سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) دخترانه نمونه دولتی عفاف

مدرسه عفاف یک مدرسه دخترانه در مقطع متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 5 (محدوده شهرزیبا) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی شهرزیبا، بلوار فرهنگ، روبروی بانک صادرات ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44320290 - 44310666 - 44319091 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم خانم نجیبه رمضانپور است.
این مدرسه از نوع مدارس نمونه دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://efafedu.ir/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 88,409 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 141 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 141 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 3690)

مدرسه عفاف، متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) نمونه دولتی دخترانه : شهرزیبا، بلوار فرهنگ، روبروی بانک صادرات

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه نگرش آرمانی
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه نیم‌ رخ
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه انفورماتیک
» مدرسه فرازدانش
» مدرسه سینا
» مدرسه دکتر حسابی
» مدرسه سوده
» مدرسه سلام فرمانیه

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه علامه طباطبایی واحد آبشناسان» مدرسه بین الملل سوده

» مدرسه پویش

» مدرسه سلام رسالت

» مدرسه هنرستان خواجه نصیرالدین طوسی

» مدرسه فجر خاتم

» مدرسه بهاران معرفت

» مدرسه سوده

» مدرسه پویش تفکر

» مدرسه فرهنگ

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه کلاسیکو(مجازی)
» مدرسه موعود
» مدرسه مهر
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه مهر
» مدرسه نیکا
» مدرسه طراوت
» مدرسه نیکا
» مدرسه آل طه
» مدرسه مفاخر علوم ایرانلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
ناشناس
(1402/07/01)
سلام من امسال دیپلم گرفتم در مقایسه با مدارس منطقه 5، مدرسه ی خیلی خوبیه..بعضی از دبیران بسیار وقت می گذارند از جمله خانم غلامرضایی،
خانم محمد پور..معمولا دبیران فیزیک و شیمی هر ساله تغییر میکنن..کلاس کنکور مدرسه در حد معمولی هستش.. اگر قصد قبولی در رشته های بالا رو دارید، کلاس کنکور مدرسه جوابگو نیست.. محیط سالم و خوبی داره ولی بزرگترین مشکل اینه که کادر دفتری حاضر به شنیدن انتقاد از سوی دانش آموزان و اولیا نیست..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1402/02/26)
سلام من دانش‌آموز دوازدهم تجربی دبیرستان عفاف هستم
مدرسه‌ی خوبیه از هر لحاظ
دانش‌آموزها واقعا بی‌حاشیه و بچه‌های بسیار سالمی توی مدرسه هستن
معلم‌ها واقعا سطح خوبی دارن اگر دانش‌آموز خودش تلاش کنه واقعا جای پیشرفت هست
کلاس کنکور مدرسه هم جو خوبی داره و رقابت و بین بچه‌ها بودن کمک کننده هست
مشاور کنکور و دبیران کنکور خانم ملاحیدری دبیر فیزیک و خانم شاطریان دبیر ریاضی واقعا معلم‌های پر تلاشی هستند و از نظر علمی بسیار باسواد
پیشنهاد می‌کنم حتما اگر امکان قبول شدن رو دارید از دست ندید
واقعا ایام خوشی رو در این مدرسه سپری کردیم من و همه‌ی بچه‌ها
کادر مدرسه هم بسیار زیاد همکاری می‌کنند و واقعا مثل دوست کنار دانش‌آموز ها هستند و نگاه از بالا به پایین بین کادر و دانش‌آموزان نیست
حتما که بهترین انتخاب هست بین مدارس غیردولتی و حتی خیلی از تیزهوشان‌ها
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سایه حمیدی
(1402/02/24)
کادر مدرسه خوب نیستند، ولی معلمها خوبند
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
mrym
(1401/12/13)
سلام ببخشید دوتا سوال داشتم یکی این شهریه این مدرسه(سال دهم) چقدر هست و ایا سرویس هم داره یانه؟؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نینا
(1401/10/21)
سلام. میخواستم بپرسم ببینم برای قبولی در این مدرسه چه کتابی بهتره تهیه کنیم؟ برای دخترم میخواستم. الان نهمه. معدلش هم 20. ممنونم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دانش آموز
(1401/08/02)
سلام از اونجا که بیشتر نظرات قدیمی بود تصمیم گرفتم نظر بدم خصوصا چون خودم هم سر انتخاب خیلی سردرگم بودم من امسال در این مدرسه پایه یازدهم تجربی هستم پارسال با اینکه بیشترش مجازی بود ولی کلاس ها خوب برگزار میشدن دبیر ها اکثرا عالی هستن چه اخلاقی چه درسی و برخورد کادر با بچه ها خوبه تنها مشکلی که هست اینه که برای دهم و یازدهم مشاور نداریم خصوصا دبیر زیست(خانم غلامرضایی) و دبیر های ریاضی (خانم ها قریشی و مریمی نیا) دبیر فیزیک(خانم حسینی) هم سطح علمی بسیار بالایی دارن ولی کلاسشون گاهی خواب اور میشه انقدر که اروم و صبور هستن متاسفانه سال دهم ما 2 تا معلم شیمی عوض کردیم(به علت بیماری و جور نشدن برنامه های دبیر( ولی دبیر شیمی امسالمون (خانم بادامی)واقعا خوب و کنکوری تدریس میکنن دبیر های درس های عمومی هم خوبن دبیر عربی(خانم صادقی)هم که عالی ان و سختگیر و اگه عمومی ها از کنکور حذف هم نشه با وجود ایشون مشکلی نیست:) مدرسه هم جو اش خوبه اگه زرنگ باشین حتما رقیب پیدا میکنید هر چند تو هر کلاس 2-3 نفر هستن که با وجودشون توقع جو تیزهوشان رو نداشته باشین از مدرسه قبولی های مدرسه هم امسال خوب بود و 10 تا پزشکی (در تجربی )داشت شهریه مدرسه نسبت به خدماتش واقعا کمه این مدرسه هم سطح و حتی بالاتر از بیشتر مدارس غیر انتفاعیه(خصوصا منطقه 5) و نسبت به شهریه اونها که حدود 30 میلیون هست تقریبا یک پنجمه در کل اگه قبول شدین درباره ثبت نام کردن شک نکنید
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
کارمند
(1401/06/19)
با سلام وتحیت
پس از تحقیقات لازم در خصوص دبیرستان نمونه دولتی دخترانه( عفاف )، دبیرستان مذکور از لحاظ تحصیلی در حد مطلوب می باشد بخصوص مدیریت محترم بخوبی نظارت و کنترل می کند خوشبختانه دبیران محترم تابع و دستورات مدیریت محترم می باشند با تلاش وزحمات بزرگان دانش آموزان در کنکور سراسری رتبه های عالی کسب کردند ما اولیا باید از زحمات بزرگان قدر دانی کنیم در سایه حضرت حق سلامت و شاداب باشند
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
کارمند
(1401/05/15)
سلام و درود برمدیریت محترم و دبیران بزرگوار دبیرستان دخترانه عفاف طبق تحقیقات و بررسی های بعمل آمده دبیرستان نمونه دولتی دخترانه عفاف از لحاظ نحو ی تدریس علمی و عملکرد از دبیرستان های غیر انتفاعی کمتر نیست خوشبختانه نحوی عملکرد مدیریت محترم آن دبیرستان براساس اصول و مقرارت می باشد حتی مدیریت محترم دبیرستان ( خانم رمضانپور ) در خصوص نحوی تدریس دبیران خیلی احساس و مسئو ل پذیر می باشد شدیدا` موضوع را پیگیر می کند دانش آموزان نتایج خوبی بگیرند لازم به ذکر است همه هم باید در این خصوص با مدیریت همکارهای لازم را انجام دهیم تا دانش آموزان در کنکور سراسری رتبه های عالی بخصوص در رشته های پزشکی کسب کنند در پناه حضرت حق موفق و سرافراز باشید
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
افسر دریایی
(1401/05/13)
پیرو فرمایشات مولای متقیان حضرت علی (ع) هر کاری بر اساس اصول و انضباط انجام گردد قطعا موفق می شویم طبق بررس های لازم خوشبختانه مدیریت خانم رمضانپور بخاطر رعایت اصول و نظارت دقیق بخصوص کنترل کادر ثابت مدرسه در حد عالی بوده همواره تلاش می کند نتایج خوبی نصب والدین شده همیشه در سایه حضرت حق سلامت و شاداب باشد وارد را بر اساس بدرستی کنترل می کند اجازه نمی دهد اگر کادر ثابت از موقعیت سوء استفاده کند بلافاصله برخورد می کند برنامه مدرسه براساس اصول و مقرارت می باشد ما والدین از زحمات خانم رمضانپور از صمیمیانه سپاسگزاریم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
خاطره
(1401/04/20)
سلام دختر من تمام سال دهم و بخش اعظم سال یازدهم یازدهم را به صورت مجازی گذراند که خوشبختانه با بهره گیری از تلاش و کوشش فراوان مدیریت محترم ، کادر اجرایی کارآمد و دبیران مجرب خوشبختانه با مشکل خاصی مواجه نشدیم و در مقایسه با مدارس دیگر کلاسها بسیار هماهنگ پیش رفت و مانند گذشته رتبه برتر در امتحانات نهایی و نتایج کنکور از آن دبیرستان عفاف گردید. هفته آینده نیز کلاسهای کنکور 1402 با مدرسین برتر شهر تهران آغاز خواهد گردید.
طی دوسال گذشته نکته بسیار مهم از نظر اینجانب علاوه بر تدریس فوق العاده کلیه دبیران ارتباط مادرانه و دوستانه کادر دبیرستان و بویژه معاونین محترم با دانش آموزان بوده است.با آرزوی موفقیت وشادکامی برای همه.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دریا
(1400/10/19)
من دانش آموز سال تحصیلی 99-400 و ,یازدهم و کنکور 400-401 هستم (هر دوسال مجازی) ... همچنین نظرات ما زیاد تاثیری نداشت برای مدرسه و فیزیک و شیمی جالب نبودن، ولی برای کنکور خوب و قوی کار میکنه مدرسه، کلاس های کنکور داره و اساتید خانم هستند ولی عالین واقعا استاد فیزیک خانم ملاحیدری بی نظیر، شیمی خانم صدری عالی سایر دروس هم قابل قبول هست
امیدوارم نظرم مفید بوده باشه
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
کیمیا
(1399/11/13)
سلام به همه دوستان عزیز
من یه سری سوال دارم ممنون میشم جواب بدین اول اینکه شهریش چقدرع دوم اینکه ایا برای کنکور امادگی خاصی دارن یعنی کلاس کنکور و اینا هم دارن یا نه؟ باید بیرون کلاس بریم؟
و اینکه ازمون ورودیش کی هست
ممنون میشم جواب بدسن دوستان عزیز
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بی نام
(1399/06/15)
سلام،بچه ها به نظرتون خانم شاهسواری دبیر فیزیک پایه دهم این مدرسه چطور هستند؟
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
پریا
(1399/03/31)
سلام ببخشید من یه سوال دارم :
من سال دهم و یازدهم در شهرستان بودم و از درسی یه خورده ضعیف عمل کردم به دلیل نداشتن دبیر خوب و رسیدگی کم ولی در دوره راهنمایی در مدرسه تیزهواشان بودم و الان برای سال تحصیلی جدید یعنی پایه دوازدهم میخوام که در مدرسه شما اسم نویسی کنم رشته ام تجربی هست و اولویت الف بوده ایا شرایط ثبت نام دارم ؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/06/04)
با سلام، دختر من سال دهم و الان یازدهم در این مدرسه تحصیل میکنه، از لحاظ کادر آموزشی بعضی دبیرها واقعا متعهد و مسئولیت پذیر هستند، اما از نظر مسئولین و کادر مدرسه به نظرم نظارت کافی رو ندارن در کل راضی نیستم ..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
لیلا
(1398/04/29)
سوال دارم :
دخترم دانش آموز انسانی پایه یازدهمه آیا انتقالی از کرج موافقت می فرمایید
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
موفق باشید.
بازدید کننده سایت
(1398/04/03)
سلام ،من سه سال این مدرسه بودم ،به نظر من فقط امسال یکم از نظر انظباطی ضعیف بود ولی معلمهاش خیلی خوبن به خصوص تو پایه نهم که علوم و زبان و عربی و ادبیات برای آزمونها مهمن ،خانم جمشیدیان که عشقن،عشقق و خیلی از جون و دل درس میدن و برای آزمونهام کار میکنن
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
آنت سالک نیا
(1398/03/20)
سلام به همگی عزیزان.من دانش آموز این دبیرستان بودم.ورودی 91...
تمامی شاگردان پایه سوم دبیرستان در سال 92 از بینظیر ترین با استعداد ترین و پر جنب جوش تریت شاگردان بودن.من خودم نفر 7 جشوا ه خوارزمی در رشته فیزیک. ریاضی بودم..اولین دانش آموز برای ارائه تخته هوشمند در مدرسه بودم..تمامی همکلاسی ها و دوستانم در مدرسه در هر رشته ای تاپ ترین بودن...
محیط مدرسه معلم زیست و شیمی این مدرسه بینظرین.مدیر این مدرسه خانم فوق العاده قابل احترام بینظیر هست .اما از بقیه کادر راضی نبودم..
اگر تصمیم دارید به این مدرسه برید باید برای رقابت و پیروزی برید و نزارید هیچ چیزی شمارو بترسونه
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/03/20)
این مدرسه امسال آزمون میان پایه میزاره برای پایه یازدهم
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
بهتر است در مورد مشکلات خود، با مسئولین مدرسه صحبت کنید.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1398/03/03)
سلام، من دانش آموز سال دهم این مدرسه هستم به نظرم این مدرسه با مدارس دولتی خیلی فرقی نداره.
از کادر مدرسه راضی نیستم..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1398/02/26)
خیلی مدرسه خوبیه از همه نظر راضی هستم و از کادر دبیرستان تشکر ویژه دارم بابت تمام زحمات
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1398/02/17)
من دانش آموز پایه یازدهم هستم، مدرسه به نظرم گاهی بی نظمه، توی این مدرسه معلم ادبیات خانم محمد پور و شیمی خانم یزدان شناسی خیلی خوب هستن و دوتا ستاره داره فیزیک خانم معمار و حسابان خانم فرخی که نمیتونم توصیف کنم چه قدر بی نظیر جزوشون بی نظیره تدریسشون بی نظیره..
به نظر بچه ها احترام میذارن و بچه ها واقعا قوی ان و جوش خوبه.
اما هر مدرسه ای یه سری از دبیراش خوبن یه سری ها متوسط و بد در هر صورت
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1398/02/10)
میشه در مورد جو مدرسه که صمیمی هست یا نه و اردو ها هم بگید🙏
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
(1398/02/02)
سلام میخواستم بدونم این مدرسه رشته انسانی داره؟؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1398/01/30)
سلام من دانش آموز دبیرستان عفاف هستم . به نظر من بهترین معلم سرکار خانم علیمرادیان دبیر زیست هستن
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1398/01/19)
ببخشید می خواستم بدونم از نظر دانش آموزا محیط این مدرسه خوبه یا نه
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
رحیمی
(1398/01/17)
سلام می خواستم بدونم مشاور این مدرسه برنامه ریزی می کنه برای دانش آموزان؟
و این که معلم زیست این مدرسه در چه حد یه چون زیست خیلی مهمه
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/11/11)
این مدرسه آزمون میان پایه داره؟ برای پایه یازدهم
پاسخ : سلام دوست عزیز
برای اطلاع از مواردی اینچنینی باید با مدرسه تماس بگیرید.
سرزمین تیزهوش ها سایت مدرسه نیست، بلکه فقط اطلاعاتی پیرامون مدارس در اختیار مخاطبان قرار می دهد و فضایی جهت درج نظرات شما پیرامون ویژگی های مدارس فراهم کرده است
بنابراین انتظار پاسخگویی مسئولین مدرسه به نظرات خود را نداشته باشید.
هرچند که ما این امکان را هم برای مدارس فراهم کرده ایم که پاسخشان به نظرات را در این بخش درج کنیم. اما این درصورتیست که مدارس از وجود این سایت مطلع باشند و تمایل به پاسخگویی به نظرات را داشته باشند.
موفق باشید.
مریم
(1397/06/31)
سلام، من تازه اولین سالی هست که به این مدرسه اومدم پایه دهم هستم رشته انسانی ولی تو کانال سروش مدرسه عضو نیستم میخواستم بدونم برنامه کلاسی فردا چطوریه ما کدوم کتابارو باید بیاریم؟؟؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نازنین
(1397/06/26)
من از دانش آموزان مدرسه عفاف هستم از کادر مدرسه و دبیران راضیم مخصوصا از معاون پرورشی که در مناسبت های مختلف با ما همراه بودن و در زمینه های مدهبی و اعتقادی خوب عمل کردن . دلم برای مدرسه قشنگم تنگ شده .
بازدیدکننده سایت
(1397/06/24)
سلام من از دانش آموزان پایه یازدهم این مدرسه هستم توی این دو سالی که بودم شاهد زحمات کادر مدرسه و دبیران هستم تدریس اکثریت دبیران خوبه و کادر مدرسه با احترام رفتار می کنن به نظرم این مدرسه مدرسه ی خوبی برای رقابت علمیه .
دانش آموز
(1397/06/16)
باسلام خدمت تمام تیزلندی های عزیز من دانش آموز یازدهم این مدرسه هستم و میتونم بهتون پیشنهاد کنم که اگر دنبال یه فضای رقابتی سالم و در عین حال فعال میگردین این مدرسه بدردتون میخوره اکثر دبیرهای این مجموعه از دبیران برتر منطقه 5 هستند البته نه همه ی دبیرا. به نظرم تنها مشکل ما در مدرسه نداشتن برنامه ریزی و اینکه امسال با نظر اموزش و پرورش کلاس کنکور نخواهیم داشت که امیدوارم به زودی این مشکل بر طرف بشه واقعا از کادر محترم مدرسه سپاس گزارم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/06/09)
بهترین دبیرستان از هر لحاظی واقعا فوق العادست
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1397/05/08)
این مدرسه آزمون میان پایه داره ؟؟؟برای پایه یازدهم
مژگان
(1397/05/08)
من سوالی درباره ی این مدرسه داشتم
آیا مدرسه ی خیلی خوبی هست یا نه
نظرات مثبت و منفی با یکدیگر برابری میکنه
من وارد سال دهم میشم
و در مدرسه ی ایوب آزاد درس خوندم راهنمایی رو
و در آزمون هم قبول شدم
و آیا غیر از عفاف نمونه دولتی دیگه ای هست در منطقه 5 که بهتر باشه
بازدیدکننده سایت
(1397/04/15)
من خودم دوسال تو این مدرسه درس خوندم .. به نظرم دبیرا همه عالی نیستن و نظم کمه
فک نکنید نمونه دولتی خیلی فرق داره با دولتی، امسال هم مث همه ی دولتی ها کلاس های کنکور رو ممنوع اعلام کردن
از کادر هم راضی نبودم
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
ولی دانش آموز
(1397/03/28)
اکثر مدارس نمونه دولتی بعد از مشخص شدن تعداد خروجی از مدرسه در انتهای سال ،آزمون میان پایه می گیرند ،با مدرسه تماس بگیرید.
بازدیدکننده سایت
(1397/03/27)
آیا مدرسه عفاف برای سال یازدهم آزمون میان پایه برای بچه های دهم ریاضی دارد؟
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/03/07)
بهترین دبیرستان از همه نظر
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1397/02/26)
بهترین دبیر این مدرسه ،خانم یزدان شناس دبیر شیمی هستند .دبیر باسواد و با اخلاقی هستند.
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1397/02/25)
با سلام و عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن ایام ماه مبارک رمضان ` بهار قرآن کریم ` و ماه میهمانی خدا .
اینجانب به سهم خود از زحمات مستمر و شبانه روزی مدیریت محترم مدرسه و کادر زحمت کش آن تشکر و قدر دانی مینمایم و همچنین روز معلم را به همه معلمین گرامی که از پاک ترین و بی ادعا ترین قشر جامعه می باشند تبریک عرض نموده وبه همه آنان بخصوص معلمین عزیز و کادر دبیرستان نمونه دولتی عفاف خدا قوت و خسته نباشید می گویم . من گاهی برای اطلاع از روند اموزشی به مدرسه نمونه دولتی عفاف سر میزنم و در حد امکان از اماکن اموزشی مانند ازمایشگاه . نمازخانه . و سایت انفورماتیک بازدید می کنم و باید بگویم هر زمان که مراجعه کردم با دفعه قبلی تفاوت داشته و رو به تعالی و رشد بوده جالب اینکه طی چندین نوبت در زمانی که دانش اموزان در ازمایشگاه در حال انجام ازمایش بودن خودم از نزدیک دیدم که چقدر با علاقه و دقت ازمایشات رو انجام میدن ویا در سایت انفورماتیک با نظارت مسئول مربوطه در جستجو ی مطالب درسی مورد نظرشون هستن

دو تا مطلب در این سایت از قول بازدید کنندگان محترم دیدم که جای تاسف داره و چاره ای ندارم که باید در این مورد نظر خودم رو جهت استحضار تقدیم حضور شان کنم 1- آیا در طول یک سال تحصیلی احتمال نداره که یکی از معلمین به دلیل بیماری و یا مشکلات غیرقابل پیش بینی نتونه در کلاس حاضر بشه .... و ما باید این موضوع رو به حسا ب مدرسه بگذاریم ؟ 2- آیا دریافت مدارج تعالی در کیفیت اموزشی و پرورشی بدون دلیل و به یکباره بوده و یا اینکه حاصل تلاش مدیریت و کادر و معلمین سخت کوش آن بوده .

پیشنهاد من به عنوان ولی یک دانش اموز که همواره مانند دیگر اولیا دغدغه موفقیت فرزند خودرا دارد این است که دست به دست هم دهیم تا با کمک به مدرسه و اولیا مدرسه از معلمین گرفته تا مدیریت و .... آنان در این مهم یاری کنیم . به قول معروف یک دست صدا نداره . بیایم به جای بزرگ کردن مشکلات و منفی نگری به این عزیزان مدد نمایم و کمک حالشان باشیم . خدا یا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار . در پناه حق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1397/02/24)
از اینکه دانش آموز دهمی بخاطر حضور نداشتن معلم در دو زنگ آموزش ندیده اند و کل روز بیکار بودن راضی نیستم ..
پاسخ : نظر بازدیدکننده محترم با پاره ای اصلاحات در سایت درج شد.
چقدر خوب می شود اگر بتوانید مشکلات را با ذکر مصداق ها و موارد مطرح کنید تا امکان بررسی مشکلات از دید ناظر بیرونی برای مسئولین مدرسه فراهم باشد. به این ترتیب هم به سایرین در انتخابی بهتر، بیشتر کمک می کنید و هم مسئولین مدرسه فرصت بررسی اشکالات احتمالی را خواهند داشت.
جملات کلی، هرچند در برخی موارد اجتناب ناپذیر هستند ولی معرفی موارد با صراحت بهتر می تواند به رفع مشکلات کمک کند.

به هر حال، آماده درج نظرات مسئولین مدرسه درباره این پیام هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/02/24)
خطاب به مدیر مدرسه
امسال ورودی های دهم تجربی را حتی یک بار به آزمایشگاه و پژوهش سرا نبردید در صورتیکه ساده ترین آزمایشهای شیمی و زیست و فیزیک حتی در هنرستان هم انجام می شود و از اینکه بعضی دبیران محترم دیر سر کلاسها حاضر می شوند راضی نیستم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/02/16)
سلام
باید بگم که از نظر من مدرسه نمونه دولتی عفاف از هر جهت مدرسه خوب و مناسبی هست . با توجه به شناختی که من در طی سه سال از کادر دبیرستان و مدیریت مدرسه پیدا کردم متوجه شدم سطح اموزشی و موفقیت دانش اموزان برای مدیریت و کادر مدرسه خیلی با اهمیت هست . و با جون و دل کار میکنن . هر زمانی که برای کاری به مدرسه مراجعه کردم تغییر رو به رشدی از نظر آموزشی و حتی محیط فیزیکی مدرسه رو مشاهد کردم واین یعنی مسئولین مدرسه برای بچه های دانش آموز وقت و انرژی اختصاص دادند و آینده دانش آموزان برای مدیریت مدرسه قابل اهمیت می باشد . ما هم به عنوان اولیا دانش اموزان باید کمک حال کادر و مدیریت مدرسه باشیم . گاهی اوقات با یک تشکر ساده میتوان دل معلم / مدیر/و معاونین مدرسه رو شاد کرد و نشون داد که ما هم از زحمات اونها با خبریم و براشون احترام قائلیم وخسته نباشید بگیم و خدا قوت ... که این سپاسگزاری یعنی ایجاد انگیزه برای خدمت بیشتر و آموزش بهتر که نتیجه ان عاید فرزاند مان خواهد شد . در پناه حق باشد.
مسئولان دبیرستان
(1397/02/10)
سلام با توجه به نظر دوستان به برخی موارد اشاره می کنیم اینکه مدیر وپرسنل به فکر تعالی باشند آن هم به صورت جدی وپی گیر از محاسن می باشد همه مدارس کشور می بایست به فکر اجرای طرح تعالی باشند تعدادی در این راستا موفق تر تعدادی در حال رشد قبلا هم اشاره در سایت شده تعالی یعنی پیشرفت درتمامی ابعاد علمی آموزشی تربیتی پژوهشی نشاط وشادابی وابعاد مختلف رشد که در این مدرسه به تمامی ابعاد توجه ویژه صورت پذیرفته چینش دبیران هم با توجه به تلاشهای فراوان مدیریت وامکانات منطقه چیده شده ونتایج قبولی امتحانات نهایی در سالیان متوالی رتبه اول منطقه وقرار گرفتن در بین برترین نتایج قبولی امتحانات نهایی مدارس نمونه شهر تهران می باشد دو سال است که کلاسهای کنکور بر گزار می شود ونتایج مطلوبی با توجه به این زمان حاصل شده ضمن اینکه رسالت یک مدرسه به گفته مسوولین هم کنکور نیست وبهترین مراکز آزاد هم تضمینی برای قبولی رشته های مورد نظر را ندارند وهمه چیز به تلاش خود دانش آموز بستگی دارد وعدم موفقیت را تقصیر دیگران نگذارد اساتید مجرب دبیران پر تلاش و مدیریت ومجموعه با ایجاد تمامی شرایط محیطی آرام فعال وهدفدار را جهت نیل به آرمانهای سند تحول نظام آموزشی به دستور مقام معظم رهبری وشورای عالی که همان طرح تعالی می باشد رااجرا می نماید مطالعه در این زمینه به نظر می رسد توضیحات در این خصوص گسترده ودر این مجال نمی گنجد همراه شما درمدرسه پاسخگوی عزیزانمان می باشیم . ضمنا در خانه اگر کس است یک حرف بس است .
بازدید کننده سایت
(1397/02/08)
سلام.من دانش آموز ریاضی ام میخوام برم دوازدهم میخواستم بدونم مدرسه عفاف بهتر یا مدرسه رشد یا فدک؟
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
حلما
(1397/02/08)
این مدرسه محیط خیلی خوبی برای دانش آموزان کوشا می باشد .به نظر من بیشتر دغدغه مدیر محترم اجرای طرح تعالی است و به خروجی های کنکور زیاد اهمیت نمیدهند ،من از برخی کادر آموزشی پایه دهم راضی نیستم .
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.

همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/02/05)
سلام دخترمن سه سال که در این مدرسه درس میخونه. قبلا مدرسه غیر انتفاعی بود و قبل از اون هم مدرسه عادی دولتی. باید بگم در جمع بندی کلی از لحاظ آموزشی و پرورشی خوب بوده و محیط مدرسه و اولیا و کادر خوبی هم داشته با تجربه ای که من از مدارس دیگه دارم باید بگم اگر کسی میخواد نتیجه خوبی در انتهای تحصیل فرزندش بگیر مدرسه عفاف مدرسه مناسب و در سطح عالی می تونه باشه. البته یک نکته بسیار ظریف این جا وجود داره و اون اینکه اولین اقدام در موفقیت فرزندان بستر سازی مناسب در خانواده باید انجام بشه و پس از اون مدرسه خواهد توانست ما رو در رسیدن به اهداف عالیه و مد نظر والدین یاری کنه. یه نکته مثبت دیگه که در این مدرسه هست انتقاد پذیری و رو به رشد برای بهتر ارائه دان آموزش به دانش آموزان هست . کادر مدرسه بسیار با اخلاق خوب و با درایت با دانش آموزان رفتار میکنن و این موضوع برای بچه ها که در سنین حساس نوجوانی و جوانی هستند خیلی اهمیت داره. من خودم دیدم که مدیریت مدرسه برای اینکه از دبیرای با تجربه و خوب برای دانش اموزا استفاده کنه چقدر تلاش میکنه و مرتب در حال رصد برای این موضوع هست. مطمئن باشید اگر شخص من و از نظر من این مدرسه خوب نبود هیچ وقت سه سال فرزندم رو که خیلی برام عزیزه در این مدرسه نگه نمی داشتم . با تشکر از زحمات کادر مدرسه/دبیران/ و بخصوص مدیریت سرکار خانم رمضانپور و معاونین محترم سرکار خانم دلشاد / سرکار خانم یکتا / سرکار خانم امیری و.. . . . در پناه حق باشید .
بازدیدکننده سایت
(1397/02/05)
سلام.من دانش آموز یازدهم ریاضی هستم که دو سال است در این مدرسه مشغول به تحصیلم.اولا که در محیط مدرسه جو رقابتی بین بچه بسیار زیاد است که یکی از حسن های این مدرسه است و اینکه معلم درس های عمومی بسیار با سوادند و بچه ها مشکلی با دروس عمومی ندارند.دبیرهای دروس اختصاصی هم افرادی بسیار توانمند هستند مثل دبیر هندسه آمار و حسابان(سرکار خانم فرخی)،و دبیر فیزیک(سرکار خانم معمارزاده) و ... که از پایه با ما قوی کار کردند و به نظرات بچه ها چه درباره معلمان چه درباره موارد دیگر احترام گذاشته می شود و معلمان توانمند این مدرسه کم نیستند
(1397/02/05)
توضیحات گذشته دبیرستان دال بر موفقیت های دبیرستان در تمامی ابعاد (درسی ، آموزشی ، علمی ، پژوهشی ، تربیتی ، فضای شاداب و جو مناسب ) است.ظاهر و باطن توسط کارشناسان سازمان ملی استاندارد و وزارت آموزش و پرورش تایید و منجر به اهدا امتیاز رتبه ممتاز و گواهینامه ملی استاندارد در بین 12 هزار مدرسه کشور در همایش ملی گردید . طرح تعالی شامل تحقق سند ملی ، سند تحول بنیادین آموزش و پرورش به تایید شورای عالی آموزش و پرورش ، شورای عالی انقلاب فرهنگی و وزارت آموزش و پرورش با توجه به بیانات مقام معظم رهبری در جهت ارتقای اخلاقی ، اعتقادی ، علمی ، هنری جوانان جهت رسیدن به ارزش ها و نوآوری ها و روح استقلال و خود کفایی به تصویب نهایی مقامات یاد شده رسیده است و مدارس موظف به اجرای درست آن می باشند . موفقیت در زمینه های یاد شده امری اتفاقی و ظاهری نبوده و این طرح چیزی خارج از اجرای درست امور آموزشی و پژوهشی و تربیتی و شادابی مدرسه نیست . انتخاب اخیر دبیرستان در این زمینه در سطح کشور و کسب رتبه مدرسه الگو در بین مدارس منطقه نیز گویای تلاشهای وافر در جهات مختلف ظاهر و باطن می باشد که این امر مورد تایید کارشناسان خبره قرار گرفته است .
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد.
دانش اموز مدرسه عفاف
(1397/01/30)
من الان دو ساله که تو این مدرسه ام و رشته تجربی هستم
مدرسه فقط یه معلم فیزیک خیلی خوب داره در کل اونم مال ریاضی هاست بقیه معلم ها هم به نطرم یه سطح خیلی معمولی هستن
به نظرم مدرسه خیلی به فکر نمای بیرونی مدرسه است طرح تعالی و از این حرفا
به نظرم فضای مدرسه شاد نیست و از برخی از مسئولین راضی نیستم ...
کلا برای موفقیت یه دانش اموز همچی به خودش بستگی داره ما بچه های تراز بالایی داریم که خیلی کم مدرسه میان
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مسِولان دبیرستان
(1396/12/12)
با تشکر از نظرات دوستان
لازم میدانیم برخی از موفقیت های دبیرستان نمونه دولتی عفاف را متذکر شویم .
کسب رتبه ممتاز کشوری در اجرای برنامه تعالی مدیریت مدرسه و کسب لوح زرین و جایزه ملی کیفیت با درجه ممتاز کشوری در بین 12 هزار مدرسه در سطح کشور از سازمان استاندارد ایران و وزارت آموزش و پرورش در زمینه فعالیت های آموزشی ، پرورشی ، پژوهشی و دارا بودن فضای شاداب دبیرستان بر اساس چها چوب تعالی و مبتنی بر استاندارد ، تماما گویای سعی و تلاش همه جانبه مدیریت ، کادر اجراِئی و دبیران این دبیرستان میباشد .
موفقیت های دانش آموزان در زمینه های آموزشی ، علمی ، پژوهشی ، ورزشی ، پرورشی و . . . ، کسب رتبه اول در امتحانات نهایی منطقه ، یکی از هشت مدرسه برتر از مدارس نمونه تهران ، کسب رتبه ممتاز پژوهش از پژوهش سرای جوان و کسب افتخارات دانش آموزان در عرصه رقابت های ورزشی و پرورشی ، قابل ذکر میباشد .
به هر تقدیر آنچه در دبیرستان عفاف سر لوحه فعالیت ها میباشد آموزش و پرورش در حد متعالی است و سعی میکنیم هر سال جلوتر از سال گذشته گام برداریم . به امید موفقیت همیشگی دانش آموزان
بازدیدکننده سایت
(1396/12/06)
مدرسه خیلی خوبیه و من خیلی راضی هستم بچه های درس خونی داره و توجه زیادی میشه محیط خوب و عالی داره و معلم ها به خوبی تدریس میکنن و زحمات زیادی میکشن خودم به شخصه از اومدن به این مدرسه خیلی خوشحالم و مدرسه ای که انتخاب کردم خیلی عالی بوده و از کادر اداری و آموزشی مدرسه تشکر فراوان دارم .
بازدیدکننده سایت
(1396/11/27)
من دو ساله اینجا مشغول به تحصیلم.اولا این رو باید بگم که خوبی یا بدی،یه چیز نسبیه و از نظر هر کس متفاوته.دوما اینکه هیچ مدرسه ای اونقدر ایده آل نیست که همرو بتونه راضی نگه داره.پس این فکرو از سرتون بیرون کنین که باید وارد بهشت بشین.بالاخره معلم خوب و بد همه جا وجود داره.حتی تو همون مدارس غیرانتفاهی و تیزهوشان.من اینجا نظر شخصی خودمو مینویسم.
مدرسه به لحاظ کادر آموزشی نسبتا خوبه.دبیر فیزیک و ریاضی در پایه یازدهم افراد کاربلدی هستن.در دروس عمومی هم دبیرا خوبن.در پایه دهم هم خوبن ولی بعضیاشون عالی کار میکنن و مطالبو میشونن تو ذهن بچه ها و بعضیا هم فقط تدریس میکنن و میرن.مثلا تو پایه دهم هم دبیر فیزیک خوبن...دبیر ریاضی یه مقدار به بچه ها آسون میگیره به نظرم خود آدم با خرید یه کتابکار مناسب میتونه جبران کنه.
فضای مدرسه به لحاظ زیبایی هم مناسب و خوبه و به مدرسه از این لحاظ رسیدگی شده.به نظرم یک مقدار ناهماهنگی کادر با همه و اینکه کاراشونو هی به فردا میسپرن.
اما در کل به خاطر جو درسخونی که بچه ها ما بین خودشون دارن وضعیت درسی تقریبا در سطح خوبیه...حداقل نسبت به مدارس دولتی فکر میکنم یه پله بالاتریم در یدترین شرایط و من به شخصه فکر میکنم این اختلاف از یه پله بیشتر هم هست.
قدیما تا دو سه سال پیش خیلی از این مدرسه بد تعریف میکردن اما خداییش بد نیست...اون تعریفایی که میشنیدیم خیلی هارو ترسوند که وارد این مدرسه نشن.البته باید بگم وضعیت مدرسه دو ساله خوب شده چون قبلنا به نظرم دبیرا خیلی چنگی به دل نمیزدن و ضمنا این مدرسه اصلا کادر کنکورم نداشته...مثلا دبیر ریاضی یازدهم دو ساله اومده این مدرسه..یا دو تا دبیر فیزیک خوبی که داریم چهار ساله اومدن...
این نظر شخصی من درباره این مدرسه بود.بازهم دانش آموزی که قصد ورود به این مدرسه رو داره و خیلی نگرانه بهتره یه روز وقت بزاره بیاد مدرسه و از دانش آموزا پرس و جو کنه و با کادر اجرایی مدرسه از نزدیک اشنا بشه.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/11/14)
مدرسه خیلی خوبیه و من که دو ساله در این مدرسه تحصیل میکنم بسیار راضی هستم و مدرسه فوق العاده خوبیه
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1396/11/08)
سلام من دررشته ریاضی پایه یازدهم این مدرسه تحصیل میکنم
حرف و حدیث درمورد این مدرسه زیاده اما در کل باید بگم که مدرسه بدی هم نیست مثلا فیزیک رو باما سطح بالا کار میکنن درحالیکه متاسفانه درمورد سایر درس ها کم کاری وجود داره
اگه خود فرد خودکار و درسخونی باشی همه جا موفق میشی اما اگه فردی هستی ک نیاز ب تلنگر داره(مثل خودم)اینجارو خیلی توصیه نمیکنم
عسل
(1396/10/28)
من پایه نهم هستم معدلم هم 20 هست برای قبولی تو این مدرسه باید تو ازمون سراسری نمونه قبول شم یا اینکه با ازمون خود مدرسه میتونم قبول شم
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
رزا
(1396/10/21)
سطح آزمون مدرسه سخته؟
زمان آزمونش کیه؟
به نظر مدرسه اى خوب و با کادرى عالى هستش
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/10/11)
به نظرم این مدرسه واقعا عالیه و از یه نمونه دولتی بالاتره و این مدرسه میتونه در آینده من تاثیر بگذاره واقعا مدرسه خوبیه
بازدیدکننده سایت
(1396/10/11)
مدرسه خیلی خوبیه از همه جهت عالیه و از نظر آموزش حرفه ای کار میشه و زحمات خیلی زیادی میکشن فقط تنها مشکل قبولی در این مدرسه است که رقابت خیلی زیاده و قبولی مشکله ولی اگه قبول بشی دیگه تمومه و از همه نظر جزو بهترین مدارسه
من دوران متوسطه اولم را در مدارس خاص تیزهوشان بودم با اینکه از اون مدرسه اومدم ولی خیلی راضیم که به این مدرسه اومدم چون حرفه ای کار میشه و سطح خیلی بالایی داره و آموزش حرفه ای و سطح بالای این مدرسه باعث شده که جزو مدارس برتر باشه و رتبه های خوبی داشته باشه و حتی در امتحانات نهایی هم اول بشن به نظرم از هر لحاظی عالیه مخصوصا تدریس خیلی خوب و سطح بالایی که دارن و از اینکه در این مدرسه هستم واقعا خوشحالم چون میدانم در این مدرسه از هر مدرسه دیگری که باشم موفق ترم و از کادر اداری و آموزشی بسیار زحمت کش تشکر ویژه دارم
حلما
(1396/09/21)
دختر من دانش آموز پایه دهم تجربی در این مدرسه است. به نظرم این مدرسه مشکلات زیادی داره
بیشتر دانش آموزان از نمونه دولتی دور ه اول ایوب به اینجا اومدند و سطح علمی بالایی دارند ولی به نظرم سطح علمی کادر آموزشی پایین است
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ارمغان
(1396/09/19)
من دانش اموز ریاضی این مدرسه ام البته که کم و کاستی هایی هم وجود داره ولی نسبت به شهریه و اینکه نمونه دولتیه خوبه فیزیک مارو خیلی قوی دارن کارن میکنن اما از درسای تخصصی دیگه مون خیلی راضی نیستیم یه چیز که خیلی تو مدرسه خوبه توجهشون به پرورش بچه هاس واقعا دارن تو مدرسه فرهنگ سازی میکنن و سطح فکری بچه ها رو بالا میبرن محیطش نسبت به مدرسه های دیگه خیلی سالم هستش راجب قبولی اینکه معدل 17به بالا نهم میتونن ازمون بدن اگه معدل 17باشه یا 20باشه هیچ فرقی نمیکنه شرط قبولی ازمون که رقابت واقعا زیاده بین بچه های نهم و جمعیتی که منطقه5داره زیاده و خیلی زیاد متقاضی وجود داره و اینکه واسه انتخاب مدرسه فقط به اموزش نگاه کنید موارد دیگه ام در نظر بگیرید
پاسخ : نظر بازدیدکننده محترم با پاره ای اصلاحات در سایت درج شد.
چقدر خوب می شود اگر بتوانید مشکلات را با ذکر مصداق ها و موارد مطرح کنید تا امکان بررسی مشکلات از دید ناظر بیرونی برای مسئولین مدرسه فراهم باشد. به این ترتیب هم به سایرین در انتخابی بهتر، بیشتر کمک می کنید و هم مسئولین مدرسه فرصت بررسی اشکالات احتمالی را خواهند داشت.
جملات کلی، هرچند در برخی موارد اجتناب ناپذیر هستند ولی معرفی موارد با صراحت بهتر می تواند به رفع مشکلات کمک کند.

به هر حال، آماده درج نظرات مسئولین مدرسه درباره این پیام هستیم.
(1396/09/18)
سلام من کلاس هشتم هستم میتونم برای نهم برم نمونه دولتی یا فقط ازمونش شیشمه و نهم؟خواهش میکنم بگید
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
(1396/09/18)
ببخشید من کلاس نهم ام میخوام ساله بعد برم مدرسه عفاف..کارنامه هفتمم هم خوب نبوده..ولی هشتممو نهمم خوبه..کارنامه هفتمم تاثیری هم داره واس ثبت نام؟؟یا فقط شرطش قبولیه ازمونه؟؟توروخدا یکی جواب بده
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/08/08)
سلام وقت به خیر من ی دختر پایه یازدهم دارم که رشته اش انسانیه میخواستم بدونم الان امکانش هست که بیاد تو مدرسه عفاف ؟چون الان اصلا از مدرسه اش راضی نیستم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/05/24)
من دانش آموز رشته تجربی این مدرسم اگه از لحاظ قوی بودن و تدریس عالی میخوای بدونی عفاف عالیه از همه نظر عالیه نمیدونم منظورت مدرسه نیکان که دولتیه رو میگی یا نه ولی اگه اونه خب باید بگم که عفاف اصلا در حد دولتی نیست به هیچ وجه مثل دولتی کار نمیشه و نحوه تدریسش عالی و خیلی قوی و فراتر هستش و نمیشه با دولتی قیاس کنی به هیچ وجه چون سطح تدریس و درسش خیلی بالاست و رتبه های عالی و خوب کلا از همه نظر عالی و خوب
در کل سطحش خیلی بالا و مدرسه قوی ایه نحوه تدریسش هم فوق العاده اینکه مدرسه بسیاااااااااار عالی ای هستش شکی در این نیست و همسطح با مدارس خیلی خوب تهرانم هست و فرقی نداره نحوه تدریس و ... با اونا حتی مدارس برتر هم سطحه و چیزی کم نداره به نظرم مدرسه خیلی عالی و قوی ای هستش
ر.ک
(1396/05/23)
سلام. میخواستم بدونم برای تحصیل در رشته یازدهم تجربی. مدرسه عفاف بهتره یا نیکان ؟؟
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مهسا
(1396/04/07)
بچه ها میشه لطفا بگید برای قبولی در آزمونش چی کارکنم؟
یکی از اولیا
(1396/03/23)
با سلام، آیا از عزیزان، کسی از آمار قبولی در کنکور مدرسه عفاف اطلاعی دارد؟ لطفا بهترین قبولی های سالهای اخیر را بنویسید.
ضمنا اگر مدرسه سایتی دارد که اطلاعات مربوط به مدیریت و دبیران و انجمن اولیا در آن درج شده است، لطفا در پاسخ بگذارید.
با سپاس
پاسخ : سلام ولی محترم وب سایت مدرسه در همین صفحه بخش اطلاعات تماس مدرسه قرار دارد.
(1396/03/17)
این مدرسه ازمون میان پایه هم داره ایا؟؟؟؟ ...من پایه دهم هستم میخوام برم یازدهم میخواستم ببینم چطوری میتونم ثبت نام کنم
بازدید کننده سایت
(1396/03/09)
من ٣ساله تو این مدرسم
شهریه سال چهارم ٦ تومنه و نسبت به استادایی که داره واقعااااا عالیه
اگه کمی پرس و جو کنین متوجه میشین که استادای به نام و فوق العاده ای هستن و با این قیمت هیچ جا همچین عملکردیو پیدا نمی کنین
به طور کلی درس حرف اولو میزنه اینجا و جو خوبی داره
مثل جاهای دیگه سالن مد و ارایش نیس
من که راضیم😁
مهسا عدالت فر
(1396/03/08)
سلام از نمونه شهرستان خوی در آذربایجانغربی میشه به مدرسه خوب شما انتقالی گرفت
فاطمه
(1396/03/03)
سلام
من هشتم هستم و در مدرسه نمونه دولتی ایوب درس میخونم معدل سال هفتمم 19.86 و سال هشتم ترم اول 19.93 بوده
من میخواهم در این مدرسه ثبت نام کنم در رشته علوم تجربی
میشه لطف کنید راهنمایی کنید ؟ (شرایط ثبت نام-هزینهو عکسی از فضای مدرسه و نظرات راجع به معلمان و مدیریت)
خیلی خیلی ممنونم
پاسخ : دوست عزیز برای دریافت سریع تر پاسخ سوال خود با مدرسه تماس بگیرید.
(1396/03/01)
سلام من نهم هستم و در مدرسه سما 2 دهکده المپیک درس میخونم و امسال که میخواستم برم دوره دوم یک مقدار هزینه ها زیاد شده و دبیرستان دوره دوممون 10.5 تا 11 میلیون میگیره..من واسه همین مجبورم بیام این مدرسه..یه سوال داشتم اینکه چقدر شهریه میگیرن؟ و اینکه یکم مدرسه رو برام توضیح بدین لطفا..ایمیل هم میذارم اگه کسی تونست یه سری توضیحات برام بفرسته...ممنون
پاسخ : دوست عزیز ممنون از نظری که گذاشتید.
متاسفانه طبق سیاست های سایت اجازه ی درج ایمیل یا شماره تماس و ... در نظرات را نداریم.
شما می توانید با سرزدن به همین صفحه نظرات جدید پیرامون آن را بخوانید.
موفق باشید.
بازدید کننده سایت
(1396/02/14)
سلام خسته نباشید ، من در مدرسه عفاف منطقه دو درس میخونم و پایه نهم هستم ، میخواستم بدونم اگه نمونه قبول بشم میشه منطقه رو از منطقه دو به پنج تغییر داد؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
لطفا به لینک زیر مراجعه کنید و دستورالعمل ثبت نام مدارس نمونه دولتی را مطالعه کنید:
http://tizland.ir/show/?id=3652
بازدید کننده سایت
(1396/02/11)
دبیر ریاضی سوما خانوم فرخی واقعا عالین و خیلی خوب با دانش آموزا کار میکنن منتها اوایل تابستون ذهنیتی از ایشون و تدریسشون نداشتیم ولی الان خیلی خیلی راضی هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/02/03)
مدرسه خیلی خیلی خوبیه من که خیلی راضیم تدریس معلما عالیه و امکانات خیلی خوبی داره و به درس توجه زیادی میشه و نمرات بالایی داره و میتونم اینو بگم که در منطقه بهترینه و سطح بالایی داره
بازدیدکننده سایت
(1396/02/01)
سلام
دختر من امسال نهم است و تو نمونه دولتی جنت منطقه 8 درس میخونه
برای سال اینده احتمال جابجایی به منطقه 5 رو داریم
شرایط تدریس و کیفیت اون رو کمی بهتر برام توضیح میدهید
میخواهم با جنت قیاس کنم چون جنت تو منطقه 8 عالیه
و دوره دوم برام اهمیت داره
البته نظرات مثبت همه رو مطالعه کردم
ممنون از توجهتون
بازدید کننده سایت
(1396/01/23)
من خودم دانش آموز این مدرسه ام ، مدرسه خوبیه هرسالم عملکردش بهتر میشه یسری کم و کاستی هست ولی نسبت به مدارس دیکه واقعا سطح بالاتریه و معلمای خیلی خوبی هم داره و بچه ها هم تو سطح بالایی ان و رقابت زیاده ، شنیده بودم ک این مدرسه زیاد جالب نیس ولی کاملا مخالفم و کاملا هم از کادر مدرسه راضی ام ، محیطه قشنگی داره بچه هاشم بچه های خوبین و در کل مدرسه خوبی برا دوران دبیرستانه . تازگیا برا سوم ها هم کلاس کنکور گذاشن و بچه های چهارم هم از استاداشون خیلی راضی ان و استادای کاملی دارن ، در هرصورت خود دانش اموز هم مهمه اگر تلاش نباشه هیچوقت کسی موفق نیس ، این مدرسه روزبه روز سعی در بهتر شدن داره و واقعا موفقه و من خوشحالم در این مدرسه هسم و هیچ اهمیتی سه حرفا بقیه نمیدم . لطفا اگر کسی سعی در تلاش کردن فردی نداره درباره مدارس شایعه نسازه ، مهمتر از درس محیط مدرسه و دانش اموزا هستش که محیطی ارومو خوب رو برای درس فراهم کنه ، و بنظر من نود درصد به تلاش خود شخص بستکی داره . موفق باشید
مسئولین دبیرستان عفاف
(1396/01/21)
رتبه اول منطقه در امتحانات نهایی سال سوم - دارا بودن میانگین معدل بالا در سطح شهر - کسب موفقیت های علمی ، آموزشی و فرهنگی پژوهشی در سطح منطقه و استان گویای فعالیت های گسترده و در خور توجه دبیرستان نمونه دولتی عفاف می باشد .به هر حال ضمن احترام و سپاس نسبت به نظرات منتقد ، فضای شاداب دبیرستان با کادر مجرب و تلاش وافر در جذب دبیران توانمند ، پذیرا و خدمتگزار شما شما عزیزان و بزرگواران می باشد .
پاسخ : سلام
از نظر شما متشکریم
بازدید کننده سایت
(1395/12/16)
خیلی عالیراضی ام باتشکرا دبیران محترم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدید کننده سایت
(1395/12/16)
میشه راجب اردوهای برون استانی این مدرسه هم اطلاع رسانی کنید
بازدید کننده سایت
(1395/12/09)
سلام میشه لطف کنین بگین که آیا راسته آزمون ورودی این مدرسه برداشته شده؟
پاسخ : سلام دوست عزیز
این مدرسه جزو مدارس نمونه دولتی است
ثبت نام داوطلبان برای شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی از شنبه 14 اسفندماه 95 آغاز می‌شود و تا شنبه 19 فروردین 96 از طریق مدارس محل تحصیل ( متوسطه اول ) دانش‌آموزان انجام خواهد شد.
رونیکا
(1395/12/06)
از اینکه توی این مدرسه درس میخونم خیلی خوشحال و راضیم و از کادر اداری و آموزشی تشکر ویژه دارم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدید کننده سایت
(1395/12/04)
من یکی ازاولیا عفاف هستم بااینکه دراین جاخیلی ازکادرعفاف و دبیرانش تعریف میشه ولی درعمل اینگونه نیست ودرصدنارضایتی درسطح مدرسه زیاده.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دبیرستان خیلی خوب عفاف
(1395/12/01)
دبیرستان عفاف خیلی خوبه و از از همه نمونه ها بالاتره و در حد غیر انتفاعی های خوب تهران کار میشه و با اونا برابری میکنه ،کادر آموزشی فوق العاده خوبی داره و برای یه دانش آموز درس خون و کسی که به درس اهمیت میدهد و میخواد سه ساله دبیرستانو توی یک مدرسه خیلی خوب با دبیران عالی بگذرونه و باهاش در حد عالی درس کار بشه و یه نتیجه خیلی خیلی خوب توی کنکور بگیره این مدرسه مناسبه و فوق العاده است و به درس اهمیت زیادی داده میشه و رتبه های خیلی خوبی داره از اینکه توی این مدرسه درس میخوانم خوشحالم چون مطمئنم با دبیرآن عالی که دارم رتبه عالی میآرم متشکرم بابت تمام زحماتی که برای ما میکشید
رمیصا
(1395/12/01)
از اینکه به این مدرسه اومدم خیلی خوشحالم چون این مدرسه هم فضای خیلی خوبی داره هم کادر آموزشی و اداری فوق العاده داره از معلمآن عزیزم به خاطر تدریس خیلی عالی تشکر میکنم بهترین مدرسه منطقه 5 دبیرستان دخترانه نمونه عفاف هستش
بازدید کننده سایت
(1395/11/28)
فریباهستم درزمان خانم تبریزی درامام صادق بودم بعداز رفتن ایشان به عفاف اومدم بااینکه نموته دولتی بود ولی اصلا قابل مقایسه باامام صادق نبودولی البته حتما الان از امام صادق امروز خیلی بهتره ....
بازدید کننده سایت
(1395/11/26)
بله برای ورودی سال چهارم هم آزمون میخواد در کل این مدرسه شرط ورودیش قبولی در آزمون و معدل بالای 19 هستش و زمانش بعد از امتحانات ترم دوم هست .
بازدید کننده سایت
(1395/11/24)
بله برای ورودی سال چهارم هم آزمون میگیرن در کل شرط ورود به این مدرسه قبولی در آزمون و معدل بالاست بالای 19 . زمان آزمون بعد از امتحانات ترم دوم هستش
فاطمه
(1395/11/24)
سلام آیا برای ورودی سال چهارم هم باید آزمون بدیم؟زمتنش کی هست و از چه مباحثی میاد؟
یه کنکوری
(1395/11/21)
دبیرستان عفاف خیلی خوبه من دانش آموز چهارم این مدرسه هستم و خیلی خوشحالم که دوران دبیرستانم رو تو این مدرسه گذروندم از تمام معلم های این مدرسه واقعا متشکرم چون بهترین بودن ودر سطح عالی با دانش آموزا کار کردن و زحمات زیادی کشیدن و از کادر اداری هم خیلی ممنونم در کل بهترین مدرسست و خودم قبل از اینکه وارد این مدرسه بشم زیاد چیزای خوبی نشنیدم ولی وقتی وارد شدم تازه دیدم چه مدرسه خوبیه و الانم سال چهارمی هستم و تمیدوارم بتونم یه رتبه خیلی خوب بیارم تا برای مدرسم هم باعث افتخار باشه و مطمئنن با زحماتی که معلمان عزیزم برایم کشیدن مطمئنن رتبه عالی میارم با تشکر از تمام کادر آموزشی مدرسه خوب عفاف
پریسا
(1395/11/21)
مدرسه خیلی خیلی خوبیه کی گفته ضعیف ترین مدرسس پس شما هنوز از مدارس دیگه اطلاع نداری این مدرسه فوق العاده است از هر لحاظی بهترینه بهترین مدرسه منطقه 5 حتی در آموزش و پرورش اسمش در رفته به عنوان مدرسه خوب و نمونه من دانش آموز این مدرسم و از اینکه این مدرسه رو برای تحصیل انتخاب کردم خیلی خوشحالم چون از هر لحاظی بهترینه و سطح بالایی داره ممنونم از کادر اداری و آموزشی این مدرسه
بازدید کننده سایت
(1395/11/18)
دبیرستان عفاف به نظر من ازضعیفترین مدارس منطقه 5 بود به لطف نمونه دولتی شدن وآزمون و امتحان ورودی یک کمی تغییرکرده ودرسطح مدارس عادی منطقه است
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1395/11/14)
پیارسال پزشکی همدان و امسال هم ژنتیک تهران بهترین قبولیامون بوده عفاف درحد نمونه دولتی نسبتا خوبه و پرواضحه که از مدارس عادی تا حدی هم بهتره
مدارس فرزانگان(سمپاد) از نظر علمی بالاتر هستند و اگه به رتبه های برتر کنکور نگاه کنید بیشتر از همین مدارس سمپادن ولی دلیل نمیشه که مدارس دیگه نتونن نتیجه بگیرن در مورد مدرسه خیلی تحقیق کنید مهمتر از سطح علمی یه مدرسه دانش آموز و جو و محیط اون مدرسه است بهترین کار برای تحقیق اینه که برید با دانش آموزای اون مدرسه حرف بزنید به نظرم
منابع، تعداد و ضرایب سوالات آزمون ورودی پایه دهم دوره دوم متوسطه (آزمون تیزهوشان نهم به دهم) و مدت پاسخ گویی به آن ها:
15 سوال استعداد تحلیلی 15 دقیقه
مدت پاسخگویی به درس های زیر 85 دقیقه و منابع طرح سوال درس های زیر به این صورت است که یک سوم از کتاب های سال هشتم و دو سوم از کتاب های سال نهم:
8 قرآن و پیام های آسمانی ضریب 2
15زبان و ادبیات فارسی ضریب2
15 مطالعات اجتماعی ضریب 1
17 علوم تجربی ضریب 2
20 ریاضی ضریب 3
در کل 90 سوال در 100 دقیقه
بازدیدکننده سایت
(1395/11/12)
این مدرسه فوق العاده است برای آزمون ورودیشم میتونید از کتاب های کمک درسی فراتر از سطح کتاب یا تیزهوشان استفاده کنید و نباید معدل دانش آموز از 18 پایین تر بشه چون اخراج میشن در کل بهترین مدرسه ای که تا حالا دیدم از هر لحاظ
جعفری
(1395/11/04)
دختر من کلاس نهم مدرسه نور ایمان ( غیر انتفاعی ) درس می خونه . معدلش 19 هست . می خواستم بدونم 1- برای ازمون ورودی چه درس ایی رو باید بخونه ؟2-چه منابعی به جز دروس مدرسه رو پیشنهاد می کنید 3-بهترین رتبه کنکور این مدرسه در سال گذشته چقدر بوده ؟ممنون میشم من و راهنمایی کنید . با عرض ادب و تشکر فراوان .
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دوست عزیز از طریق تماس با مدرسه، سریع تر پاسخ خود را دریافت خواهید کرد.
مهتاب
(1395/10/14)
دوست عزیز آزمون ورودیش فراتر از سطح کتابیه که خوندیم چون مدرسش فراتر درس میده آزمونشم فراتر و کمی سخت هستش و رو معدل 20 تاکید دارن ولی واقعا بهترین مدرسس مخصوصا درسی
Mhsa
(1395/10/11)
سلام.من می خواستم بپرسم که آزمون های ورودیش در چه حدیه؟(برای کسی که معدلش از 19.5 بالاتره)
اگه جواب بدین خیلی ممنون میشم💙
ساینا
(1395/10/10)
دبیرستان عفاف خیلی مدرسه ی خوبیه واقعا دبیران عالی و با تجربه ای داره این مدرسه هم از نظر درسی هم کادر آموزشی و اداری فوق العاده است و هم فضا و امکانات عالی داره و از همه مهتر دانش آموزان زرنگی داره و رقابت بین دانش آموزان وجود داره و از نظر درسی با دانش آموزان عالی کار میشه در کل بهترین مدرسه ای که تا حالا دیدم
ساینا
(1395/10/07)
این مدرسه واقعا عالیه دبیران خیلی مهربون و با تجربه ای داره و از نظر درسی با دانش آموزان عالی کار میشه از اینکه در این دبیرستان درس میخونم واقعا خوشحالم چون مدرسه ای با کادر آموزشی و اداری عالییییی ، دانش آموزان زرنگ و درس خون ، محیط و فضای عالی هستش و از همه مهمتر سطح علمی بالایی داره و مدرسه ی منظمی هست
مهدیه
(1395/09/17)
بهترین مدرسه ای که تا حالا دیدم از همه نظر مخصوصا درسی
(1395/09/11)
من دانش اموز این مدرسه هستم و کادر اموزشی و معلم های بسیار خوبی داره وسطح علمیه بالایی دارن
بازدید کننده سایت
(1395/08/11)
این مدرسه فوق العاده است واقعا از نظر درسی خیلی عالی کار میشه معلم های عالی داره و امکانات خیلی خوبی هم داره
بازدیدکننده سایت
(1395/08/06)
من دانش آموز این مدرسه هستم. از همه نظر عالیه. مخوصا در مبحث فیزیک عالی کار میشه و معلم های واقعا خوبی داره
حسنا
(1395/08/02)
بله این دو رشته رو داره
درسا
(1395/07/27)
رشته های تجربی و ریاضی هم داره؟
مریم
(1395/07/19)
سلام من خودم دانش آموز سوم دبیرستان این مدرسه هستم.مدرسه بسیار خوبی هست و معلمهای خوب و عالی و دانش آموزان خیلی زرنگی داره البته شرط ورود به این مدرسه قبولی در آزمون ورودیشه.در کل مدرسه خیلی خیلی خوبیه یعنی عالیه من خیلی ازش راضیم
بازدید کننده سایت
(1395/07/13)
واقعا این مدرسه بهترینه هر چی ازش خوبی بگم کم گفتم
بازدید کننده سایت
(1395/07/10)
برای ثبت نام باید دخترتون اول آزمون بدن و اگه قبول شد ثبت نام میکنن سطح آزمونش هم خوبه ولی یه خرده سخته و قبولی در آزمونش بستگی به این داره که دخترتون در چه سطحی هستن
(1395/07/08)
دوستان عزیزم سلام.من دخترم در مدرسه امنائی ابوذر که بغل همین مدرسه هست درس میخونه.معدلش تا حالا همیشه 20 بوده.میخواستم ببینم این مدرسه برای سال دهم دختر منو ثبت نام میکنه؟؟باید ازمون خاصی بده؟؟ امکان قبولیش چقدره؟؟ممنون میشم اگه پاسخ سوالامو بدید؟؟
درسا
(1395/07/07)
از نظر من هیچ نمونه دولتی مثل این مدرسه نیست من تقربیا در مورد تمام نمونه دولتی ها تحقیق کردم و هیچ کدوم مثل این مدرسه نبودن دبیرستان عفاف خیلی عالیه
شقایق
(1395/07/07)
به نظر من این مدرسه خیلی خوبه من پایه دهم هستم و تازه وارد این مدرسه شدم و در همین مدت کوتاه فهمیدم که دبیرستان عفاف خیلی مدرسه خوبیه هم از نظر کادر آموزشی هم اداری هم از نظر سطح علمی هم .....به نظر من فوق العاده است
(1395/07/07)
اگر دانش آموزی امسال سال نهم شهردیگری باشد و به دلیل مهاجرت به محدوده منطقه 5 تهران بخواهد در این مدرسه ادامه تحصیل دهد آیا امکان آن میسر است و چه شرایطی لازم است.
بازدید کننده سایت
(1395/07/07)
سالی که ما دوم بودیم میان پایه نداشتیم ولی امسال حدودا 10 نفر میان پایه اومدن خودتون پیگیری کنید من شنبه میپرسم بهتون میگم.
من نگفتم سطح علمی عفاف پایین تر از بقیه نمونه هاست ولی نمیشه گفت بهترین نمونه تهران هم هست. اتفاقا امسال خیلی خیلی بهتر شده دبیرا خیلی خوب هستن. نسبت به 2 سال پیش الان خدا رو شکر خیلی خیلی بهتر شده اولیا مدرسه واقعا دارن برای بهتر شدن مدرسه تلاش میکنن :)
موفق باشین :)
فاطمه
(1395/07/06)
عالی ترین مدرسه
سارا
(1395/07/05)
بچه ها به حرفایی که در مورد این مدرسه از دیگران میشنوید توجه نکنید من خودم با نارضایتی به این مدرسه رفتم ولی الان متوجه شدم که خیلی مدرسه خوبیه
کیانا
(1395/07/04)
به نظر من دبیرستان عفاف یکی از بهترین دبیرستان هاست هم سطح علمی بالایی داره هم دبیران عالی
مریم
(1395/07/04)
بهترین مدرسه از همه لحاظ
(1395/07/02)
ببخشید من دهم هستم و شنیدم که این مدرسه ازمون میان دوره هم میگیره میخواستم بدونم کی و به چه صورت است؟؟؟
هلیا
(1395/07/01)
با سلام بنده دانش آموز مدرسه عفاف هستم و خیلی خیلی از این مدرسه راضی هستم نمیدونم چرا بعضی ها میگن این مدرسه سطح علمی پایینی داره یا معلم های خوبی نداره و... من کاملا مخالفم و از نظر من این مدرسه هم کادر اداری و آموزشی عالی داره و هم از نظر سطح علمی بالاست وامکانات و فضای خیلی خوبی داره
(1395/07/01)
با سلام . بنده دانش آموز مدرسه عفاف هستم و از این مدرسه خیلی خیلی راضی هستم . این مدرسه کادر اداری و آموزشی عالی داره و از همه نظر خوبه نمیدونم چرا بعضی ها حس خوبی نسبت به این مدرسه ندارن یا میگن سطح علمی پایینی نسبت به بقیه نمونه دولتی ها داره من کاملا مخالفم از نظر من این مدرسه سطح علمی بالایی داره و تقربیا مثل غیر انتفاعی های معروفه از نظر من خیلی خیلی مدرسه خوبیه
بازدید کننده سایت
(1395/06/06)
پایه هفتمی؟ عفاف دبیرستان دوره دومه پایه های دهم تا دوازدهم میشه با این حال من پایین تر خیلی توضیح دادم. سطح عفاف در مقایسه با سایر نمونه دولتی ها زیاد بالا نیست ولی از دولتی ها بهتره شما میتونید بعد ثبت نام انتقالی بگیرید به نمونه هایی که سطح بالاتری دارن
موفق باشید :)
مریم
(1395/06/02)
سلام.من پایه هفتم هستم و در آزمون ورودی این مدرسه قبول شدم.از چند نفر شنیدم که مدرسه ی زیاد خوبی نیست.یعنی سطحش مثل دیگر مدارس دولتیه و خیلی سطح پایین درس میدن.لطفا درمورد کادر آموزشی،سطح آموزشی و فرهنگی مدرسه برام توضیح بدین.لطفا هرچه سریعتر که اگر نظرم عوض شد بتوانم کاری بکنم.ممنون
بازدید کننده سایت
(1395/05/30)
سلام . میشه گفت من تا حدودی با این مدرسه آشنایی دارم و دوست دارم آنچه را میدانم با شما عزیزان هم در میان بگذارم . این مدرسه در چند سال اخیر پیشرفت کاری خوبی داشته . چرا که با پیگیری های مستمر مدیریت و توجهات جدید اداره برای جذب معلمان خوب در کنار دانش آموزان بسیار خوب طبیعتا نتیجه بهتر از پیش به دست آمده . سال تحصیلی گذشته مدرسه رتبه اول امتحانات نهایی را در بین کل مدارس دولتی و غیر دولتی هیئت امنایی و . . . در منطقه داشته و توجه مدیریت و کادر و معلمان بر پیشرفت هر چه بیشتر آموزشی مدرسه هست . محیط خوب و دوست داشتنی دارد و از امکانات به خوبی استفاده میشه .
بازدید کننده سایت
(1395/05/06)
فکر میکنم تازه اومدن من اسمشونو نشنیده بودم
عفاف ریاضی و تجربی داره
دانش آموز
(1395/05/06)
با سلام
دوستان من یه سوال دارم
اینکه مدرسه عفاف دارای چه رشته هایی هست؟ آیا سه رشته ریاضی،تجربی، انسانی رو داره؟
اگه کسی اطلاعی داره لطفا راهنماییم کنه
ممنون
لیلا کاریزی
(1395/05/05)
سلام
یه سئوال دارم خانم محمدعلیزاده فرسنگی دبیرشیمی شما بوده؟؟؟؟ شما چقدر می شناسید ایشون رو؟؟
امسال دبیرما هستند
آرام
(1395/05/02)
مرسی بابت با حوصلگیتون.مطالبی که ازتون دیدم خیلی زیاد کمکم کرد و بسیار برام مفید بود.این طوری با خیال راحت تر به این مدرسه میام.بازم ازتون تشکر میکنم.❤❤
دانش آموز
(1395/05/01)
خواهش میکنم :)
نظر قبلیم ارسال نشد دوباره دارم مینویسم :(
بچه های مدرسه کلا اعتماد به نفسشون زیاد نیست چون اسم مدرسه بد در رفته یه جورایی بهشون تلقین شده. من نمیگم عفاف مدرسه خیلی خوبیه ولی با توجه به اینک تازه نمونه شده داره تلاش خودشو میکنه و به نظرم پیشرفت خوبیم داشته. یکی مسائلی که بچه ها بابتش ناراحت بودن مشاوره بود که تو سال دو یا سه جلسه بیشتر نداشتیم. بعضی درسا رو هم بخاطر کمبود وقت تست نمی زدیم مثل دینی و عربی. بعضی درسا رو خودت باید تستشو کار کنی. پارسال نظر سنجی برای کلاسای پنجشنبه کردن. برای تجربیا هندسه و زیست و آخرا هم فیزیک داشتیم. فکر میکنم اگه با اولیای مدرسه درمورد کلاسای فوق پنجشنبه حرف بزنین درسایی که بخواین رو براتون تستشو میذارن. من خودم برای اینکه در طی سال بیشتر بتونم تست کار کنم کلاسای مدرسه رو تو تابستون نمیرم. عوضش بیرون کلاس میرم تا آخر تابستون درسا رو کامل درس میدن.
این متنی که پایین میذارم رو زهره تاج آبادی رتبه 59 منطقه گفته بود. جواب سوال خودمو پارسال داده بود:
من : اینکه شما توی فرزانگان درس خوندین، چقدر توی درستون تاثیر داشت. من تو نمونه دولتی درس می خونم ولی باز هم سطح بقیه دوستام توی مدارس غیر انتفاعی و فرزانگان خیلی بالاتره. مباحث سالای بالاتر خیلی جدی بهشون درس میدن. اکثر رتبه های برتر هم از مدارس فرزانگان هستن. درسته که خود دانش آموز مهم هست ولی مدرسه میتونه خیلی کمک کنه
خانم تاج آبادی: بینید نمیشه تاثیر مدرسه و معلم و جو دانش آموزها رو توی موفقیت فرد یا حداقل روند مطالعه ش نادیده گرفت اما مهم اینه که بدونید اینا همه چیز نیستن . بازهم اولین و مهم ترین عامل خود فرد هست .کما اینکه می بینیم بعضا رتبه های خوب ( و حتی قبولی های المپیاد ) از مدارسی هستن که سردرشون سمپاد و شهیدبهشتی و فرزانگان و ... نیست . بعلاوه اگه قرار بود مدرسه خیلی نقش مهمی داشته باشه باید همه فارغ التحصیلان سمپاد ، رتبه های خوبی می گرفتن . در حالی که مستندات چنین چیزی رو نشون نمیدن .اگه یه نمونه ی خیلی بارز و معروف بخوام عرض کنم ، آقای رستگار رحمانی تنها رو اسم می برم ، ایشون نه توی سمپاد تحصیل کردن و نه معلم های آنچنانی داشتن اما شدن رتبه ی یک رشته ی خودشون . امثال ایشون خیلی زیاد هستن .
گرچه مدرسه و معلم و جو بین دانش آموزان تاثیر گذاره اما تاثیرش فوق العاده کمتر از تاثیری هست که خود فرد در موفقیتش داره .شما تلاش خودتون رو به نحو احسن انجام بدید ، برای رقابت هم به کسانی نگاه کنید که توی جو هستن ( شاید برای این کار لازم باشه دید وسیع تری نسبت به دوستان و هم کلاسی ها داشته باشید ) و اگه حس می کنید برای درسی واقعا نیازمند دبیر و آموزش های خاصی هستین ، می تونید به کلاس هایی که توسط دبیران برتر در سطح شهرتون برگزار میشه برید ، هرچند بهتره این کار رو واقعا در شرایط اضطرار انجام بدید تا وقت تون کمتر گرفته بشه و بیشتر به خودتون متکی باشید .
پاسخ : نظر این دانش آموز ثبت شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
آرام
(1395/04/29)
من امسال در آزمون قبول شدم و پایه دهمی ام.حرفا در مورد مدرسه عفاف خیلی مختلفه و باعث شده یه کمی بترسم که آیا واقعا مدرسه خوبیه یا نه؟اما از یکی از معلمای منطقه5 شنیدم که در سه سال گذشته مدرسه شروع به جذب معلمای خوب کرده و پیشرفت کرده.البته به این هم اشاره کردن که کلاسای کنکوری نمیزارن که با حرفی که زدین خیالمو در این مورد راحت کردین.اطلاعاتی که تا الان از شما گرفتم خیلی بهم کمک کرده.خلاصه اگر نکات دیگری هم در مورد مدرسه هست لطف کنید بهم بگید.بابت توجتون خیلی ممنونم❤
بازدیدکننده سایت
(1395/04/28)
معلم قبلی خانم روحانی بودن اگرچه زیاد بالاتر از سطح کتاب درس نمیدادن ولی همون کتاب رو خوب توضیح میدادن دیگه تو خونه وقت برای فهم مطلب نمیذاشتی و نکته های تستی رو کار میکردی. دبیر جدیدی که آوردن از مدرسه امام جعفر صادقه متاسفانه فامیلیش رو یادم نمیاد. انتظار می رفت حالا که دبیر رو عوض کردن یه کسی که سطحش بالاتر هست رو بیارن ولی این دبیر در سطح دبیر پارسالمونه. فعلا چهار جلسه از کلاسای تابستونی گذشته. شاید اشتباه میکنم اجازه بدید چند جلسه دیگه بگذره ببینیم چطور میشه؟ :) بهتون میگم
از بقیه درسا راضی هستیم خوبن. پارسال پنجشنبه ها فوق داشتیم گویا امسال کلاس کنکور هم میخوان بذارن. کلا مدرسه در جهت بهتر شدن پیش میره. حالا باز سوال داشتید بپرسید خوشحال میشم جواب بدم :)
Aram
(1395/04/27)
من شنیدم امسال معلم ریاضی عفاف عوض شده و خیلی بهتر شده لطف میکنید فامیلیه این معلمی که زیاد ازش راضی نیستین رو بگید
بازدید کننده سایت
(1395/04/27)
من همین مدرسه درس میخونم. دوران راهنمایی در مورد این مدرسه اصلا تعریف خوبی نشنیدم و با نارضایتی ثبت نام کردم. ولی با این وجود دیدم که مدرسه خوبیه. یه خوبی که داره اینکه معلمای تابستون همون دبیرای سال تحصیلی هستن و اگه ازشون راضی نباشین میتونین به اولیای مدرسه بگید از پاییزدبیرای بهتری رو جایگزین میکنن.
دبیر شیمیه خوبی داره(خانم تدین) اگه برای پایه دهم هم البته باشن. دبیر زیستمون هم (خانم علیمرادیان) خوبن.پارسال ما از فیزیک زیاد راضی نبودیم که دبیر امسالمون که اومدن خیلی بهترن. ریاضیمون امسال عوضش شد که راستش زیاد راضی نیستیم. میخوایم بگیم دبیر بهتر بذارن.
درکل مدرسه خوبیه. من ترجیح میدادم برای فرزانگان (نمونه دولتی منطقه 2) انتقالی بگیرم چون به هر حال مدارس منطقه 2 بهتر از منطقه 5 هستن. ولی مثل اینکه مدیرش عوض شده و بچه ها پارسال راضی نبودن. لطفا کسی اگه اطلاع داره بگه :)
آرام
(1395/04/27)
اگر کسی در این مدرسه در حال تحصیل هست و یا بوده درباره ی کادر آموزشی مدرسه توضیحاتی بدین لطفا
(1395/04/25)
با سلام. من درباره ی این مدرسه خیلی تحقیق کردم و همه ازش به عنوان یه مدرسه نمونه یاد میکنند . راستش در طول اون مدتی که باید آزمون ورودی میدادیم من مشکلی برام پیش آمد و متاسفانه نتوانستم آزمون ورودی بدهم. و اینکه من معدلم بالاست (20) .میخواستم بپرسم میشه من یه بار آزمون ورودی بدهم؟ خواهش میکنم اگه میشه........
فاطمه
(1395/04/23)
بنده الحمدلله در آزمون ورودی این دبیرستان قبول شدم . خیلی خوشحالم . از چند نفر شنیدم که می گفتن دبیرستان عفاف ، دبیرستان خیلی بدی هستش . ولی من اهمیت نمی دم . اگه فرضا دبیرستان بدی هست ، پس چرا این همه آزمون و ... داره و قبول شدن توش ، کار سختیه ؟ ولی کادر آموزشی بسیار خوش برخورد و مهربونی داشت و محیط قشنگی داره . از خدا می خوام ، حالا که به لطف و عنایت خضرت فاطمه زهرا (س) ، قبول شدم ، از دانشی که توی این دبیرستان یاد می گیرم ، در راه خدمت به اسلام و امام زمان باشه ... ان شالله .
(1395/04/16)
در رابطه با کیفیت آموزشی و آمار قبولی در کنکور رشته تجربی در این دبیرستان اطلاعاتی میخوام
در ضمن میخوام بدونم از نظر کیفیت آموزش این مدرسه بهتره یا نمونه دولتی فرزانگان 2
لطفا راهنماییم کنید
(1395/02/17)
چجوری می تونم برای آزمون ورودی این مدرسه اقدام کنم ؟
پارمیدا هنرمند
(1395/02/13)
فکر میکنم این مدرسه میتواند در تحصیل من تاثیر زیادی بگذارد
(1395/01/27)
زمان اومون ورودی این مدرسه کی است؟