سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) پسرانه غیر دولتی شهریار

مدرسه شهریار یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 6 (محدوده کارگر شمالی) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی کارگر شمالی، پایین تر از دکتر فاطمی، کوچه فردوسی، پلاک6 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 66574467 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
این مدرسه مقطع پیش دبستان هم دارد
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم فخرالله یونسی و موسس آن حسین رضایی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
علاوه بر شماره تلفن 66574467 که در بانک اطلاعات ما ثبت شده است، شماره 66574467-66574468 هم در بانک اطلاعات مدارس ما وجود دارد. این شماره را هم برای ارتباط با این مدرسه تست کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.shahriyar.sch.ir/

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 19,556 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 82 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 82 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 4044)

مدرسه شهریار، دبستان (ابتدایی دوره اول و دوم) غیر دولتی پسرانه : کارگر شمالی، پایین تر از دکتر فاطمی، کوچه فردوسی، پلاک6

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه هاجر
» مدرسه خواجه عبداله انصاری
» مدرسه شهید بسمی
» مدرسه هاجر
» مدرسه علم و ادب
» مدرسه فرشتگان آسمانی
» مدرسه فرید
» مدرسه شهید رحمانی
» مدرسه ندا
» مدرسه برهان

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه فرید
» مدرسه میعاد نور
» مدرسه سیمای فرشتگان
» مدرسه روحی شاد
» مدرسه ندا
» مدرسه عترت
» مدرسه پژوهندگان علم ایران
» مدرسه اندیشه و قلم
» مدرسه موعود
» مدرسه فرشتگان برتر

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه اتحاد نوین» مدرسه سلام رسالت

» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه سلام سلیمه

» مدرسه سرو اندیشان آفتاب

» مدرسه گلهای یاسین

» مدرسه قلم مهر(شعبه2)

» مدرسه بهار پروانه ها

» مدرسه علامه امینی

» مدرسه سرو اندیشان آفتاب

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
یکی از پنجمی ها
(1398/11/30)
باسلام.
مرسی از رسیدگیتون واقعا معلماشون عالی درس میدن خانم بذر افشان خانم پارسداری آقا آریان فر عالی تدریس میکنن مدرسه نظم زیاد داره
با شهریه زیادش ارزششو داره
به هرکی تو پرند زندگی میکنه پیشنهاد میکنم بیاد عالی
بازدیدکننده سایت
(1398/05/04)
باعرض سلام وادب
بنده به عنوان آموزگار و خدمتگذارتعلیم وتربیت فرزندانم در این دبستان به مدت چهارسال مشغول خدمت بودم که امسال به دلیل پاره اى مسائل شخصى واولویت بندى ترجیحا کار را کنار گذاشتم ولى با اطمینان هرچه بیشتر وانصافا میتوانم از دبستان غیردولتى شهریار به عنوان یکى از بابرنامه ترین و قدرتمندترین آموزشگاههاى منطقه نام ببرم با مدیریت جناب آقاى یونسى که بسیار هوشمند و آگاه وواقف به تمام ریزه کاریها ومسلط به علوم تربیتى نوین هستند وهمچنین کادر توانمند ودوره دیده وباتجربه ومتخصص در رشته ى علوم ابتدایى که از هیچ تلاشى در جهت تربیت وپرورش وآموزش کم نمی گذارند وهمچنین موسس ومعاونت آموزشى بسیار باتجربه و آگاه به علوم درسى جناب آقاى رضایى که دلسوزانه وموشکافانه تمام امور درسى دانش آموزان را به موقع بررسى ورسیدگى می کنند به طور قطع فرزندانتان سال تحصیلى پربار چه ازنظر پرورشى وتربیتى وچه از نظر آموزشى خواهند داشت این رو با تجربه ى ده ساله اى که در مدرسه ى البرز قبلا وبعدهم دراین مدرسه داشتم خدمت اولیاى عزیز عرض میکنم
باتشکر
موفق باشید
اولیاء دانش آموز
(1398/05/01)
من فکر می کنم کسانی که نظر مثبت نوشته اند تا کنون با مشکل برخورد نکرده اند.چون به نظر من در صورت بروز مشکل و یا انتقاد به مدرسه برخورد کادر اصلا مناسب نیست
به طور کلی من فکر میکنم این مدرسه با استانداردهای یک مدرسه ی غیردولتی مطابقت کمی دارد و بیشتر به مدارس دولتی شباهت دارد.
به نسبت هزینه ی دریافتی از اولیا، انتظار بیشتری از مدرسه می رود.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مادر
(1398/04/28)
مدیر مدرسه آقای یونسی مرد بسیار شریفی هستن، کادر دفتری خوبی داره، آقای شاهسون بسیار با اخلاق و مهربان
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
اولیا دانش آموز
(1398/04/03)
سلام
تعداد دانش آموزان هر کلاس چند نفر هستن؟
معلم ها در پایه سوم چطور هستن؟
سطح آموزش به گونه ای هست که باعث رقابت و ایجاد انگیزه بین دانش آموزان بشه؟
زبان انگلیسی در چه حدی هست؟
ممنون میشم که پاسخ بدین، چون من بین شهریار و ممتاز حنان موندم؟؟؟
پاسخ : دوست عزیز راهی که تیزلند برای شناسایی و انتخاب صحیح مدرسه پیشنهاد میکند، مراجعه حضوری به مدارس کاندید و مدنظرتان و صحبت با اولیا و دانش آموزانی است که در آن مدرسه مشغول به تحصیل هستند. سعی کنید در مورد ملاک های مورد نظرتان پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
دقت کنید که خوب یا بد بودن امری نسبی است و با توجه به خواسته ها و نیازهای شما معنی پیدا می کند. بنابراین ممکن است مدرسه ای که به نظر شخصی خوب است از نظر فردی دیگر خوب نباشد و این به دلیل متفاوت بودن معیارها و ملاک هاست.
موفق باشید.
ملکی
(1398/04/02)
جناب یونسی یکی از بهترین مدیرانی هستند که تا حالا دیدم و مدرسه بسیار خوب اداره میشود مخصوصا در حوزه پرورش بچه ها
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
معلم سابق
(1398/03/23)
سلام من از این مدرسه رفتم شاید یکم کسانی که میرند بی انصافی میکنند شهریار شاید یکم زیادی به معلم هاش و کادرش سخت میگیره ولی خدایی برای بچه ها عالی، شانس این مدرسه است نمیدونم کادر و نیروهایی داره که اکثرا مسئولیت پذیراند و دلسوز و توانمند و شاید یکسری دلیل نارضایتیشون اینه که مدیر و موسسش خیلی دقیقا اند و کار و بازخورد همه رو چک میکنند و بچه ها براشون خیلی مهمه.
کمتر جایی دیدم که مدیر انقدر خودش همه کارهارو تحت نظارت خودش داشته باشه، وقت خودشو بزاره برای مدرسه
من که به دلیل تغییر منزل مجبور شدم برم.ولی اونایی که ببینن با سیاست های مدرسه همراه نیستند و توانایی ندارند نمیگیرند خیلی تو کارشون دقیق و با حساسیت بالا نیرو میگیرند.
فقط یک چیز نظمی که تو شهریار دیدم هیچ جا ندیدم و برای کسی که اونجا کار کنه سخته جاهای دیگه بازم میگم برای ثبت نام برید ببینید خودتون تصمیم بگیرید
مانی اریا
(1398/03/14)
سلام من امروز پسرم ششم بود وامتحاناتش تموم شد واقعا از کادر مدرسه ممنونم.سپاسگزارم از مدیرمدرسه که تربیت به اموزش ارج قراردادند.واقعا کاری کردند که من که هر سال تو درس ریاضی پسرم کمک میکردم امسال اولین سالی بود که من دیدم اصولی باهاش کار میکردند ونیازی به من نداشت و افسوس خوردم که چرا 5سال گذشته پسرم اینجا نبود.حالا این مدرسه شده معیارمن برای انتخاب مدرسه برای سال اینده اش.واقعا عالی بود بود از همه نظر.
عباسی
(1398/03/05)
من به خاطر دلایلی مجبور شدم پسرم رو وسط سال از مدرسه اش خارج کنم و آوردم این مدرسه ولی اون مدرسه از سیستم خارج نشده بود مسئول دفتری شهریار انقدر پیگیری کردند بدون اینک من بدونم کارمو انجام دادند واقعا کادرش دلسوزاند من نمیدونم چرا بعضی ها از خودشون مینویسند وجدان هم خوبه، من اول فقط رفتم ببینم با توجه به این حرفا سایت بعد که دیدم واقعا خوشحال شدم از اینک رفتم خودم دیدم.
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
زندی
(1398/02/29)
مربی پیش دبستانش خیلی خوبه من که راضی بودم بقیه کلاس هم بسیار راضی بودند آموزش هاش و توجه اش به تربیت دانش اموزان عالی بود.
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
مقدم
(1398/02/19)
سلام من واقعا از اینک پارسال پسرم ببرم این مدرسه با اینک خیلی تعریف تو سایت یا جاهای دیگه نوشته بودند مطمن نبودم ولی آنقدر وقتی وارد مدرسه شدم حس خوبی پیدا کردم دلمو زدم به دریا و واقعا صمیمیت بین کادر اجرایی درطی سال هم دیدم واقعا حرف روابط عمومی شون قبول دارم گفتم چقدر خوبید شما باهم گفت ما اینجا یک خانواده ایم شما به خانواده شهریار اعتماد میکنیم واقعا راست بود نظم مدیریتش و معلم پسرم و پیگیری های مدیر و معاون هاش عالی بود من واقعا از آرامش پسرم طی سال فهمیدم که چه انتخابی کردم مدرسه اش از همه نظر غذا و سرویس گرفته و آموزش و نظافت و پیگیری هاشون عالیه
مادر آرتین
(1397/12/21)
به نظرم مدرسه از نظم خوبى برخوردار نیست..
از کادر انتظار بیشتری داریم...
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/11/09)
سلام براى خارج شدن از سایتتون چکار باید کرد؟
پاسخ : با سلام
دوست عزیز، برای راهنمایی با شماره های سایت تیزلند تماس حاصل فرمایید.
موفق باشید..
مادر دانش آموزکلاس دوم
(1397/11/04)
چراحرف بنده رو یه جور دیگه نوشتید ...
پاسخ : سلام
دوست عزیز، حق با شما است. به همین دلیل ما مواردی را در پیام های ارسالی اصلاح می کنیم. البته شما هم می پذیرید که ممکن است برخی افراد مایل نباشند نام و مشخصات خود را در نظر خود اعلام کنند. البته اگر روند حقوق و قضایی مطرح شود، طبق دستور دادگاه ما ملزم به ارائه اطلاعات گذارندۀ پیام به دادگاه خواهیم بود. از آنجا که رسانه دیجیتال سرزمین تیزهوش ها بر خلاف برخی وب سایت ها که دارای مجوز فعالیت نیستند یا نشانی و اطلاعات تماس مشخص ندارند، تلاش می کند از جاده اعتدال خارج نشود، تلاش می کنیم حتی نظراتی که محل تردید هستند را منتشر نکنیم. اما در برخی موارد به نظر می رسد بعضی یادداشتها خیلی دور از واقعیت نباشند و ما هم در راستای اینکه تلاش می کنیم راهنمایی بی طرف برای انتخابی بهتر باشیم، نظرات مخاطبان را منتشر می کنیم.
طبق قوانین مرتبط بر رسانه، همانطور که در ذیل یادداشت ها درج شده است، سرزمین تیزهوش ها آمادگی درج پاسخ به پیام ها را دارد. همچنین بارها پیش آمده است که مسئولین مدرسه یا انجمن اولیا و مربیان مستنداتی مبنی بر رد پیامی را ارسال فرموده اند و نظر ارسالی کلا حذف شده است.
به هر حال، بسیار متشکریم که با محبت شما و دیگر عزیزان، در این راه دشوار طی طریق می کنیم و مطمئن هستیم ادامه این مسیر بدون همراهی و همفکری شما عزیزان میسر نیست.

سپاس
مادر دانش آموز کلاس دوم
(1397/11/03)
از نحوه برخورد کادر آموزشی راضی نیستم و به نظرم باید رسیدگی بشه ....
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/07/29)
مدرسه ی شهریار معلمهای خیلی قوی داره و مدرسه ای شاد با کلاسهای باز و مناسب هست نظم مدرسه خیلی خوب هست فرزند من سال چهارمی هست که توی این مدرسه درس میخونه و مخصوصا از معلمهاشون خیلی راضی ام
بازدیدکننده سایت
(1397/07/12)
از یکی از معلم ها راضی نیستم و به نظرم کم تجربه است
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1397/05/28)
پسر من امسال کلاس سوم رو خوند معلمش خانم قشقایی بودند معلمی آگاه و دلسوز و کار بلد سال گذشته هم ایشون توی پایه دوم معلم پسرم بودند اونقدر رابطه شون با بچه ها عالیه که درخواست دادیم ایشون سال بعد هم معلم بچه هامون باشند هم علمی وهم تربیتی از ایشون تشکر میکنم از کادر مدرسه به خصوص آقای شاهسوندی هم به خاطررفتار پدرانه شون تشکر میکنم و بنده از اینکه فرزندم در این مدرسه با این کادر عالی تحصیل میکنه خیالم راحته وخدارو شکر می کنم
روزی طلب
(1397/05/22)
من از اموزش و تربیت پسرم و علاقه مندی اون به درس واقعا راضی ام.
خانم روستا و اقای رضایی واقعا عالی کار کردند.خوبی مدرسه اینه که استعدادیابی میکنه من پسرم اول نقاشی زیاد دوست نداشت ولی انقدر خوب علاقه ایجاد کردند درحدی که ادامه داد و تو مسابقات تهران مقام اورد واقعا از مدیرش بخاطر ایجاد شرایط مناسب برای رشد دانش اموزان سپاسگزارم.
حائری
(1397/05/21)
من پارسال وسط سال مجبور شدم عوض کنم با هزارتا استرس بهم این مدرسه معرفی کردند اولش از روی اجبار رفتم ولی وارد مدرسه شدم با برخورد خوب کادر واقعا جذب شدم.
عالی بودند از تمام نظرها که امسالم زود برای پایه سوم ثبت نام کردم.خانم مرتضوی عالی بود تربیتی واموزشی بچه ام انقدر دلسوزانه کار میکرد خدا حفظش کنه.مرسی از اقای یونسی بخاطر اینک انقدر تو انتخاب معلم دقت دارند.
رنجبر
(1397/05/21)
سلام مرسی از سایتتون.من الان 7سال پسرم تو این مدرسه است از الان غم سال اینده دارم چون شهریار ثبت نام میکنی دیگه خودشون همه کارارو انجام میدهند از سنجش سال اولش گرفته تا لوازم تحریر وکیف و کتاب ها بچه ها همه خودشون میکنند خیالت ادم راحت از همه جوانب.
حسام
(1397/05/08)
مدیرش واقعا نظم و دقت بالایی داره مدرس و کادرش خیلی دلسوزند.
کارهایی که برای اموزش و تربیت بچه ام انجام دادند واقعا پدرانه بود.پولی که دادم حلالشون باشه.واقعا از دل وجون مایع میگذارند.
من اصولا به تبلیغات اینترنتی اعتماد ندارم ولی در مورد این مدرسه درسته واقعا هوشمند بودن مدرسه وتوجه به تربیت و اموزش و ارامش مدرسه از نکات مثبت مدرسه است.
مادرآرتین
(1397/05/08)
سلام من چند روز پیش رفتم برای گرفتن روپوش پسرم چقدر منظم و دقیق هست کارشون و چقدر با احترام رفتار میکنند.
سال دومی که پسرم میخواد بره از مدرسه واقعا راضی ام کادرش چقدر خوبن ادم واقعا حس ارامش میگیره تو این مدرسه وارد میشه.خانمهای اداری ودفتری واقعا کار راه می اندازند به وقت مردم ارزش قائل اند.این مدرسه به شما پیشنهاد میکنم پیگیری هاشون عالیه.
(1397/04/27)
امسال اولین سالی بود که پسرم تو این مدرسه در کلاس چهارم بود واقعا از تمامی مسئولین مدرسه متشکرم بابت زحماتی که در این مدت برای پسرم کشیدن مخصوصا معلم خوب و مهربان پسرم خانم مقتدایی که با تدریس فوق العاده اش هم باعث علاقه مندی پسرم به درس ریاضی شد و هم از نظر تربیتی بسیار تاثیر گذاربودن امیدوارم هرجا هستن سلامت باشن.
توکلی وتعدادی از والدین کلاس سوم
(1397/04/11)
به نظر من مدرسه شهریار بهترین مدرسه است چون همه کادر مدرسه از مدیر گرفته تا بقیه همکاران با جون و دل کار می کنند . با بچه ها مهربونند و به خاطر همین بچه ها مدرسه رو خیلی دوست دارند. سال قبل پسر من توی یک مدرسه غیر دولتی دیگه درس می خوند اصلا اونجا رو دوست نداشت کادر مدرسه رفتار خوبی با بچه ها و اولیا نداشتند ولی از روزی که پسرم رو اینجا ثبت نام کردم نسبت به درسش هم خیلی علاقش بیشتر شده .این هم نظر منه و هم بقیه اولیای کلاس سوم.
ارجمندی
(1397/04/11)
سلام
به نظر من برجسته ترین تفاوت این مدرسه با بقیه مدارس اینه که براشون تربیت مهمتره . تلاش مدرسه اینه که به لحاظ فرهنگی ، اجتماعی،جسمانی،عاطفی و مهارتهای زندگی روی بچه ها کار کنند. پسر من چند ساله که توی این مدرسه درس می خونه . نه تنها از نظر اخلاقی خیلی بهتر شده بلکه از نظر آموزشی هم پیشرفت زیادی کرده .من صمیمانه از مدیر و سایر همکاران دلسوز مدرسه تشکر می کنم و براشون آرزوی سلامتی دارم.
مادرامیررضا
(1397/03/28)
سلام من به طورکاملا اتفاقی با این مدرسه اشنا شدم و ازسرناچاری ثبت نام کردم ولی الان واقعا بعد از یک سال خیلی خوشحالم معلم پسرم خانم روستا خیلی دلسوز بامحبت مادرانه به درس پسرم رسیدگی میکرد حتی من که درگیرشکستگی پادی خترم بودم خیالم از همه نظر راحت بود.ازمسئول مالی مدرسه تمام همکاری ها وزحماتشون ممنونم.
بازدید کننده سایت
(1397/03/03)
بنظرم مدرسه شهریار صرف نظر از یکسرى کاستی ها در برخورد کادر اجرایى روابط عمومى و ناظمها ،در زمینه ى آموزشى وتربیتى قوى عمل مى کند ومدرسه ى خوب وقابل اعتمادیست و من راضی هستم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
مادر بردیا
(1397/02/19)
سلام من از مدرسه وکادرش خیلی راضی ام رفتارشون با ادم فقط ادم شرمنده می کنه انقدر با محبت اند اقای عادلی واقعا رفتارشون برادرانه است ایشون مسول مالی وغذاست وسرویس واز دل وجون مایه میگذاره خدا خیرش بده.من پسرم3سال اونجاست ولی امسال فقط سرویس گرفتم کاش از اول میگرفتم سروقت میرسه بدون استرس.یک کلام عالی اند.
محسنی
(1397/02/19)
سلام من 7سال پسرم این مدرسه است خدایی راضی ام نمیگم تو این سال ها اتفاقی نیوفتاده ولی راحت با مسولین درمیان گذاشتم حتی مشکلات پسرم تو خونه حل کردندخیالم ازهمه جهت راحته که مدرسه اول تربیت بچه مهمه.
روهنده
(1397/02/11)
من پسرم 3سال این مدرسه است معاونش اقای شاهسوند خیلی مهربونند و از خانم علیاری که هرچی بگم کم گفتم خیلی وقتها از وظیقه اش هم بیشتر به اولیا کمک میکنه خدا ازش راضی باشه معلم اش مرتضوی عالیه آموزشی وتربیتی نمونه است. خوش بحال مدرسه با این کادر.
مریم
(1397/02/08)
مدرسه شهریار رو یکى از دوستان معرفى کرد خداروشکر خیلى راضى هستم هم ازمسئولین مدرسه و هم ازمعلم پسرم سرکارخانم قشقایى که دوسال با فرزند من بودند و ارتباط عاطفى خیلى خوبى بابچه ها دارند همچنین ازنظر درسى با اینکه خودم در منزل فرصت رسیدگى به تکالیف رو ندارم ولى معلم دلسوزشون چیزى کم نذاشتن و همچنین از نظر غذا که کیفیت خوبى داره
مظاهری
(1397/02/06)
سلام من به علت شاغل بودن به دنبال مدرسه ای بودم که خیالم راحت شه الان بچه ام تا ساعت 4 مدرسه است گاهی دیرتر هم میشه خیالم راحت هست تا برم تحویلش بگیرم. معلم وکادر هم با سواد و هم مهربونند و در کل راضی ام.ممنونم ازهمشون.
مادرکارن
(1397/02/02)
منم موافقم دوسال پسرم تواین مدرسه است راضی ام.حیاطش برعکس مدارس دیگه نه کوچیک و نه انقدر بزرگ که کنترل نشه.وارد مدرسه که میشی حس خانواده تو کادرمدرسه حس میکنی.
غذای بچه ها تو خود مدرسه درست میشه که واسه من مهم بود بچه ام بد غذاست.هرچی نمیخوره. من که راضی ام از مدیر گرفته تا کادر اجرایی واموزشی اش.
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
فرامرز
(1397/01/29)
سلام من اصلا نمیگم این مدرسه خوبه چون خوب از نظر هرکس یک معیارهایی داره.
من میگم این مدرسه بی نظیره.عالی و واسه حرفم دلایل زیادی دارم.
پسر من پیش دبستانی 2ماه اول توی مدرسه دیگه بود اول خوب بود بعد یکدفعه میگفت مریضم و مدرسه نمیرفت فهمیدم بعد چند روز ترس داره سرویس نمیرفت تا ظهر بیاد خونه بعد چندجا رفتند اخر رفتم شهریار.
بچه ام اولا کلاس نمیرفت گریه میکرد یک خانم علیاری باهاش دوست شد بچه ام با کمک معاون و مدیر و معلمش چنان جذب کردند بچه هرروز خودش میگه باید برم مدرسه.معلمش خانم گرمرودی در تدریس و نظم و تربیت بچه ها عالیه.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مامان امیرعلی
(1397/01/28)
من تقریبا از مدرسه راضی هستم گاهی به تعهداتی که میده عمل نمیکنه ولی در کل خیلی به اولیا بها میدهند.
از خانم مرتضوی معلم کلاس پسرمم که معلم کلاس فوق برنامه عصر مدرسه است و 2 سال قبل هم معلم کلاس عصر پسرم بوده خیلی راضی هستم و پسرم معلمش را خیلی دوست دارد و ایشون خیلی دلسوز و مهربان است و با اولیا هم برخورد خوب و صبورانه ای دارد که این مهمترین چیز برای من است
محمدی
(1397/01/28)
سلام من این مدرسه به هرکسی که تربیت براش مهمه معرفی میکنم.مدیریتش عالی. بچه هارو عین یک پدردوست داره واسم جالبه بچه ها انقدرازش حساب میبرندودرعین حال خیلی دوستش دارند.این یعنی مدیریت عالی.
ملکی
(1397/01/27)
سلام مرسی از سایت خوبتون که مدرسه شهریار بهم معرفی کردند.عالیه از نظر تربیت و معلم .دلسوزی های مادرانه خانم روستا باعث شد بچه من که از مدرسه بیزار بود عاشق مدرسه شده.ممنونم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
نظام دوست مامان مانى
(1397/01/20)
سلام من این مدرسه رو بهتون پیشنهاد میدم مدیریت خیلى خوب وکادر آموزشى بدون نقص هستند براى امور تربیتى وپرورشى بچه ها واقعا وقت گذاشته میشه آقاى یونسى مدیر ریزبینى هستند که کوچکترین مشکل از دید ایشون پنهان نیست وتا رسیدگى کامل پیگیرى ورفع مشکل میکنند
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
(1396/12/15)
سلام.من فرقانی هستم پسرم الان 3 سال که تو این مدرسه هستش تعجب میکنم از بعضی از افراد که نظراتی را اینجا بیان کردند که اصلا به نظر من واقعی نیست یکی همین آقایی که فرمودند در همسایگی این مدرسه در بیمه هستند دقیقا روبروی مدرسه هستش که گفتن رفتار بدی کادر مدرسه با بچه ها دارند من تو این سه سال، نه یکبار به فرزندم و چه به خودم هیج رفتار ناشایست و بر خورد بد با ما نداشتن.
معلم کلاس پسرم خانم مرتضوی که بسیار عالی و توانمند عمل میکنند.و مدیریت مدرسه و معاونین محترم اقایان حاجیان و شاهسوندی بسیار با حوصله و مودبانه با بچه ها رفتار میکنند و مدیر محترم این مدرسه واقعا محترمانه با اولیا و بچه ها رفتار میکنند.خب یه جاهایی لازم با فرزندانمان که به هر ترتیب رعایت قوانین مدرسه را نمیکنند و یا بی انضباطی دارند برخورد شود.به طور کل مدرسه بسیار خوب و عالی هستش زیرا ابتدا تربیت و علوم تربیتی دانش آموز و بالا بردن مهارتهای اجتماعی در صدر کار کادر این مدرسه قرار دارد .ممنون از زحمات تک تک شما عزیزان که برای فرزندم دلسوزانه زحمت میکشید دست تک تکتان را میبوسم با آرزوی موفقیت روز افزون برای شما
کلاس سوم
(1396/11/29)
خانم قشقایى معلم کلاس سوم بسیاربسیار عالى هستند وکلا از نظر پیشرفت آموزشى وپرورشى وارتباط با بچه ها واولیا خیلى موفق عمل مى کنند ازشون تشکر مى کنیم
ماهرخ
(1396/11/12)
درخصوص ویژگیهاى مدرسه ى شهریار بایدعرض کنم پسر من سال سومى هست که توى این مدرسه مشغول هست کادر آموزشى بسیار عالى و بدون نقص کار میکنند مخصوصا معلم پسرم که بسیار توانمند و باسوادهستند خداروشکر آقاى یونسى در به کارگیرى معلمها خیلى مدبرانه و خوب عمل کردند البته بنده از کار معلمهاشون در پایه بالاتر زیادخبرندارم ...
ولى از کادر اجرایى دل خوشى نداریم به نظرم رفتار شان و روابط عمومى مناسب محیط آموزشى نیست وتوى این قسمت ضعف زیادى دارند درکل مدرسه ازنظر بعد آموزش و معلمها قابل اعتمادهست
محمدی
(1396/11/08)
پسر من در کلاس اول مدرسه شهریار مشغول به تحصیل است.در ابتدای امر همه چیز خوب و عالی به نظر می رسید و خودش هم راضی بود و مدرسه را دوست داشت.ولی الان بعد از گذشت چند ماه از آغاز مدارس به مشکل برخوردیم که به نظرم کادر آموزشی مدرسه ضعیف هستند. و اکثرا کادر جوانی ندارد و تقاضا داریم مدیر محترم مدرسه اقدام به استخدام افراد توانمندتر و با حوصله تر نمایند تا استحکام و اعتبار مجموعه آموزشی شهریار از بین نرود.
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
بازدید کننده سایت
(1396/11/07)
شماچراپیامها رو نمیزنید هرپیامى رو که دوست دارید درج میکنید
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است. مثلا همین مورد که نام فرد مورد اشاره شما یا برخی موارد مطرح شده توسط شما را با سه نقطه جایگزین کرده ایم.

متاسفانه مجبور شدیم بخش مهم و طولانی پیام فوق را حذف کنیم.

همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
وفایی
(1396/10/29)
سلام پسر من از کلاس دوم تو این مدرسه بود امسال کلاس هشتم است این مدرسه حسن های دارد و معیابی حضور مدیر توانمند در این مدرسه حسنه ولی به نظرم انتخاب بعضی از معلمین و کادر اجرایی و اداری آن خوب نیست
آقای یونسی با حساسیت خاصی نیروهای خود را انتخاب میکنند ولی بعضا پیش می اید که این اتفاق نمیفتد.
به نظرم جایجایی نیرو خیلی ضربه میزند هم به سیستم و هم به عملکرد مدرسه شاید اگر این اتفاق نمی افتاد مدرسه وضعیت خیلی بهتری داشت
شاید بپرسید چرا فرزندتان را جابجا نکردید هر سال به دلایلی مثل حضور معاونی مثل آقای وهاب زاده معلمینی که اثر گذار بودند خانم سلطانی که اولین معلم پسرم بود و حضور ایشون و همراهی ایشان باعث شد خیلی از مشکلات پسرم حل شود خانم بیاتی توانمند خانم عسگری دلسوز خانم آقا براتی وخانم رضایی و رهنمود زاده حضور اینچنین کادری واقعا جای تحسین داشت ولی ...
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.

همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
معلم سابق
(1396/09/11)
به نظر من مدرسه خوبی نیست، اکثر کارها و عده هایی که داده میشه انجام نمیشه و به نظرم به کادر آموزشی بها داده نمیشود.
من یک بار دیگه ام نظرم را خیلی جزیی تر داده بودم ولی در سایت درج نشد لطفا نظرات و انتقادات هم در سایت درج شود.
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ولى ناراضى
(1396/08/24)
سلام سایت شما همه ىمطالب رو نمیزنه من دو روز پیش مطلبى رو نوشتم مبنى بر اینکه این پیامهاى بى نام و نشان قابل استناد نیست چون اگر واقعا این تعریف و تمجیدها صحت داشت و از طرف اولیا بودچرا پس اسمشون رو نزدند کسى که از یه چیزى یا کسى تعریف می کنه دیگه ترس از معرفى خودش نباید داشته باشه.. پس خیلى واضح و مبرهن هست که این نظرات ساختگى هست. تشکر میکنم اگر همه ى نظرات وانتقادات بدون کم وزیاد ثبت بشه
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
در مورد درج نام افراد در بخش نظرات باید گفت اینکه پیام ها با نام واقعی افراد نیستند، دلیل بر واقعی بودن نظرات مخاطبان نیست. همانطور که شما هم نام خود را درج نکرده اید.
همچنین همه ی ما آگاهیم که بخش نظرات سایت، منبعی نیست که بتوان به طور قطعی به آن استناد کرد. بلکه صرفا جهت درج نظرات کاربران است و به دلیل متفاوت بودن نیازهای والدین و دانش آموزان و سطح آنها، ممکن است مدرسه ای که از نظر شخصی خوب است از نظر شما خوب نباشد و یا بالعکس.
موفق باشید.
بازدیدکننده سایت
(1396/08/20)
از معلم کلاس دومش خانم مرتضوی که امسال سومین سالی است ک در این مدرسه است بسیار راضی هستم پسرم پارسال دانش آموز کلاس دوم توانا بود که بسیار از نظر آموزشی و تربیتی این خانم زحمت میکشیدند و آموزش همراه با بازی و نمایش داشتند
بازدیدکننده سایت
(1396/08/08)
بعضى از معلمهاشون خیلى خوب هستند ازحق نباید گذشت هم براى آموزش هم تربیت دانش آموز درکلاس درس وقت گذاشته میشه بیشتر از همه پرورش روحى بچه ها مورد توجه هست من از معلم پسرم راضیم
پاسخ : ممنون که درباره مدرسه نظر می گذارید.
چقدر خوب می شود اگر خوبی های مدرسه را با توضیحات بیشتر ذکر کنید. از آدمهای خوب مدرسه نام ببرید. از کارهای خوب. از خاطرات خوب.
به این ترتیب قدردان زحمات آدم های خوب هم بوده اید. راهنمای خوبی هم برای دیگران می شوید.

جملات کلی، مثل «خوب» و «عالی»، خوبند، اما، اگر بیشتر توضیح دهید، راهنمایی بهتری برای سایرین خواهید داشت.

به هر حال، از اینکه درباره مدرسه نظر گذاشته اید از شما متشکریم.
یکی از والدین کودکان
(1396/08/02)
با سلام کلاس ششم دانش چرا غذا اینقدر کم می دهید کودک من گرسنه به خانه می اید کلاس ششم دانش لطفا کمی.رسیدگی کنید غذا بچه ها را سیر نمی کند ممنون
باتشکر از جناب اقای یونسی
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/07/21)
تنهاحسن مدرسه ی شهریار نسبت به مدارس همتراز داشتن کادرآموزشی خیلی قوی هست.معلمهای زبده وتوانمندی داره که خیال اولیا رو برای یکسال تحصیلی فرزندشون راحت میکنه ...فرزندبنده سال چهارمی هست که توی این مدرسه ست و واقعا از نحوه ی آموزش معلمین مدرسه راضی بودم ودر کل آموزش در کلاس کامل میشه
(1396/07/06)
مدرسه پرسنل فعالی دارند .ولی شندیده بودم بعضی از پایه ها از دبیرانشان ناراضی بودند .از کلاسهای زبان پارسالش هم خیلی راضی بودم ولی هر چه قدر اصرار کردیم اسم موسسه شون رو بگن نگفتند .معاون آموزشی مدرسه آقای رضایی هر ماه دانش آموزان رو ارزیابی میکردند .در کل ما که راضی بودیم .ممنون از سایت خوب تیزلند .
بازدید کننده سایت
(1396/06/15)
آقای شجاعی مطابق قانون تا 31 شهریور اگر انصراف بدید 5 در صد شهریه برگشت داده نمی شه یعنی حداکثر 200 هزار تومان . اگر بیش از این بر می دارن با قسمت مدارس غیر دولتی اداره ی آموزش و پرورش واقع در خ ایتالیا خ سرپرست تماس بگیرید .
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
شجاعی
(1396/05/31)
سلام و تشکر از سایت بسیار خوبتون من امسال پسرم رو تو این مدرسه ثبت نام کردم ولی حالا متوجه شدم به تعهداتی که دادند از همین اول سال عمل نکردند معلم پایه دومشون معلم پایه سوم شده و معلم پایه اولشون معلم سوم مدرسه است و ای به حال این بچه ها تصمیم داشتم پسرم رو ببرم که گفتند 40 درصد شهریه رو برنمیگردوننو دقیقا پیش پرداخت رو بر نمی کردونند
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
عالم زاده
(1396/05/19)
فقط ظاهر سازی از مدیر و موسس راضی نیستم
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
اسماعیلی
(1396/05/08)
سلام این مدرسه پرسنل خوبی نداردجابجایی نیرو زیاد دارند مواظب بچه هاتون که تو این مدرسه ثبت نام می کنید باشید
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1396/05/02)
ناراحتم به خاطر پرسنلی که از این مدرسه رفتند ( مخصوصا آقای وهاب زاده )
پسرم 4 سال در این مدرسه بود واقعا دو سال اخیر افت محسوسی کرده.
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
رضا
(1396/04/27)
جالبه جناب آقای حسینی که 95/8/9 از مدرسه حمایت کرده بودند حالا به صف منتقدین مدرسه پیوستند
ثابت
(1396/04/17)
من پسرم امسال ششم بود و از مدرسه فارغ التحصیل شد باید بگم به نظرم معلمان خوبی نداره پسر من امسال خیلی اذیت شد معلم ایشون به بچه ها بی احترامی میکرد و بچه هارا تنبیه فیزیکی می کرد و وقتی اعتراض کردیم خیلی جالب بود که مارو محکوم کردند در کل بغیر از یکی دوتا از پرسنل از کادر مدرسه راضی نیستم از معاون پسرم که اصلا راضی نیستم من نمیدونم معیار انتخاب نیرو در این مدرسه به چه صورت است پیشنهاد میکنم بیشتر تحقیق کنید
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
علیاری
(1396/03/31)
به نظر من مدرسه خوبی نیست چون جابجایی نیرو زیاد دارند از معاونینش گرفته تا معلمین اگر مدرسه خوب معاون خوبش آقای وهاب زاده و خانم سلطانی رو از دست نمیداد معلمین مثل خانم رهنمودزاده و خانم میری و حاجی بابایی خانم بیاتی
نا شناس
(1396/03/26)
یک مشکل بزرگی که مدرسه داره اینه که به قول هایی که موقع ثبت نام داده میشه عمل نمی کنن.در کل اگه بچه رو مدرسه دولتی ثبت نام کنید چیزی از دست نمی دید چون رفتار مسئولین مدرسه اصلا به غیر دولتی نمی خورد
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
حسینی
(1396/03/20)
بنظرم تنها حسن خوب این مدرسه مدیر و معاونین مدرسه آقای شاهسوندی و خانم سلطانیست که منطقی به تمام موارد برخورد میکنند در غیر اینصورت از بقیه کادر مدرسه راضی نیستم
جلال زاده
(1396/03/20)
پسر من چهار سال اینجا درس خوند می تونم بگم کلاس دوم و سومش خوب بود ولی از معلم های چهارم راضی نبودم این دو سال اخیر از نظر انظباطی و رسیدگی بهتر شده که الیته فکر کنم سال دیگه به حالت قبل برگردد من امسال پسرم رو از این مدرسه بردم و میدونم خیلی ها هم پسرشون رو بردند چون خیلی حرف زده میشه و عمل وجود نداره . شما اگر یک بار با مدرسه تماس بگیرید از نحوه صحبتی که با شما پشت تلفن میشه متوجه خیلی چیزا میشید. توصیه میکنم برای انتخاب مدرسه بیشتر تحقیق کنید.
پاسخ : سلام دوست خوب تیزلندی.
مطمئن هستیم که شما درک می کنید که از آنجا که ما یک رسانه برخط ثبت شده و دارای مجوز قانونی هستیم باید شرایط تعیین شده در قانون مطبوعات و رسانه ها را در درج موارد رعایت کنیم. اگر حذف یا تعدیلی می بینید مطمئن باشید الزامات قانونی است.
همچنین طبق قانون مطبوعات و رسانه های بر خط، آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این پیام هستیم.
مامان ایلیا
(1396/03/20)
من پسرم امسال به این مدرسه اومده کادر مدرسه باهم بد رفتار میکنند هر وقت مدرسه برید یکی داره با یکی بحث می کنه از سرایدار مدرسه تا مدیر مدرسه از برخوردشون با اولیا راضی نیستم با معلم هاش نمیشه صحبت کرد انتقاد کنیم برخورد می کنند تنها کسانیکه تو مدرسه میشه بهشون دل بست و از اونها کار خواست و با خیال راحت دردو دل کرد دو تا از معاونین مدرسه هست که جا داره اسمشون رو بگم یکی آقای شاهسوند که مثل پدر میمونند و دیگری مثل مادر خانم سلطانی من از این دو تا بزرگوار تشکر میکنم
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مامان مانی
(1396/03/13)
به نظرم مدرسه از لحاظ انضباطی و نظم کیفیت پایینی داره از معاونین و مدیریت راضی نیستم در این مدرسه قول زیاد داده میشه ولی اجرا نمیشه وکلا از کادراجرایی مدرسه راضی نیستم تنهاحسن مدرسه بعضی ازمعلمهای خوبش هست که اونهم نه همشون من امسال از کار معلم پسرم به شدت ناراضی بودم ولی نمیذاشتن حرف وشکایتم رو به مدیر برسونم در کل به نظرم امتیاز مدرسه بسیار پایین هست و رضایت ندارم
پاسخ : نظر این ولی محترم با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
همسایه
(1395/12/18)
به نظرم پوشش کارکنان مدرسه خیلی مناسب نیست
پاسخ : نظر بازدیدکننده محترم با پاره ای اصلاحات در سایت درج شد.
چقدر خوب می شود اگر بتوانید مشکلات را با ذکر مصداق ها و موارد مطرح کنید تا امکان بررسی مشکلات از دید ناظر بیرونی برای مسئولین مدرسه فراهم باشد. به این ترتیب هم به سایرین در انتخابی بهتر، بیشتر کمک می کنید و هم مسئولین مدرسه فرصت بررسی اشکالات احتمالی را خواهند داشت.
جملات کلی، هرچند در برخی موارد اجتناب ناپذیر هستند ولی معرفی موارد با صراحت بهتر می تواند به رفع مشکلات کمک کند.

به هر حال، آماده درج نظرات مسئولین مدرسه درباره این پیام هستیم.
همسایه
(1395/11/28)
ما در همسایگی این مدرسه در شرکت بیمه کار میکنیم و شاهد رفتار نامطلوب مسئولین مدرسه سر صف با بچه هاهستیم
من پسرم تو تابستون از کلاسهای تابستونیش می خواست استفاده کنه که اونجا با یه خانم صحبت کردیم که مسئول پایگاه تابستونی بود و خیلی منطقی باهمه صحبت میکرد وگفتند ایشون معاون مدرسه است که بعد متوجه شدیم فقط برای تابستون اومده بود مدرسه در کل به نظرم مدرسه جالبی نیست
پاسخ : نظر این بازدیدکننده گرامی با اعمال پاره ای اصلاحات در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ایلیا
(1395/10/12)
سلام من سال دیگه میخوام فرزندم رودر این مدرسه ثبنت نام کنم میخواستم بدونم هزینه ها چطوری هست ؟ هزینه سرویس ، تغذیه ، فعالیت های فوق برنامه و .. و مدرسه کانال تلگرام داره یا نه ؟ اگه جواب بدید ممنون میشم .با تشکر از سایت تیز لند
اصغری
(1395/08/16)
من از عملکرد این دبستان کاملا راضی هستم .پسرم 5 ساله که در این مدرسه تحصیل می کنه. خوبی این مدرسه اینه که هم به درس بچه ها اهمیت می دهن و هم به اخلاق و رفتار اونها.
حضرتی
(1395/08/16)
ظاهرا همکار محترمی که عنوان نموده اند آمار این دبستان کاهش یافته است اطلاعات ناقصی دارند. در حال حاضر فرزند بنده در این دبستان تحصیل می نماید و در سال 95 آمار این دبستان بالای 180 نفر است که نسبت به سال قبل افزایش هم داشته است. ضمنا به لطف توانایی و شایستگی های مدیر این دبستان و آموزشهای خوبی که برای همکاران ارائه می شود این دبستان یک دانشگاه معلم پروری است چون هر معلمی که به هر دلیلی از این مدرسه خارج می شود (به دلیل عدم انطباق با معیارهای دبستان) بلا فاصله از سوی مدارس دیگر جذب می شوند. ثانیا بلا فاصله معلم تواناتری در این مدرسه جذب می شود.
متاسفانه بعضی از افراد بااغراض شخصی و غیر منصفانه سعی دارند این مدرسه موفق را تضعیف نمایند.اگر وقت دارید از نزدیک سری به این مدرسه بزنید تا به شما ثابت شود.
حسینی
(1395/08/10)
برخلاف نظر برخی از منتقدین که نظراتشان را مغرضانه و بر اساس مسایل شخصی شان مطرح نموده اند، لازم است بگویم فرزند بنده 5 سال است که در این مدرسه درس می خواند و من و همسرم از هر حیث از این مدرسه و عملکردشان راضی هستیم. نه تنها در این مدرسه به آموزش اهمیت خوبی داده می شود بلکه از نظر تربیتی و فرهنگی نیز کاملا رسیدگی می شود . هر طبقه از مدرسه یک معاون انضباطی دارد که به همه مسایل بچه های ما رسیدگی می کنند. از نظر تغذیه نیز هر روز صبحانه و ناهار با کیفیت خوب می دهند و به سلامتی و رشدو شادابی بچه های ما خیلی بها می دهند.
روابط انسانی و احترام به اولیا و دانش آموزان هم از طرف معلمان ، کادر و علی الخصوص مدیر مدرسه خیلی خوب است . و به نظر من و سایر والدین که با اونها ارتباط دارم مدیر مدرسه بسیار کاردان ، با تجربه و لایق است . آنچه که در باره این مدرسه خیلی مهم است اینه که توجه مدیر و کارکنان به تمام ابعاد رشد بچه هاست و مثل بعضی از مدارس فقط به فکر آموزش طوطی واری و حافظه محوری نیستند.
معلم سابق مدرسه
(1395/06/11)
کاهش آمار تعداد دانش آموزان این مدرسه که هر چه از پایه ی اول به سمت پایه های بالاتر می رود تعداد دانش آموز کم می شود را بررسی کنید. همچنین بررسی کنید که کادر جدا شده از این مدرسه ، در چه مدارسی جذب شده اند؟
پاسخ : نظر این بازدیدکننده محترم ثبت شد. آماده درج نظر مسئولین محترم مدرسه هستیم.
بازدیدکننده سایت
(1395/06/11)
مسئول محترم سایت با سلام و عرض ادب ، ضمن احترام به شما و سایت تحت مدیریتتان ما نیز کم و بیش به قوانین آشنا هستیم . در مطلب درج شده در 95/6/6 آن قدر حذف نموده اید که ناگاه سر از سوما درآمده و معلوم نیست اولا و دوما چه شده ؟
پاسخ : بله. حق با شما است. در برخی موارد واقعا ممکن است نتوانیم برخی نظرات را در سایت درج کنیم. همانطور که گفته شد، ما ملزم به رعایت قوانین مترتب بر حوزه نشر و رسانه ها هستیم و از اینکه در برخی موارد مجبور به حذب برخی عبارات و قسمت هایی از پیام شما عزیزان می شویم متاسفیم.
حسین
(1395/06/07)
جالبه که این سایت نظرات مخالف مدرسه رو حذف یا تعدیل می کنه
پاسخ : پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
از آنجا که ما تحت نظر وزارت محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت می کنیم (شماره مجوز و سایر اطلاعات در پایین صفحات سایت موجود است) و از آنجا که بر خلاف بسیاری از وب سایت های دیگر که بدون مجوز و بدون نظارت های قانونی فعالیت می کنند، ما ملزم به رعایت قوانین جاری کشوری از جمله قوانین تجارت الکترونیک ایران و سایت قوانین مترتب بر فعالیت های آنلاین هستیم، باید برخی قواعد را رعایت کنیم. به عنوان مثال هرگونه اتهام مستقیم به شخص (نه به عملکرد) تعدیل می شود. همچنین طبق قانون مطبوعات موظف هستیم پاسخ مسئولین را نیز با همان فونت و همان سایز در همان جا درج کنیم. طبیعی است که در مواردی، مجبور به تعدیل برخی جملات عزیزان می شویم. از این بابت عذر خواهی می کنیم و امیدواریم شرایط فعالیت ما را درک کنید. البته اصل پیام شما به هر حال منتقل می شود.
بازدیدکننده سایت
(1395/06/06)
فکر می کنم مشکل این مدرسه این است که مدیر مدرسه صرفا خود را صائب می دانند و به دیگران اهمیت نمی دهند. اگر اسم این افراد در لیست اولیا نیست چون احتمال می دهند شما با منتقدین برخورد کنید چون به نظر من همین رفتار را با همکاران منتقد کردید. سوما همکارانی که رفتند در مدارس به مراتب مورد وثوق تری مشغول شدند
پاسخ : نظر این بازدید کننده محترم با اصلاحاتی در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه هستیم.
مدیر دبستان
(1395/05/25)
متاسفانه عزیزانی که درباره عملکرد این مدرسه نظر فرموده اند صائب نیست .چراکه اولا نام این افراد در فهرست والدین مدرسه وجود ندارد . ثانیا هدف اصلی و فلسفه این دبستان بر پایه تربیت و مهارت آموزی نهاده شده است و از این حیث مورد وثوق و تایید اداره آموزش و پرورش منطقه 6 و اداره کل شهر تهران نیز می باشد.
با توجه به سطح انتظارات مدرسه از کارکنان در راستای خدمت به فرزندانمان ، بدیهی است کارکنانی که نتوانند با معیارهای مدرسه وفق یافته و عملکرد خوبی از خود ارائه نمایند از چرخه مدرسه حذف خواهند شد که این مورد جزو وجه تمایز این دبستان با مدارسی است که دچار روزمرگی می شوند.
بازدید کننده سایت
(1395/05/18)
بهترین مدیر قرن در این مدرسه مشغول هستند .
رسا
(1395/05/11)
متاسفانه به دلیل عدم مدیریت لایق و انسانی نیروهای بسیار خوب این مدرسه دو سال پشت سر هم مدرسه رو ترک می کنند .
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، آماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.
رها
(1395/05/05)
اصلا راضی نبودیم به تربیت بچه ها توجه نمی شود.
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، اماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.
بازدید کننده سایت
(1395/05/03)
اصلا خوب نیست ما راضی نبودیم
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، آماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.
حسن زاده
(1395/05/02)
اصلا خوب نیست
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، آماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.
مجتبایی
(1395/05/02)
با سلام متاسفانه مدرسه توسط افراد لایق اداره نمیشه و حدود 6 میلیون هم شهریه می گیرند .
پاسخ : نظر کاربر در سایت درج شد، آماده ی درج پاسخ مسئولان مدرسه هستیم.
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!