سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه سیمای فرهنگ


مدرسه سیمای فرهنگ


این مدرسه اعلام کرده است علاوه بر اینکه با توجه به شرایط کرونا، تعداد دانش‌آموزان در کلاس را کاهش داده است، بخشی از کلاس‌ها را هم به صورت آنلاین برگزار می‌کند.


با توجه به شرايط كرونا ، تعداد دانش آموزان در كلاس كاهش پيدا كرده است و بخشي از كلاس ها بصورت انلاين برگزار مي شود .
آموزش مجازي مجتمع سيماي فرهنگ بصورت offline و online در دو بستر adobe connect و lms اختصاصي انجام ميگيرد.
در حال حاضر تمامي كلاس هاي درسي،فوق برنامه و مشاوره (فردي و گروهي) در اين سامانه برگزار مي شود كه علاوه بر آموزش مجازي ، مشاهده ضبط كلاس هاي انلاين در هر زمان در دسترس دانش آموزان عزیز مي باشد .
همچنين امكان برگزاري آزمون هاي بر خط چهار گزينه اي و تشريحي همراه با ارائه كارنامه همچنین پيگيري هاي مستمر مشاورين براي دانش آموزان فراهم شده است .
بخوبي ميدانيم كه والدين در زمان آموزش مجازي و حضور دانش آموزان در منزل به كمك و ياري مشاورين مدرسه نيازمندند ، به همين جهت دانش آموزان و اولياي محترم به راحتي ميتوانند جهت برطرف نمودن مشكلات احتمالي و ارائه راهكار لازم توسط دبيران از طريق سامانه lms با يكديگر ارتباط مستقيم داشته باشند .
در صورت نياز دانش آموزان جهت رفع اشكال و ملاقات با دبيران به صورت فردي و یا گروه هاي كوچك ( كاملاً اختياري ) به مدرسه دعوت و مورد حمايت قرار ميگيرند .
هيئت مديره و مديران مدرسه در تلاش هستند تا دانش آموزان و دبيران با بهترين كيفيت آموزشي سال تحصيلي را شروع و دغدغه هاي والدين را در شرايط كنوني كاهش دهند تا در كنار یکدیگر با آرامش سالي پر بار و مفيد را سپري كنيم به همين سبب با تهيه تجهيزات لازم ( نصب دكل هاي مخابراتي ، اينترنت اختصاصي پر سرعت ، نصب سرور اختصاصي و همچنين تهيه به روز ترين تجهيزات ديجيتالي اعم از سخت افزاري و نرم افزاري ) در آموزش مجازي اين امكان فراهم شده كه بهترين سرويس ها را در اختيار دانش آموزان عزيز قرار دهيم .

درباره پیش دبستان پسرانه غیر دولتی سیمای فرهنگ

مدرسه سیمای فرهنگ یک مدرسه پسرانه در مقطع پیش دبستان است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 5 (محدوده شهران) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی انتهای بزرگراه آبشناسان، نرسیده به میدان شهران، خیابان شهید آقا خیابانی، کوچه خداداد نژاد، پلاک۶ ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 44311484 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم فرید شاه حسینی و موسس آن صادق مکملی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : Www.simayefarhang.ir
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 1,200 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 1 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 1 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 3556)

مدرسه سیمای فرهنگ، پیش دبستان غیر دولتی پسرانه : انتهای بزرگراه آبشناسان، نرسیده به میدان شهران، خیابان شهید آقا خیابانی، کوچه خداداد نژاد، پلاک۶

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه فرشتگان برتر
» مدرسه امام صادق
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه مشکوه
» مدرسه روحی شاد
» مدرسه جامی نوین
» مدرسه پژوهندگان علم ایران
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه محسن
» مدرسه مهر مینوی دانش

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه علامه طباطبائی (علامه طباطبایی واحد آبشناسان)» مدرسه روشنگران

» مدرسه دکتر حسابی

» مدرسه گلهای یاسین

» مدرسه سلام شهید زین الدین

» مدرسه علامه طباطبایی واحد مرزداران

» مدرسه نردبان زندگی

» مدرسه آفرینش

» مدرسه مهر هشتم

» مدرسه درخشان

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه علوم نو
» مدرسه سرای زندگی
» مدرسه نواندیشان هیوا
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه آل طه
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه مدرسان شهرک غرب(علامه شعرانی)
» مدرسه فرهنگ آل یاسینلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
ش. نو بخت
(1397/12/10)
از عملکرد معاونین مدرسه سیمای فرهنگ کمال تشکر رو دارم. بسیار از بچه ها مراقبت میکنن و کوچکترین تغییر رفتار بچه ها رو زیر نظر دارن. به نظر من شناخت دقیق شخصیت بچها توسط معلمان و معاونین مدرسه بسیار اصل مهمی است.
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.