سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه هنوز درباره برنامه‌های ویژه برای وضعیت کرونا اطلاعاتی را به سرزمین تیزهوش‌ها ارسال نکرده است.


مسئولین محترم مدارس می‌توانند با تیزلند تماس بگیرند (کلیک کنید) و نسبت به اعلام برنامه‌های ویژۀ خود (به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه) اقدام فرمایند. سرزمین تیزهوش‌ها در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود، تمام اطلاعات مدارس و برنامه‌های ویژه آنها را به صورت رایگان در سایت و صفحه شخصی مدرسه اطلاع رسانی می‌کند.
لیست مدارس متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) که برنامه‌های ویژه‌ای برای کرونا در سال تحصیلی آینده تدارک دیده‌اند را اینجا ببینید: مدارس آماده برای کرونا

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) دخترانه غیر دولتی اندیشه خلاق

مدرسه اندیشه خلاق یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 5 (محدوده صادقیه) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی فلکه دوم صاقیه، خیابان آیت الله کاشانی، خیابان نجف زاده فروتن، کوچه اعتمادیان پلاک5 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44084589-44084589 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم مریم روحی پور و موسس آن لیلا فراهانی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://andishehkhalagh.com/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 11,810 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 16 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 16 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 3390)

مدرسه اندیشه خلاق، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی دخترانه : فلکه دوم صاقیه، خیابان آیت الله کاشانی، خیابان نجف زاده فروتن، کوچه اعتمادیان پلاک5

دبیرستان اندیشه ی خلاق در منطقه ۵ آموزش و پرورش در مهرماه ۱۳۷۷ به همت سرکار خانم کنگرانی فراهانی تاسیس گردید و در رشته های تجربی، ریاضی و فیزیک و انسانی و در تمام این دوره های دبیرستانی و پیش دانشگاهی با کادر مجرب و با تجربه خود مشغول به آموزش دانش آموزان است.در حوزه­ هوشمند سازی نیز بر این تلاش بوده که دانش آموزان استفاده مناسب از فضاهای مجازی مانند اینترنت،‌ وبلاگ و سایت مدرسه و ابزارهای تکنولوژیک کمک آموزشی مانند تخته هوشمند را فراگیرند
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه انصار القائم
» مدرسه سلام پیروز
» مدرسه مهتاب
» مدرسه سینا
» مدرسه بهان تکنیک
» مدرسه بنیان
» مدرسه شهدای هسته ای
» مدرسه علوی شعبه آریاشهر
» مدرسه شهید دکتر بهشتی
» مدرسه فروغ بهمن

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه راه امیرکبیر
» مدرسه امام خمینی (ره)
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه سیمای فرشتگان
» مدرسه فرشتگان برتر
» مدرسه فرهنگ جوان
» مدرسه مشکوه
» مدرسه سلام یاسین
» مدرسه سما 4
» مدرسه امام صادق

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه بهار پروانه ها» مدرسه علامه طباطبایی واحد یوسف آباد

» مدرسه اتحاد نوین

» مدرسه آفرینش

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه سلام اسلام

» مدرسه فرهنگ جوان

» مدرسه سلام نیک فرجام (زین الدین)

» مدرسه شکوه شفق

» مدرسه سلام سایه سرولیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
دانش آموز قبلی اندیشه خلاق
(1399/03/27)
در نگاه اول هر خانواده به دنبال مدرسه ایست که آموزش برتر داشته باشد اما چیزی که از آموزش مهم تر است پرورش و یادگیری راه و روش زندگی ایست .
برای من آرامشی که در این جا داشتم از هر چیزی در زندگیم مهم تر بود . و به تمام دوستان خودم این مدرسه رو پیشنهاد میکنم.
پاسخ : سلام ممنون دخترم بابت نظر زيبات.
خوشحاليم كه توانستيم آرامش را به خانه قلب شما بياوريم، تمام تلاش مدرسه در اين است كه فضايي امن توام با شادابي و نشاط براي دخترانمان ترتيب دهيم تا مطمعن شويم در تمامي ابعاد روحي به رشد و شكوفايي مي رسند. پيروز باشيد.
مادر دانش آموز
(1399/01/20)
با سلام واحترام دوستان عزیز
من قصد دارم دخترم را در این دبیرستان رشته تجربی ثبت نام کنم دختر باهوش وفعالی دارم هدفم موفقیت در کنکور هست محبت بفرمایید آمار قبولی رشته تجربی را در دوسال اخیرصادقانه اعلام بفرمایید تا بتوانم تصمیم درست بگیرم .
سپاس بیکران .
پاسخ : پاسخ مسئول مدرسه در تاریخ 990123:
سلام به شما اولياي عزيز،
به تازگي صفحه اينستاگرام انديشه خلاق مشغول به فعاليت است،ميتوانيد قبولي هاي ما را از آنجا مشاهده بفرماييد.

https://www.instagram.com/andishehkhalagh._/
بازدید کننده سایت
(1399/01/03)
سلام لطفاً میشه شهریه دقیق رو به من بگید ؟
و اینکه آیا آزمون قلمچی موثر هست یا نه؟
پاسخ : پاسخ مسئول مدرسه 990107:

با عرض سلام و احترام
شهريه پايه ها متفاوت بوده و انديشه خلاق همان مصوب اموزش و پرورش را دريافت ميكند. در خصوص سوال دوم شما ، بعد از تجارب بسياري كه از آزمون هاي متعددي داشته ايم و از آنجايي كه دبيران سال دوازدهم ما طراحان سوال آزمون هاي كشوري هستند، ما آزمون قلمچي را پيشنهاد نمي كنيم به دليل تعدد سوالات سختي كه تحليل آنها براي دانش آموزان سودي در آزمون كنكور ندارد.
در حال حاضر دانش آموز اندیشه خلاق
(1398/07/12)
به نظر من این مدرسه یکی از بهترین مدرسه های منطقه پنجه و خیلی عالی هم خود خانم های روحی پور هم خانم فراهانی با بچه ها رفتار میکنن معلم های بسیار خوبی داره حتما حتما اگه دنبال مدرسه خوب تو منطقه پنج میگردید یه سر به اندیشه خلاق بزنید منم تا حالا ندیدم بچه ها رو از هم تفکیک کنن و بگن تو نباید با این دوست باشی و برو با فلانی دوست شو در کل که تمام دانش آموزا در حال حاضر راضین از مدرسه
اولیا
(1397/12/23)
من دو سال دختر بزرگم اینجا درس خوند و تصمیم دارم دختر کوچیکترم هم بفرستم به این مدرسه چون همه اعضای مدرسه مثل یه خانواده صمیمی از دل و جون برای بچه ها وقت میذارن.دختر بزرگم راه واقعا درستی رو با کمک خانم فراهانی و مریم روحی پور پیدا کرد.همیشه براشون دعای خیر میکنم.
اولیای دانش آموزان
(1397/04/12)
من در یکی از نظرات خوندم که گفته بودن که کادر اموزشی مدرسه؛ دانش آموزان رو از هم جدا میکنه؛ من فکر میکنم کسی که این حرف رو زده قطعا به تربیت بچه اش و اینکه چه اموری میتونه در تربیت بچه اش تاثیر داشته باشه توجه لازم و کافی رو نداشته. ما خیلی خوب میدونیم که مدرسه خونه دوم بچه هاست و بچه های ما بعد از خانواده و ما که مادر و پدر اونها هستیم با همسالانشون وقت میگذرونن ؛ پس باید روابط بچه هامون رو تحت کنترل داشته باشیم.خیلی بی انصافی هست اگه این نکته رو فراموش کنیم که خیلی از اتفاقات ناگواری که برای بچه هامون می افته؛ از دوستان نامناسبی نشات میگیره که در دوران نوجوانیشون انتخاب کردن؛ اینکه به خانواده ای تذکر داده میشه که بچه شما بهتر هست که با فلان دانش اموز رابطه دوستی نداشته باشه و بهتره که با فلان دانش آموز همنشین باشه؛ ناشی از شناخت بالای کادر آموزشی و اجرایی مدرسه از خصوصیات روحی و روانی دانش آموزان هست و شناختی که از تک تک خصوصیات مثبت و منفی کلیه دانش آموزان دارن و میتونن تشخیص بدهند که کدام دانش آموزان میتونه تاثیر منفی و یا مثبت روی رفتار و اخلاق بچه های ما داشته باشه.
ما عادت کردیم همیشه نیمه خالی لیوان رو ببینیم چون نیمه پر لیوان رو دیدن کار هر کسی نیست.
من متاسفم برای اون مادر و یا پدری که بدون آگاهی ( هم از نحوه تربیت فرزندش و همچنین از روند کاری مدرسه) همچین نظری رو توی سایت میذاره .
یکی از دانش آموزان
(1397/04/05)
در این مدرسه معلم ها واقعا خوبن. اهمیتی که کادر و معلم ها به تک تک بچه ها میذارن. هیچ نیازی تو این مدرسه به مخفی کاری و نگرانی ذهنی ندارید چون همه با هم دوستن و هوای هم دیگه رو دارن. تو این مدرسه بهتون چجوری زندگی کردن رو یاد میدن و بدونید اگه بیاین این مدرسه و بچه درس خونی بودین قرار خیلی بهتون خوش بگذره.
بازدید کننده سایت
(1397/03/26)
مدرسه ایه که اگه واقعا حدف درس خوندن باشه از نظر درسی خوبه ولی مدرسه راحت بگیرو اسونی نیستو هر بچه ای نمیتونه باش کنار بیاد و بیشتر بچه های بی حاشیه توش راحت ترن در کل مدرسه خوبیه از نظر اموزشی
بازدیدکننده سایت
(1397/03/20)
سلام به همه
نمیدونم چرا برخی نظر دادن که مدرسه خوبی نیست خیلی عجیبه اندیشه خلاق از بهترین مدارس تهران به نظرم، من چهار سال اونجا بودم و واقعا هر روز که میگذشت با عشق و علاقه بیشتری به مدرسه میرفتم تا چیز یاد بگیرم، خانم فراهانی خودشون و خانم مریم و سارا روحی پور و حتی خانم صادقزاده که جز کادر هم حساب میشن انقدر با سابقه و تجربه هستن که من الان که دانشجو ام میفهمم چطور تک تک بچه ها رو درک میکردن و علاوه بر درس که معلم های بسیار دوست داشتنی و متبحری داره به مسائل روحی و روانی بچه ها بسیار اهمیت میدن و کافی بود کسی کمی دلگیر و گرفته بود همیشه کلی گوش شنوا برای حل مشکلش وجود داشت،
من نمیدونم الان پدر مادرها چی مد نظرشونه ولی این مدرسه رو واقعا پیشنهاد میکنم برید و صحبتهای خانم فراهانی رو گوش کنید و ببینید پایه های این محیط جز روی عشق و مهربانی سوار نیست، بهتون پیشنهاد میکنم از این مدرسه حتما دیدن کنید.
بازدیدکننده سایت
(1397/03/09)
به نظرم مدرسه خوبی نیست
از لحاظ آموزشی و برخورد با بچه ها راضی نیستم
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/03/06)
دختر من چند سال پیش به این مدرسه میرفت اما من راضی نبودم و به نظرم کادر آمورشی تجربه کافی را نداشتن
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1397/02/08)
به نظر من معلم هاش اکثریت خوبن . من از مسئولین و برخی از کادر اداری مدرسه راضی نیستم.
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
متاسفانه مجبور شدیم بخش طولانی پیام فوق را حذف کنیم.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
دانش آموز قبلی این مدرسه....
(1396/05/21)
درباره این مدرسه زیاد شنیده بودم
همه تعریف میکردن
یه سریا هم بد میگفتن
رفتم تو این مدرسه اما با اون چیزایی که شنیده بودم کاملا متفاوت بود بچه ها رو از هم سوا میکردن
بچه هایی ک از نظر خانوادگی با هم اختلاف طبقاتی داشتن رو جدا میکردن و میگفتن شما خانواده هاتون به هم نمیخوره نباید با هم دوست باشین
معلما ک همه سن پایین و بی تجربه
اگه شنیدن حقیقت براتون تلخه نظر نخوایین درباره مدرسه
ک زیر سایت بنویسید نظرات با پاره ای اصلاحات در سایت درج میشن😏
رو راستی چیز خیلی خوبیه
پاسخ : دوست عزیز تیزلندی
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.

همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
دانش آموز قبلی اندیشه خلاق
(1395/10/07)
من چهار سال تحصیلی تو این مدرسه درس خوندم و باید بگم یکی از بهترین لحظات عمرم رو تو فضای گرم و دوستانه و پر از عشق این مدرسه گذروندم.

خانم فراهانی مدیر مدرسه مادری دلسوز بود که با تمام محبت های بی دریغشون هنوز هم اگه بعد دو سال ببینمشون جذبه اش من رو میگیره.تک تک معلمهاش رو بسیار دوست داشتم و از اینکه مدام بهمون آموزش میدادن که تنها درس و نمره ملاک نیست و یک انسان موثر و مفید یک فرد معدل بیستی نیست بسیارلذت میبردم.

الان دانشجو الزهرام و تفاوت من با تمام همکلاسی هام بسیار مشهوده.

اندیشه خلاق جایی بود که به من خلاق اندیشیدن و متفاوت بودن و مفید بودن رو آموزش داد و من و به خودباوری بالایی از توانایی های انسانیم رسوند.

اشتباه روی این سایت کلیک کردم وقتی دیدم سایت مدارسه گشتم و مدرسه ام رو پیدا کردم و گفتم برای شما هم از خوبی های خونه قبلیم بنویسم.

بازدید کننده سایت
(1395/09/11)
سلام من خودم دانش اموز مدرسه اندیشه خلاق هستم
واقعا بچه ها پپیشنهاد میکنم به این مدرسه بیاین این مدرسه بسیار عالی و با برنامه کار میکنه و تنها مشکلش اینه که بچه هاش هم سطح نیستن و بچه های ضعیف وقت بچه های قوی رو میگیرین
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1395/05/21)
معلم ها بخشندگی ندارن
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، آماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.