سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

درباره دبستان (ابتدایی دوره دوم) پسرانه غیر دولتی شهریار

مدرسه شهریار یک مدرسه پسرانه در مقطع دبستان (ابتدایی دوره دوم) است. این مدرسه یکی از مدارس منطقه 6 در شهر تهران است. این مدرسه در نشانی کارگر شمالی -پایین تر از دکتر فاطمی - کوچه فردوسی پلاک6 ثبت شده است. شماره تماس این مدرسه 66574468 است که می توانید با این شماره با این مدرسه تماس بگیرید.
مقطع پیش دبستان دارد
مدیر این مدرسه طبق اطلاعاتی که ما داریم فخراله یونسی و موسس آن حسین رضایی است.
این مدرسه از نوع مدارس غیر دولتی است. اطلاعات بیشتری از این مدرسه از جمله شهریه مدرسه و نقشه محل قرارگیری مدرسه را در بخش‌های زیر می‌توانید پیدا کنید.
این مدرسه یک وب سایت هم دارد که با کلیک روی این لینک می توانید آن را مشاهده کنید : http://www.shahriyar.sch.ir

این مدرسه در لیست مدارس تیزلند، حدود 265 بار بازدید شده است.

برای این مدرسه 1 نظر ثبت شده است که می‌توانید در بخش نظرات، آنها را ببینید. از آنجایی که شما وارد سیستم نشده‌اید فقط 3 نظر را می‌بینید. اگر می‌خواهید تمام 1 نظر را ببینید باید وارد سیستم شوید.
اگر عضو هستید، وارد سیستم شوید (اینجا کلیک کنید) و اگر عضو نیستید، عضو شوید (اینجا کلیک کنید). با عضویت و ورود به سیستم می‌توانید علاوه بر خواندن تمام نظرات و بررسی‌های مدرسه، خود شما هم نظرتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نقشه : (لطفا در صورتی که محل نمایش داده شده برای این مدرسه صحیح نیست، به ما اطلاع دهید. کد این مدرسه در سیستم ما : 5781)

مدرسه شهریار، دبستان (ابتدایی دوره دوم) غیر دولتی پسرانه : کارگر شمالی -پایین تر از دکتر فاطمی - کوچه فردوسی پلاک6

هنوز معرفی برای این مدرسه ثبت نشده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)
این مدرسه هنوز تصاویر را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که تصاویری از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه ارس
» مدرسه سعدی
» مدرسه شمسای دانش
» مدرسه مشکوه
» مدرسه برهان
» مدرسه پیوند
» مدرسه امیدان
» مدرسه موفقیان
» مدرسه پیام غدیر
» مدرسه فرهنگ شهید شریفی

این مدرسه هنوز بروشورهای خود را برای نمایش در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که بروشورهایی از آنها منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه مبینا
» مدرسه مهر مینوی دانش
» مدرسه امام صادق
» مدرسه منتظران قائم
» مدرسه فرشتگان برتر
» مدرسه صدرا نوین
» مدرسه راه امیرکبیر
» مدرسه پلی تکنیک هنر
» مدرسه امام صادق
» مدرسه فرید

این مدرسه اخبار خود را برای درج در تیزلند ارسال نکرده است. آیا شما از مسئولین مدرسه هستید؟ برای تکمیل اطلاعات این بخش با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

آیا دوست دارید مدارسی را ببینید که اخبار آنها در تیزلند منتشر شده است؟ به این مدارس نگاهی بیاندازید:


» مدرسه گلهای یاسین» مدرسه شایستگان رازی

» مدرسه گلهای یاسین

» مدرسه روحی شاد

» مدرسه روشنگران

» مدرسه مشکوه

» مدرسه سلام رسالت

» مدرسه اتحاد نوین

» مدرسه مشکوه

» مدرسه ندا

نظرات بازدیدکنندگان درباره این مدرسه
با مطالعه نظرات دیگران ، دید بهتری درباره این مدرسه به دست می آورید و می توانید انتخابی بهتر داشته باشید . لطفا اگر با این مدرسه آشنایی دارید ، با به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ، به دیگران برای انتخابی بهتر کمک کنید ، برای ثبت نظرات و اطلاعات خود درباره این مدرسه اینجا کلیک کنید
داستانی
(1398/05/16)
سلام من سال پیش پسرم پیش دبستان نوشتم فکر میکردم مثل مهدکودک فقط رفتار میکنند راستش روز اول برای ثبت نام باورم نشد میگفتند که حتی مربی پیش هم طرح درس دارند و برنامه ریزی دقیق دارند فکر میکردم برای بازارگرمی است، ولی الان بعداز یک سال که گذشته میتونم با قاطعیت بگم حرف نداشت مربی اش آنقدر وجدانی کار کرد و الان پسرم واقعا تغییر توش میبینم این در حالی که برادر زاده ام که پیش دبستانی توی مهدکودک خونده بود اصلا قابل مقایسه با پسرم نیست خیلی کار میکنند با بچه ها، به نظرم پیش دبستانی توی منطقه6 بهتر از شهریار ندیدیم و نشنیدم امیدوارم سال دیگه هم بتونم با این اطمینان از کلاس اول هم دفاع کنم و پیشنهاد کنم برای بقیه.
اگر شما با این مدرسه آشنایی دارید ، لطفا نظرات و تجربیات خود را درباره این مدرسه با دیگران به اشتراک بگذارید و به دیگران ، برای انتخابی بهتر کمک کنید
اگر سوالی درباره این مدرسه دارید ، بپرسید تا دیگران به پرسش های شما جواب دهند
برای اینکه نظرتان را ثبت کنید یا به نظر دیگران پاسخ دهید یا سوالی درباره این مدرسه بپرسید باید عضو شوید. عضویت رایگان است و فقط یکی دو دقیقه طول می‌کشد.

همین حـالا عضو می‌شوم تا نظر بدهم!از قبل عضو هستم! وارد می‌شوم تا نظر بدهم!