سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه سلام یوسف آباد


مدرسه سلام یوسف آباد


درباره دبستان (ابتدایی) پسرانه غیر دولتی سلام یوسف آباد

مدرسه سلام یوسف آباد یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 6 (محدوده یوسف آباد) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی یوسف آباد، خیابان شصت و چهارم، پلاک 14 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88621506-8 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
مقطع پیش دبستان هم دارد

این مدرسه، یکی از مجموعه مدارس سلام است (برای دیدن سایر مدارس این مجموعه، اینجا کلیک کنید).
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم هومن نیک پور و موسس آن محمد مسلمی زاده است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://yousefabad.salamsch.com/pschool/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 1,933 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 4 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 4 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5814)

مدرسه سلام یوسف آباد، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی پسرانه : یوسف آباد، خیابان شصت و چهارم، پلاک 14

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه محراب شعبه 1
» مدرسه بشری
» مدرسه ماندگار البرز
» مدرسه شهید چراغی
» مدرسه راه معصومه
» مدرسه آینده سازان برتر
» مدرسه امام هادی
» مدرسه امیر کبیر
» مدرسه فروتن 2
» مدرسه محراب شعبه 1

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شهید دانش
» مدرسه عترت
» مدرسه فرید
» مدرسه مشکوه
» مدرسه دانش
» مدرسه روحی شاد
» مدرسه بحرالعلوم
» مدرسه آیندگان دانش
» مدرسه درخشان
» مدرسه سیمای فرشتگان

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مشکوه» مدرسه علامه امینی

» مدرسه علامه طباطبائی (علامه طباطبایی واحد آبشناسان)

» مدرسه درخشان

» مدرسه گلهای یاسین

» مدرسه شکوه شفق

» مدرسه آفرینش

» مدرسه قلم مهر(شعبه2)

» مدرسه سرو اندیشان آفتاب

» مدرسه سرای دانش واحد پرسشلیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
فرشته
(1399/03/08)
سلام.من پسرم رو امسال کلاس اول ثبت‌نام کردم ولی از خیلی‌ها شنیدم که گفتند تو مدرسه خیلی به بچه‌ها سخت گرفته میشه و اعتمادبه‌نفس بچه‌ها پایین میاد و علاقه بچه‌ها به آموزش کم میشه.
میشه لطفا والدین گل پسرهای نازنین اینجا نظر بدند. مرسی.
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1399/02/29)
من واقعا آموزشهایی که در مدرسه ارائه می شه مطابق انتظارات من از مجموعه خوشنام سلام بود.من خصوصا از برنامه های فوق برنامه مثل کلاس هنر سرکار خانم زالی و تلاش ایشون در جهت پرورش خلاقیت بچه‌ها و متد آموزش زبان و پیشرفت پسرم در این مدت کوتاه راضی بودم. خیلی خوشحالم که جستجوهام برای پیدا کردن یه مدرسه خوب در منطقه 6 نتیجه داد و قطعا به مادرای دیگه هم این مدرسه رو پیشنهاد می کنم.
خیلی خوشحالم که جستجوهام برای پیدا کردن یه مدرسه خوب در منطقه 6 نتیجه داد و قطعا به مادرای دیگه هم این مدرسه رو پیشنهاد می کنم
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
خویشاوند دانش اموز
(1399/02/28)
آموزش فوق برنامه مدرسه متنوع و با کیفیت خوب بوده، با توجه به تعداد کم دانش آموزان ارتباط بهتر و نتیجه بهتری قابل تصوره، البته فضای مدرسه کوچیکه ولی بچه ها هفته‌ای یکبار به ورزشگاه برده میشن
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
ولی دانش آموز
(1399/02/28)
از زمانی که مدیر مدرسه آقای نیک پور شد، مدرسه بهتر شده، فعالیتهای فوق برنامه خوبی داره و آموزش زبان و کادرش بسیار خوب هستند، کلاسهایی مثل فلسفه و هنر و خلاقیت واقعا به بچه ها کمک میکنه، برای شروع تحصیل در مدارس سلام و ادامه مسیر نقطه شروع مناسبیه و توصیه میکنم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!