سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) پسرانه غیر دولتی علامه طباطبایی 2

مدرسه علامه طباطبایی 2 یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 5 (محدوده ستاری) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی بزرگراه نیایش، انتهای ستاری شمالی، دوربرگردان جنوبی، خروجی دوم، خیابان شعرا، پلاک 13 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44841947 - 44841948 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم آقای محمدحسین پیرزیاد و موسس آن آقای محمدجعفر مستوفی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://mat.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 4,961 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 1 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 1 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 3698)

مدرسه علامه طباطبایی 2، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی پسرانه : بزرگراه نیایش، انتهای ستاری شمالی، دوربرگردان جنوبی، خروجی دوم، خیابان شعرا، پلاک 13

مجتمع فرهنگی و آموزشی علامه‌طباطبايی، همانطور که از نامش پيداست در وهله‌ی اول يک مجموعه‌ی فرهنگی و سپس آموزشی است. مؤسسين مجتمع علامه‌طباطبايی همواره دغدغه مسائل فرهنگی را در اولويت برنامه‌هايشان داشته و دارند از همين روی به تعميق و نهادينه کردن مباحث فرهنگی در مجموعه مدارس خود اهميت خاصی می‌دهد. از جمله راهبردهای اساسی در برنامه‌های تشکيل، تحکيم و تعالی مجموعه مدارس علامه‌طباطبايی، فرهنگسازی و گفتمان‌سازی، بسترسازی و همسوسازی، آموزش و توانمندسازی و تدوين کاربست‌های پژوهشی در راستای رشد و تکامل شخصيت فردی و اجتماعی دانش‌آموزان می‌باشد.
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه حضرت سیدالشهدا(ع)
» مدرسه مشکوه
» مدرسه دانش
» مدرسه آتیه سازان
» مدرسه سلام پیروز
» مدرسه محسن
» مدرسه سلام سلیمه
» مدرسه بحرالعلوم
» مدرسه مهر مینوی دانش

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه پویش» مدرسه مفید (واحد نیایش، تخصصی علوم انسانی)

» مدرسه سرای دانش واحد پرسش

» مدرسه علامه طباطبایی واحد یوسف آباد

» مدرسه علوم نو

» مدرسه سلام گلبانگ

» مدرسه روشنگران

» مدرسه صدرا نوین

» مدرسه سوده

» مدرسه سوده

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه خاتم
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه راه معصومه
» مدرسه سرای زندگی
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه علوم نو
» مدرسه انفورماتیک
» مدرسه دکتر حسابی
» مدرسه آفرینش
» مدرسه شهید مقدادیانلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
سپیده
(1401/01/25)
سلام خواستم بپرسم آیا مدرسه ی علامه طباطبایی مدرسه ی خوبی است؟ آیا راضی بودید از این مدرسه ؟ اگر تجربیاتتون رو در اختیار من قرار بدین ممنون میشم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.