سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه سلام صادقیه


مدرسه سلام صادقیه


درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) پسرانه غیر دولتی سلام صادقیه

مدرسه سلام صادقیه یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 5 (محدوده آریا شهر - صادقیه) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی فلکه دوم صادقیه، بزرگراه محمد علی جناح، بعد از خیابان سازمان آب، ابتدای ورودی بزرگراه کرج ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44002467 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه، یکی از مجموعه مدارس سلام است (برای دیدن سایر مدارس این مجموعه، اینجا کلیک کنید).
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم سید محمدرضا توحیدی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://sadeghiyeh.salamsch.com/hschool/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 9,582 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 1 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 1 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 3790)

مدرسه سلام صادقیه ، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی پسرانه : فلکه دوم صادقیه، بزرگراه محمد علی جناح، بعد از خیابان سازمان آب، ابتدای ورودی بزرگراه کرج

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه میثاق
» مدرسه شهید صدوقی
» مدرسه شهید چراغی
» مدرسه هنرستان هوانوردی دختران آسمان
» مدرسه امام حسن مجتبی
» مدرسه علم و صنعت
» مدرسه دانشجو
» مدرسه سحر
» مدرسه روحی شاد
» مدرسه شهدای خلیج فارس

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مشکوه
» مدرسه موعود
» مدرسه سلام شهدای خلیج فارس
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه ندای سیدالشهداء(ع)
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه فرهنگ جوان
» مدرسه پژوهندگان علم ایران
» مدرسه سما 4
» مدرسه ندا

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شایستگان رازی» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه علامه طباطبایی واحد آبشناسان

» مدرسه فرهنگ جوان

» مدرسه روشنگر

» مدرسه سما 4

» مدرسه شکوه شفق

» مدرسه سلام سلیمه

» مدرسه علامه طباطبایی واحد مرزداران

» مدرسه علامه طباطبایی واحد فاطمیلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
علی
(1398/06/01)
با سلام
پسر من 4سال در این مدرسه درس خوند سال آخر نظام قدیم بود، سال اول و دوم همه چیز عالی بود تا اینکه سال سوم تمام مشاورین تشخیص دادن که پسر من باید بره رشته تجربی و پزشکی بخونه،بعد از اون پسرم درسش افت کرد و از به نظرم مسئولین کم توجهی کردن و راضی نیستم ازشون
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1397/10/26)
سلام
مظلومی هستم
پارسال پسر من تو سلام صادقیه درس می خوند
به نظرمن بسیار مدرسه با نظم و قوی آموزشی هستن
خیلی پر کار هستن
اردوهای درسی برگزار میکنن تو دانشگاه های مطرح که به خط دید بچه من خیلی کمک می کرد
ماهی یکبار آزمون جامع دارن که قشنگ بچه مارو آنالیز میکردن
هر هفته یکبار آزمون مدرسه ای کامل میگیرن و با پیامک به ما خبرمیدادن
همه چی اوکی بود ، تااینکه ما متاسفانه به دلایلی از ایران خارج شدیم و اومدیم کانادا
(1397/09/01)
با سلام
من چهار سال تو این مدرسه درس خوندم
خیلی مدرسه عالی بود
سطح علمی مدرسه بسیار بالاست
من نظرات رو در مورد مدرسمون تو این سایت دیدم اما چون هیچوقت تو مسائل مالی به مشکل نخورده بودیم نمیتونم اظهار نظر کنم
مقام های زیادی تو المپیاد داشتیم و هر سال 20 تا 25 نفر رتبه زیر 1000 کنکور داشتیم
در ضمن مدرسه فقط تو مسائل درسی خلاصه نمیشد
مسابقات فرهنگی و علمی و ورزشی زیادی داشت ، مثلا لیگ فوتبال و لیگ والیبال تو مدرسه داشتیم که به نظرم تو مدرسه دیگه ای من ندیدم
دربانیان
(1397/08/25)
من پسر کوچیکم تو این مدرسه درس میخونه و پسر بزرگم هم چند سال پیش تو این مدرسه فارغ التحصیل شد و الان دانشگاه شریف مشغول به تحصیله
بسیار مدرسه عالی و منظم
مدیریت آقای توحیدی عالیه و پیگیر مشکلات تک تک دانش آموزا و حتی اولیای بچه ها هم هست
آموزش سخت و دانش آموزای پرتلاش ، خیلی تو کتاب خلاصه نمیشن و معلم های فوق العاده ای دارن
دوتا مشکل این مدرسه داره
یکیش اینه که به درد دانش آموزای ضعیف و درس نخون نمیخوره
دومیش هم اینه که پنجشنبه ها هم مدرسه باز هستش
بازدیدکننده سایت
(1397/02/31)
مدرسه خوبی است .سطح علمی دروس اصلی بالاست .معمولا کتاب درسی با بچه ها کار نمیشود واکثرا سوالات سطوح بالاتر مانند آزمون جامع های مدارس و کتاب خیلی سبز یامبتکران و....با آنها کار میشود .
باران حسینی
(1396/05/01)
با سلام وظیفه خودم میدونم که در مورد این مدرسه هر چه می دونم اطلاع رسانی کنم تا مثل ما دچار مشکل نشید وقتی پسرم قبول شد در باره این مدرسه خیلی توی سایتها تحقیق کردم متاسفانه همه خوب می گفتند که المپیادی داره...ولی افسوس
مدرسه ٧میلیون از ما چک گرفتند گفتند اگه پسرتون علامه حلی قبول شد چکاتون پس میدیم الان که رفتم میگم پسر من علامه قبول شده چکا رو پس بدید میگه خانم صبر کنید تا موعد چک برسه یعنی می خواد اولین چک من که ٢میلیونه نقد بشه ؟
پاسخ : مدارس موقع ثبت نام می توانند اسناد مالی دریافت کنند. اما طبق قانون در صورت انصراف شما از تحصیل در مدرسه پیش از یکم مهر فقط می تواند 5 درصد شهریه رسمی اعلامی بعلاوه هزینه دوره تابستان را دریافت کنند.
شما می توانید با پرداخت چک معادل دو هزینه فوق (طبق برگه رسمی اعلامی اداره آموزش و پرورش) چک قبلی را پس بگیرید. همچنین در صورت عدم همکاری مدرسه امکان مراجعه به اداره آموزش و پرورش منطقه معاونت یا بخش مدارس غیر انتفاعی و طرح موضوع وجود دارد که سریعا مورد بررسی قرار می گیرد و معمولا به سرعت مشکل حل می شود.
(1395/11/18)
سلام
متاسفانه مشخصات این مدرسه در سامانه شما اشتباه و قدیمی است.
این مدرسه، همان راهنمایی سلام صادقیه بوده که مشخصات شما بروز نبوده و جای تعجب دارد، در ضمن با عنایت به استقبال فراوان از این مدرسه و بازدید بالای سایت آن، برخورد شما با موضوع جای تعجب دارد؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
اصلاح شد
از توجه شما متشکریم
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!