سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه اعلام کرده است علاوه بر اینکه با توجه به شرایط کرونا، تعداد دانش‌آموزان در کلاس را کاهش داده است، بخشی از کلاس‌ها را هم به صورت آنلاین برگزار می‌کند.


متوسطه دوم پسرانه علوی شعبه آریاشهر، آمادگی خود را برای آموزش حضوری و مجازی اعلام کرده است. در شروع سال تحصیلی دانش‌آموزان گروه‌بندی شدند و در روزهای مختلف، آموزش حضوری در کلاس‌ها با تعداد محدودی از دانش‌آموزان برگزار شد؛ همچنین مدرسه به دستگاه‌های تب‌سنج و ضدعفونی کننده تجهیز شده است. مؤسسه‌ی علوی در شروع سال تحصیلی از سامانه‌ی آموزش مجازی انحصاری، برای مدارس خود در سراسر کشور رونمایی کرد. این سامانه امکان پخش صدا و تصویر هم‌زمان دانش‌آموزان و معلمان را دارد و دبیران می‌توانند از تخته‌ی مجازی، اشتراک‌گذاری تصویر و بارگذاری ارائه‌ی خود برای آموزش استفاده کنند.
امکان ضبط جلسه‌ی برگزار شده، پخش ویدیوهای آموزشی، گروه‌بندی کردن دانش‌آموزان و انجام فعالیت‌های مجازی گروهی تحت نظارت دبیران در این سامانه فراهم شده است. در حال حاضر تمامی کلاس‌های درسی، فوق برنامه و مشاوره‌ی فردی و گروهی مدرسه‌های مؤسسه‌ی علوی در این سامانه برگزار می‌شوند. علاوه بر آموزش مجازی، امکان آزمون برخط چهارگزینه‌ای و تشریحی، سنجش برخط دانش‌آموزان و مشاهده‌ی ویدیوهای آموزشی در این سامانه فراهم شده است.
هیئت مدیریه‌ی مؤسسه و مدیران مدرسه در تلاشند تا دانش‌‌آموزان و دبیران با بهترین کیفیت آموزش، سال تحصیلی را به اتمام برسانند و دغدغه‌های والدین را در شرایط کنونی کاهش دهند؛ به همین موجب تمام مدارس مؤسسه‌ی علوی با نصب دکل‌های مخابراتی یا اتصال فیبر نوری به اینترنت پرسرعت تجهیز شده‌اند. نصب سرورهای اختصاصی در بزرگترین مرکز داده‌ای کشور واقع در برج میلاد، اینترنت اختصاصی پرسرعت سمت سرور و تجهیز دبیران به لپ‌تاپ شخصی و قلم‌نوری، آموزش مجازی باکیفیتی را برای دانش‌آموزان این مدارس محیا کرده است.

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) پسرانه غیر دولتی علوی شعبه آریاشهر

مدرسه علوی شعبه آریاشهر یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 5 (محدوده صادقیانه) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی فلکه دوم صادقیه،خیابان آیت الله کاشانی،خیابان نجف زاده فروتن،نبش گلستان دوم،پلاک 17 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44075669 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه، یکی از مجموعه مدارس علوی است (برای دیدن سایر مدارس این مجموعه، اینجا کلیک کنید).
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم محمد علی جهاندیده و موسس آن امیر عرب پور است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : https://alavi.ir/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 814 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه هنوز نظری ثبت نشده است و شما می توانید اولین نفری باشید که نظر خود را با سایرین به اشتراک می گذارید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5902)

مدرسه علوی شعبه آریاشهر، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی پسرانه : فلکه دوم صادقیه،خیابان آیت الله کاشانی،خیابان نجف زاده فروتن،نبش گلستان دوم،پلاک 17

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه سما 4
» مدرسه امام خمینی (ره)
» مدرسه سیمای فرشتگان
» مدرسه حضرت رقیه(س)
» مدرسه مشکوه
» مدرسه فرشتگان برتر
» مدرسه سوده
» مدرسه شادآموز
» مدرسه امام صادق

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سلام سبز» مدرسه روشنگر

» مدرسه گلهای یاسین

» مدرسه سلام صدر

» مدرسه علامه طباطبایی واحد ونک

» مدرسه علامه طباطبایی واحد دکتر فاطمی

» مدرسه مشکوه

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه نیکا

» مدرسه شایستگان رازیلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

درباره این مدرسه هنوز نظری ثبت نشده است. می توانید اولین نفر باشید که درباره این مدرسه نظر و تجربه خودتان را به اشتراک می گذارید یا سوالی را مطرح می کنید. بپرسید. دیگران به شما پاسخ می دهند.