سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) پسرانه غیر دولتی آفتاب هشتم

مدرسه آفتاب هشتم یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 5 (محدوده خیابان شهید زینعلی (کاج)) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان شهید زینعلی (کاج)، خیابان دانشگاه، پشت بانک انصار ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44925218 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم آقای محمدرضا طالبیون و موسس آن آقای محمدرضا طالبیون است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : https://maah-school.ir/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 174 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه هنوز نظری ثبت نشده است و شما می توانید اولین نفری باشید که نظر خود را با سایرین به اشتراک می گذارید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 7241)

مدرسه آفتاب هشتم، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی پسرانه : خیابان شهید زینعلی (کاج)، خیابان دانشگاه، پشت بانک انصار

تحقق ارزش‌ها و آرمان‌های متعالی انقلاب اسلامی مستلزم تلاش همه‌جانبه در ابعاد فرهنگی، علمی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی است. عرصه تعلیم و تربیت از مهم‌ترین زیرساخت‌های تعالی همه‌جانبه و ابزاری مهم برای ارتقای سرمایه انسانی شایسته کشور در عرصه‌های مختلف است و تحقق آرمان‌های متعالی انقلاب اسلامی ایران مانند احیای تمدن عظیم اسلامی، حضور سازنده، فعال و پیشرو در میان ملت‌ها و کسب آمادگی برای برقراری عدالت و معنویت در جهان، در گرو تربیت انسان‌های عالم، متقی و آزاده و اخلاقی است.
یافتن یک الگوی مناسب کاربردی برای پاسخ به نیاز‌های آموزشی و تربیتی، از دغدغه‌های اندیشمندان تعلیم و تربیت بوده و گذر زمان و سرعت پیشرفت علوم و انباشت تولیدات فکری، ضرورت الگویی سیال و منعطف را که در هر دوره‌ای پاسخگوی نیاز علمی، معرفتی و فرهنگی مدارس باشد را بیشتر می‌نماید.
نگاه ما در برنامه‌ریزی راهبردی جهت پردیس آموزشی آفتاب هشتم، معطوف به اسناد بالادستی نظام مقدس جمهوری اسلامی که به ترتیب عبارت‌اند قانون اساسی، سند چشم‌انداز ۱۴۰۴، سند تحول بنیادین آموزش‌وپرورش و همچنین سند درس ملی جمهوری اسلامی و نهایتاً بیانیه رسالت پردیس آموزشی آفتاب هشتم است.
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه هنرستان هوشمند علوم و فنون
» مدرسه آل طه
» مدرسه علوی شعبه منیریه
» مدرسه صبا
» مدرسه آرمان دانش
» مدرسه ابوعلی سینا
» مدرسه خوارزمی
» مدرسه مجتمع تطبیقی دختران
» مدرسه کوک طلایی
» مدرسه وحدت اسلامی 1

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سلام شهید زین الدین
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه فرهنگ
» مدرسه آذین علم
» مدرسه موعود
» مدرسه انفورماتیک
» مدرسه درخشان
» مدرسه آتیه‌سازان
» مدرسه سلام شهدای خلیج فارس
» مدرسه دکتر حسابی

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه پویش» مدرسه علامه طباطبایی واحد آبشناسان

» مدرسه مبتکر نوین

» مدرسه مهر هشتم

» مدرسه شکوه شفق

» مدرسه شایستگان نور

» مدرسه مهر هشتم

» مدرسه نوآور

» مدرسه نیکا

» مدرسه مشکوه

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه موعود
» مدرسه سرای زندگی
» مدرسه مهر
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه مدرسان شهرک غرب(علامه شعرانی)
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه گلستان آل طه
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه شایستگان نور
» مدرسه ندالیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

درباره این مدرسه هنوز نظری ثبت نشده است. می توانید اولین نفر باشید که درباره این مدرسه نظر و تجربه خودتان را به اشتراک می گذارید یا سوالی را مطرح می کنید. بپرسید. دیگران به شما پاسخ می دهند.