سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) پسرانه غیر دولتی پیشگامان

مدرسه پیشگامان یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 5 (محدوده اتوبان نیایش ) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی اتوبان نیایش (شهید آبشناسان)، بین جنت‌آباد شمالی و ستاری، جنب پمپ گاز، بلوار امام حسین (ع)، کوچه کوهپایه ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44488194 - 44488164 - 44488185 - 44488197 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه، یکی از مجموعه مدارس پیشگامان است (برای دیدن سایر مدارس این مجموعه، اینجا کلیک کنید).
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم آقای اسماعیل قنبری است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.pishgamansch.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 5,573 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 1 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 1 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 3443)

مدرسه پیشگامان، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی پسرانه : اتوبان نیایش (شهید آبشناسان)، بین جنت‌آباد شمالی و ستاری، جنب پمپ گاز، بلوار امام حسین (ع)، کوچه کوهپایه

مجتمع آموزشی پيشگامان اولين مدرسه غيردولتی ايران درسال 1368 فعاليت خود را در منطقه 12 آموزش و پرورش به عنوان قطب آموزشی ايران آغاز كرد و شاگردان بسيار موفقی را به جامعه دانشگاهی كشور معرفی نمود، به عنوان مثال شاگرد اول دوره اول اين مجتمع جناب آقاي اميرعلی كيا پس از شاگرد اولي در دانشگاه شريف در رشته مهندسي برق الكترونيك، اينك در برترين دانشگاه جهان (استنفورد) دانشجوی فوق دكترا است.
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه پژوهشگران
» مدرسه مبینا
» مدرسه زهرای مطهر
» مدرسه ندای آزادی
» مدرسه فرهنگ
» مدرسه کیمیای سعادت
» مدرسه پژوهشگران
» مدرسه آریان
» مدرسه 22 بهمن 1
» مدرسه رضوان تهران

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه انفورماتیک
» مدرسه موعود
» مدرسه عترت
» مدرسه سروش
» مدرسه بحرالعلوم
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه سوده
» مدرسه هاتف
» مدرسه امام خمینی (ره)
» مدرسه روشنگران

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مهر هشتم» مدرسه سفیران پردیس

» مدرسه سهراب سپهری

» مدرسه بوستان‌ امید

» مدرسه دکتر حسابی

» مدرسه سوده

» مدرسه خجستگان زهرا

» مدرسه آیندگان دانش

» مدرسه سرو اندیشان آفتاب

» مدرسه شایستگان نور

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مشکوه
» مدرسه آینده سازان برتر 1
» مدرسه جوانه های علم و فرهنگ
» مدرسه سرو اندیشان آفتاب
» مدرسه دکتر حسابی
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه درخشان
» مدرسه مشکوه
» مدرسه آل طه
» مدرسه شوق پروازلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
رضایی
(1400/01/03)
سلام من اولیا دانش آموز هستم .از جناب اقای امیری خیلی تعریف میشنویم ولی متاسفانه توی مدرسه حضور ندارن ، با اینکه ندیدمشون ازشون تشکر میکنم چون وقتی با پسر من کار کردن هم اخلاق و هم درسش بهتر شده
از اقای رضاعلی و امیری بی نهایت سپاسگزارم.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.