سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه هنرستان خواجه نصیرالدین طوسی


مدرسه هنرستان خواجه نصیرالدین طوسی


درباره هنرستان فنی پسرانه غیر دولتی هنرستان خواجه نصیرالدین طوسی

مدرسه هنرستان خواجه نصیرالدین طوسی یک مدرسه پسرانه در مقطع هنرستان فنی است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 5 (محدوده بلوار فردوس) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی بلوار فردوس غرب، خیابان سازمان برنامه جنوبی، نبش کوچه شهیدان رضایی ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44140007 - 44140008 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه، یکی از مجموعه مدارس خواجه نصیرالدین طوسی است (برای دیدن سایر مدارس این مجموعه، اینجا کلیک کنید).
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم علیرضا رجبی و موسس آن حسین خوشنویسان است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 44140007 - 44140008 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 44140009 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://nasirschools.com/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 18,189 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 5 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 5 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 3485)

مدرسه هنرستان خواجه نصیرالدین طوسی، هنرستان فنی غیر دولتی پسرانه : بلوار فردوس غرب، خیابان سازمان برنامه جنوبی، نبش کوچه شهیدان رضایی

هنرستان پسرانه خواجه نصیرالدین طوسی در سال 1374 با هدف پرورش و شکوفایی استعداد های فنی و مهارتی دانش آموزان متدین و علاقه مند توسط استاد خوشنویسان تاسیس شد. خواجه نصیر یکی از مدارس برتر شهر تهران در منطقه ۵ (محدوده بلوار فردوس) است..
این هنرستان تا کنون در دو رشته کامپیوتر و الکترونیک فعالیت داشته است که با سابقه ای 26 ساله موفق شده است تا از جهت میزان قبولی در دانشکده های دولتی سالهای متمادی به عنوان هنرستان برتر کشوری مطرح باشد.(قبولی بیش از 80 درصد دانش آموزان در دانشگاه های دولتی شمسی پور و انقلاب اسلامی)
شعارها و اهداف این مدرسه در تربیت علمی و اخلاقی دانش‌آموزان عبارتند از:
- تربیت جامع و متوازن، با تاکید بر تزکیه قلب، پرورش ذهن و پرورش تن
- آموزش ترکیبی(آنلاین و آفلاین)، در شرایط کرونا
- فعالیتهای تکمیلی با تاکید بر فعالیت‌های قرآنی
- آموزش‌های پروژه‌محور و گروهی
- آموزش هندسه و ریاضی ورزی
- برگزاری اردوهای جهادی و خدمت رسانی در مناطق محروم

این مدرسه جزو اولین مدارسی بود که به دلیل برخورداری از امکانات و زیرساخت‌های مناسب، آموزش آنلاین را بلافاصله بعد از شروع تعطیلی مدارس در اسفند ۹۸، آغاز کرد، و برای افزایش هر چه بیشتر کیفیت تدریس دبیران در شرایط غیرحضوری، کارگاه‌های آموزشی ویژه‌ای را برگزار نمود.
فعالیت‌های علمی دانش‌آموزان مطابق با نظام ابتکاری خودارزیابی، با شعار «مدرسه برای یادگیری، یادگیری برای خدمت»، از طریق سامانه آموزش الکترونیکی رصد می‌شود. هم‌چنین مسئولین پایه‌ها از طریق تماس تلفنی و اپلیکیشن‌های پیام‌رسان با دانش‌آموزان و خانواده‌ها در ارتباط مستمر هستند.
برنامه های ویژه مدرسه برای والدین دانش آموزان، در قالب طرح لقمان، از ابتکارات و افتخارات این مدرسه است.
نشانی: بلوار فردوس غرب (ناصر حجازی)، خیابان سازمان برنامه جنوبی، کوچه شهیدان رضایی
تلفن تماس: ۴۴۱۴۰۰۰9
وب‌سایت : honar.nasirschools.ir
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مهر هشتم
» مدرسه علم و تکنیک
» مدرسه سما 4
» مدرسه سوده
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه درخشان
» مدرسه پژوهندگان علم ایران
» مدرسه نگرش
» مدرسه بحرالعلوم
» مدرسه راه امیرکبیر

آشنایی با هنرستان پسرانه خواجه نصیرالدین طوسی

آشنایی با هنرستان پسرانه خواجه نصیرالدین طوسی

برای آشنایی با فعالیت هنرستان پسرانه خواجه نصیرالدین طوسی از شما دعوت می کنیم که این متن را تا پایان مطالعه کنید.
این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه نوید صالحین
» مدرسه فرهنگ جوان
» مدرسه شکوفه‌های عفاف
» مدرسه خاتم
» مدرسه مبینا
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه مدرسان شهرک غرب(علامه شعرانی)
» مدرسه موعود
» مدرسه سرو اندیشان آفتاب
» مدرسه فرهنگلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
بازدیدکننده سایت
(1396/11/28)
هنرستان خواجه نصیر با در نظر گرفتن فعالیت درسی دانش آموزان و پیگیری فعالیت درسی در منزل در خصوص رفتار و اخلاق دانش آموزان همانطور که در مدرسه مد نظر می باشد رفتار و اخلاق دانش آموزان در منزل نیز مد نظر می باشد و با ارتباط اولیا با مدرسه هیچ فاصله ای وجود ندارد و با تعامل خانه و مدرسه شرایط خیلی خوبی فراهم شده است .
من به عنوان یک ولی به شما والدین محترم که در پی یک مدرسه اخلاقی و درسی هستید این مدرسه را به شما پیشنهاد می دهم.و جا دارد از مدیریت و کادر اجرایی و آموزشی مدرسه تشکر کنم.
(1396/11/15)
هنرستان خوبی هست و به هیچ عنوان هر دانش آموزی را نمی پذیرد و بعد از امتحان ورودی مصاحبه از دانش آموز و والدین دانش آموز صورت می گیردو در زمان تحصیل در مدرسه مسئولین خیلی پیگیر هستند مسائل درسی و اخلاقی و رفتار دانش آموز را و طی ارائه گزارش به اولیا از روند رشد و پیشرفت و تغییرات دانش آموز مطلع می شویم و این برای من که ولی دانش آموز هستم بسیار با اهمیت هست و به خاطر همین موضوعات این مدرسه را پیشنهاد می دهم .
(1396/05/04)
سلام هنرستان خوب و مطمینی است. با دانش آموزان صمیمی و با احترام برخورد میکنند. هم از جهت علمی و هم اخلاقی بسیار خوب کار میکنند.اردوهای سازنده میبرند. من خیلی راضیم. البته علمی هم سختگیرن به همین خاطر قبولی بالایی در دانشگاه دارند.
(1396/04/30)
من خیلی راضیم. به نظرم محیط بسیار سالم و اطمینان بخشی دارد. از نظر علمی هم خیلی خوب کار میشه.فرزندتونو ببرید پشیمون نمیشید. اردوهای خیلی سازنده و به نظرم معلمان خیلی خوب و کادر بسیار خوبی دارد. راست میگه هر کسی رو هم قبول نمیکنه. باید خانواده هم سالم باشه.
مهدی صادقی
(1396/04/27)
هنرستان بسیار خوبیه تمام بچه ها در کنکور قبول میشن. مدرسه مذهبی و محیط خیلی خوبی داره . البته هرکسی رو هم قبول نمیکنه باید خانواده و خود دانش آمز خوب باشند. من از اینکه پسرم اونجا درس میخونه احساس آرامش دارم