سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) دخترانه غیر دولتی گام آفتاب

مدرسه گام آفتاب یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 5 (محدوده پونک و اشرفی اصفهانی) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی میدان پونک، خیابان عدل جنوبی نرسیده به میدان عدل، کوچه شهید مرادی، پ 29 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44416900 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم سهیلا زالی کلهری و موسس آن سهیلا زالی کلهری است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://gameaftab.ir
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 3,574 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 2 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 2 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5963)

مدرسه گام آفتاب، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی دخترانه : میدان پونک، خیابان عدل جنوبی نرسیده به میدان عدل، کوچه شهید مرادی، پ 29

محيط سالم و پرنشاط در پرتو آموزش هاي اسلامي
بهره گيري از كادر آموزشي مجرب
واحد مشاوره وبرنامه ريزي تحصيلي
مجهز به سايت كامپيوتر و اينترنت
داراي كتابخانه مجازي و حقيقي جهت مطالعه و تحقيق علمي
مجهز به كارگاه و آزمايشگاه مخصوص دوره متوسطه
داراي سالن ورزشي
مجهز به سالن غذاخوري
برگزاري اردوهاي علمي -تفريحي -زيارتي و مراسم هاي مختلف مذهبي -سنتي -ملي
برگزاري آزمون هاي ماهانه داخلي و جامع
برگزاري آزمون هاي آنلاين
برگزاري برنامه هاي تربيتي و مذهبي در جهت ارتقاء سطح معنويت دانش آموزان
برگزاري جلسات مستمر آموزش خانواده
برگزاري كلاسهاي تابستانه
برگزاري 100 دانش آموزان در امتحانات خرداد ماه
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شیخ محمدخیابانی
» مدرسه ولی عصر
» مدرسه دختران ترنج
» مدرسه دانش
» مدرسه رفاه
» مدرسه نيايش
» مدرسه نگرش آرمانی
» مدرسه آل طه
» مدرسه شوکا
» مدرسه امام صادق

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مبینا
» مدرسه میعاد نور
» مدرسه انفورماتیک
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه علوم نو
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه آتیه‌سازان
» مدرسه طراوت
» مدرسه شایستگان نور

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روشنگران» مدرسه موعود

» مدرسه صدرا نوین

» مدرسه سما 4

» مدرسه شایستگان نور

» مدرسه علوم(بزرگسالان)

» مدرسه دارالعلم

» مدرسه سفیران پردیس

» مدرسه علامه طباطایی واحد یوسف آباد

» مدرسه آفرینش نو

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه طراوت
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه دولت
» مدرسه گلستان آل طه
» مدرسه فرهنگ
» مدرسه آتیه سازان
» مدرسه فرهنگ آل یاسین
» مدرسه امید ایران
» مدرسه سوده
» مدرسه آفاق بدیعلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
محمدرضا
(1402/01/25)
دختر خودم سه سال در متوسطه اول گام آفتاب تحصیل کرده که باتوجه به شرایط خاص این سه سال بسیار از عملکرد مدرسه راضی هستیم. دخترم در آرامش درس خواند. دوستان و آشنایان زیادی در مجتمع گام آفتاب داریم که همگی از هر لحاظ راضی هستند.یک نفر از بچه های اقوام خودم در ابتدایی گام آفتاب (شهرزاد سابق) هستند که آنها نیز از رسیدگی و آموزش مدرسه بسیار راضی هستند. من بر حسب وظیفه نظرم را ارسال کردم که باتوجه به انتخاب سخت اولیا که در منطقه 5 مدارس خوب را بشناسند کمکی کرده باشم ولی اکثریت در اینگونه سایتها مثل تیزلند و غیره برای اظهار نظر ثبت نام نمی کنند و به نظرم وقت بگذارید و حضوری مدارس را بررسی کنید. دبستان گام آفتاب در خیابان 22 بهمن خیابان شهید اکبری بن بست مهتاب است و دبیرستانش در میدان عدل کوچه شهید مرادی. موفق باشید
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
آذر
(1401/04/21)
مدرسه ی خیلی خوبی هست دخترم امسالی که گذشت کلاس هفتم بود اونجا ادامه تحصیل داد مدیریت عالی و کادر اموزشی بسیار دقیق ،دبیر ریاضی سرکار خانم شفیعی و علوم سرکار خانم دباغیان فوق العاده بودن ،تشکر از مدیریت و کادر اموزشی مدرسه ،بیشتر مواردی راکه اول سال گفتن رو اجرا کردن من دخترم درسخون هست و خودم به شخصه ازشون رضایت داشتم در موقع خروج بچه ها بعد از اتمام مدرسه خیلی دقیق و سخت گیر هستن که دخترای گلمون تنها از مدرسه خارج نشن رعایت آیین نامه انضباطی در این موردشون خیلی دقیق وعالی هست با تشکرر ویژه از خانم معظمی عزیز
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.