سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) دخترانه عادی دولتی قرآنی مینوچهر

مدرسه قرآنی مینوچهر یک مدرسه دخترانه در مقطع دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 6 (محدوده اسکندری شمالی) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی خیابان اسکندری شمالی، بالاتر از چهارراه فرصت، کوچه حمید، پلاک 10 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 66921305 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. در حال حاضر مدیر و موسس مدرسه در بانک اطلاعات مدارس سرزمین تیزهوش ها (تیزلند) ثبت نشده است و اگر شما اطلاع کافی از نام و مشخصات مدیر و موسسین دارید، خوشحال می شویم که به ما اطلاع دهید.
این مدرسه از نوع مدارس عادی دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.minoochehrsch.ir/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 4,133 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 18 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 18 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 4095)

مدرسه قرآنی مینوچهر، دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) عادی دولتی دخترانه : خیابان اسکندری شمالی، بالاتر از چهارراه فرصت، کوچه حمید، پلاک 10

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سوده
» مدرسه شکوفا
» مدرسه مهاجر ایروانی
» مدرسه سخت کوشان
» مدرسه سعادت 1
» مدرسه علوم نوین
» مدرسه پویندگان راه شفق
» مدرسه آئین روشن
» مدرسه فرید
» مدرسه راه حق

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه امام صادق
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه پلی تکنیک هنر
» مدرسه عبدصالح
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه پژوهندگان علم ایران
» مدرسه میعاد نور
» مدرسه ابوعلی سینا
» مدرسه راه امیرکبیر

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه روحی شاد

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
(1398/01/26)
با عرض سلام و احترام، من دخترم کلاس ششم هست و دوسال است در این مدرسه مشغول تحصیل است، دوره های قبل در مدارس غیرانتفاعی تحصیل کرده است. با توجه به تجربه قبلی پیشرفت فرزندم در این مدرسه خیلی بیشتر از مدارس غیرانتفاعی بوده است.
بسیار کادر آموزشی با تجربه و محترمی دارد و رضایت کامل دارم. به نوبه خودم از زحمات مدیر محترم سرکار خانم علیرضایی و همچنین معلم ریاضی سرکار خانم داور پناه و معلم ادبیات خانم کیان ارثی و سایر مربیان و کادر اداری بسیار سپاسگزارم و موفقیت روز افزونشان را از خداوند متعال خواستارم.
بازدیدکننده سایت
(1397/08/13)
مدیریت مدرسه عوض شده و خانم علیرضایی مدیر جدید شدند ایشون قبلا معلم کلاس ششم بودند که بسیار توانمند بودند انشاا.. در این پست هم توانمند باشند و مدرسه را به سوی بهتر بودن سوق بدهند
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1397/07/17)
مدرسه خوبی است ولی از مسئولین راضی نیستم و به نظرم نحوه برخورد خوبی ندارن..
این مدرسه را پیشنهاد نمیکنم
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/07/11)
مدیریتش خوبه ولی از برخی کادر مدرسه راضی نیستم و انتظار رفتار بهتری را داریم..
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/07/09)
امروز رای گیری انجمن انجام شد از 30 نفر اولیایی که اومده بودند نفر اول 47 رای اورد شما بگید چجوری ما که نفهمیدیم
همچنین بعضی از کادر مدرسه به نظر من بین بچه ها و اولیا فرق میگذارن
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/09/10)
به نظر من یکی از بهترین مدارس تهرانه مدیرمدرسه خانم درویش واقعا دلسوز و خوش فکره برخوردی درست و منطقی با همه داره حتی جوایزی که به بچه ها میدن هدفمنده به همه مسایل بچه ها توجه دارن من بعداز تحقیق و پیگیری دخترم از غیرانتفاعی به این مدرسه آوردم عملکرد این مدرسه خیلی بهتره از مدارس غیرانتفاعیه و سایر مدارس دولتیه حتی امکاناتش هم بهتره
بازدیدکننده سایت
(1396/09/09)
مدرسه بسیارخوب با مدیریت قوی و کادربسیار توانمندیه وقتی واردمدرسه می شیم انگار مدرسه غیرانتفاعیه با نظم و آرامش امکانات خیلی خوبی هم داره همه کلاس ها هوشمنده فعالیت های آموزشی و پرورشی در سطح بسیاربالایی ارئه می شه به نظرمن در مقایسه با سایر مدارس دولتی در سطح خیلی بالاتری قرار داره
ناشناس
(1396/06/27)
جو متشنجی درین مدرسه حاکم است.برخوردهای ناشایستی با خانواده ها میشود.معلمان خوبی دارد ولی انگیزه ای برای ادامه همکاری ندارند، به هیچ وجه توصیه نمیکنم، ناآرامی به دانش آموزان منتقل میشود.
پاسخ : نظر بازدیدکننده محترم با پاره ای اصلاحات در سایت درج شد.
چقدر خوب می شود اگر بتوانید مشکلات را با ذکر مصداق ها و موارد مطرح کنید تا امکان بررسی مشکلات از دید ناظر بیرونی برای مسئولین مدرسه فراهم باشد. به این ترتیب هم به سایرین در انتخابی بهتر، بیشتر کمک می کنید و هم مسئولین مدرسه فرصت بررسی اشکالات احتمالی را خواهند داشت.
جملات کلی، هرچند در برخی موارد اجتناب ناپذیر هستند ولی معرفی موارد با صراحت بهتر می تواند به رفع مشکلات کمک کند.

به هر حال، آماده درج نظرات مسئولین مدرسه درباره این پیام هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/02/02)
از نحوه برخورد مدیریت مدرسه راضی نیستم. چه با معلم ها و چه با مادرها برخورد مناسبی صورت نمیگیره. برای دیدن معلم ها باید هما هنگ شود وگرنه رفتار خیلی بدی با شما می شود
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/01/19)
از مدیریت راضی نیستم
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1395/12/20)
از مدیریت راضی نیستم. یکی از معلم ها دانش آموزان را تنبیه فیزیکی میکند.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ناشناس
(1395/10/17)
ببخشید میشه بگین که این مدرسه دقیقا چه امکاناتی داره و چه کار های فوق برنامه ای انجام میشه در برابر شهریه ای که پرداخت میکنیم
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1395/10/08)
این مدرسه امکانات خوبی میتونه داشته باشه
معلم های خوبی میان ولی نمی مانند.
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1395/07/19)
مدرسه خیلی خوبی هم معلمان خوبی داره هم دانش آموزان با ادبی داره
بازدید کننده سایت
(1395/07/16)
از نظر معلم واقعا آموزگاران دلسوزی دارند ولی متاسفانه دارای یک مسئول انتقاد ناپذیر هست که باعث میشه آدم از انتخابش پشیمون بشه.
پاسخ : نظر این کاربر عزیز در سایت درج شد. آماده ثبت پاسخ مسئولین محترم مدرسه هستیم.
بازدید کننده سایت
(1395/07/04)
فعلا نمیشه نظر داد
بازدید کننده سایت
(1395/05/18)
مدرسه ابتدای قرانی نزدیک پیروزی کجا است لطفا راهنمایی کنید
(1394/11/06)
مدیریت این مدرسه بسیار ضعیف میباشد واطلاع رسانی به درستی انجام نمیشود
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند