سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

این مدرسه اعلام کرده است علاوه بر اینکه با توجه به شرایط کرونا، تعداد دانش‌آموزان در کلاس را کاهش داده است، بخشی از کلاس‌ها را هم به صورت آنلاین برگزار می‌کند.


پيش از بازگشايي مدارس، در طرحي كاملا رايگان در قالب كارگاه تابستاني مدرسه فرهيختگان كليه امكانات دانش‌آموزان را سنجيده تا همزمان با شروع سال تحصيلي هيچ يك از دانش‌آموزان مشكلي نداشته باشند. معلمين در طرحي پويا و برنامه‌ريزي شده موظف هستند به دانش‌آموزان امكان ارائه كنفرانس و آزمايش بدهند. از سوي ديگر معاونين همزمان با برگزاري كلاس‌ها به صورت آنلاين در كلاس حضور دارند و نظارت مي‌كنند و مشكلات احتمالي را برطرف مي‌نمايند.

درباره دبستان (ابتدایی) دخترانه غیر دولتی فرهیختگان

مدرسه فرهیختگان یک مدرسه دخترانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 6 (محدوده امیرآباد) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی اتوبان كردستان، بلوار آزادگان، خيابان ١٨ غربي (شهيد زره پوش)، جنب آژانس صدف، پلاك ٢٩ ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88013479 - 88002206 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم طاهره احمدی و موسس آن طاهره احمدی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 88013479 - 88002206 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 88013479 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://farhikhtegaan.ir
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 9,201 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 6 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 6 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 4090)

مدرسه فرهیختگان، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی دخترانه : اتوبان كردستان، بلوار آزادگان، خيابان ١٨ غربي (شهيد زره پوش)، جنب آژانس صدف، پلاك ٢٩

همه ساله میلیون‌ها دانش‌آموز به شوق آموختن دانش روانه مدرسه می‌شوند. این تکاپو جلوه زیبایی را به جامعه میبخشد گویی‌که خون تازه به رگ‌های حیات کشور اسلامی عزیزمان وارد شده است و این چنین تجسم پر معنایی از نسل آینده به اذهان خطور می‌کند `برای سازندگی هیچ راهی مناسب‌تر از توجه عمیق به امر تعلیم و تربیت نمیباشد.`
این واحد آموزشی سعی داشته با برنامه‌ریزی کیفی و کمی و جذب نیروهای متخصص و کارآمد و توجه بیشتر به تجهیزات مدرسه، نمازخانه، کتابخانه، واحد سمعی و بصری، آزمایشگاه، سایت کامپیوتری و ورزش و نگاه ویژه به فعالیتهای پرورشی و قرآنی که زمینه ارتقاء اعتقادات اخلاقی، جسمی و روحی دانش‌آموزان بسته به آن است و هدایت عزیزانمان به سمت و سوی تحقیق و پژوهش این باور را داشته باشیم در نظام آموزشی `دوران معلم گوینده و شاگرد شنونده` رو به افول است. هرچند انسان الزاماً نمیتواند همه چیز را به همان شکل که خود میخواهد داشته باشد و یا آن را به هر شکل که میخواهد تغییر دهد اما امیدواریم در تحقق بخشیدن برنامه‌های مدرسه که با در نظر گرفتن توان و امکانات و نیازها و ضرورتها تنظیم شده، از همفکری، همکاری و هم اندیشی اولیاء محترم بهره مند باشیم.
اهداف کلی:
ایجاد نظم فکری
آموزش مهارت زندگی اجتماعی
آموزش مهارتهای علمی و عملی
تسلط بر پایه دروس ابتدایی
پرورش خلاقیت
پرورش قوه تفکر
پرورش قوه بیان
پرورش رفتارهای مطلوب
پرورش قوه خواندن، ایجاد علاقه به مطالعه و ایجاد عادت مطالعه
آموزش خانواده
آموزش قوانین ساده و ایجاد حس احترام
پرورش حس وطن دوستی و شناخت میهن
پرورش علاقه به مذهب
ایجاد محیط مناسب برای بیان عقاید و افکار دانش‌آموزان
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه امام خمینی (ره)
» مدرسه بین الملل سوده
» مدرسه مشکوه
» مدرسه حضرت رقیه(س)
» مدرسه سلام پیروز
» مدرسه فرشتگان برتر
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه مهر مینوی دانش
» مدرسه راه امیرکبیر
» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سلام شهید زین الدین» مدرسه علامه طباطبایی واحد کارگر شمالی

» مدرسه آیندگان دانش

» مدرسه قلم مهر(شعبه2)

» مدرسه سلام پیروز

» مدرسه فجر خاتم

» مدرسه علامه طباطبایی واحد مرزداران

» مدرسه روشنگران

» مدرسه اتحاد نوین

» مدرسه سما 4لیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
بازدید کننده سایت
(1398/08/15)
عالی بود واقعا تدریس معلم ها بسیار خوبه
ساقی
(1398/03/22)
به نظرم فرهیختگان مثل خونه میمونه حتی برای بعضی از دانش آموزان از خونه هم بهتره. فرهیختگان جاییه که آموزش در کنار تفریح قرار داره. یک محیط شاد با سطح علمی بالا. این مدرسه منطبق با تقویم بین المللی سازمان ملل متحد سعی در آموزش مسائلی دارد که خیلی در مدارس ایران جدی گرفته نمیشود، مثل آموزش روز جهانی ایدز، همکاری با برنامه جهانی غذا، همکاری با یونیسف، آشنایی با کار داوطلبانه و با طرح مدرسه در دست بچه ها دانش آموزان را برای مسوولیت پذیری بیشتر آماده میکنه. دختر من ٦ ساله که اینجاست و من واقعا راضی هستم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1398/03/01)
من دخترم 4 ساله در این مدرسه درس می خواند و خیلی خوشحالم چون بسیار محیط شادی داره و از نظر آموزشی هم خیلی رسیدگی می کنند . محیطی که بچه ها آرامش دارند از همه نظر .
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدید کننده سایت
(1396/03/29)
دختر من پیش دبستانی اونجا بود مهارت های دست ورزی و فارسی و علومش از بقیه دوستاش خیلی بالاتر. کادر پیش دبستان این مدرسه خیلی خوبه. و باید بهتون بگم پیش دبستان این مدرسه رتبه اول در مدارس رو کسب کرده
(1396/03/29)
این مدرسه عالیه. الان 6 سال هست که دخترم اینجا درس میخونه از نظر سطح علمی از تمام دوستاش در مدرسه های دیگه بالاتر هست. فرهیختگان جاییه که بچه ها احساس امنیت میکنند و راحت هستند و این برای من که مادر هستم مهمترین نکته هست. ضمن اینکه من در این مدرسه تا امروز نکاتی که دوستان گفتم را ندیدم. بهتر است وجدان داشته باشیم.
فرهیختگان مثل خانواده بچه ها میمونه. من که خودم تعجب میکنم دخترم حاضر نیست بیاد خونه و دلش میخواد همش مدرسه باشه. فضای شاد و صمیمی، معلم های جوان و تحصیلکرده مطابق با استانداردهای آموزشی، مدیریت مهربان این مجموعه باعث شده فرهیختگان بخشی از خانواده بچه ها باشه
بازدید کننده سایت
(1395/11/18)
سلام
لطفا اگر کسی تجربه استفاده از این مدرسه را دارد راهنمایی کند. مورد رضایت از لحاظ محیط آموزشی هست ؟