سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی) دخترانه غیر دولتی ساعی (اندیشه فردا)

مدرسه ساعی (اندیشه فردا) یک مدرسه دخترانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 6 (محدوده یوسف‌آباد) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی یوسف‌آباد، خیابان جهان‌آرا، نبش پانزدهم عزیزی پلاک 1 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88010240 - 88010241 - 88331681 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این دبستان پیش دبستان هم دارد.
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم خانم اعظم نجاران و موسس آن آقای سید فواد میرباقری است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.sayee.ir
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، واتس‌اپ، شاد، ایتا، بله، اینستاگرام، آپارات و غیره هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 18,955 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 4 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 4 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 4016)

مدرسه ساعی (اندیشه فردا)، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی دخترانه : یوسف‌آباد، خیابان جهان‌آرا، نبش پانزدهم عزیزی پلاک 1

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1
» مدرسه هاتف
» مدرسه سلام شهدای خلیج فارس
» مدرسه فرشتگان برتر
» مدرسه موعود
» مدرسه درخشان
» مدرسه مبینا
» مدرسه سما 4
» مدرسه حضرت سیدالشهدا(ع)
» مدرسه علوم

برگزاری جشن الفبا و جشن فارغ التحصیلی در مجتمع دخترانه ساعی

برگزاری جشن الفبا و جشن فارغ التحصیلی در مجتمع دخترانه ساعی

برگزاری جشن الفبا و جشن فارغ التحصیلی در مجتمع دخترانه ساعی منطقه 6 تهران
جشن الفبا در دبستان ساعی
لیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
کاربر
(1402/03/30)
دوره دوم ابتدایی چطوره؟ // کسی تجربه ای داره؟ // ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1402/03/01)
دخترم در مقطع سوم دبستان در این مدرسه درس می خواند
مدرسه کادر خوب و زحمت کشی دارد ، بنده از تمام مسائل به غیر از معلم کلاس سوم راضی هستم و این مشکل مختص دختر من نیز نمی باشد.که به دلیل عدم رضایت از معلم این مقطع ،برای ثبت نام سال آینده دخترم با این مجموعه به شدت مردد شده ام.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولی دانش آموز
(1402/01/31)
باسلام ضمن تشکر از کادر زحمت کش و مدیریت محترم دبستان وظیفه خودم دونستم از کادر بسیار خوب ساعی تشکر کنم.من دخترکم را با تجربه بسیار بد از دبستان قبلی به اینجا آوردم و ماه های ابتدایی سال را با استرس از تکرار آن تجربه گذراندم اما با مشاهده زحمات فراوان و توجه های مفید عزیزان دبستان خیالم از بابت فضای امن و شاداب مدرسه راحت شد.واقعا تشکر میکنم از به کارگرفتن کارمندان و معلمینی خوش برخورد منظم و پیگیر و همچنین متخصص در این مدرسه . واقعا خیال ما را از بابت دخترمان بسیار راحت نمودید.موفق باشید
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مینا حقی
(1401/05/10)
دختر من دوسال پیش دبستان و اول هست در این مدرسه درس میخونه محیط شادی داره، کادر بسیار خوش برخورد هستن ،من تازه به تهران اومدم ابتداخیلی نگران بودم اما در این سه هفته ای که دخترم در کلاس های زبان شرکت میکنه پیشرفت فرزندم رو میبینم و واقعا خوشحالم ممنونم از کادر خوبشون و زحمتی که برای بچه ها میکشن
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.