سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه فرهیختگان


مدرسه فرهیختگان


درباره دبستان (ابتدایی) دخترانه غیر دولتی فرهیختگان

مدرسه فرهیختگان یک مدرسه دخترانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 6 (محدوده امیرآباد) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی اتوبان كردستان، بلوار آزادگان، خيابان ١٨ غربی (شهيد زره‌پوش)، پلاک ٢٩ ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88013479 - 88002206 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این دبستان پیش دبستان هم دارد.
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم خانم طاهره احمدی و موسس آن خانم طاهره احمدی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 88013479 - 88002206 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 88013479 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.farhikhtegan-sch.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 23,933 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 18 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 18 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 4090)

مدرسه فرهیختگان، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی دخترانه : اتوبان كردستان، بلوار آزادگان، خيابان ١٨ غربی (شهيد زره‌پوش)، پلاک ٢٩

همه ساله میلیون‌ها دانش‌آموز به شوق آموختن دانش روانه مدرسه می‌شوند. این تکاپو جلوه زیبایی را به جامعه می‌بخشد گویی‌که خون تازه به رگ‌های حیات کشور اسلامی عزیزمان وارد شده است و این چنین تجسم پر معنایی از نسل آینده به اذهان خطور می‌کند`برای سازندگی هیچ راهی مناسب‌تر از توجه عمیق به امر تعلیم و تربیت نمی‌باشد.`
این واحد آموزشی سعی داشته با برنامه‌ریزی کیفی و کمی و جذب نیروهای متخصص و کارآمد و توجه بیشتر به تجهیزات مدرسه، نمازخانه، کتابخانه، واحد سمعی و بصری، آزمایشگاه، سایت کامپیوتری و ورزش و نگاه ویژه به فعالیت‌های پرورشی و قرآنی که زمینه ارتقاء اعتقادات اخلاقی، جسمی و روحی دانش‌آموزان بسته به آن است و هدایت عزیزانمان به سمت و سوی تحقیق و پژوهش این باور را داشته باشیم در نظام آموزشی دوران معلم گوینده و شاگرد شنونده`رو به افول است. هرچند انسان الزاماً نمی‌تواند همه چیز را به همان شکل که خود می‌خواهد داشته باشد و یا آن را به هر شکل که می‌خواهد تغییر دهد اما امیدواریم در تحقق بخشیدن برنامه‌های مدرسه که با در نظر گرفتن توان و امکانات و نیازها و ضرورت‌ها تنظیم شده، از هم‌فکری، همکاری و هم اندیشی اولیاء محترم بهره‌مند باشیم.
اهداف کلی:
ایجاد نظم فکری
آموزش مهارت زندگی اجتماعی
آموزش مهارت‌های علمی و عملی
تسلط بر پایه دروس ابتدایی
پرورش خلاقیت
پرورش قوه تفکر
پرورش قوه بیان
پرورش رفتارهای مطلوب
پرورش قوه خواندن، ایجاد علاقه به مطالعه و ایجاد عادت مطالعه
آموزش خانواده
آموزش قوانین ساده و ایجاد حس احترام
پرورش حس وطن دوستی و شناخت میهن
پرورش علاقه به مذهب
ایجاد محیط مناسب برای بیان عقاید و افکار دانش‌آموزان
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه رشد
» مدرسه نوید صالحین
» مدرسه فرزانگان پویا
» مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1
» مدرسه آتیه‌سازان
» مدرسه دانش
» مدرسه نیم‌ رخ
» مدرسه مبینا
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی
» مدرسه علوم

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه آفرینش نو» مدرسه علامه امینی

» مدرسه روشنگر

» مدرسه سفیران پردیس

» مدرسه سلام رسالت

» مدرسه مشکوه

» مدرسه سلام صدر

» مدرسه مشکوه

» مدرسه گلستان آل طه

» مدرسه مبتکر نوین

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه موعود
» مدرسه خجستگان زهرا
» مدرسه درخشان
» مدرسه نیک باوران
» مدرسه نوید صالحین
» مدرسه امید ایران
» مدرسه سوده
» مدرسه گلستان آل طه
» مدرسه نگرش آرمانیلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
ولی دانش آموز
(1401/12/11)
سلام وعرض ادب من مادر آیشین عطایی کلاس دوم سرکارخانم قربان پور هستم. اواسط آبان امسال مجبور به تغییر مدرسه دخترم شدم ودبستان فرهیختگان رو انتخاب کردم.خدارو شکر ازاین انتخاب نهایت رضایت رو دارم چون موارد مثبت زیادی دراین دبستان وجودداردازجمله: 1-داشتن برنامه اموزشی منظم 2-داشتن کادر اموزشی با تجربه و آشنا با روحیات دختران دوره ابتدایی 3-احساس مسئولیت کادرباتجربه مدرسه در مورد موارد درسی دانش آموزان وپیگیری های منظم آنها 4-داشتن برنامه های مختلف هدفمند ومتناسب با ذوق و علاقه دانش آموزان که باعث شادی بچه ها می شود 5-اهمیت دادن به بهداشت ونظافت فردی دانش آموزان وآموزش دانش آموزان برای نظافت محیط اطراف خودشان به صورت گروهی که بسیار در تربیت اجتماعی آنها موثر می باشد. از زحمات کادر محترم دبستان فرهیختگان وسرکار خانم احمدی مدیرمحترم دبستان تشکروقدردانی می کنم .
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
دایانا صالحی
(1401/12/09)
دختر من از شروع تحصیل در این دبستان بوده و مدیریت فوق العاده قوی در زمان آموزش مجازی و زمان کرونا داشتند و بسیار پیگیر وضعیت دانش آموزان و الان هم که دخترم به صورت حضوری و در مقطع سوم دبستان تحصیل می کنه کمال تشکر رو از مدیریت محترم سرکار خانم احمدی و معاونین محترم مدرسه دارم و همچنین از معلمان مهربان و دلسوز که واقعا مدیریت کلاس هاشون عالی ارتباطشون با بچه ها عالی و با تشکر از سرکار خانم امامی معلم دخترم در این مقطع که هر چی بگم کم گفتم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
پدر دل آسا شعبانی
(1401/12/08)
احتراما بدین وسیله قصد داشتیم مراتب تشکر وقدردانی خود را به دلایل زیر خدمت آن مدیر وارسته و دلسوز اعلام و اعلان نمائیم 1)) از این که در مدرسه محیطی فراهم اورده اید پر از عشق و محیطی صمیمی و مملو از انرژی 2)) از این که از اساتیدی بهره می گیرید و گرفته ائید که جملگی فرهیخته، فهیم، مجرب و فاخر هستند 3)) محیط مدرسه بقدری جذاب و پر انرژی است که تاکنون دخترم را در هنگام بازگشت از مدرسه خسته و کسل ندیده ام و به شکر خدا و به لطف مدیریت عالی شما هیچ دانش آموزی را تا کنون افسرده و خسته ندیده اییم . مزید استحضار خاطر نشان می سازد اطراف منزل اینجانب بالغ بر 8 مدرسه غیر انتفاعی و 12 مدرسه دولتی وجود دارد و همچنین علیرغم اینکه همسرم فرهنگی میباشد و اتفاقا در مدرسه دخترانه تدریس می نمایند ،، بنده و همسرم آنقدر به مدیریت شما و کادر آموزشی شما ایمان داریم حاضر شدیم علیرغم بعد مسافت شخصا فرزندانمان را به مدرسه بیاوریم تا دخترمان نزد شما علم و ادب را فرا گیرد لهذا قلبا و صمیمانه از دلسوزی شما تشکر می کنیم و قطعا شما مایه ی افتخار و فخر کادر آموزشی کشور هستید
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
رحیمی
(1401/12/03)
با سلام خدمت کادر محترم دبستان فرهیختگان و مدیریت محترم سرکار خانم احمدی
خواستم از این طریق تشکر کنم از تمام زحماتی که در ایام مجازی چه در کرونا چه در موقعیت آلودگی هوا کشیدید، از پیگیری های شما در خصوص وضعیت دانش آموزان کمال تشکر را دارم.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
تینا قوساری
(1400/12/05)
من به شخصه خیلی خوشحالم که تصمیم گرفتم تینا را در پیش دبستان این مدرسه ثبت نام کنم. بسیار به مدرسه علاقمند شد. کلاسها با رعایت پروتکل ها به صورت حضوری برگزار میشه و دخترم با شوق بسیار مدرسه میره. آموزش های این مدرسه بی نظیر
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
🥰
(1400/09/20)
مدرسه خوبی هست؟
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
رونیکا
(1400/05/13)
دختر عزیز من به لطف کادر دلسوز و مدیریت خانم احمدی امسال در مدرسه تیزهوشان (فرزانگان الف) قبول شده است. حقیقتا در دو سالی که کرونا آمد فرهیختگان هیچ کم و کسری برای آموزش نداشت.
سپاسگزارم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مهتا حسینی
(1400/05/13)
سلام ، خواستم تشکر کنم از زحمات خانم احمدی مدیریت مدرسه در شش سال تحصیلی مهتا ، خداروشکر امروز نتیجه این ایام رو گرفتیم و مهتا توانست در مدرسه فرزانگان ١ قبول بشه ، خواستم در خوشحالی ما سهیم باشین و خداقوتی خدمتتون عرض کنم ، ایشااله همیشه سلامت و شاد باشید در کنار عزیزانتون🙏🏼🙏🏼🌺🌺
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
الینا
(1400/04/09)
واقعا برام جالب بود که مدرسه در ایامی که بصورت مجازی گذشت به درس هنر و ورزش هم اهمیت داد خیلی به روحیه و نشاط بچه ها کمک کرد و خوشحالم مدرسه به این درسها هم به اندازه بقیه دروس اهمیت داده
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
سحر و صبا سمسارها
(1400/03/07)
سه سال هست که دختران کوچک ما به لطف خانم امامی در کنار خواندن و نوشتن و شمردن ، توانایی فکر کردن ، خوب دیدن ، پژوهیدن و عشق ورزیدن و انسانیت را آموختند و خدا را شاکرم که دست تقدیر چنین معلمی را در کنار بچه ها قرار داد و همینطور بچه های شیرین و مهربونم را در کنار هم
قدردانی و تشکر من را بابت زحماتی که در طی این سه سال و به خصوص در یک سال گذشته کشیدید بپذیرید و امیدوارم اثرات مثبتی که در بچه ها داشتید به زندگی شما و بچه های گلتون برگرده💛💜🧡
خدا را شاکرم که ٨ سال پیش مدرسه فرهیختگان را برای پرورش و آموزش بچه هام انتخاب کردم و هرکس ازم پرسید چرا گفتم محیط مدرسه مثل خانواده است و احساس امنیت به بچه ها می ده و از خانم احمدی و کادر مدرسه هم بابت دوران سختی که در سال گذشته گذراند تشکر می کنم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
رها بیژنی
(1400/03/01)
من به عنوان یک پدر بر خود واجب میدانم از مدرسه و مدیریت بابت اینکه امکان بهره مند شدن از تدریس استاد بزرگوار سرکار خانم امامی گرامی معلم پایه اول که بسیار حرفه ای، به روز و مسلط به لوازم تدریس دیجیتال و در عین حال دلسوز و مهربان هستند را فراهم آورده بسیار تشکر کنم.
در کلاس ایشان حتی یک لحظه از دست رفته وجود ندارد و فرایند آموزش تا ساعتها پس از پایان ساعات رسمی ادامه دارد.
مسلما این امر انرژی بسیار زیادی را از استاد می گیرد که جز با عشق استاد به این امر مقدس امکان پذیر نیست.
ان شاء الله شاهد موفقیت بیش از پیش آن مرکز آموزشی معتبر باشیم.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
نارگل
(1400/02/29)
امروز کلاس نارگل تمام شد و من وظیفه خودم دونستم که از مدیریت تشکر ویژه کنم چون خانم امامی معلم بسیار ارزشمندی هستند و من متاسفم که از کلاس اول دخترم توی مدرسه شما نبوده، ولی خوشحالم که امسال با وجود مجازی بودن کلاسها بار علمی که برای دخترم داشت از دو سال حضوری در یک مدرسه دیگه بسیار بالاتر بود. قطعا سایر معلمان و پرنسل مدرسه هم اینگونه هستند چون فرهیخته ای مثل شما مدیر اونجا هست. صمیمانه از شما تشکر میکنم و آرزوی صحت و سلامتی و شادکامی شما رو دارم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدید کننده سایت
(1398/08/14)
عالی بود واقعا تدریس معلم ها بسیار خوبه
ساقی
(1398/03/21)
به نظرم فرهیختگان مثل خونه میمونه حتی برای بعضی از دانش آموزان از خونه هم بهتره. فرهیختگان جاییه که آموزش در کنار تفریح قرار داره. یک محیط شاد با سطح علمی بالا. این مدرسه منطبق با تقویم بین المللی سازمان ملل متحد سعی در آموزش مسائلی دارد که خیلی در مدارس ایران جدی گرفته نمیشود، مثل آموزش روز جهانی ایدز، همکاری با برنامه جهانی غذا، همکاری با یونیسف، آشنایی با کار داوطلبانه و با طرح مدرسه در دست بچه ها دانش آموزان را برای مسوولیت پذیری بیشتر آماده میکنه. دختر من ٦ ساله که اینجاست و من واقعا راضی هستم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدیدکننده سایت
(1398/02/31)
من دخترم 4 ساله در این مدرسه درس می خواند و خیلی خوشحالم چون بسیار محیط شادی داره و از نظر آموزشی هم خیلی رسیدگی می کنند . محیطی که بچه ها آرامش دارند از همه نظر .
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
بازدید کننده سایت
(1396/03/28)
دختر من پیش دبستانی اونجا بود مهارت های دست ورزی و فارسی و علومش از بقیه دوستاش خیلی بالاتر. کادر پیش دبستان این مدرسه خیلی خوبه. و باید بهتون بگم پیش دبستان این مدرسه رتبه اول در مدارس رو کسب کرده
(1396/03/28)
این مدرسه عالیه. الان 6 سال هست که دخترم اینجا درس میخونه از نظر سطح علمی از تمام دوستاش در مدرسه های دیگه بالاتر هست. فرهیختگان جاییه که بچه ها احساس امنیت میکنند و راحت هستند و این برای من که مادر هستم مهمترین نکته هست. ضمن اینکه من در این مدرسه تا امروز نکاتی که دوستان گفتم را ندیدم. بهتر است وجدان داشته باشیم.
فرهیختگان مثل خانواده بچه ها میمونه. من که خودم تعجب میکنم دخترم حاضر نیست بیاد خونه و دلش میخواد همش مدرسه باشه. فضای شاد و صمیمی، معلم های جوان و تحصیلکرده مطابق با استانداردهای آموزشی، مدیریت مهربان این مجموعه باعث شده فرهیختگان بخشی از خانواده بچه ها باشه
بازدید کننده سایت
(1395/11/17)
سلام
لطفا اگر کسی تجربه استفاده از این مدرسه را دارد راهنمایی کند. مورد رضایت از لحاظ محیط آموزشی هست ؟