سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) پسرانه غیر دولتی کوشیار گیلانی 2

مدرسه کوشیار گیلانی 2 یک مدرسه پسرانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 5 (محدوده شهران) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی شهران، بالاتر از میدان دوم جنب بانک ملی، پلاک169، دبیرستان کوشیار گیلانی ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44959197 - 44959198 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم آقای نصرالله آزاد و موسس آن آقای مجید فقیهی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 44959197 - 44959198 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 44354223 - 44359197 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : https://www.koushyarschool.ir/HSchool/#/Frontpage
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 5,758 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 1 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 1 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 3736)

مدرسه کوشیار گیلانی 2، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) غیر دولتی پسرانه : شهران، بالاتر از میدان دوم جنب بانک ملی، پلاک169، دبیرستان کوشیار گیلانی

با بیش از ۱۲ سال سابقه و کسب رتبه‌های برتر علمی، فرهنگی و ورزشی
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه فرشتگان
» مدرسه جهان آرا
» مدرسه علوم و فنون
» مدرسه اتحادنو
» مدرسه جمشیدجم
» مدرسه نیکا
» مدرسه فردوس برین
» مدرسه دنیای حنانه
» مدرسه سوده
» مدرسه ندای سلام

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سفیران پردیس
» مدرسه شکوفا(نگرش آرمانی)
» مدرسه بحرالعلوم
» مدرسه موعود
» مدرسه سلام سبز
» مدرسه فرهنگ
» مدرسه بشرا
» مدرسه نوید صالحین
» مدرسه شایستگان نور
» مدرسه امام صادق

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سلام صدر» مدرسه سلام گلبانگ

» مدرسه نقش نو

» مدرسه پویش تفکر

» مدرسه دکتر حسابی

» مدرسه بهار پروانه‌ها

» مدرسه سفیران پردیس

» مدرسه هنرستان خواجه نصیرالدین طوسی

» مدرسه سلام پیروز

» مدرسه فجر خاتم

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه بوستان‌ امید
» مدرسه مهر
» مدرسه کلاسیکو(مجازی)
» مدرسه دکتر حسابی
» مدرسه مشکوه
» مدرسه جابر بن حیان
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه آتیه‌سازان
» مدرسه شایستگان نور
» مدرسه ندالیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
محمد
(1400/10/14)
به نظر من یکی از مهمترین ویژگی های این مدرسه توجه به سلامت روان بچه ها در کنار درس هست که بخصوص در این ایام بیماری کرونا به من و پسرم خیلی کمک کرد تا با وجود شرایط خاص اجتماع بهترین کارآیی رو از نظر درسی و اخلاقی داشته باشه از این بابت از مسئولین دلسوز مدرسه کوشیار تشکر می کنم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.