سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه نگرش آرمانی


مدرسه نگرش آرمانی


درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) پسرانه غیر دولتی نگرش آرمانی

مدرسه نگرش آرمانی یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 1 (محدوده دزاشیب) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی میدان تجریش، خیابان دزاشیب، خیابان کریمی، نبش بن‌بست پهلوان، پلاک 210 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 26425167 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه، یکی از مجموعه مدارس نگرش آرمانی است (برای دیدن سایر مدارس این مجموعه، اینجا کلیک کنید).
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم آقای مهدی شاه حسینی و موسس آن آقای سید رضا رشیدالاسلامی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : https://negareshschools.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، واتس‌اپ، شاد، ایتا، بله، اینستاگرام، آپارات و غیره هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 4,606 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 1 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 1 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 7140)

مدرسه نگرش آرمانی، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی پسرانه : میدان تجریش، خیابان دزاشیب، خیابان کریمی، نبش بن‌بست پهلوان، پلاک 210

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه نور فرهنگ
» مدرسه علوی شعبه جنت‌آباد
» مدرسه شهید عموئیان 1
» مدرسه علم و صنعت
» مدرسه عطارد علم
» مدرسه طلوع
» مدرسه میزان
» مدرسه مشکوه
» مدرسه سلام یاسین
» مدرسه حضرت رقیه(س)

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه هاتف
» مدرسه موعود
» مدرسه سرای علم
» مدرسه فرهنگ جوان
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه روشنگران
» مدرسه مهر هشتم
» مدرسه فرزانه

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مهر هشتم» مدرسه سلام یاسین

» مدرسه البرز پایدار

» مدرسه مبینا

» مدرسه خاتم

» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1

» مدرسه آفاق ویستا

» مدرسه نوآور

» مدرسه ساعی (اندیشه فردا)

» مدرسه بوستان‌ امید

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مدرسان شهرک غرب(علامه شعرانی)
» مدرسه صدا و سیما
» مدرسه آتیه‌سازان
» مدرسه خاتم
» مدرسه صبا
» مدرسه عطارد علم
» مدرسه شایستگان نور
» مدرسه خواجه نصیرالدین طوسی
» مدرسه آفاق بدیع
» مدرسه ستارگان هدفلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
دکتر یاسینی
(1402/02/29)
مدرسه نگرش کادر بسیار با تجربه در عین حال جوانی داره که از مدارس سلام و همت جداشدن و با ایده های خوبی که دارن مدرسه بهتری تاسیس کردن آقای صالحی ناظم بسیار دوست داشتنی جوان و شوخ در عین حال جدی و بروزی هستن و آقای شاه حسینی مدیری لایق و با فهم و کمالات مدرسه 800 متر حیاط داشت که زمین والیبال و فوتبال و فضای کلاس هم مناسب بود حدود 600 دانش آموز کلا داشتن و 120 نفر هم معلم وکادر در مورد کلاس هفتم سه کلاس 25 نفره برای سال 1402 برای پسران در نظر گرفتن نسبت به مدارس دیگر بسیار مترقی و قابل مقایسه نبودن در ضمن کلاسهای متنوع رباتیک برنامه نویسی و مارکتینگ دارن و خلاصه واقعا حرفه ای و بروز هستن دلیل جدایی مدرسه نگرش از مدارس سلام فشار درسی در دوره اول دبیرستان روی بچه ها بود که آقای شاه حسینی مخالف تمرکز بیش از حد روی درس و فشار بیش از حد از کلاس هفتم روی بچه ها هستن
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.