سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

مدرسه پویش


مدرسه پویش


این مدرسه اعلام کرده است کلاس‌های خود را با توجه به شرایط کرونا، به صورت تمام آنلاین برگزار می‌کند.


شیوع بیماری کرونا ابعاد مختلف زندگی ما را به شدت تحت تاثیر قرار داده است. یکی از بزرگترین دغدغه‌های جامعه پس از شیوع این بیماری، تعطیلی مدارس است که اگر درست مدیریت نشود، تاثیر آن بر روی نسل آینده انکار ناپذیر خواهد بود .
مجتمع آموزشی پویش با برنامه‌ریزی و آموزش همکاران، اولیا و دانش‌آموزان خود در مورد شیوه‌های آموزش غیرحضوری ( آنلاین و آفلاین ) و نحوه طراحی فرآیند آموزشی در آموزش غیر حضوری و یا آموزش ترکیبی ( مجازی و حضوری ) تمام سعی و تلاش خود را در این راه انجام داده است. که بنا به نظرسنجی‌های مختلف موفقیت‌های بسیار خوبی بدست آورده است.
به این منظور مدرسه 3 نوع طراحی دارد :
الف:مدرسه از یک سیستم جامع LMS ( سیستم جامع یادگیری ) در سایت قسمت سامانه کاربران استفاده می‌کند که فرآیند‌های مختلف آموزشی همچون مدیریت کلاس، حضور و غیاب، ثبت نمرات و ارائه کارنامه، برنامه کلاسی، ارسال و دریافت تکالیف، ارسال و دریافت پیام، آزمون‌های و ..... به صورت مجازی اجرا می‌گردد.
ب : جهت برقراری کلاس‌های آنلاین، مدرسه از 2 پلتفرم اسکای روم و بیگ بلو بهره می‌برد تا در صورت اختلال در هر یک دیگری در دسترس باشد. ( در برگزاری کلاس‌های آنلاین استانداردهای جهانی برگزاری کلاس آنلاین برای دوره ابتدایی رعایت می‌شود )
ج : آموزش‌های آفلاین
آموزش آفلاین در کنار و مکمل آموزش آنلاین می‌باشد. تولید محتوای استاندارد در بخش آفلاین از دغدغه‌های مهم مدرسه در این دوران بوده است. که با تلاش و همت آموزگاران و کادر دلسوز دبستان پویش در هر بخش هر کتاب درسی با بهره‌گیری از نرم‌افزارها و در سایت مدرسه و سایت آپارات بارگزاری گردیده است .
امروز بیش از 200 هزار بار محتواهای تولید شده در دبستان پویش در سراسر کشور توسط دانش آموزان عزیز دیده شده و مورد استفاده قرار گرفته است.

درباره دبستان (ابتدایی) پسرانه غیر دولتی پویش

مدرسه پویش یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 6 (محدوده یوسف آباد) در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی یوسف آباد، خیابان جهان آرا، نبش خیابان 34، پلاک 61 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 88639408 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید. مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم میثم مسعودی آشتیانی و موسس آن هاشم مسعودی آشتیانی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://pooyeshschool.ir/
این مدرسه راه‌های ارتباطی دیگری مانند کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، صفحه آپارات، صفحه فیس بوک، اکانت توییتر، سامانه پیامک هم دارد که در بخش اطلاعات تکمیلی مدرسه می‌توانید اطلاعات بیشتر و کامل‌تر مدرسه را مشاهده کنید.
این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 15,962 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 15 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 15 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 3913)

مدرسه پویش، دبستان (ابتدایی) غیر دولتی پسرانه : یوسف آباد، خیابان جهان آرا، نبش خیابان 34، پلاک 61

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه سلام فرمانیه
» مدرسه مهر هشتم
» مدرسه سلام شهدای خلیج فارس
» مدرسه سما 4
» مدرسه دانش
» مدرسه فروغ بهمن
» مدرسه سروش
» مدرسه دکتر حسابی
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه شهدای موتلفه اسلامی

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه شایستگان رازی» مدرسه علامه طباطبائی (علامه طباطبایی واحد آبشناسان)

» مدرسه مهر هشتم

» مدرسه علامه طباطبایی واحد یوسف آباد

» مدرسه قلم مهر(شعبه2)

» مدرسه سلام گلبانگ

» مدرسه سلام رسالت

» مدرسه علامه طباطبایی واحد دکتر فاطمی

» مدرسه سوده

» مدرسه سلام فرمانیه

این مدرسه هنوز ویدئویی برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که ویدئوهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه نواندیشان هیوا
» مدرسه شکوه شفق
» مدرسه گلستان دانش
» مدرسه علوم نو
» مدرسه آل طه
» مدرسه گلستان آل طه
» مدرسه سرای زندگی
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه شایستگان رازی
» مدرسه مدرسان شهرک غرب(علامه شعرانی)لیست بهترین مدارس تهران
نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!

با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
سانی
(1400/07/04)
من راضی نیستم از رفتار کادر مدرسه و رفتار های نادرستی از طرف کادر دیدم
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
amirmahdi
(1400/05/08)
سلام .پسرم امسال میره کلاس پنجم.اطلاعاتی راجع به مدرسه پویش میخواستم.چون قبلا جای دیگه بوده امسال تصمیم داریم بیاریم پویش.میشه لطفا راهنماییم کنید؟
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
مادر دانش آموز
(1400/03/08)
سلام
وقت بخیر
پایه پنجم این دبستان چطور هست؟
چند کلاس دارد و تعداد دانش آموزان هر کلاس چند نفر است؟
فوق برنامه ها به چه صورتی است؟
پاسخ : نظر این ولی محترم در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
باقرنژاد
(1399/12/27)
سلام پویش مدرسه بسیار خوبی است و معلم های بسیارخوبی داره دوران کرونا بسیار قوی عمل کرده کلاسها به صورت آنلاین مرتب برگزار میشه پشتیبان مدرسه خیلی دقیق پیگیر بوده مهمتر ازهمه برخورد پرسنل مدرسه مخصوصا معلمها بسیار خوب ودوستانه می باشداز نظر بنده مدرسه ایده آل می باشد
پاسخ : باسلام و احترام ، سپاس از شما خانم باقرنژاد
باقرنژاد
(1399/12/27)
سلام بسیار مدرسه خوبی هست تو دوران کرونا بسیار عالی بوده پشتیبان مدرسه عالی و دقیق عمل کرده رفتار پرسنل مدرسه مخصوصا معلمها بسیار عالی و خیلی دوستانه است در کل از نظر بنده یک مدرسه خیلی خوبی است
پاسخ : نظر این دانش آموز عزیز در سایت درج شد. آماده درج پاسخ مسئولین محترم مدرسه به این نظر هستیم.
ریحانه فرد
(1399/11/08)
کادر حرفه ای، سطح آموزش بسیار بالا و استاندارد
پاسخ : باسلام و احترام ، سپاسگزاریم
صانعی
(1399/06/29)
چرا شهریه ها به روز نیستند؟
پاسخ : باسلام و احترام در مورد شهریه از نظر قانونی شهریه مصوب مدرسه باتوجهبه ساعات و شرایط مدرسه از طرف آموزش و پرورش تعیین می گردد و افزون بر آن مدارس غیردولتی مجاز هستند با ارائه و تصویب برنامه های خود تحت عنوان خدمات ویژه مانند ( کلاس زبان ، لگو ، رباتیک ، مهارت های زندگی ، چاپ و تکثیر ، کاربرگ ها ، خدمات آموزشی و ... ) تا 30 درصد شهریه مصوب را به مبلغ شهریه اضافه نمایید. سیاست دبستان پویش در طول 27 سال فعالیت خود همواره بر این مبنا بوده است و تمام موارد ذکر شده بابت شهریه و مسائل مالی را در ابتدای ثبت نام به اطلاع والدین محترم می رساند و به هیچ وجه در طی سال تحصیلی بنا به هر شرایطی هزینه دیگری مطالبه و دریاقت نمی نماید.
بازدیدکننده سایت
(1398/06/01)
کسی در مورد این مدرسه اطلاعات داره ؟
پاسخ : لطفا جهت کسب اطلاعات به سایت مدرسه به آدرس pooyeshschool.ir مراجعه فرمایید. ضمنا همکاران ما در تمام روزهای کاری از ساعت 8:30 الی 14 در محل دبستان آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان به صورت حضوری و یا تماس تلفنی هستند.
مسیحا
(1398/01/24)
سلام. معلمین در پایه اول چه طور هستن واینکه شهریه چقدره؟
پاسخ : باعرض سلام و ادب معلمین پویش از بین توانمندترین آموزگاران در دوره ابتدایی و با دقت و حساسیت خاصی برگزیده می شوند . نحوه ارتباط با دانش آموزان، اولیاء و مدرسه استفاده از روش های تدریس نوین و دانش آموز محور آشنایی با روانشناسی کودک و نوجوان از شاخصه های اصلی گزینش آموزگاران در دبستان پویش می باشد.
بازدیدکننده سایت
(1397/10/12)
با سلام لطفا اطلاعات بیشتری در خصوص این مدرسه در اختیار بزارید ممنون
پاسخ : تیزلندی های عزیز، از توجه شما سپاسگذاریم.
ممنون میشویم اگر از اطلاعات جدید و صحیح مدرسه مطلع هستید، ما را در جریان بگذارید تا اطلاعات مدارس اصلاح شود..
با تشکر
بازدیدکننده سایت
(1397/01/22)
از معلم پایه ... راضی نیستم و به نظرم رفتاری خوبی ندارد
پاسخ : در مورد میزان رضایتمندی اولیاء محترم از معلمین و کل سیستم مدرسه، دبستان پویش همیشه آماده شنیدن نظرات ، انتقادات و پیشنهادات می باشد. در سال تحصیلی 1400-99 چندین مرحله نظر سنجی های مختلف از اولیاء محترم 250 دانش آموز صورت گرفته که شامل سوالات متعددی بوده و همه زمینه های فعالیت مدرسه را دربر می گیرد. خوشبختانه رضایتمندی در بین اولیاء محترم به بیش از 90 درصد رسیده است و مدرسه همواره در حفظ و ارتقاء این رضایتمندی دارد.
بازدیدکننده سایت
(1396/04/19)
سلام
من مراجعه کردم شهریه اش ٢ برابر مصوب آموزش پرورش است، با سرویس و نهار و... می شه ١٢ میلیون
پاسخ : درباره تعداد ساعاتی که دانش آموز در مدرسه می ماند و شهریه بابت آن اخذ می شود، تا آنجا که اطلاع داریم، برای مدارس غیر دولتی سقف 40 یا 48 ساعت موظفی تعیین شده که می توانید از اداره آموزش و پرورش منطقه دقیق آن را سوال کنید. اگر ساعات بیشتر شوند، مدرسه با هماهنگی انجمن اولیا و مربیان و شورای مدرسه می تواند مبالغ دیگری نیز برای ساعات غیر موظف دریافت کند که میزان آن توسط مدرسه تعیین می شود و از مواردی است که اولیای محترم قبل از ثبت نام دانش آموز باید از مسئولین مدرسه سوال کنند و از حدود آن آگاه باشند.
نکته مهم درباره شهریه این است که شهریه را همان موقع ثبت نام اعلام می کنند و شما می توانید قبل از ثبت نام از شهریه کاملی که با عنوان شهریه مصوب و شهریه مشارکت (که توسط انجمن اولیا و مربیان در طول سال تصویب می شود) مطلع شوید.
بازدید کننده سایت
(1396/03/10)
سلام
پسر من پیش دبستان بود. بسیار راضی هستم. مدیریت مدرسه و همینطور معلمین خیلی عالی و زبده هستند.
بازدید کننده سایت
(1396/01/15)
سلام
پسر من در این مدرسه تحصیل میکندولی اصلا راضی نیستم
از سطح علمی معلمین راضی نیستم
از لحاظ اخلاقی هم مدرسه راضی نیستم فقط معلم پایه دوم وچهارم خوب هستند
اهورا
(1395/12/22)
شناختی ندارم، میخواستم اولا میزان رضایت دوستان رو جویا بشم. ثانیا در مورد هزینه پیش دبستانی مطلع بشم. ممنون