سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) دخترانه غیر دولتی نورا

مدرسه نورا یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 5 (محدوده شهرک اکباتان) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی شهرک اکباتان، فاز 3، انتهای شکوری شرقی، جنب بلوک E2، جنب باغ شرافت، مدرسه نورا ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44663994 - 44643403 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم خانم مریم شبیری است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : https://nooraschool.ir
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، واتس‌اپ، شاد، ایتا، بله، اینستاگرام، آپارات و غیره هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 9,237 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 7 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 7 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 3824)

مدرسه نورا، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی دخترانه : شهرک اکباتان، فاز 3، انتهای شکوری شرقی، جنب بلوک E2، جنب باغ شرافت، مدرسه نورا

آموزشی – تربیتی مجتمع
مجتمع آموزشی نورا درسال 1373 در فضایی به وسعت 6500 متر مربع در شهرک اکباتان با کادری مجرب و زیرنظر مشاورین کارآمد فعالیت علمی فرهنگی خود را با نام عمران آغاز کرده و با مد نظر قراردادن نکات زیر فعالیت خود را گسترش داده است
تربیت نسلی آگاه، متعهد و کارآمد با بنیه قوی علمی
تلاش درجهت ایجاد بستری مناسب برای شکوفایی استعدادهای دانش‌آموزان با عنایت به تفاوت‌های فردی
توجه به بهداشت روانی دانش‌آموزان در طراحی برنامه‌های آموزشی فرهنگی و تفریحی
ایجاد زمینه‌های مشارکت دانش‌آموزان در امور مختلف با اعتقاد به تاثیر آن در تقویت اعتماد به نفس و بالا بردن قدرت تصمیم‌گیری در ایشان
استفاده بهینه از مناسبت‌های مختلف برای آشنا کردن دانش‌آموزان با ارزش‌های اخلاقی و دینی
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سفیران پردیس
» مدرسه جهان آرا
» مدرسه سلام فرمانیه
» مدرسه عدالت 1
» مدرسه آفاق ویستا
» مدرسه شهید بسمی
» مدرسه مهر هشتم
» مدرسه آل طه
» مدرسه مهر ورزان
» مدرسه پانزده خرداد(15 خرداد)

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سلام یاسین
» مدرسه موعود
» مدرسه مشکوه
» مدرسه تزکیه
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه بحرالعلوم
» مدرسه دارالفنون
» مدرسه راه امیرکبیر
» مدرسه سیمای فرشتگان
» مدرسه سوده

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه علامه امینی» مدرسه دانش

» مدرسه علامه طباطبایی واحد ونک

» مدرسه سرو اندیشان آفتاب

» مدرسه کلاسیکو(مجازی)

» مدرسه سلام سایه سرو

» مدرسه شکوه شفق

» مدرسه آفرینش

» مدرسه مهر هشتم

» مدرسه نوآور

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مفید (واحد نیایش، تخصصی علوم انسانی)
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه مفید
» مدرسه سرای دانش واحد حافظ
» مدرسه آل طه
» مدرسه عطارد علم
» مدرسه امید ایران
» مدرسه موفق
» مدرسه امید ایران
» مدرسه صبالیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
بازدیدکننده سایت
(1402/07/20)
سلام
مدرسه نورا خوبه ولی یه ایرادهایی هم داره که اگه توسط مدیران مدرسه بهش توجه و رسیدگی بشه خیلی خوب میشه بعضی از معلم ها برخورد خوبی ندارن و رفتارشون با دانش آموز نوجوان درست نیست و اگه مثلا یک بار دانش آموز نقص تکلیف داشته باشه دائم یادآوری میکنن و تا آخر سال نظرشون منفی میشه . مشاور پایه هفتم کم تجربه بودن و بعضی دبیران بین دانش آموزان تبعیض قائل میشن و این رو دانش آموز حس میکنه و احساس خوبی نداره .ناهارخوری نداره و بچه ها تو حیاط روی زمین باید بشینن و اجازه تو کلاس موندن هم ندارن
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
عراقی
(1402/03/21)
من امروز با همسرم و دخترم برای پایه دهم رفتیم برای ثبت‌نام، با اینکه قبلا تماس گرفته بودم درمورد شرایط مدرسه نگفته بودن که پیش‌ثبت‌نام فقط باید با مادر بیایید وحضور آقایان ممنوع هست، ما هم وقتی رسیدیم درب باز بود کسی هم جلوی درب نبود و هیچ اطلاعیه‌ای هم جلوی در مبنی بر اینکه ورود آقایان ممنوع است نداشت، ما هم نظر به اینکه الان زمان ثبت‌نام مدارس هست و چندین مدرسه برای ثبت‌نام رفته بودیم وارد مدرسه شدیم و وقتی جلوی درب دفتر مدرسه شدیم یک دفعه همه جیغ کشیدن و من و همسرم تعجب کردیم، دیگه معاون مدرسه اومد بیرون و گفت نباید آقایون وارد مدرسه بشن چرا اومدین و همسرم گفت اومدیم ثبت‌نام پایه دهم و با ایشون وارد حیاط شدیم که صحبت کنیم و چون اصولا من و پدرش دوتایی همه جا برای مشاوره و تحقیق از مدرسه‌ها برای ثبت‌نام میریم و همسرم هم ایستاد تا با ایشون صحبت کنن که معاون فرمودن همسرم برن اونور بشینن، همسرم هم از برخورد ایشون ناراحت شدن و اعتراض کردن و از مدرسه خارج شدن، ایشون هم فرمودن که وقتتون رو هدر ندید چون ما اینجا شما رو ثبت‌نام نمی‌کنیم چون، همسرتون اگه آدم درستی بود همون اول از مدرسه خارج میشد، من به ایشون گفتم از روی چی دارید قضاوت می‌کنید، هنوز نمی‌دونید ما چطور آدمی هستیم، گفت اینجا فقط آدم‌های مذهبی قبول میکنه و شما از فیلتر مدرسه رد نمی‌شید، من ناراحت شدم چون نمیگم خیلی مومن هستم نه یه آدم عادی هستم که بی‌حجاب نیستم و به خیلی چیزایی که در دینم هست اعتقاد دارم و واقعا اگه فقط همین یه مدرسه روی زمین وجود داشته باشه و تمام مدارس تعطیل بشن، من حاضرم دخترم بی سواد باشه و اینجوری از دین و حجاب زده نشه چون واقعا برخورد خوبی با ما نشد.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1399/02/02)
قبولی کنکورشون چطوره؟
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/06/02)
من دوسال در این مدرسه در مقطع متوسطه اول تحصیل کردم.
اولش ممکنه کمی فشار ب بچه ها وارد شه ولی کم کم روی روال مدرسه قرار میگیرند.برخی دبیران کم سنی در این مدرسه تدریس میکنند که من به جرئت میتوانم به تدریس فوق العاده شان حتی با وجود تجربه کمتر نسبت ب دبیرانی با سن بالاتر اعتماد کنم و با اطمینان تحصیل کنم.من صمیمانه از مدیر و کادر آموزشی و دبیران گرامی سپاس گزارم.
بازدیدکننده سایت
(1398/02/01)
بهترین دوران رو اونجا داشتم فوق العاده هست از همه نظر هیچ اجباریم تو حجاب نداره ولی خب کویتم نیست مثل خیلی از مدارس کادرش مذهبین ولی واقعا خوبه
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
صبور
(1398/01/30)
ممنون از سایت خوب شما من از همه جهات از مدرسه راضیم و بهترین حسن آن سلامت اخلاقی بسیار عالی و دبیران محترم و خوب این مدرسه مشاوران بسیار عالی هستن
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1397/11/28)
دختر من سالهاست که به این مدرسه میره (از ابتدایی) و در مجموع بسیار راضی هستیم.
متوسطه اول و دوم به نظرم بهتر از ابتدایی است. برخورد کادر مدرسه چه با والدین و چه با بچه ها بسیار احترام آمیز و سرشار از آرامش هست و برای تمامی برنامه های آموزشی و پرورشی نظم فوق العاده ای دارند. بچه ها به هیچ عنوان درگیر حواشی نمیشن و تنها نکته ای که ممکنه برای والدین مطلوب نباشه، فشار درسی در مقطع دبیرستان هست. اما هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد. آمار قبولی کنکور قابل توجه هست و در آزمونهای عمومی عملکرد بچه ها شایان توجهه. فقط ممکنه بچه ها از ساعات طولانی مدرسه یا فشار درسی خسته بشن. محیط مدرسه کوچک اما بسیار صمیمی و دوستانه است.