگو محور

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) دخترانه غیر دولتی آینده برتر

مدرسه آینده برتر یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 5 (محدوده میدان صادقیه) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت‌الله کاشانی، بین رامین و گلستان، پلاک244 دبیرستان آینده برتر ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44072723 - 4407 3858 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم محبوبه کردلو و موسس آن صغرا فروتن است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://ayandebartar.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 8,983 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 19 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 19 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 3335)

مدرسه آینده برتر، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی دخترانه : فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت‌الله کاشانی، بین رامین و گلستان، پلاک244 دبیرستان آینده برتر

فضای آموزشی مطابق استانداردهای روز همراه با کلاس های مجهز مناسب تدریس آنلاین، تهویه مناسب فضا و ضدعفونی روزانه، برنامه های آموزشی جذاب و همکاری بچه ها در تدریس ، مشاوره محور
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه نوید صالحین
» مدرسه پژوهندگان علم ایران
» مدرسه مهتاب
» مدرسه سارا
» مدرسه اندیشه جاوید
» مدرسه علوی شعبه آریاشهر
» مدرسه قدس
» مدرسه سوده
» مدرسه علوی شعبه منیریه
» مدرسه پیام علم

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سوده
» مدرسه اندیشه و قلم
» مدرسه سهراب سپهری
» مدرسه هاتف
» مدرسه سلام اسلام
» مدرسه شادآموز
» مدرسه سوده
» مدرسه بین الملل سوده
» مدرسه درخشان
» مدرسه ندا

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه بهار پروانه ها» مدرسه سلام پیروز

» مدرسه آتیه سازان

» مدرسه خجستگان زهرا

» مدرسه آوای تبسم تابان

» مدرسه گلهای یاسین

» مدرسه فرهنگ جوان

» مدرسه نیکا

» مدرسه اتحاد نوین

» مدرسه سوده

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه سرای زندگی
» مدرسه گلستان آل طه
» مدرسه علوم نو
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه آل طه
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه نيايش
» مدرسه نواندیشان هیوالیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
سعیدی
(1400/03/10)
آموزش عالی اساتید باتجربه و محیطی شاد
خدارو شکر امسال دوره دوم هم دارند 😍😍😍
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
الینا اسمعیلی
(1398/11/24)
سلام من الان در پایه هفتم به سر میبرم واقعا از مدرسه راضی هستم مخصوصا از معلم های مهربونی که داره معلم های ما همه جوان زیبا خوش برخود و شوخ هستند دوشنبه های دخترانه ای که داریم اردو هایی که برامون میزارند آزمون هایی که داریم و نمره هامون رو تا حدی که جای پیشرفت داشته باشیم رو بهمون میدن معلم هایی همچون خانم قاسمی منش = معلم ریاضی - خانم اویسی= معلم سبک و مطالعات - خانم برهانی = معلم ادبیات واقعا مدرسه ی عالی هست من بی نهایت مدرسمون رو دوست دارم و حتی علاقه مند هستم که بیشتر از ساعت مدرسه بمونم و من در این مدرسه خیلی میانگینم از سال قبل بالاتر رفته
بازدیدکننده سایت
(1398/10/25)
سلام
من الان پایه نهم هستم و واقعا از انظر آموزشی و پرورشی از مدرسه راضی هستم
ما اینجا شاد هستیم و استرس نداریم. دبیران در تدریس سخت گیر هستند که باعث می شن خیلی با سواد بار بیایم. مثل خانم برهانی و خانم قاسمی منش. ناراحتم که دوره دوم نداره.
(1398/10/21)
سلام من یکی از دانش آموزان این مدرسه هستم که سال هفتم رو اینجا بودم که عالی بود جوری که نمیخواستم از مدرسه دربیام
ولی امسال که هشتم هستم از برنامه ریزی و کادر آموزشی راضی نیستم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نادیا یادروج
(1397/11/15)
سلام.
بسیار مدرسه فوق العاده ای است.
با کادر آموزشی بسیار عالی و مهربان فکر نمی کنم بهتر از این مدرسه پیدا شود پیشنهاد میکنم دیدن کنید .هیچ وقت فکرش را نمی کردم در مدرسه ای بتوانم درس بخوانم که هر روز علاقه داشته باشم در مدرسه بمانم.
اما در این مدرسه به دلیل اینکه به ما خوش میگذرد زمان بسیار سریع میگذرد و من بسیار از این موضوع ناراحت هستم.من امسال کلاس هفتم هستم و دو سال دیگر در این مدرسه می مانم.
بسیار معلم های خوبی دارد و سطح آموزشی بالای دارد .شما اگر سطح تان بالاست میتوانید ثبت نام کنید.
از بهترین خدمات این مدرسه:داشتن دو نوع سطح مختلف برای ریاضی=کانگورو و تقویتی وجود آزمون های خیلی سبز روز های دخترانه شاد= روزهایی که با لباس خود به مدرسه میروید و ورود اقایان ممنوع است.
زیبایی مدرسه و با خلاقیت خانم ارفعی عزیز
باشگاه ورزشی وجود وسایل ورزشی و هنری.آزمایشگاه.کارگاه هنر.تخته هوشمند و ......اگر میخواهید یک سال خوب را در یک مدرسه بگذرانید این مدرسه را پیشنهاد میدهم.
با تشکر از سرکار خانم فروتن عزیز که این مدرسه خوب را برای ما ایجاد کردن و تشکر از مدیریت خانم مدیر عزیزمان خانم کردلو و ممنون از خانم عباسی عزیزم و همچنین خانم صفی پور و خانم ارفعی
بازدیدکننده سایت
(1397/03/28)
اگه دانش آموز سطح بالایی هستید و میخوایید تو همون روال بمونید من این مدرسه رو بهتون پیشنهاد نمیکنم اما اگه توی سطح متوسط بخواید باشید و یه جو نسبتا سالم بخواید داشته باشید مدرسه مناسبیه
.....
(1397/03/10)
شهریه این مدرسه چقدر است ؟
ولی دانش آموز
(1397/03/04)
فرزند من سه ساله که در دبیرستان دوره اول آینده برتر درس می خونه ازینکه امسال باید این مدرسه را ترک کنه واقعا ناراحتم و مدت هاست به دنبال متوسطه دوره دوم مثل اینجا می گردم.
تو نظرها درباره سختگیری مذهبی و حفظ کردن سوره یاسین خوندم. به نظرم واقعا بی انصافیه چون این مدرسه بهترین و دوست داشتنی ترین معلم قران و دینی را دارد که بچه ها عاشقشن.
کادر با تجربه ای دارد و فوق العاده با اخلاق . پیشنهاد می کنم مدرسه را از نزدیک ببینید . در این مدرسه هر بچه ای با هر بهره هوشی از درس خوندنش لذت میبره و انگیزه پیدا میکنه . امسال بچه ها به صورت آنلاین تو خونه آزمون می دادن واقعا عالی .
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
هلیا سلطانی جو
(1397/03/02)
سلام
من در حال حاضر مشغول به تحصیل در این مدرسه هستم و رضایت دارم و سال آینده هم دانش آموز این مدرسه خواهم بود.
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
اولیا
(1397/03/01)
سلام
فرزند من سه ساله در این مدرسه درس می خونه. و واقعا از نظر کادر آموزشی و کادر دبیران بسیار قوی هست. رابطه دوستانه کادر با بچه ها و سلامت محیط. تعداد کم. تست زنی و ازمون های مرات. شرکت دانش آموزان در مسابقات مختلف و پی گیری و همچنین شاد بودن بچه ها از حسن های این مدرسه است. حیف که دبیرستان دوره دوم ندارد.
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1397/03/01)
سلام ،این مدرسه یکی از مدارس موفق و شاخص منطقه و از جو بسیار شاد دخترانه و سطح علمی بسیار بالایی برخورداره ،یکی از بچه ها (هلیا سلطانی جو )که نظر داده امسال همین مدرسه پایه نهم مشغوله ، برای دیدن موفقیت دخترامون به مدرسه مراجعه کنید و جذابیتهای مدرسه و خوشی های بچه هارو که درس زندگی را همراه با بهترین ساعات اموزشی و تجربه های علمی موفق بدست میارند مشاهده بفرمایید. منتظر حضور گرم شما.......
اولیا دانش آموزان
(1397/02/13)
سلام
این مدرسه جو بسیار مذهبی داره
حفظ کردن سوره یس و ... یکی از واجبات این مدرسه است
من سال گذشته دخترم رو از این مدرسه خارج کردم
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
هلیا سلطانی جو
(1396/11/19)
سلام به همه ی دوستان.
من در حال حاضر در این مدرسه درس میخوانم اما به نظرم کیفیت آموزشی خوبی ندارد.
رفتار معلمان از نظر ارتباط با دانش اموز سطح پایینی دارد و کثرا جوان و کم سابقه اند، من سال دیگر برای کلاس نهم مدرسه ام را عوض می کنم.
امیدوارم نظراتم راهنمایی کوچکی در انتخاب راه آینده ی شما کند.
با تشکر از سایت تیزلند.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1396/09/03)
به نظرم کادر آموزشی خوبی ندارد و از نظر اخلاقی و سطح دانش آموزان ضعیف است.
ثبت نام در این مدرسه را پیشنهاد نمیکنم.
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/04/03)
به نظر من این مدرسه به درد بچه های درسخون وتراز اول نمیخوره و فقط به درد بچه های سطح پایین میخوره.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/02/27)
این مدرسه،مدرسه ای با کادر آموزشی و اجرایی فوق العاده است،کلاس های فوق برنامه بسیاری دارند و آزمون مبتکران و تیزهوشان برگزار میکنند که برای بچه ها خیلی مفیده.از،نظر اقتصادی هم بسیار عالیه و شهریه مناسبی داره،از همه مهمتر شخصیت خود خانم فروتن موسس مدرسه و مدیریت مدرسه خانم موسوی که مشاور اول منطقه هم هستن.ناظم معاون مربی معلم و و و همه و همه در راستای موفقیت بچه ها تلاش میکنند و این برای اولیا آرامش بخشه
بازدید کننده سایت
(1395/12/17)
سلام، ضمن تشکر از مسئولین محترم سایت،از اولیا ارجمند دعوت میشود برای تحقیق بیشتر ازسایت مدرسه وکانال تلگرامی آن بازدید فرمایند،البته اگر از طریق این سایت محترم طرح سوال بفرمایید،انشالله پاسخ تقدیم خواهد شد.موفق باشید.
پاسخ : سلام، ما هم از شما ممنونیم
پاینده باشید
بازدید کننده سایت
(1395/12/15)
سلام با یک نگاه دقیق تر میتوان تشخیص داد مدرسه ای کادر اموزشی عالی (طبق نظر کاربران محترم) میتواند داشته باشد که کادر اداری شرایط مناسب برای کارکنان والبته به خاطربهره مندی دانش اموزان فراهم کند ،نتیجه میگیریم کنترل بسیار زیاد انضباطی موجب اظهار نظر دوستان شده ،افتخار کارکنان این مدرسه (که هنرستان میباشد) مراقبتهای مشاوره ای و انضباطی و رسیدگی های اموزشی است که البته نتایج درخشان ازمونهای سراسری ونهایی این نکات را اثبات میکند ، در مقطع دبیرستان دوره اول یکی از مدارس طراز اول منطقه هستیم ،در مقطع دبستان هم دعوت میکنیم از کانال تلگرامی (هر سه مقطع) دیدن فرمایید .
برای شناخت بهتر این مدرسه ویا هرمدرسه دیگری (ازنظردرسی)نتایج امتحانات نهایی و قبولی کنکور معیار مهم وقابل اعتماد است .نتایج کنکور این مدرسه بسیار درخشان و چندین سال متمادی قبولی صددرصد نهایی داشته وقابل رویت است،اولیا محترم بهتر است با مراجعه به مدرسه در هر سه مقطع واقعیت جذاب و عالی مدرسه مشاهده کنند.موفق باشید.
بازدید کننده سایت
(1395/06/15)
سلام میشه لطفا بگین مدرسه اینده برتر چطوره من دخترمو در پایه ششم ثبت نام کردم مرسی از راهنماییتون