سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) دخترانه غیر دولتی رهروان معرفت

مدرسه رهروان معرفت یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 5 در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی شهر زیبا بلوار تعاون، خیابان شهید شربیانی، پلاک 78 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44112197 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم فاطمه پیش یار و موسس آن فاطمه پیش یار است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.rahrovanemaarefat.ir/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 2,607 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 8 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 8 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 3512)

مدرسه رهروان معرفت، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی دخترانه : شهر زیبا بلوار تعاون، خیابان شهید شربیانی، پلاک 78

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه پژوهندگان علم ایران
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه دانشجو
» مدرسه میعاد نور
» مدرسه روحی شاد
» مدرسه ابوعلی سینا
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه راه امیرکبیر
» مدرسه تزکیه

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روحی شاد

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
مریم
(1398/04/16)
سلام به نظرم باید به انظباط دوره دوم بیشتر رسیدگی شود..
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ریحانه
(1398/04/12)
من 3 ساله که توی دوره اول توی این مدرسه بودم البته چندتا از فامیلامون هم توی چند سال پیش توی این مدرسه درس خوندن اما حدود 7سالیه که مدرسه بسیار کارآمدتر شده معاونها و کادر خوبی رو جذب کرده و من که از لحاظ آموزشی و پرورشی خیلی راضی بودم دست همشون دردنکنه
آتنا
(1398/04/12)
به نسبت شهربه ای که میگیره محیط خوب با نشاط منضبط و دوستانه ای روبوجود آورده
رفتار و کنترل معاونینش، اولیاء رو بسیار راضی هستن و دبیران خوبی هم داره
مدیریتش هم در پرداخت شهریه خیلی خیلی راه میاد
بازدید کننده سایت
(1396/01/17)
سایت مناسبی ندارد که آدم با مدرسه آشنایی نسبی پیدا کند
پاسخ : دوست عزیز آدرس سایت مدرسه را برایتان قرار داده ایم:
http://www.rahrovanemaarefat.ir/
فاطمه
(1396/01/03)
من فکرکنم کسانی که ازاین مدرسه بدی میگن اونایی هستن که مدیر مدرسه به خاطر مشکلات اخلاقی بیرو ن کرده چون کادر مدرسه رومسائل اخلاقی بسبارحساسه
والا من چند ساله اینجا درس میخونم بسیار عالیه
مهتاب
(1396/01/03)
سلام من امسال ا زاین مدرسه بسیاربسیارراضیم
خیلی خوب بازسازی شده دقت در ارائه کارها توسط اس ام اس بسیارعالیه ازمون مرات خیلی دقیق برگزار میشه و نفرات برترجایزه دارن رفتار کادر عالیه اکثر دبیرا تخصصی وعالیه
دستشون درد نکنه
بازدید کننده سایت
(1395/04/03)
متاسفانه حتی دیوارها و نیمکت ها رو تعمیر نمیکنن
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد،آماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.
بازدید کننده سایت
(1395/03/28)
مدرسه خوبی نیست
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، آماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند