سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) دخترانه غیر دولتی مهد اسلام

مدرسه مهد اسلام یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 5 (محدوده جنت‌آباد جنوبی) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی جنت‌آباد جنوبی، خیابان پژوهنده، کوچه ده‌متری گلها، دبیرستان دخترانه مهد اسلام ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44408667-44433386 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم خانم فاطمه سوري و موسس آن خانم نسرین شکری است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.mahdeslam.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 13,298 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 33 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 33 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 3784)

مدرسه مهد اسلام، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی دخترانه : جنت‌آباد جنوبی، خیابان پژوهنده، کوچه ده‌متری گلها، دبیرستان دخترانه مهد اسلام

آئین نامه فعالیت های پرورشی
بخش مناسبتها
سر مقاله
تاریخ ریشه‌دار ، پربار و کم نظیر ایران زمین ، سرشار از افتخارات و سرافرازیهایی است که از فراسوی پیدایش تاریخ و از دورسوترین نقطه‌ی آغاز تمد‌ّ‌ن بشری ، تک‌تصویرهای زیبا و بی‌مانندی دارد که هر یک در جای خود سرمایه‌ی گرانقدری است برتافته از عظمت پیشینه‌ی فرهنگی ملّت ایران ، هزاران افسوس که این ویژگی‌ها ، از نظرها پنهان مانده و پرده‌هایی از ابهام و ناآگاهی نسبت به آن در برابر دیدگان ملّت‌ها و به‌ویژه نسل جوان این مرز و بوم قرار گرفته است .
خوشبختانه اینک زمانی تاریخی فرارسیده است که مژده دهنده‌ی دورانی دیگر از زایندگی و آغاز فصلی نو و برهه‌ای حساس در حیات این ملّت به شمار می‌آید. اکنون برفرهیختگان و به‌ویژه بر ایرانیان فرهیخته است که به فرمان خون و سرشت پاک خود ، همـّتی بلند دارند و با دست مایه‌ای از ایمان به خداوند هستی و با سپاس از او ، مشعلی فروزان از ادب و فرهنگ پربار و چند هزارساله‌ی ایران برگیرند و آن را فرا راه عبور از این برهه‌ی حساس تاریخی قرار دهند و ژرفای معناهای بی‌نظیر آن را به تصویر کشند و نسل جوان نا آرام را که چون سهراب به جستجوی رستم هویت خویش است ، این بار بدون ستیز ، بدان بازگردانند و آنان را نسبت به اهمـّیـّت پاسداری از ارزشهای ملّی و اعتقادی خود که چه جانها بر سر آن به سودا رفته است ، هشیار و حساس نمایند تا آنان نیز سپاسگزار آن خرد مینوی و پوینده‌ی آن راه سرمدی شوند.
و اکنون ما می خواهیم تا در این راستا با ایجاد یک نظم تازه فرازهای مهجور و پنهان آن را از ژرفای قرون و اعصار بیرون کشیده و فرا راه راست قامتان تاریخ قرار دهیم . ما می خواهیم تا داشته‌های نادانسته‌ی این میراث کهن را به عرصه‌ی زندگی خویش آورده و تابلوی بی‌نظیر و گرانقدر مفاخر فرهنگ و ادب خویش را در پیش چشم پیشرفت‌خواه ، عظمت جو و انسان سازشان گرامی بداریم و در جریان زندگی خویش قرار دهیم .
ما می خواهیم جوهر‌ه‌ی معرفت‌های ملّی و دینی میهن خویش را لایه به لایه به جان جوانان بنشانیم و فروغ ایمان به‌خدا و باور به ارزشها را در وجودشان نهادینه کنیم .
ما می خواهیم از صیقل ضمیر پاک جوانان ، آیینه‌ای بسازیم و هزاران طلعت زیبا را در آن جلوه‌گر کنیم و سرانجام گل برافشانیم و می در ساغر اندازیم و از این رهگذر فلک را سقف بشکافیم و طرحی نو در اندازیم .
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه امام صادق
» مدرسه مهر
» مدرسه فرهنگ
» مدرسه سلام سلیمه
» مدرسه شادآموز
» مدرسه آینده سازان برتر 1
» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1
» مدرسه علم و تکنیک
» مدرسه طراوت
» مدرسه نردبان زندگی

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سوره» مدرسه مشکوه

» مدرسه علامه طباطبایی واحد یوسف آباد

» مدرسه شایستگان نور

» مدرسه حضرت رقیه(س)

» مدرسه علامه طباطبایی واحد فاطمی

» مدرسه روشنگران

» مدرسه نقش نو

» مدرسه نوآور

» مدرسه روشنگران

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه خاتم
» مدرسه فرهنگ آل یاسین
» مدرسه شکوفه‌های عفاف
» مدرسه دکتر حسابی
» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1
» مدرسه آفرینش
» مدرسه آتیه‌سازان
» مدرسه بوستان‌ امید
» مدرسه درخشانلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
نورزاده
(1399/04/07)
دختر من سال یازدهم این مدرسه بود امسال هم برای سال دوازدهم مجدد ثبت نامش کردم. برای دختر دومم متوسطه اول به دنبال مدرسه بودم .اینجا هم نظر میفرستم. در دوران کرونا مسئولین مدرسه فوق العاده عالی عمل کردند .همه دانش آموزان یازدهم برای دوازدهم باز هم اینجا ثبت نام کردند.برنامه ریزی ها و پیگیری ها و آموزش های مدرسه بی نظیر بود.حتی در دو ماه آخر مدرسه ی تسته مجازی هم برگزار شد و دختر من الان بعد از استراحت دو هفته می خواهد کلاس های دوازدهمش را شروع کند.قبولی های سالهای گذشته هم که از نزدیک دیدیم خیلی خوب بود بدون ادعا دانشگاه تهران پزشکی هم داشتند.ما که خیلی راضی بودیم.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یه دانش آموز
(1398/03/21)
سلام من امسال دهم بودم میخواستم از کادر مدرسه و معلمای خوبمون تشکر کنم
من اول سال اصلا انگیزه نداشتم ولى با معلمای خوبی که داشتیم خیلی انگیزه پیدا کردم
بعضی از معلماممون خیلی عالی با بچه ها کار میکنن میخواستم از خانم فکرى معلم عربیمون خیلى تشکر کنم من تا پارسال از عربى بیزار بودم ولى الان عاشق درس عربى هستم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدید کننده سایت
(1398/03/05)
سلام
اگه دنبال یه مدرسه هستین که براتون شخصیت قائل باشه بهتون این مدرسه پیشنهاد میکنم
البته شهریه این مدرسه کمتر از جاهای دیگه است
من توی این مدرسه خیلی چیزها یاد گرفتم بنظرم باید ادم متفاوتی باشین این مدرسه به ما احترام میزاره
ممنون از کادر مدرسه
بازدید کننده سایت
(1398/01/18)
من فقط به مدت یک سال توی این مدرسه بودم،از نظر من به نسبت امکاناتی که میدن شهریه ی بالایی دارند
صبحونه به بچه ها داده میشه ولی حتی برای امتحانات ماهانه بچه ها برگه تکثیر نمیکنن
اردوهای اجباری و غیر مفرح با زمان کوتاه (مثلا به اندازه ی یک یا دو زنگ) و اون هم با هزینه ی زیاد. اکثر مواقع به دلیل اینکه بعضی بچه ها مایل به شرکت در اردو نیستن کنسل میشه.
هرروز امتحان و پرسش که از نظر من تاثیر آنچنانی در سطح تحصیلی بچه ها نداره، فقط فشار بیهوده به بچه ها میدن.
معلم ها اکثرا خوب هستن ولی کادر مدرسه مناسب نیست.
ظاهر گرم و صمیمی دارن ولی متاسفانه ذهن های بسته ای دارن
زنگ دفاعی و رسانه هم کتاب کار نمیشه و فیلم و مستند پخش میشه
در کل ظاهر جالبی داره از نظر اینکه بچه ها توی مدرسه کفش نمیپوشن و کمدهای کوچکی برای کیف هاشون دارن ولی خب من پیشنهاد نمیکنم
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
صادقلو
(1397/12/20)
با سلام و خسته نباشید خدمت اولیای گرامی
بنده یکی از اولیا هستم، فرزندم امسال در پایه یازدهم تحصیل می کند و از کادر دفتری رضایت ندارم، به نظرم مدرسه هماهنگی که باید رو ندارد..
با تشکر از سایت تیزلند که بستر مناسبی برای ارائه نظرات مهیا کرده اند
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
محمدی
(1397/03/20)
من دخترم را دو سال هست که در این مدرسه ثبت نام کردم دخترم سال دیگر هم همین جا خواهد رفت. الان برای پسرم به دنبال مدرسه بودم که با تیزلند اشنا شدم .
اموزش های دبیران و پیگیری های اموزشی در این مدرسه بسیار عالی و قوی است .
برنامه های مشاوره ای و کارگاه های اموزشی خانم دکتر مصباح مشاور و روانشناس مدرسه در بحث مهارت های زندگی بسیار برای دختر من مفید بود .
مدیریت مدرسه سرکار خانم سوری بسیار مدبرانه و روشنفکرانه مدرسه را اداره میکنند
به پدران گرامی نظر خودم را میگویم ,گول تبلیغات مثبت یا منفی هیچ مدرسه ای را نخورید و خودتان از نزدیک به مدرسه ها مراجعه کنید .
شجاعی
(1397/03/20)
مدرسه عالیه عالی از هر نظر ....
به نظرات نوشته شده توجه نکنید فقط کافیه وارد این مدرسه بشوید و خودتون از نزدیک تفاوت اونجا را با تمام جاهایی که دیدید ببینید .
بدون ادعا با بهترین و به روزترین متد های آموزشی و مشاوره
من که دخترم امسال رشته ریاضی بود خیلی راضی بودم
دانش آموز بدبخت
(1397/03/03)
دو دوستی که در دو قسمت پایین نظر داده اند ، دانش آموزان چندین و چند سال پیش هستند ..
الان شرایط فرق کرده و راضی نیستم...
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
کریمی
(1397/02/12)
چه سایت باحالیه
تازه پیداش کردم.
مهداسلام مدرسه ی من بود. من فارغ التحصیل علوم کامپیوتر از دانشگاه شریف هستم. واقعا مدرسه ی عالی ای بود. معلم های جوون ولی باسواد و متعهد. کادر مدرسه واقعا متعهد و دلسوز هستند.
واقعا مدرسه خونه ی دوممون بود.
یاد اون روزها بخیر
بازدید کننده سایت
(1397/02/09)
خیلی خوشحالم که اسم مدرسه خودمون رو با این تفاوت نسبت به مدرسه های دیگه دیدم .
همه مدرسه ها یک یا دو نظر دارند ولی مهداسلام پر از نظر کاربران بود .
خیلی خوب میشه فهمید مدرسه ای که خوب کار میکنه و قبولی دانشگاهش و تربیت دختراش زبونزد همه مدارسه یک عالمه رقیب و بدخواه داره .
و البته برای سالم نگهداشتن محیطشون دور از در نظر گرفتن مسایل مالی به راحتی از حضور دانش آموزان ضعیف و غیر اخلاقی جلوگیری میکنند .
خب بدخواه هم زیاد میشه.
همه تعریف کنند جای تعجب داره
بازدیدکننده سایت
(1397/01/26)
سلام من دانش اموز این مدرسه ام و راضی نیستم
به نظرم اکثر قبولی ها در رشته تجربی در حد میکروبیولوژی یا زیست شناسی هستند.
ثبت نام را پیشنهاد نمیکنم
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1396/12/11)
این مدرسه واقعا از لحاظ تربیتی فوق العاده است و اگر کسی میخواد کنترل همه جانبه روی فرزندش داشته باشن حتما به اینجا بیاره.
با اینکه همه مدارس غیر دولتی پیش دانشگاهی ها 5شنبه ها میرن مدرسه و روزهای عادی حداقل تا 4 مدرسن ولی اینجا اینطور نیست.به نظرم کادر زیاد قوی نداره و اعتقاد در این مدرسه این است که 90 خود دانش اموز و 10 معلم تاثیر گذار است. در هیچ مدرسه ای جوی به زیبایی اینجا تجربه نمیکنید که من 4 سال تجربه کردم. از مدیر و مشاورم صمیمانه ممنونم که در این چند سال پشتم بودن. با این که الان دانشجوی میکروبیولوژی هستم ولی خیلی اوقات سر میزنم به کادر چون مثل خانوادم صمیمانه دوسشون دارم و هیچگاه محبتاشونو فراموش نمیکنم
بازدیدکننده سایت
(1396/11/20)
به نظرم بجز مدیر خوب هیچ چیز خوبی نداره
رشته تجربی و ریاضی خوبی نداره اما رشته انسانی توانایی دارند...
ممکنه که خیلی پیشتر ها این مدرسه عالی بوده باشه اما به نظرم الان اینطور نیست.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز یازدهم ریاضی
(1396/11/04)
چه مکان خوبی برای تشکر .
خانم سوری مدیر عزیز ممنونم که همیشه درب اتاقتان به روی ما باز است و یا با حضور گرم خودتون در جمع ما دانش آموزان هیچگونه نیازی به حرف زدن پشت سرتان در فضای مجازی برای ما نمی گذارید .
چه قدر خوب که به ما فرصت رشد می دهید .
متشکرم.
ایمانی منش
(1396/09/06)
با عرض سلام و تشکر از مسئولین این سایت به علت راه اندازی چنین سایت خوبی که امکان تبادل نظر در آن وجود دارد.
دختر من امسال اولین سالی است که در این مدرسه است و متاسفانه کادر اداری و آموزشی نتوانستند نظر من رو جلب کنند (در صورتی که دخترم با استعداد و باهوش است)
و برای ترم بعدی دنبال یک مدرسه ی خوب در همین محدوده می گردم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/07/28)
سلام به مسولین مدرسه مخصوصا مدیر محترم
بعید میدونم فرصت پاسخگویی در این سایت را داشته باشند چون تمام وقتشان را برای بچه های ما گذاشته اند . ولی دوست داشتم جایی از انها تشکر کنم و این فرصت را عنیمت دانستم .
از اینکه دانش اموزان ضعیف (تنبل ) و دارای اخلاق ضعیف را برای سال تحصیلی جدید ثبت نام نکردید بسیار سپاسگزارم .
بازدیدکننده سایت
(1396/06/11)
بهترین مدرسه ای که تا حالا مشاهده کرده اید . مهداسلام مدرسه نیست یک سبک زندگی ه جدیده .
کادر عالی ای دارد.اخلاق انسانی را اینجا میبینید . رقابت دوستانه علمی را درک میکنید .معنویت را با تمام وجود حس میکنید .
بازدید کننده سایت
(1396/05/23)
برای کسانی که می خواهند این مدرسه را انتخاب کنند .مهداسلام مدرسه شاد و قانونمنده . اگر توانایی درس خوندن با برنامه های سنگین و قوی را دارید وارد این مدرسه بشید وگرنه بچه های تنبل و بچه هایی که به قوانین نمیتونند احترام بزارند خیلی زود در این مدرسه خسته میشن.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سعیدی
(1396/05/23)
مدیر محترم دبیرستان مهداسلام .جلسات کارگاهی مشاوره برای اموزش مطالعه موفق در تابستان خیلی عالی بود .برای ایجاد انگیزه دختر من خیلی مفید بود . لطفا این جلسات را در طی سال تحصیلی هم ادامه دهید .
آقازاده
(1396/05/23)
آقا و یا حانم محترمی که پاسخ اینجانب را دادید، معاونین با توجه به تخصص بالاشون دروس تخصصی را تدریس میکنند
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
متاسفانه مجبور شدیم بخش طولانی پیام فوق را حذف کنیم.

همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/04/26)
سلام خدمت خانم ااقا زاده دختر من پایه دهم تجربی بود و با نظر باز دیدکننده سایت که نوشتند معاونین خانم مصباح و مهاجر درس زیست و شیمی تدریس می کنند و این کار درست نیست من هم موافقم این که تدریس می کنند درست نیست و حق الناس می باشد دختر من چون سال بعد کلاس یاز دهم می رود و دو سال بیشتر نمانده که دیپلم بگیرد دوباره بر خلاف میل با طنی توی همین مدرسه ثبت نام کردم .الان هم فقط برای این که با بچه ام لج نشوند اسمم را ننوشتم کلا انگیزه را از بچه می گیرند دوستمان هم اگر درس سواد رسانه و شیمی و زیست ومشاور را برای خانم مصباح و مهاجر نوشتند درست است کمی هم منصف باشید چهار سال پیش با الان فرق کرده شاید سال بعد با امسال فرق کنند من مشکلات امسال را نوشتم
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
یه سومی
(1396/04/25)
خانم یزدانی دبیر زیست سال سوم فوق العاده از شما ممنونم .وقتی نمره امتحان نهایی م که 20 شده بود را دیدم قدر زحمات و سخت گیری های شما را در طول سال تحصیلی بیشتر دونستم .
ممنون از خانم سوری( مدیرمون ) به خاطر انتخاب معلم های فوق العاده.
یزدانی
(1396/04/24)
به نظرم مدرسه ی جالبی نبود، 4 سال اونجا درس خوندم اما خیلی تعریف نداشت. مدیر مدرسه خوبه اما از دبیرا خیلی راضی نیستم.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
هدی
(1396/04/21)
من دانش آموز این مدرسه بودم
الان روانشناسی دانشگاه شهید بهشتی میخونم
از همه کادر مدرسه به خاطر برنامه ریزی های دقیق و آموزش پیگیری که داشتند تشکر میکنم.
پیشرفت درسی بسیار بالایی در این مدرسه داشتم و دو سال پر از شادی و خاطره رو پشت سر گزاشتم .
آقازاده
(1396/04/17)
نظرات منفی را که خواندم خنده ام گرفته بود اصلا معلوم نبود دانش آموزشان مربوط به کدام پایه و رشته تحصیلی بود از طرفی گفته اند معلم زیست خوب نیست از طرفی گفته اند ، سوم انسانی معلم ها خوب نبود مگه سوم انسانی زیست دارند یا سوم انسانی سواد رسانه دارند
من که دخترم 4 سال دانش آموز اونجا بود و الان دانشگاه علامه حقوق میخواند . مدرسه فوق العاده ای از نظر کادر و برنامه های تربیتی بود . معاونین برعکس بقیه مدارس تحصیلات دانشگاهی بالایی داشتند که برای شناخت بیشتر دانش اموزان یک درس تخصصی را هم تدریس میکردند .
(1396/04/17)
سلام
من دانش اموز این مدرسه بودم 3 سال پیش.
نظرات دوستان رو پایین خوندم بالاخره هر جایی که کار میکنه دافعه داره و جاذبه داره منم توی مدرسه خیلی وقت ها از فشار درس و امتحان خسته میشدم ولی بعدش میفهمیدم که این فشار لازم بوده و خداروشکر بخاطر همین فشار ها بود که الان دانشگاه خوبی قبول شدم.
اینم بگم که این مدرسه به شدت روی اخلاقیات بچه ها کار میکردن خیلی گیر نبودن ولی یکی دو نفری میشناختم که بخاطر مشکل اخلاقی به شدت با مدرسه دعواشون شد و اخراج شدن
در کل من از برخورد پرسنل و مهارت دبیرها و برنامه های جانبیشون که همه چیو فقط توی درس نمیدیدن خیلی راضی بودم.یه محیط دوستانه خیلی خوبی هم داشت که واقعا روز اخری که از مدرسه رفتم دلم برای همه معاونین و مدیر و معلم ها تنگ شده و هنوزم میرم سر میزنم هرچند وقت یکبار.
وقتی به دوستام که جاهای دیگه بودن صحبت میکنم واقعا میبینم مهد اسلام یچیز دیگه بوده.دلم تنگ شده برای همشون
بازدید کننده سایت
(1396/03/03)
من 3ساله پیش یکی از دانش آموزان این مدرسه بوده ام احساس میکنم دوستانی که نظر نوشتن اغراق کردن چرا که من و تمام همکلاسی هام از ارامش مدرسه راضی بودیم و مدرسه اصلا حواشی نداشت واکثر معمامون بالای 40 سال بودن و سرشار از تجربه ومعلمای جوونمون هم سواد بسیار خوبی داشتند
نعیمى
(1396/02/19)
من دانش آموزم و در این مدرسه ثبت نام کردم واقعا انگیزم رو بعد عید از دست دادم.... انقدر که هروز همش کلى امتحان میگیرن از نحوه تدریس معلم ها راضی نیستم. حالا اینکه معلم ها معاون ها باشن عیب نداره مهم درس دادنه تو ای مدرسه فقط چندتا معلم خوبن بقیه همه فقط از رو درس در میدن به نظرم مدرسه بیشتر به فکر فرعیاته تا درس که تست بزنیم و برنامه ریزى کنیم و..... اردو هاشونم در سال شاید دوتاش خوب باشه کلا سه چهارتا میبرن که اکثرشم مال درسامونه... آخه اردو رو هم اجباری کردن....
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/02/18)
با سلام خسته نباشید
من یکی از اولیای مدرسه هستم در این مدرسه جا دارد از خانم گلزاری معلم دین و زندگی،خانم صالحی معلم منطق،خانم کیایی معلم زبان،خانم یزدانی مقدم معلم ریاضی ،خانم علیجانی معلم اقتصاد تشکر نماییم چون همه بچه ها از آنها راضی هستند و بچه ها را تشویق می نمایند و تدریس خوبی دارند خدا به آنها توفیق دهد.
بازدید کننده سایت
(1396/02/18)
سلام
از مدیر محترم تقاضا داریم حالا که بچه ها در ار دوی مطالعاتی هستند به معلمین تذکر دهند که به بچه ها اضطراب وارد نکنند خصوصا معلم ادبیات و تاریخ و جغرافیا که خودشان کوه اضطراب هستند و سر کلاس که بچه ها در حال مطالعه هستند یک ریز حرف می زنند و به دانش آموزان اضطراب وارد می کنند
بازدید کننده سایت
(1396/02/07)
سلام من تازه با سایت مدرسه آشنا شدم واقعا یک سال از عمر دخترم را تباه کردم اصلا دخترم بی انگیزه شده سال سوم دبیرستان است ولی از بس جریمه و تکلیف نوروزی دادن اصلا نتوانست از تعطیلاتش استفاده کند اضطراب دارد و به بچه می گویند بچه تنبل است برود هنرستان حالا که یک سال دیگر مانده دوران تحصیلش تمام شود مشاور مدرسه معاون مدرسه است و معلم سواد رسانه پایه دهم نیز می باشد هشت میلیون و چهار صد هزار تومان فقط شهریه دادیم به جز سرویس مدرسه ولی مجبورم خود معلم های مدرسه بیایند خانه تدریس کنند فقط چند نفر از بچه ها را تشویق می کنند و اعتماد به نفس آنها رفته بالا معلم عربی مهندس است مدرک حو زه علمیه دارد برای مشاوره تحصیلی مجبوریم ببریم بیرون و هزینه کنیم دروس پایه زیست و ریاضی و شیمی و عربی که این طور است هیچ مقامی جواب گو نیست حتی اداره می گو یند غیر انتفاعی است بروید با خو دشان صحبت کنید .یا صاحب الزمان ادرکنی
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/02/06)
سلام از این مدرسه اصلا از نظر آموزشی راضی نیستم زیست که درس پایه ای است معلم زیست معاون مدرسه است معاون دیگر مدرسه معلم شیمی ،از مشاور مدرسه و معلم سواد رسانه راضی نیستم از معلم های ریاضی و زیست اصلا راضی نیستم معلم ادبیات فقط جریمه می دهد بر ای دانش آموز سال سوم که باید فکر کنکور باشد باید تمام وقتش را جریمه بنویسند. اداره هم می روی چون غیر انتفاعی است کسی پاسخ گو نیست .رشته انسانی که هیچ معلمی که تدریس می کند رشته مر تبط نمی باشد
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
کیانی
(1395/05/05)
منم با نظر خانم یا آقای یاسری موافقم. اصلا صلاحیت ندارن که فرزندم رو دستشون بسپرم
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، آماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.