سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره هنرستان فنی پسرانه غیر دولتی هنرستان خواجه نصیرالدین طوسی

مدرسه هنرستان خواجه نصیرالدین طوسی یک مدرسه پسرانه در مقطع هنرستان فنی است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 5 در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی بلوار فردوس شرق خیابان ابراهیمی جنوبی کوچه دوازدهم پلاک 2 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44000404 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم علیرضا رجبی و موسس آن حسین خوشنویسان است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://honar.nasirschools.com/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 6,719 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 5 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 5 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 3485)

مدرسه هنرستان خواجه نصیرالدین طوسی، هنرستان فنی غیر دولتی پسرانه : بلوار فردوس شرق خیابان ابراهیمی جنوبی کوچه دوازدهم پلاک 2

نشانی قبلی مدرسه: فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس، خیابان ابراهیمی جنوبی، کوچه دوازدهم، پلاک
تلفن سابق مدرسه: 44076326

مجتمع خواجه نصیرالدین طوسی در شهریور ماه 1370 توسط 7 تن از افراد فرهنگی و علاقه مند به حوزه تعلیم و تربیت ، با رویکرد مبتنی بر آموزش هدف دار و تربیت دانش آموزانی دین مدار ، به مدیریت حاج آقای خوشنویسان تاسیس شد.
اغلب کادر و دبیران این مجموعه از میان افرادی انتخاب شده بودند که پیش از آن در دبیرستان البرز مشغول به کار بوده اند.
در سال اول تاسیس ، این مجموعه کار خود را با راه اندازی یک دبیرستان در منطقه 2 تهران با 69 دانش آموز پایه اول آغاز کرد.
برای سال تحصیلی 72 – 71 باتوجه به استقبال گسترده مردم و با جابجایی مکان دبیرستان به منطقه 5 تهران ( فلکه دوم صادقیه ) ، این مجموعه اقدام به برگزاری آزمون ورودی و مصاحبه نمود و درنهایت 120 دانش آموز برای پایه اول و 30 دانش آموز پایه دوم ، موفق به کسب امتیازهای لازم برای ورود به دبیرستان خواجه نصیرالدین طوسی شدند.
در سال 1374 ، با خرید 2 ساختمان دیگر در منطقه 5 تهران ( بلوار فردوس ) واحد شماره 2 دبیرستان فعالیت خود را آغاز نمود.
در سال 1375 ، باتوجه به درخواست های اولیا و احساس نیاز در مجموعه ، هنرستان خواجه نصیرالدین طوسی تاسیس شد..
در سال 1377 مدرسه راهنمایی خواجه نصیرالدین طوسی واقع در فلکه دوم صادقیه ( محل سابق دبیرستان شماره 1 ) با جذب دانش آموز در پایه اول راهنمایی شروع به کار کرد و باتوجه به استقبال مردمی، از سال تحصیلی 89 – 88 ، واحد شماره 2 مدرسه راهنمایی نیز، راه اندازی شد.
درنهایت ، این مجموعه ، شامل 2 مدرسه راهنمایی ، 1 دبیرستان و 1 هنرستان فعالیت خود را ارائه می دهد.
در این مجموعه ، محیطی فراهم شده است که دانش آموزان بتوانند در حوزه های علمی ، فرهنگی و حتی هنری فعالیت مستمر داشته باشند و نتایج خوبی که در محافل و مسابقات مختلف کسب شده است ، گواه بر این موضوع می باشد.
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه فرشتگان برتر
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه محسن
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1
» مدرسه مهر مینوی دانش
» مدرسه پژوهندگان علم ایران
» مدرسه روحی شاد
» مدرسه عترت
» مدرسه شایستگان رازی

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مشکوه



» مدرسه ندا

» مدرسه روحی شاد

» مدرسه مشکوه

» مدرسه نیکا

» مدرسه سرو اندیشان آفتاب

» مدرسه بهار پروانه ها

» مدرسه روشنگران

» مدرسه قلم مهر(شعبه2)

» مدرسه گلهای یاسین

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
بازدیدکننده سایت
(1396/11/28)
هنرستان خواجه نصیر با در نظر گرفتن فعالیت درسی دانش آموزان و پیگیری فعالیت درسی در منزل در خصوص رفتار و اخلاق دانش آموزان همانطور که در مدرسه مد نظر می باشد رفتار و اخلاق دانش آموزان در منزل نیز مد نظر می باشد و با ارتباط اولیا با مدرسه هیچ فاصله ای وجود ندارد و با تعامل خانه و مدرسه شرایط خیلی خوبی فراهم شده است .
من به عنوان یک ولی به شما والدین محترم که در پی یک مدرسه اخلاقی و درسی هستید این مدرسه را به شما پیشنهاد می دهم.و جا دارد از مدیریت و کادر اجرایی و آموزشی مدرسه تشکر کنم.
(1396/11/15)
هنرستان خوبی هست و به هیچ عنوان هر دانش آموزی را نمی پذیرد و بعد از امتحان ورودی مصاحبه از دانش آموز و والدین دانش آموز صورت می گیردو در زمان تحصیل در مدرسه مسئولین خیلی پیگیر هستند مسائل درسی و اخلاقی و رفتار دانش آموز را و طی ارائه گزارش به اولیا از روند رشد و پیشرفت و تغییرات دانش آموز مطلع می شویم و این برای من که ولی دانش آموز هستم بسیار با اهمیت هست و به خاطر همین موضوعات این مدرسه را پیشنهاد می دهم .
(1396/05/04)
سلام هنرستان خوب و مطمینی است. با دانش آموزان صمیمی و با احترام برخورد میکنند. هم از جهت علمی و هم اخلاقی بسیار خوب کار میکنند.اردوهای سازنده میبرند. من خیلی راضیم. البته علمی هم سختگیرن به همین خاطر قبولی بالایی در دانشگاه دارند.
(1396/04/30)
من خیلی راضیم. به نظرم محیط بسیار سالم و اطمینان بخشی دارد. از نظر علمی هم خیلی خوب کار میشه.فرزندتونو ببرید پشیمون نمیشید. اردوهای خیلی سازنده و به نظرم معلمان خیلی خوب و کادر بسیار خوبی دارد. راست میگه هر کسی رو هم قبول نمیکنه. باید خانواده هم سالم باشه.
مهدی صادقی
(1396/04/27)
هنرستان بسیار خوبیه تمام بچه ها در کنکور قبول میشن. مدرسه مذهبی و محیط خیلی خوبی داره . البته هرکسی رو هم قبول نمیکنه باید خانواده و خود دانش آمز خوب باشند. من از اینکه پسرم اونجا درس میخونه احساس آرامش دارم
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!