سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه هنوز درباره برنامه‌های ویژه برای وضعیت کرونا اطلاعاتی را به سرزمین تیزهوش‌ها ارسال نکرده است.


مسئولین محترم مدارس می‌توانند با تیزلند تماس بگیرند و نسبت به اعلام برنامه‌های ویژۀ خود (به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه) اقدام فرمایند. سرزمین تیزهوش‌ها در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود، تمام اطلاعات مدارس و برنامه‌های ویژه آنها را به صورت رایگان در سایت و صفحه شخصی مدرسه اطلاع رسانی می‌کند.
لیست مدارس متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) که برنامه‌های ویژه‌ای برای کرونا در سال تحصیلی آینده تدارک دیده‌اند را اینجا ببینید: مدارس آماده برای کرونا

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) دخترانه غیر دولتی علامه طباطبایی واحد آبشناسان

مدرسه علامه طباطبایی واحد آبشناسان یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 5 (محدوده شهران) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی انتهای آبسناسان فلکه دوم شهران، خیابان یکم، پلاک 49 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44357631 - 44357352 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه، یکی از مجموعه مدارس علامه طباطبایی است (برای دیدن سایر مدارس این مجموعه، اینجا کلیک کنید).
موسس این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم محمد جعفر مستوفی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 44357631 - 44357352 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 44357352 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : https://dabshenasan.mat.ir/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 10,582 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 9 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 9 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5840)

مدرسه علامه طباطبایی واحد آبشناسان، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی دخترانه : انتهای آبسناسان فلکه دوم شهران، خیابان یکم، پلاک 49

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه عمار یاسر
» مدرسه راه هدی
» مدرسه فیروزه
» مدرسه آئین روشن
» مدرسه سهام خیام
» مدرسه بنت الهدی
» مدرسه یاسین
» مدرسه شهید یارجانی 1
» مدرسه دکتر معین
» مدرسه صالحین

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سروش
» مدرسه هاتف
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه مشکوه
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه مبینا
» مدرسه محسن
» مدرسه شایستگان نور
» مدرسه سلام شهدای خلیج فارس
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)

مجتمع علامه طباطبایی ، هشیار و آنلاین

مجتمع علامه طباطبایی ، هشیار و آنلاین

مجتمع علامه طباطبایی بزرگترین مجتمع فرهنگی و آموزشی ایران
این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سوده
» مدرسه مشکوه
» مدرسه کوشش
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه درخشان
» مدرسه مهر
» مدرسه مشکوه
» مدرسه خاتم
» مدرسه آتیه سازان
» مدرسه حضرت رقیه(س)لیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
دانش آموز
(1401/02/04)
من از مسئولین مدرسه راضی نیستم . این مدرسه اصلا فضای مناسبی نداره . کادر آموزشی بد نیستن. فقط فشار بی اندازه به بچه ها میارن بدون هیچ باز دهی و فقط براشون بچه هایی که یه مقدار قوی هستن مهم هست و باهاشون بیشتر کار می کنند .و هیچ شباهتی چه از نظر درسی و چه چیز های دیگر به مدرسه پسرانه علامه طباطبایی ندارد .در کل این مدرسه رو توصیه نمی کنم.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز فلک زده علامه
(1400/12/21)
این مدرسه معایب و مزایای زیادی داره
اصلا به اندازه هزینه ای که پرداخت میشه خدمات دریافت نمیشه درصورت حضوری بودن که مدرسه بسیار کوچیکه و امکانات کمی داره
مشاور خوبی داریم ولی چون وظایف زیادی بهشون سپرده شده نمیشه زیاد روشون حساب کرد با اینکه فشار زیادی به بچه ها وارد میشه و عموما سطح درس ها بالاتر از مدرسه های دیگه اس ولی سطح علمی بچه ها خوب نیست و همه چی بستگی به خودتون داره
فواید:نسبتا میشه گفت نظم خوبی هست بیشتر آزمون ها و تکالیف بر اساس کنکور هست و با وقت گذاشتن براشون وقتتون رو هدر نمیدید . نمونه سوال های زیادی برای هر درس انجام میشه . همیشه برای رفع اشکال هرجور سوالی میتونید از دبیر ها کمک بگیرید
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
شیرین ندایی
(1400/11/09)
سلام دوستان بنده فرزند خود را در مدرسه علامه طباطبایی(آبشناسان) ثبت نام کردم-این واحد برنامه تحصیلی منظمی دارد همینطور جامعه اولیا و مربیان فعالی دارد-بنده شخصا از عملکرد تحصیلی این واحد راضی هستم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مریم
(1400/09/15)
سلام بنده با تحقیقاتی که برای ثبت نام فرزندم برای دوره دوم انجام دادم به این نتیجه رسیدم که مدرسه علامه طباطبایی(واحد آبشناسان) از لحاظ عملکرد آموزشی نمره مطلوبی را در بین مدارس به خود اختصاص داده و همینطور با عوامل عاطفی و برنامه ریزی تحصیلی مناسب فضای مناسبی را برای تحصیل دانش آموزان و پیشرفت آن ها مهیا کرده است
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1400/03/02)
سلام میشه یکم بیشتر راجب این مدرسه توضیح بدین؟
سطح علمیش چطوره مثل واحد های پسرونه هستش؟
دبیر ها چطور هستن؟
برای کنکور چه برنامه ریزی هایی میکنن؟
ممنون میشم پاسخ بدین
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش اموز علامه
(1400/02/04)
به نظر من نیاید سمت این مدرسه فوق العاده دیکتاتور هستن و هرچی میشه میگن فلان قدر سابقه داریم اگه دوست دارید سال اخر به خودتون نگید وای عجب اشتباهی کردم مدرسمو عوض نکردم تنها دبیر عالی مدرسه دبیر ریاضی هستن خانم بخشی بقیه نه کمک میکنن نه تدریس درست دارن
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1400/01/12)
به نظر من مدرسه خوبی نیست دوساله کنکور میدن بچه ها راجع بهش صحبت نمیکنن و اطلاع رسانیخوب نیست همه ی بچه های مدرسه دارن میرن پیشنهاد میکنم این مدرسه نیاید.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نیلوفر
(1399/06/01)
سلام ببخشید سطح این مدرسه برای رشته ی ریاضی فیزیک چطوره ؟
خیلی فشار به بچه ها وارد میکنن؟
لطفا جواب بدید قصد ثبت نام دارم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بهار
(1399/04/27)
سلام من امسال در این مدرسه قبول شدم میخوام بدونم آیا برای رشته ریاضی مدرسه ی خوبیه؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
موفق باشید.